Рефортан инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Рефортан раствор д/инф. 6 % по 500 мл №10 во флак.

Склад

діюча речовина: гідроксіетилкрохмаль;

1000 мл розчину для інфузій містить 60 г гідроксіетилкрохмалю (ГЕК) із середньою молекулярною масою 200000 і ступенем молярного заміщення 0,5;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: розчин прозорий або злегка опалесцентний.

Осмолярність: приблизно 300 мосмоль/л; колоїдно-осмотичний тиск: приблизно 38 мбар = приблизно 28 мм рт. ст.; рН 4,0–7,0.

Фармакотерапевтична група

Кровозамінники та перфузійні розчини. Препарати гідроксіетильованого крохмалю.

Код АТХ B05A A07.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Рефортан® є плазмозамінником 6 % гідроксіетилкрохмалю в ізотонічному розчині натрію хлориду. ГЕК – чужорідний штучний колоїд, який отримують з воскоподібного кукурудзяного крохмалю шляхом часткового гідролізу амілопектину з наступним гідроксіетилюванням. Рефортан® – майже ізоонкотичний розчин, при застосуванні якого досягається об’єм, що відповідає в середньому 100 % або дещо більше 100 % від введеного об’єму. Рефортан® можна застосовувати у клінічній практиці як ізоволемічний інфузійний розчин. Колоїдно-осмотичний тиск та центральний венозний тиск помітно підвищуються, залежно від введеного об’єму, при знижених значеннях відбувається їх підвищення до норми.

Фармакокінетика.

Середній час перебування Рефортануâ у плазмі крові становить 5-6 годин при 4 годинній інфузії 500 мл 10 % розчину пацієнтам зі здоровими нирками (тобто максимальне значення рівня ГЕК у плазмі крові зменшується вдвічі через 5-6 годин після закінчення інфузії). Завдяки добре керованому ефекту короткочасного досягнення об’єму (приблизно 3 годин), а також сприятливим реологічним властивостям (зниження в’язкості крові та гематокриту, нормалізації підвищеної здатності тромбоцитів до агрегації), Рефортан® придатний для поповнення об’єму протягом короткого та середнього періоду часу. Застосування ГЕК обмежується початковою фазою відновлення об’єму при максимальному інтервалі часу 24 години. ГЕК, порівнюваний з іншими плазмозамінниками, на короткий час відкладається у тканинах (головним чином у ретикулогістиоцитарній системі (РГС). Хоча через кілька місяців депонуючі вакуолі визначалися у клітинах РГС, даних про те, що завдається шкода функції РГС, немає. Рефортан® безупинно розщеплюється амілазою сироватки крові і виводиться через нирки. Після 24 годин із сечею виводиться близько 70 % уведеного ГЕК і біля 10 % ще визначається у сироватці крові. При діалізі ГЕК виводиться недостатньою мірою і значущість його гемофільтрації достовірно не визначена.

Показання

Лікування гіповолемії, спричиненої гострою втратою крові, у випадках, коли застосування тільки кристалоїдів вважається недостатнім.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату;
 • сепсис;
 • опіки;
 • ниркова недостатність або ниркова замісна терапія;
 • внутрішньочерепний або церебральний крововилив;
 • критичний стан пацієнтів;
 • гіперволемія;
 • тяжка коагулопатія;
 • дефіцит фібриногену, у цих випадках Рефортан® можна вводити тільки тоді, коли життя пацієнта знаходиться під загрозою, а кров донорів не є доступною.
 • протипоказано пацієнтам із трансплантованими органами;
 • гіпокаліємія, тяжка гіперхлоремія, тяжка гіпернатріємія;
 • застійна серцева недостатність;
 • тяжкі порушення функції печінки;
 • гіпергідратація, у тому числі набряк легень;
 • стани дегідратації, коли потрібна корекція водно-електролітного балансу.

Особливі заходи безпеки

Лікарський засіб можна застосовувати тільки у тому випадку, коли флакон не пошкоджений. Використовувати тільки прозорі або злегка опалесцентні розчини. Лікарський засіб треба негайно використати після відкриття флакона. Ні за яких умов відкритий флакон з препаратом не можна зберігати з метою проведення подальшої інфузії. Невикористану кількість розчину препарату та інші непотрібні матеріали необхідно утилізувати відповідно до законодавства.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При змішуванні з розчинами для інфузій, концентратами для приготування розчинів для інфузій, розчинами для ін’єкцій та порошками або сухими речовинами для приготування розчинів для ін’єкцій треба кожного разу ретельно, хоча б візуально, перевіряти сумісність/змішуваність препаратів, але, тим не менше, можлива хімічна або терапевтична несумісність, невидима оком.

