Респикс спрей инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Респикс спрей раствор ор. 10 мг/0.2 мл по 13 мл во флак. с доз. устр.

Склад

діюча речовина: solutio ambroxoli hydrochloridi;

1 мл розчину містить амброксолу гідрохлориду 50 мг;

1 струмінь розчину (0,2 мл розчину) містить амброксолу гідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: трометамол, макроголу гідроксистеарат, гліцерин, калію ацесульфам, ксиліт, натрію бензоат (E 211), левоментол, амонію гліциризат, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин оральний.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або жовтуватий мутнуватий розчин. Із слабким запахом ментолу.

Фармакотерапевтична група

Муколітики. Код ATХ R05C B06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Амброксол, заміщений бензиламін, є метаболітом бромгексину.

Відрізняється від бромгексину відсутністю метильної групи та додатковою гідроксильною групою у 4 (транс)-положенні циклогексильного кільця. Хоча точний механізм дії повністю не встановлений, у різних дослідженнях показані секретолітичні та секретомоторні ефекти.

Після перорального застосування ефект проявляється у середньому через 30 хв та триває залежно від застосованої дози 6–12 годин.

У доклінічних дослідженнях амброксол збільшував кількість серозної бронхіальної секреції. Встановлено, що амброксол підвищує мукоциліарний транспорт шляхом стимулювання рухливості вій бронхіального епітелію та зниження в’язкості слизу.

Амброксол викликає активацію сурфактантної системи шляхом прямого впливу на пульмоцити типу II альвеол та секреторні клітини бронхіол (кінцева ділянка дихальних шляхів).

Амброксол стимулює утворення та виділення поверхневих активних речовин в альвеолярних та бронхіальних ділянках легень плода та дорослих пацієнтів.

Фармакокінетика

Після перорального застосування амброксол майже повністю всмоктується, досягаючи максимальних концентрацій у плазмі через 1–3 години. Абсолютна біодоступність після перорального застосування знижується на третину при першій фазі метаболізму. До метаболітів, що підлягають нирковій секреції, належать сполуки дибромантранілової та глюкуронової кислот.

Амброксол легко зв’язується з білками плазми (80 - 90 %). Період напіввиведення з плазми становить від 7 до 12 годин. Сумарний період напіввиведення амброксолу та його метаболітів із плазми становить приблизно 22 години.

Амброксол проникає у ліквору центральної нервової системи, він проходить плацентарний бар’єр і також проникає у грудне молоко.

Приблизно 90 % дози амброксолу виводиться нирками у формі метаболітів, що утворюються у печінці. Менше 10 % амброксолу виводиться у незміненому вигляді.

Через високу здатність до зв’язування з білками сироватки крові, великий об’єм розподілення та повільне вивільнення з тканин із поверненням у кров діаліз або форсований діурез не впливають на рівень виведення амброксолу.

Тяжкі порушення функції печінки може зменшувати метаболізм амброксолу на 20 - 40 %. Тяжкі порушення функції нирок можуть призводити до кумуляції метаболітів, що утворюються у печінці.

Показання

Лікування гострих та хронічних бронхолегеневих захворювань, що супроводжуються порушенням утворення та виведення слизу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної субстанції або до будь-якої з допоміжних речовин у складі Респикс® Спрею.

Дитячій вік до 12 років – через високий вміст діючої речовини у розчині.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами ті інші види взаємодій.

Протикашльові засоби. Одночасне застосування Респикс® Спрею із протикашльовими засобами може призвести до кумуляції великих кількостей бронхіального секрету через зниження кашльового рефлексу. Такі лікарські комбінації слід застосовувати з обережністю.

Антибіотики. Одночасне застосування амброксолу з деякими антибіотиками, такими як амоксицилін, цефуроксим, еритроміцин, доксициклін призводить до підвищення концентрації антибіотиків у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

Гістамін. Амброксол впливає на метаболізм гістаміну, тому слід уникати тривалого застосування Респикс® Спрею у пацієнтів зі встановленою підвищеною чутливістю до гістаміну.

Етиловий спирт. Респикс® Спрей містить невелику кількість етанолу (етилового спирту) менше 100 мг на одиничну дозу.

Особливості застосування

При застосуванні амброксолу були дуже рідкі повідомлення про серйозні шкірні реакції, подібні до синдромів Стівенса–Джонсона та Лайєлла. У разі виникнення змін з боку шкіри або слизової оболонки необхідно негайно припинити застосування амброксолу та звернутися до лікаря.

