Ринзакофф сироп по 100 мл во флак.

Цены в аптеках

Склад

діючі речовини: сальбутамолу сульфат, бромгексину гідрохлорид, гвайфенезин, ментол (левоментол);

5 мл сиропу містять сальбутамолу сульфату 1,205 мг, еквівалентно сальбутамолу 1 мг; бромгексину гідрохлориду 2 мг; гвайфенезину 50 мг; ментолу (левоментолу) 0,5 мг;

допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат (E 219); натрію пропілпарагідроксибензоат (E 217); сахароза; пропіленгліколь; сахарин натрію; кислота сорбінова; гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); барвник Жовтий захід FCF (Е 110); вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Фармакотерапевтична група

Експекторанти у комбінації з препаратами інших груп. Код АТС R05С А50**.

Показання

Захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються утворенням в’язкого секрету, що важко відділяється при: 

 • хронічному бронхіті;
 • бронхіальній астмі;
 • емфіземі легенів.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • тяжка печінкова недостатність; 
 • тяжка ниркова недостатність;
 • тяжка серцева недостатність;
 • некоригована артеріальна гіпертензія;
 • аортальний стеноз;
 • міокардит;
 • вади серця;
 • тахіаритмія;
 • глаукома;
 • декомпенсовані ендокринні порушення (тиреотоксикоз);
 • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у тому числі в анамнезі);
 • шлункова кровотеча (у тому числі в анамнезі);
 • вагітність, період годування груддю;
 • дитячий вік до 6 років.

Спосіб застосування та дози

Діти віком від 6 до 12 років - по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на добу.

Діти віком від 12 років та дорослі - по 2 чайні ложки (10 мл) 3 рази на добу.

Тривалість лікування визначається індивідуально лікарем.

Побічні реакції

З боку травної системи: нудота, блювання; при тривалому прийомі – діарея, яка проходить після відміни препарату; дуже рідко – загострення виразкової хвороби шлунка, підвищення активності печінкових трансаміназ.

З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, тахікардія, аритмія; рідко –артеріальна гіпотензія, минуща периферійна вазодилатація; дуже рідко – колапс.

З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена нервова збудливість, порушення сну, сонливість, тремор; дуже рідко - судоми.

Алергічні реакції: рідко – шкірний висип, риніт, подразнення горла; дуже рідко – парадоксальний бронхоспазм, ангіоневротичний набряк.

Інші: гіпокаліємія, забарвлення сечі в рожевий колір.

Передозування

Тахікардія, аритмія, порушення сну, біль у ділянці грудей, тремор рук та всього тіла. При передозуванні потрібно відмінити препарат. Лікування симптоматичне (промивання шлунка, призначення активованого вугілля).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Ринзакофф протипоказаний для застосування у жінок в період вагітності. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю (препарат проникає у грудне молоко).

Діти

Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Особливості застосування

При лікуванні необхідно приймати достатню кількість рідини, що підвищує відхаркувальну дію складової препарату – бромгексину.

Не рекомендується запивати препарат лужними напоями.

Рекомендується контроль за рівнем калію в плазмі крові, особливо у разі тяжкої бронхіальної астми.

Вірогідне збільшення частоти серцевих скорочень та артеріального тиску при прийомі препарату може зумовити необхідність корекції дози гіпотензивних та антиангінальних препаратів.

Слід з обережністю застосовувати препарат хворим на ішемічну хворобу серця, гострий інфаркт міокарда, гіпертрофічну обструктивну кардіоміопатію, артеріальну гіпертензію, схильність до подовження інтервалу QT, гіпертиреоз, феохромоцитому та цукровий діабет. Також з обережністю застосовувують препарат при бронхіальній астмі тяжкого перебігу, гіпоксії будь-якого ґенезу, спільно з іншими протиастматичними препаратами у зв’язку з можливим розвитком гіпокаліємії. В таких випадках контроль рівня калію та його корекція є обов’язковими.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Слід утримуватися від керування автомобілем або роботи з потенційно небезпечними механізмами під час прийому препарату Ринзакофф.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування препарату Ринзакофф з блокаторами β-адренорецепторів (наприклад, пропанололом) зменшує активність сальбутамолу, що входить до складу препарату.

Не рекомендується поєднувати Ринзакофф з інгібіторами МАО та трициклічними антидепресантами, мапротиліном, метилдопою та ерготаміном, оскільки таке поєднання може призвести до раптового зниження артеріального тиску.

Сумісно з препаратом Ринзакофф не можна застосовувати загальні анестетики, а також левадопу. Це може призвести до тяжких шлуночкових аритмій.