При одночасному застосуванні з антибіотиками аміноглікозидної групи гідроксіетилкрохмаль може посилювати їх нефротоксичність.

Особливості застосування

Через ризик алергічних (анафілактичних) реакцій необхідний суворий контроль стану пацієнта, а інфузію слід проводити з низькою швидкістю.

Хірургічна операція та травма

На даний час відсутні дані щодо безпеки довгострокового застосування ГЕК пацієнтам після хірургічних втручань і пацієнтам із травмами. Перед призначенням ГЕК таким хворим необхідно врахувати очікувану користь та невизначеність щодо довгострокової безпеки, а також розглянути можливість альтернативного лікування.

Необхідно ретельно розглянути показання для заміщення об’єму при застосуванні ГЕК, необхідний гемодинамічний моніторинг об’єму та контроль дозування.

Слід завжди уникати перевантаження об’ємом через передозування або надто швидку інфузію. Необхідно ретельно коригувати дозу, особливо пацієнтам із захворюваннями легень та порушеннями серцевого кровообігу. Слід проводити ретельний моніторинг електролітів сироватки крові, балансу рідини та ниркової функції. Необхідно забезпечити адекватне надходження рідини.

Пацієнти з нирковою недостатністю або нирковою замісною терапією

Продукти ГЕК протипоказані пацієнтам із нирковою недостатністю та пацієнтам, які отримують нирково замісну терапію. При появі перших ознак ураження нирок застосування ГЕК необхідно негайно припинити. Випадки необхідності проведення замісної ниркової терапії траплялися протягом 90 днів після інфузії ГЕК. Тому після застосування ГЕК у пацієнтів необхідно контролювати функцію нирок хоча б протягом 90 днів.

Особлива обережність необхідна при лікуванні пацієнтів із порушеннями функції печінки та пацієнтів із порушеннями коагуляції крові. При лікуванні пацієнтів із гіповолемією необхідно також уникати сильного розведення крові, що може виникати при високих дозах розчинів ГЕК.

Застосування ГЕК слід негайно припинити при перших ознаках коагулопатії. У випадку повторного застосування слід ретельно контролювати показники згортання крові.

Для пацієнтів, яким проводять операції на відкритому серці у поєднанні зі штучним екстракорпоральним кровообігом, застосування продуктів ГЕК не рекомендується через ризик надмірної кровотечі.

Пацієнти літнього віку.

Для пацієнтів літнього віку, у яких більша імовірність серцевої недостатності та ниркових порушень, протягом лікування необхідний ретельний моніторинг стану, а дозування слід ретельно регулювати, щоб уникнути ускладнень з боку серцевого кровообігу та нирок через гіперволемію.

Вплив на результати лабораторних аналізів.

Тимчасово збільшений рівень альфа-амілази може виникнути після введення розчинів з ГЕК. Це не повинно бути витлумачено як ознака травми підшлункової залози. Препарат може впливати на результати таких клінічних та біохімічних аналізів як рівень глюкози у крові, рівень білка у крові, ШОЕ, біуретова проба, рівень жирних кислот, холестерину та сорбіт-дегідрогенази у крові; питома вага сечі.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Дані про безпеку застосування гідроксіетилкрохмалю у період вагітності відсутні. Були проведені дослідження на тваринах стосовно впливу гідроксіетилкрохмалю на репродуктивність. Хоча у процесі досліджень фактів, які б свідчили про негативний вплив на плід, встановлено не було, отриманих даних недостатньо, щоб зробити висновок про безпеку препарату стосовно розвитку ембріона або плода, перебігу вагітності, а також на перинатальний та постнатальний розвиток. Застосування гідроксіетилкрохмалю протипоказано у І триместрі вагітності, а в інші періоди вагітності препарат можна застосовувати лише за життєвими показниками. При застосуванні препарату у період вагітності треба з усією серйозністю враховувати можливий ризик анафілактоїдних реакцій, які можуть призвести до ураження головного мозку плода. Досвід застосування препарату у період годування груддю відсутній, тому його треба застосовувати з обережністю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат призначений для застосування в умовах стаціонару.

Спосіб застосування та дози

Застосування ГЕК слід обмежувати початковою фазою відновлення об’єму, у максимальному інтервалі часу 24 години.

Перші 10-20 мл потрібно вводити повільно і при суворому контролі стану пацієнта (через можливі анафілактичні реакції).

ГЕК потрібно призначати у найнижчих ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу. Лікування повинно супроводжуватися безперервним моніторингом гемодинаміки і повинно бути припинено одразу після досягнення відповідних показників гемодинаміки. Не слід перевищувати максимальну рекомендовану добову дозу.

Дорослі

Максимальна добова доза

Максимальна добова доза становить 30 мл/кг, що еквівалентно 1,8 г гідроксіетилкрохмалю (ГЕК)/кг маси тіла.