Пацієнтам зі встановленим пригніченням бронхомоторних функцій слід уникати застосування муколітичних засобів, якщо тільки вони не перебувають під наглядом лікаря, через ризик можливого накопичення великих кількостей слизу.

У пацієнтів із порушеннями функції нирок/печінки від помірного до тяжкого ступеня, уповільнення швидкості виділення може призводити до кумуляції амброксолу та/або його метаболітів, що утворюються у печінці. У таких випадках Респикс® Спрей можна приймати лише з особливою обережністю, подовжуючи інтервали між введеннями або зменшуючи дозу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Амброксол проникає через плацентарний бар’єр. Дослідження на тваринах не виявили прямого чи непрямого шкідливого впливу на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи чи постнатальний період. У І триместрі вагітності не рекомендується його застосування. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності препарат можна застосовувати за умови ретельної оцінки можливої користі від лікування та пов’язаного з цим ризику. Амброксол проникає у грудне молоко, тому його застосування у період годування груддю не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Респикс® Спрей іноді у чутливих осіб може виявляти незначний вплив на здатність до керування автотранспортом та роботу з технічними засобами. Препарат містить 96 % етанолу, це слід враховувати водіям транспортних засобів.

Спосіб застосування та дози

Режим дозування у дорослих та дітей старше 12 років

Стандартна доза становить 3 струмені спрею тричі на добу, що відповідає 90 мг амброксолу гідрохлориду на добу. 1 струмінь спрею еквівалентний 0,2 мл розчину та містить 10 мг амброксолу гідрохлориду.

Пацієнти із нирковою та печінковою недостатністю

При порушеннях функції нирок/печінки від помірного до тяжкого ступеня слід проконсультуватися з лікарем щодо регулювання дози Респикс® Спрею.

Спосіб застосування

Респикс® Спрей призначений для перорального застосування.

Перед першим використанням спрею насос слід прокачати, тричі натиснувши на нього. Перед кожним застосуванням необхідно знімати захисний ковпачок.

Із флакона рекомендовану дозу отримують за допомогою мірного насоса для спрею, котрий додається, препарат безпосередньо потрапляє у ротову порожнину, після чого проковтнути.

Респикс® Спрей необхідно приймати разом з їжею або після їди. Муколітична активність Респикс® Спрею підтримується вживанням великої кількості рідини.

Тривалість лікування

Без консультації лікаря лікування повинно тривати не більше 4–5 днів.

Діти.

Застосовують дітям старше 12 років.

Передозування

Симптоми передозування

Не має даних про тяжку інтоксикацію після передозування амброксолом. Прояви, про які повідомлялося, – короткотривале збудження та діарея.

У цілому добові оральні дози до 25 мг/кг/добу дуже добре переносяться.

Після значного передозування, відповідно до результатів доклінічних досліджень, спостерігалися слинотеча, нудота, блювання та падіння артеріального тиску.

Лікування передозування

У цілому, невідкладні заходи, такі як виклик блювання або промивання шлунка, не показані, їх можна застосовувати лише при дуже тяжкому передозуванні. Таким чином, у всіх випадках передбачуваного передозування слід застосовувати симптоматичну та підтримуючу терапію.

Побічні реакції

Частота виникнення небажаних ефектів наводиться наступним чином: дуже часті (≥ 1/10); часті (≥ 1/100, < 1/10); нечасті (≥ 1/1000, < 1/100); поодинокі (≥ 1/10 000, < 1/1000); рідкісні (< 1/10 000); невідомі (не може бути встановлена на підставі існуючих даних).

З боку травного тракту: нечасті – печія, нудота, блювання, біль у шлунку, зниження чутливості у ротовій порожнині і глотці, сухість у роті та горлі, дисгевзія.

Алергічні реакції: нечасті – реакції підвищеної чутливості (висипання на шкірі, ангіоневротичний набряк, задишка, кропив’янка), гарячка, алергічний контактний дерматит; рідкісні – тяжкі гострі анафілактичні реакції, включаючи шок, тяжкі ураження шкіри, такі як синдром Стівенса–Джонсона та синдром Лайєлла (токсичний епідермальний некроліз).

У чутливих пацієнтів реакції підвищеної чутливості (включаючи задишку) можуть бути спричинені левоментолом.

Термін придатності

3 роки

Термін придатності після першого використання – 1 місяць.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС. Не охолоджувати та не заморожувати.

Упаковка

По 13 мл розчину у флаконі з дозуючим пристроєм; по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Франчіа Фармасьютічі Індустріа Фармако Біолоджіка С.р.л., Італія/

Francia Farmaceutici Industria Farmaco Biologica S.r.l., Italy.

