Розамет инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Розамет крем 1 % по 25 г в тубах

Склад

діюча речовина: метронідазол;

1 г крему містить 10 мг метронідазолу;

допоміжні речовини: метилпарабен (метилпарагідроксибензоат) (Е218), пропілпарабен (пропілпарагідроксибензоат) (Е216), гліцерин, олія мінеральна, віск аніоноактивний емульгований, пропіленгліколь, вода очищена.

Лікарська форма

Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування.

Код АТХ D06В Х01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Активний компонент препарату − метронідазол − це синтетичний (похідна речовина

5-нітроімідазолу) антипротозойний і антибактеріальний засіб. Механізм його дії полягає в біохімічному відновленні 5-нітрогрупи метронідазолу внутрішньоклітинними транспортними протеїнами анаеробних мікроорганізмів і найпростіших. Відновлена 5-нітрогрупа метронідазолу взаємодіє з ДНК мікроорганізмів, пригнічуючи її синтез, що призводить до загибелі мікроорганізмів. Вважається, що таким чином сформовані продукти відповідають за протимікробну та цитостатичну дію лікарського засобу, оскільки вони пошкоджують ДНК і пригнічують синтез нуклеїнових кислот. Метронідазол однаково ефективний як у клітинах, що діляться, так і в стабільних клітинах. Протизапальна та імунодепресивна дія метронідазолу була доведена у дослідженнях in vitro та in vivo. Вважається, що за допомогою зазначеного вище механізму дії препарат призводить до зменшення запальних уражень (папул та пустул) та еритеми у хворих на розацеа. Місцева антибактеріальна дія метронідазолу не вважається значною при лікуванні розацеа та розацеаподібного дерматиту.

Застосування метронідазолу у концентрації 1 % двічі на день протягом 30 днів не призводить до змін аеробної чи анаеробної шкірної або фекальної мікрофлори. 

 Фармакокінетика.

Метаболізм та виведення метронідазолу після місцевого застосування не визначалися. Системно абсорбований метронідазол метаболізується у печінці та виводиться нирками.

Показання

Місцеве лікування запальних папул і пустул при розацеа та вульгарних вуграх, розацеаподібного стероїдного дерматиту.

Протипоказання.

Метронідазол протипоказаний хворим із підвищеною чутливістю до лікарського засобу, до похідних імідазолу, парабенів та подібних сполук або до будь–яких інших компонентів лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При місцевому застосуванні у рекомендованих дозах системної взаємодії крему з іншими лікарськими засобами не виявлено, однак слід дотримуватись обережності у разі призначення крему Розамет® з деякими лікарськими засобами.

Варфарин та інші кумаринові антикоагулянти. Відомо, що метронідазол, який застосовується перорально, посилює антикоагулянтну дію, що призводить до подовження часу утворення протромбіну.

Фенобарбітал. Встановлено, що при одночасному застосуванні з метронідазолом, що застосовується перорально, понижується антимікробна активність останнього. Причина – прискорений метаболізм метронідазолу.

Дисульфірам. Одночасне пероральне застосування посилює токсичність препаратів, що може призвести до розвитку неврологічних симптомів.

Циметидин. Пригнічує метаболізм метронідазолу, який застосовується перорально, що може спричинити підвищення концентрації метронідазолу в сироватці крові.

При системній терапії метронідазолом необхідно утримуватись від прийому алкоголю, оскільки можлива дисульфірамоподібна реакція.

Особливості застосування.

Лікарський засіб призначений винятково для зовнішнього застосування. Слід уникати контакту зі слизовими оболонками та очима, оскільки препарат може викликати їх подразнення. Якщо крем потрапив у очі, необхідно терміново промити їх великою кількістю води. Не слід наносити крем на ділянки, розташовані близько до очей. Уражену ділянку слід очистити перед нанесенням крему Розамет ®. Після нанесення препарату можна використовувати косметичні засоби.

При нанесенні на велику поверхню шкіри або в разі тривалого використання крему існує імовірність розвитку системних побічних ефектів.

Препарат слід обережно призначати хворим з порушенням функції системи кровотворення.

Метронідазол для зовнішнього застосування неефективний для лікування телеангіектазії, що спостерігається при червоних вуграх.

Пропілпарагідроксибензоат (Е 216) та метилпарагідроксибензоат (Е 218), що входять до складу препарату, можуть викликати алергічну реакцію (можливо, відстрочену); дуже рідко можливий контактний дерматит. Пропіленгліколь, що входить до складу препарату, також може спричиняти шкірні реакції.

Під час застосування препарату слід уникати УФ-опромінення (сонячні ванни, солярій, УФ- лампи).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

При застосуванні внутрішньо метронідазол проникає крізь плацентарний бар’єр у грудне молоко у досить значних концентраціях. Незважаючи на те, що у разі місцевого застосування концентрація метронідазолу в крові невисока, Розамет®, крем протипоказаний у I триместрі вагітності, а в II та III триместрах його можна застосовувати тільки у разі крайньої потреби.

На період лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Застосування препарату у зазначеній дозі не впливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або при роботі з потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування!

Крем наносити тонким шаром на попередньо очищену за допомогою теплої води або легкого детергенту шкіру і злегка втирати. Рекомендується робити перерву в 15–20 хвилин між очищенням шкіри та нанесенням крему. Застосовувати двічі на день (вранці і ввечері). Середня тривалість лікування становить 3–4 місяці. Терапевтичний ефект спостерігається після 3 тижнів лікування.

Діти.

Не застосовувати дітям.

Передозування

Випадки передозування при місцевому застосуванні невідомі. При місцевому застосуванні метронідазол адсорбується у незначній кількості, що не чинить системного ефекту.

Побічні реакції.