Одночасний прийом препарату Ринзакофф із селективними β2-адреноміметиками, теофіліном та іншими ксантинами підвищує ризик появи гіпокаліємії та може призвести до розвитку тахіаритмій.

Діуретики та глюкокортикостероїди посилюють гіпокаліємічний ефект сальбутамолу.

У разі одночасного застосування препарату Ринзакофф та серцевих глікозидів підвищується ризик аритмії. Сальбутамол, складова препарату, зменшує концентрацію дигоксину в плазмі крові.

Одночасне призначення з антихолінергічними засобами (в тому числі інгаляційними) може призвести до підвищення внутрішньоочного тиску.

Одночасне призначення з препаратами, що містять кодеїн, та іншими протикашльовими засобами утруднює відходження розрідженого мокротиння.

Інші симпатоміметики посилюють ефект сальбутамолу.

При застосуванні у поєднанні з препаратами літію зменшується вазопресорна реакція.

Бромгексин, що входить до складу препарату, сприяє проникненню антибіотиків та сульфаніламідних лікарських засобів у тканину легень.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Ринзакофф – комбінований препарат, що чинить бронхолітичну, відхаркувальну і муколітичну дію.

Фармакологічна дія препарату зумовлена компонентами, що входять до його складу.

Сальбутамол – бронхолітичний засіб, стимулює β2-адренорецептори бронхів. Спричиняючи розширення бронхів, попереджує або купірує бронхоспазм (бронходилатуючий ефект). Практично не діє на β1-адренорецептори серця. Попереджує виділення медіаторів алергії та запалення з опасистих клітин. Поліпшує мукоциліарний кліренс.

Бронходилатуючий ефект досягається шляхом стимуляції β2-адренорецепторів та внутрішньоклітинною акумуляцією цАМФ.

Бромгексин чинить муколітичну дію. Муколітичний ефект пов’язаний з деполімеризацією та розрідженням мукопротеїнових та мукополісахаридних волокон секрету. Значну роль у механізмі дії бромгексину відіграє його здатність стимулювати утворення сурфактанту – поверхнево-активної речовини ліпідо-білково-мукополісахаридної природи, що синтезується в клітинах альвеол, біосинтез сурфактанту порушується при різних бронхолегеневих захворюваннях. Останнє призводить до порушення стабільності альвеолярних клітин, ослаблення їхньої реакції на несприятливі впливи. Препарат також чинить незначну протикашльову дію.

Гвайфенезин – відхаркувальний засіб, стимулює секреторні клітини слизової оболонки бронхів, що продукують нейтральні полісахариди, деполімеризує кислі муко- полісахариди, зменшує в’язкість і збільшує об’єм мокротиння, активує циліарний апарат бронхів, полегшує виведення мокротиння і сприяє переходу непродуктивного кашлю в продуктивний.

Ментол подразнює нервові закінчення і тим самим чинить відволікаючу, помірну спазмолітичну та антисептичну дію. М’яко стимулює секрецію бронхіальних залоз, чинить заспокійливу дію і зменшує подразнення слизової оболонки дихальних шляхів.

При гострому нападі астми і загостреннях хронічних обструктивних пульмонологічних захворювань, при яких має місце звуження просвіту бронхів та затруднене відходження мокротиння, фіксована комбінація сальбутамолу, бромгексину, гвайфенезину та ментолу розширює бронхи та полегшує відходження мокротиння з дихальних шляхів.

Фармакокінетичне дослідження препарату не проводилось.

Основні фізико-хімічні властивості

сиропоподібна рідина оранжевого кольору.

Термін придатності

2 роки.

Термін придатності після відкриття флакона відповідає терміну придатності, зазначеному на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці.  Зберігати в недоступному для дітей місці.

Після кожного використання необхідно щільно закривати флакон кришкою і зберігати відповідно умовам зберігання, зазначеним на упаковці. 

Упаковка

100 мл у флаконі з поліетилену. По 1 флакону разом із мірним стаканчиком у коробці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

“Юнік Фармасьютикал Лабораторіз” (відділення фірми “Дж.Б.Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд.”).

Місцезнаходження

Ворлі, Мумбаї 400 030, Індія.

Дата последнего обновления: 04.03.2014

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска сироп
Условия отпуска по рецепту
Регистрация закончилась
АТХ-классификация R05CA50 - Прочие
Действующие вещества бромгексин, сальбутамол, гвайфенезин, ментол
Производитель Юник Фармасьютикал Лабораториз, Индия
Инструкция по применению Ринзакофф, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ринзакофф, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ринзакофф с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Ринзакофф сироп по 100 мл во флак.
Ринзакофф
сироп
Юник Фармасьютикал Лабораториз, Индия
Цены в аптеках

Новинки реклама

Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Top