Місцезнаходження виробника та адреса провадження його діяльності.

Віа Дей Пестагаллі, 7 - 20100 Мілан (МІ), Італія/

Via Dei Pestagallі, 7 - 20100 Milano (MI), Italy.

Дата последнего обновления: 10.05.2018

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска раствор
Условия отпуска без рецепта
Категория При влажном кашле
Регистрация UA/12305/01/01 от 17.01.2018 (приказ 817 (3))
АТХ-классификация R05CB06 - Амброксол
МНН Амброксол
Фармгруппа Муколитики.
Действующие вещества амброксол
Производитель Франчия Фармачеутичи Индустриа Фармако Биолоджика С.р.л., Италия
Взрослые разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители с осторожностью, содержит 96% этанол

Найдено 1546 аптек

Аптека для економних
Киев, ул.Дорогожицкая 17А
Респикс спрей р-р оральн. 10/0,2 мл 13 мл
Эвертоджен лайф
от 233,53
Добрі ліки
Новопсков, ул.Украинская 126
Респикс спрей р-р орал 10мг/0,2мл с дозат 13мл |
FRANCIA FARMACEUTICAL
есть
Аптека оптовых цен
Мариуполь, ул.Троицкая 46
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека оптовых цен
Вольногорск, ул.Центральная 50А
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
есть
Аптека 24 часа
Энергодар, ул.Казацкая 19
Респикс спрей 10 мг/0,2 мл 13 мл с дозатором
Франчиа Фармас. ИТАЛИЯ
от 206,24
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Степана Бандеры 19/39
Респикс спрей орал. 10мг/0,2мл 13мл №1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ФАРМАКО БИОЛОДЖИКА С.Р.Л., ИТАЛИЯ
от 200,04
Аптека оптовых цен
Переяслав-Хмельницкий, ул.Школьная 55
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Рождественская 29б
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека Конекс
Винница, ул.600-летия 32-А
Респикс спрей р-н 10мг/0,2мл оральний фл. 13мл
Cyathus Exquirere Pharm./Francia Farmaceutici Ind.
от 191,44
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Покровская 145
Респикс спрей орал. 10мг/0,2мл 13мл №1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ФАРМАКО БИОЛОДЖИКА С.Р.Л., ИТАЛИЯ
от 196,62
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Пушкинская 7
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека Подорожник
Винница, ул.Пирогова 111
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 207,99
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Киевская 7/4 (кв.1)
Респикс спрей орал. 10мг/0,2мл 13мл №1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ФАРМАКО БИОЛОДЖИКА С.Р.Л., ИТАЛИЯ
от 201,31
Аптека оптовых цен
Винница, ул.Пирогова 9 (помещение №68)
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
есть
Аптека Подорожник
Черновцы, ул.Главная 18
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 217,99
Аптека Здравица
Мариуполь, ул.Троицкая 61
Респикс спрей р-р орал 10мг/0,2мл с дозат 13мл |
FRANCIA FARMACEUTICAL
есть
Аптека низкие цены №1
Полтава, ул.Гожулянская 4
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
есть
Аптека Любисток
Львов, ул.Богдана Хмельницкого 225
Респикс спрей орал. 5% фл. 13 мл, с дозир. устр. №1
Francia Farmaceutici Industria Farmaco Biologica (Италия)
от 241,80
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 149
Респикс спрей 10 мг/0,2 мл 13 мл с дозатором
Франчиа Фармас. ИТАЛИЯ
от 196,07
Аптека оптовых цен
Славянск, ул.Банковская 88
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека Подорожник
Боярка, ул.Крещатик 4 А
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 219,99
Аптека оптовых цен
Смолино, ул.Козакава 18Д
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
есть
Аптека Фармавин
Винница, ул.Киевская 49
Респикс спрей р-н 10мг/0,2мл оральний фл. 13мл
Cyathus Exquirere Pharm./Francia Farmaceutici Ind.
от 190,40
Аптека Подорожник
Новый Роздол, ул.Владимира Винниченко 37
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 220,99
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Михаила Котельникова 13
Респикс спрей р-р оральн. 10/0,2 мл 13 мл
Эвертоджен лайф
от 226,96
Добрі ліки
Курахово, ул.Мечникова 14 (Больница)
Респикс спрей р-р орал 10мг/0,2мл с дозат 13мл |
FRANCIA FARMACEUTICAL
есть
Аптека оптовых цен
Барышевка, ул.Центральная 15А
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
от 203,29
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Левое крыло дома)