Зазвичай, небажані реакції, пов’язані із місцевим застосуванням метронідазолу, спостерігаються нечасто і у слабко вираженій формі. Найчастішими побічними ефектами є алергічні реакції та прояви підвищеної чутливості, в тому числі висипи на шкірі, свербіж, кропив’янка, місцеві подразнення шкіри, що характеризуються тимчасовим почервонінням, відчуттям сухості, печіння, поколювання та ознаками подразнення, місцеве підвищення температури шкіри. Нанесення крему на ділянку очей може викликати сльозотечу.

На початку лікування можливе тимчасове посилення симптомів розацеа, тому оцінка місцевих реакцій, викликаних метронідазолом, може бути утрудненою в зв’язку з тим, що багато з вищеназваних симптомів є також типовими і для розацеа.

Системні побічні ефекти метронідазолу є малоймовірними через те, що концентрації, які досягаються у результаті місцевого застосування, є дуже низькими.

Можливі небажані реакції з боку нервової системи: гіпоастезія, парестезія, дисгевзія (металевий присмак у роті).

Інші: нудота, дисульфірамоподібні симптоми.

Пропілпарагідроксибензоат (Е 216) та метилпарагідроксибензоат (Е 218), що входять до складу препарату, можуть викликати алергічну реакцію (можливо, відстрочену); дуже рідко можливий контактний дерматит. Пропіленгліколь, що входить до складу препарату, також може спричинити шкірні реакції.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 25 г крему у тубі; 1 туба у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник. Ядран-Галенський Лабораторій д. д./ Jadran-Galenski Laboratorij d. d.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Свільно 20, 51000 Рієка, Хорватія.

Дата последнего обновления: 14.03.2018
Инструкция по применению Розамет, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Розамет, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Розамет с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска крем
Условия отпуска по рецепту
Категория От угревой сыпи
Регистрация UA/7256/01/01 от 06.03.2018 (приказ 450(2))
АТХ-классификация D06BX01 - Метронидазол
Действующие вещества метронидазол
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2589 аптек

Народная аптека №121
Запорожье, ул.Сталеваров 25
Розамет крем д/наружн. прим. 1% - 25,0
Ядран Галенська Лаб. ХОРВАТИЯ
от 80,26
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Розамет крем 1% 25г
Jadran (Хорватия)
от 90,90
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Богородчаны, ул.Тараса Шевченко 55
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека Факультет-Фарм
Петриковка, ул.Европейская 1А
Розамет крем 1% 25г*
Ядран Хорватия
от 90,51
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Розамет крем 1% 25,0
Ядран АТ
от 92,35
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Розамет крем 1% туба 25г*
Jadran
есть
Аптека
Белополье, ул.Макаренко 1А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Фарм-союз
Конотоп, ул.Успенско-Троицкая 55
Розамет крем 1% 25г
Ядран Галенская Лаборатория
от 95,94
Аптека оптовых цен
Котельва, ул.Полтавский путь 217
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека
Харьков, ул.Пушкинская 20
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека
Сумы, ул.Ильинская 12
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Герасима Кондратьева 181
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Розамет крем 1% 25г
Ядран
от 95,50
Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 77
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека
Сумы, ул.Прокофьева 12/1
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека
Сумы, пр.Тараса Шевченко 24
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Фарм-союз
Киев, ул.Архитектора Вербицкого 5
Розамет крем 1% 25г
Ядран Галенская Лаборатория
от 94,87
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Пацаева 11Б
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 144/2
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека
Харьков, бул.Сергея Грицевца 2а
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Светлая 19
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Конотоп, ул.Свободы 17Б
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Мариуполь, ул.Архитектора Нильсена 39
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Шаргород, ул.Героев Майдана 229А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Белая Церковь, бул.Александрийский 62
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Хабаровская 40
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Бородянка, ул.Центральная 268
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Харьков, бул.Сергея Грицевца 3А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Розамет крем д/наружн. прим. 1% - 25,0
Ядран Галенська Лаб. ХОРВАТИЯ
от 86,23
Аптека 911
Городок, ул.Перемышльская 14Г
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Мариуполь, ул.Куинджи Архипа 35
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Мариуполь, ул.Латышева 35
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Радивилов, ул.Четвертного 9А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Макаров, ул.Димитрия Ростовского 31/1
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Ольжича 8
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Березань, ул.Привокзальная 3А
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Богдана Гаврилишина 7
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Никополь, ул.Электрометаллургов 20
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Металлургов 64
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Золотоноша, ул.Новоселовская 2А/1
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 1
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека 911
Верхнеднепровск, пр.Шевченка 14
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53
Аптека
Ирпень, ул.Тараса Шевченко 7Н
Розамет крем 1% туба 25г
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИЙ ЛАБОРАТОРИЙ Д.Д.
от 78,53

Рекомендуем посмотреть

Трихопол таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Трихопол таблетки вагин. по 500 мг №10
Трихопол
таблетки
Польфарма
Цены в аптеках
Метрогил таблетки, п/плен. обол. по 200 мг №100 (10х10)
Метрогил раствор д/инф. 5 мг/мл по 100 мл во флак.
Метрогил гель д/наруж. прим. 10 мг/г по 30 г в тубах
Метрогил таблетки, п/плен. обол. по 400 мг №100 (10х10)
Метрогил
таблетки, раствор, гель
Юник Фармасьютикал Лабораториз, Индия
Цены в аптеках
Метронидазол раствор д/инф. 0.5 % по 100 мл в бутыл.
Метронидазол таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Метронидазол суппозитории вагин. по 0.1 г №10 (5х2)
Метронидазол пессарии по 500 мг №10 (5х2)
Метронидазол
раствор, пессарии, суппозитории, таблетки
13 производителей
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Розамет крем 1 % по 25 г в тубах
Розамет
крем
Ядран
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top