Це дорівнює 2250 мл Рефортан® для пацієнта з масою тіла 75 кг.

Максимальна швидкість інфузії

Залежно від стану серцевого кровообігу – до 20 мл/кг за годину.

Лікарський засіб застосовувати для внутрішньовенного введення.

Діти

Дані щодо застосування дітям обмежені, тому не рекомендується застосовувати препарати ГЕК у цій групі пацієнтів.

Передозування

Гостре передозування може призвести до гіперволемії. У таких випадках треба негайно припинити інфузію і, на розсуд лікаря, застосувати діуретичний засіб.

Побічні реакції

Частота побічних реакцій встановлюється таким чином: дуже часто: ≥ 1/10; часто: від ≥ 1/100 до < 1/10; іноді: від ≥ 1/1000 до < 1/100; рідко: від ≥ 1/10000 до < 1/1000; дуже рідко: < 1/10000; невідомо: за наявними даними оцінка неможлива.

З боку крові та лімфатичної системи. Дуже часто: зниження гематокриту та рівня білка крові через гемодилюцію. Часто (залежать від введеної дози): відносно високі дози гідроксіетилкрохмалю призводять до розрідження концентрації факторів зсідання, що може вплинути на зсідання крові. Може збільшуватися час кровотечі.

З боку гепатобіліарної системи. Частота невідома: ураження печінки.

З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Іноді: тривале застосування гідроксіетилкрохмалю може спричинити стійкий свербіж, який може виникнути після закінчення лікування, тривати протягом кількох місяців та спричинювати дуже неприємні відчуття.

Результати додаткових методів дослідження. Дуже часто: після інфузії препарату значно підвищується рівень амілази у крові, що не треба розглядати як ознаку патології підшлункової залози.

З боку нирок та сечовивідних шляхів. Рідко: були повідомлення про випадки виникнення болю у ділянці нирок. У таких випадках треба припинити інфузію, забезпечити достатнє надходження рідини в організм хворого та ретельно контролювати рівень креатиніну у крові. У випадку дегідратації введення препарату може призвести до анурії. Частота невідома:

ураження нирок.

З боку імунної системи. Дуже рідко: анафілактичні реакції різної інтенсивності.

Анафілактичні реакції. Були повідомлення про окремі випадки анафілактичних реакцій на гідроксіетилкрохмаль (частота у перерахуванні на одиниці інфузії – приблизно 0,085 %). У більшості випадків такі реакції проявляються блюванням, незначним підвищенням температури тіла, відчуттям холоду, свербежем та кропив’янкою. Спостерігається збільшення підщелепних та навколовушних слинних залоз, легкі грипоподібні симптоми (головний біль, біль у м’язах), набряки нижніх кінцівок. Тяжкі реакції непереносимості, що супроводжуються шоком та життєво небезпечними симптомами (зупинка серцевої діяльності та дихання), винятково рідкісні (частота у перерахуванні на одиниці інфузії – приблизно 0,006 %). При виникненні реакції непереносимості інфузію слід негайно припинити та одночасно розпочати проведення загальноприйнятих заходів екстреної допомоги.

Симптоми анафілаксії. Симптоми анафілаксії можуть проявлятися протягом кількох хвилин. Симптомами, що можуть спричинити тривожність, є сильний свербіж і почервоніння шкіри (раптовий приплив). Іноді хворий відчуває ядуху, і в нього виникає відчуття клубка у горлі. Для наступної стадії характерні нудота та спазми у животі, тахікардія та різке зниження артеріального тиску, що може призвести до втрати свідомості, зупинки серцевої діяльності та дихання.

Терапія анафілактичного шоку. При появі перших ознак (шкірні реакції, нудота) рекомендується припинити інфузію, але канюлю залишити у вені або забезпечити відповідний доступ до вени, перевести хворого у положення з опущеною головою та звільнити дихальні шляхи. Негайно внутрішньовенно ввести адреналін (1 мл розчину адреналіну 1:1000 розвести до 10 мл). Спочатку ввести 1 мл отриманого розчину, що становить 0,1 мг адреналіну, контролюючи пульс та артеріальний тиск. Для збільшення об’єму внутрішньовенно рекомендується введення 5 % людського альбуміну. Також внутрішньовенно рекомендується введення 250-1000 мг преднізолону або еквівалентної кількості іншого глюкокортикоїдного засобу. Введення преднізолону можна проводити кілька разів. Для дітей дози адреналіну та преднізолону зменшують відповідно до віку і маси тіла. Рекомендуються інші заходи, такі як штучна вентиляція легень, застосування кисню, призначення антигістамінних засобів. Лікування таких хворих слід проводити в умовах відділення інтенсивної терапії.