Респикс спрей 10 мг/0,2 мл 13 мл с дозатором
Франчиа Фармас. ИТАЛИЯ
от 198,23
Аптека Подорожник
Радехов, ул.Львовская 31
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 221,99
Народная аптека №49
Энергодар, пр.Строителей 27-А
Респикс спрей 10 мг/0,2 мл 13 мл с дозатором
Франчиа Фармас. ИТАЛИЯ
от 199,40
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Николая Лаврухина 9
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека Подорожник
Хмельницкий, ул.Каменецкая 19
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 221,99
Аптека оптовых цен
Светловодск, ул.Героев Украины 10
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
есть
Аптека Подорожник
Хмельницкий, ул.Каменецкая 82
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 213,99
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Академика Павлова 307
Респикс спрей р-р оральн. 10мг/0,2мл фл. 13мл
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА
от 191,63
Аптека Конекс
Винница, ул.Пирогова 52А
Респикс спрей р-н 10мг/0,2мл оральний фл. 13мл
Cyathus Exquirere Pharm./Francia Farmaceutici Ind.
от 205,40
Аптека Подорожник
Житомир, ул.Витрука 41Б
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 199,50
Аптека Подорожник
Новоград-Волынский, ул.Медицинская 3
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 207,99
Аптека Конекс
Винница, ул.Чехова 8А
Респикс спрей р-н 10мг/0,2мл оральний фл. 13мл
Cyathus Exquirere Pharm./Francia Farmaceutici Ind.
от 197,35
Аптека №25 КП Фармация
Киев, ул.Фрунзе 109/2
Респикс спрей 10 мг/0,2 мл 13 мл р-н фл.
Cyathus Exquirere Pharmaforschunhs
есть
Аптека БАМ
Ивано-Франковск, ул.Галицкая 80-Б
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 191,49
Аптека оптовых цен
Ичня, ул.Воскресенская 28
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
от 203,29
Аптека 911
Немешаево, ул.Заводская 46
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
от 203,29
Аптека №8 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 103
Респикс спрей 10 мг/0,2 мл 13 мл р-н фл.
Cyathus Exquirere Pharmaforschunhs
есть
Аптека Подорожник
Черновцы, ул.Героев Майдана 25
Респікс спрей р-н оральний 10мг/0,2мл фл. 13мл №1
Франсіа, Фармсьютісі Індастріа Фармако Біолоджіка
от 195,99
СВК ФАРМ
Шепетовка, ул.Вали Котика 85
Респикс спрей орал. 5% фл. 13 мл, с дозир. устр. №1 francia farmaceutici industria farmaco biologica
Francia Farmaceutici Industria Farmaco Biologica (Италия)
от 200,31
Добрі ліки
Мариуполь, ул.Троицкая 46 (Больница №2)
Респикс спрей р-р орал 10мг/0,2мл с дозат 13мл |
FRANCIA FARMACEUTICAL
есть
Аптека Конекс
Винница, ул.Хмельницкое шоссе 23
Респикс спрей р-н 10мг/0,2мл оральний фл. 13мл
Cyathus Exquirere Pharm./Francia Farmaceutici Ind.
от 196,77
Аптека оптовых цен
Чернигов, ул.Рокоссовского 15
Респикс спрей10мг/0.2мл 13мл#1
ФРАНЧИА ФАРМАСЬЮТИЧИ ИНДУСТРИА ИТАЛИЯ
от 203,29
Аптека @
Красноград, ул.Соборная 57
Респикс спрей 10мл/0.2мл 13мл
Оптимус Дженерикс Лимитед,Индия
от 191,13
Инструкция по применению Респикс спрей, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Респикс спрей, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Респикс спрей с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Флавамед от кашля таблетки по 30 мг №20 (10х2)
Флавамед от кашля раствор ор. 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Флавамед от кашля таблетки по 30 мг №50 (10х5)
Флавамед от кашля таблетки по 30 мг №10
Флавамед от кашля
таблетки, раствор
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Флавамед форте раствор ор. 30 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Флавамед форте
раствор
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Амбробене раствор ор. 7.5 мг/мл по 100 мл во флак.
Амбробене таблетки по 30 мг №20 (10х2)
Амбробене сироп 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Амбробене капсулы прол./д. по 75 мг №10
Амбробене
таблетки, раствор, сироп, капсулы
Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Респикс спрей раствор ор. 10 мг/0.2 мл по 13 мл во флак. с доз. устр.
Респикс спрей
раствор
Франчия Фармачеутичи Индустриа Фармако Биолоджика С.р.л., Италия
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top