Сеналде инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Сеналде - инструкция по применению

Сеналде таблетки по 13.5 мг №10
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки коричневого кольору, плоскі, круглі, з рискою з одного боку, допускається неоднорідність;

Склад

1 таблетка містить кальцію сенозид еквівалентно сенозиду А+В 13,5 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний, натрію крохмальгліколят, кросповідон.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Проносні засоби. Код АТС А06А В06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Чинить проносну дію, обумовлену гальмуванням абсорбції іонів натрію, води, D-ксилози (внаслідок інгібування Na+-, К+- АТФ-ази слизової оболонки кишечнику), і стимуляцією секреції натрію й води в просвіт кишечнику за рахунок збільшення концентрації простагландину Е2 у його стінці. Це призводить до збільшення об’єму кишкового вмісту й проявляється в пом'якшенні або розрідженні калових мас. Речовини препарату під дією ферментативних систем нормальної мікрофлори кишечнику підлягають в організмі гідролітичному розщепленню з утворенням активних речовин, таких як емодин, реїн, реумемодин, хризофанол, хризофанова кислота, які безпосередньо впливають на рецепторний апарат слизової оболонки ободової кишки, що спричиняє посилення перистальтики. Після прийому внутрішньо ефект розвивається через 8 - 10 годин.

Фармакокінетика: Резорбційної дії не чинить.

Показання для застосування

Хронічний запор.

Спосіб застосування та дози

Приймають внутрішньо.

Дорослим та дітям старше 12 років призначають внутрішньо по 1 таблетці перед сном. За необхідності дозу можна підвищити до 2-3 таблеток на 1 прийом.

Дітям віком 6-12 років призначають по 1 таблетці перед сном. За необхідності дозу можна підвищити до 2 таблеток.

Тривалість лікування визначається індивідуально, з урахуванням вираженості специфічної симптоматики.

Побічна дія

Метеоризм, кишкові коліки, діарея, алергічні реакції. При тривалому застосуванні можливий розвиток діареї з метаболічними розладами, дегідратація, втрата з калом електролітів, переважно калію, альбумінурія, гематурія, нудота, блювання, знебарвлення сечі, шкірні висипи, судоми, судинний колапс. При розвитку побічної дії необхідно припинити прийом препарату або знизити його дозу в 2 рази.

Протипоказання

Кишкова непрохідність, апендицит та інші запальні захворювання органів черевної порожнини, спастичний коліт, защемлена грижа, нейрогенний запор і запор при ендокринних захворюваннях, підвищена чутливість до компонентів препарату, перитоніт, шлунково-кишкові та маточні кровотечі, цистит, порушення водно-електролітного балансу, біль у животі, вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 6 років.

Передозування

Симптоми: діарея з метаболічними розладами, дегідратація, втрата з калом електролітів, переважно калію, альбумінурія, гематурія, нудота, блювання, знебарвлення сечі, шкірні висипи, судоми, судинний колапс. Лікування: симптоматична терапія.

Особливості застосування

Не рекомендується приймати протягом тривалого часу (більше 1 тижня), щоб запобігти розвитку діареї, дегідратації та атонії товстого кишечнику. З обережністю потрібно призначати препарат при вираженому порушенні функції печінки і нирок.

Під час лікування припинити годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не рекомендується приймати препарат протягом 2 годин до або після прийому інших лікарських засобів, це може зменшити всмоктування та ефективність останніх. При тривалому застосуванні можливе посилення дії серцевих глікозидів і вплив на дію антиаритмічних препаратів через можливість розвитку гіпокаліємії. Ризик розвитку гіпокаліємії зростає при одночасному застосуванні з тіазидними діуретиками, глюкокортикоїдами, препаратами солодки.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки.

Упаковка

Таблетки по 13,5 мг № 10 та 10х10 у блістерах.

Умови відпуску

Без рецепта.

Виробник

"Елегант Індія".

Адреса

205, Кіртіман, Ахмедабад-9, Індія.

Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Сеналде, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Сеналде, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Сеналде с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Сеналде таблетки по 13.5 мг №10
Производитель Элегант Индия, Индия
МНН Senna glycosides
Регистрация № UA/8175/01/01 от 17.04.2008. Приказ № 208 от 17.04.2008
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Слабый иммунитет? Часто болеешь? Поможет натуральный иммуномодулятор Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top