Термін придатності

5 років. Лікарський засіб не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Флакони з прозорого скла: зберігати при температурі не вище 25 ºС.

Флакони з поліетилену: спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність

Якщо існує необхідність змішувати препарат з іншими ліками, то слід звернути увагу на те, щоб препарати були сумісними, додавання препарату відбувалось у гігієнічно бездоганних умовах і при цьому досягалося добре перемішування.

Упаковка

250 мл або 500 мл у флаконі з прозорого скла або поліетилену; по 10 флаконів у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Глінікер Вег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

Дата последнего обновления: 06.11.2017

Характеристики

Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/6679/01/01 от 25.10.2017 (приказ 1319(2))
Действующие вещества гидроксиетилкрохмаль

Найдено 685 аптек

Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Амосова 25
Рефортан 130 р-р д/инф. 250мл №10
Берлин-Хеми
от 1811,57
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Богомольца 4
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Вальтера 6А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Люботин, ул.Шевченко 98
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Бекетова 21
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 108
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, бул.Сергея Грицевца 2
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптечная сеть 911
Солоницевка, ул.Пушкина 14
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Шарикова 29
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Мерефа, ул.Игоря Савченко 20
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Лесопарковская 7А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптечная сеть 911
Чугуев, ул.Ждановского 3А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 8А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Змиев, ул.50 лет Комсомолу 115А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, пл.Защитников Украины 5/6
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низькі ціни №1
Харьков, ул.Отакара Яроша 21
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Московский 124А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптечная сеть 911
Харьков, ул.Гудзенко 2
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Червоный Донец, ул.Ленина 11
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Тарасовская 3
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Рефортан 130 р-р д/инф. 500 мл №10
Берлин Хеми ГЕРМАНИЯ
от 2925,56
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Павлова 160к
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Новая Водолага, пл.Кооперативная 15
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Рефортан 130 раствор инф. фл. стекл. 500 мл №10
Берлин-Хеми Аг Германия
от 3623,88
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Рефортан 130 раствор инф. фл. стекл. 250 мл №10
Берлин-Хеми Аг Германия
от 2059,80
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Змиев, ул.Ленина 4
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Волчанск, ул.Ленина 70А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптечная сеть 911
Красноград, ул.Полтавкская 91А
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 299
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Рефортан н гек р-р 6% 500мл №10
Берлин-Хеми
от 3031,58
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Рефоpтан 130 р-р д/инф.6% 500мл
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 330,16
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Рефортан н гэк р-р инф. 6% фл. п/э 500 мл №1
Berlin-Сhemie/Мenarini Group (Германия)
есть
Аптека Вашей Семьи
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Рефортан® 130 р-н д/інф. 250 мл №10
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 2125,65
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Шевченко 44
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Воздухофлотский 50/2
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Линда-Фарм
Днепр, ул.Владимира Антоновича 65
Рефортан н гек 6% раствор для инфузий флакон 250мл №1
Berlin-Chemie/Menarini Group (Германия)
от 183,00
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 7/4
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Евгения Котляра 7
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека №308
Харьков, ул.Клочковская 337 (КУОЗ «ОДКБ №1», стационар, 1-й этаж)
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Постишева 45
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Красноград, ул.Шевченко 107/2
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Мира 42
Рефортан н гэк р-р д/инф. 6% фл. 500мл №10
Berlin-Chemie/Menarini Group (Германия)
от 3182,60
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 134«З»
Рефортан 130 р-р д/инф500мл#10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
 • Рефортан раствор д/инф. 6 % по 500 мл №10 во флак.
 • Рефортан раствор д/инф. 6 % по 250 мл №10 во флак.
Инструкция по применению Рефортан, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Рефортан, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Рефортан с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Гекодез раствор д/инф. 6 % по 400 мл в бутыл.
Гекодез раствор д/инф. 6 % по 200 мл в бутыл.
Гекодез раствор д/инф. 6 % по 250 мл в конт.
Гекодез раствор д/инф. 6 % по 500 мл в конт.
Гекодез
раствор
Юрия-Фарм
Цены в аптеках
Рефордез-Новофарм раствор д/инф. 6 % по 400 мл в бутыл.
Рефордез-Новофарм раствор д/инф. 6 % по 200 мл в бутыл.
Рефордез-Новофарм
раствор
Новофарм-Биосинтез
Цены в аптеках
Гековен раствор д/инф. по 400 мл в бутыл.
Гековен раствор д/инф. по 250 мл в бутыл.
Гековен раствор д/инф. по 200 мл в бутыл.
Гековен
раствор
Инфузия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Рефортан раствор д/инф. 6 % по 500 мл №10 во флак.
Рефортан
раствор
Берлин-Хеми
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top