Септолете тотал лимон и бузина леденцы по 3 мг/1 мг №16 (8х2)

Цены в аптеках

Склад

діючі речовини: бензидаміну гідрохлорид, цетилпіридинію хлорид;

1 льодяник містить 3 мг бензидаміну гідрохлориду та 1 мг цетилпіридинію хлориду;

допоміжні речовини: олія м’яти перцевої, левоментол, сукралоза, кислота лимонна безводна, ізомальтит (тип М) (Е 953), ароматизатор лимона (містить бутилгідроксіанізол (Е 320)), ароматизатор бузини (містить пропіленгліколь), барвник Куркумін (містить натрію бензоат (Е 211)), барвник мідний комплекс хлорофіліну (містить пропіленгліколь).

Лікарська форма

Льодяники.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі льодяники зі скошеними краями та нерівною поверхнею від блідо-зеленого до зеленого кольору з можливими білими плямами, нерівномірним забарвленням, бульбашками повітря та злегка зазубленими краями.

Фармакотерапевтична група

Препарати для горла. Антисептики. Код АТХ R02A A20.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії

Бензидаміну гідрохлорид – це нестероїдний протизапальний та знеболювальний засіб. Вважається, що механізм дії, пов’язаний з інґібуванням синтезу простагландинів і, отже, зі зменшенням ознак запалення (таких як біль, почервоніння, припухлість, жар). Бензидаміну гідрохлорид чинить також помірну місцеву знеболювальну дію.

Цетилпіридинію хлорид – це антисептичний засіб із групи четвертних сполук амонію. Він діє як катіонний детергент. Четвертні сполуки амонію зв’язуються з поверхнею бактеріальних клітин, проникають крізь неї та зв’язуються з цитоплазматичною мембраною мікроорганізму. У результаті зв’язування цитоплазматична мембрана мікробів збільшує проникність для низькомолекулярних інгредієнтів, головним чином іонів калію. Потім четвертні сполуки амонію проникають у клітину, порушуючи функції клітини і, таким чином, знищуючи її. Цетилпіридинію хлорид має широкий спектр протимікробної дії, а також протигрибкову активність (наприклад, проти Candida та Saccharomyces) та противірусну активність проти деяких вірусів з оболонкою. Найбільш вираженою є бактерицидна дія на грампозитивні бактерії (зокрема на Staphylococcus). Грамнегативні бактерії є помірно чутливими до цетилпіридинію хлориду, тоді як деякі штами Pseudomonas є відносно нечутливими.

Фармакокінетика.

Всмоктування

З двох активних речовин лише бензидамін абсорбується, тому фармакокінетична взаємодія на системному рівні не виникає.

Про всмоктування бензидаміну через слизову оболонку ротової порожнини і глотки свідчать кількості, виявлені в сироватці крові, які не є достатніми для отримання системного ефекту.

Розподіл

При місцевому застосуванні бензидамін накопичується у запалених тканинах, де він досягає

ефективних концентрацій через здатність проникати в епітелій.

Виведення

Виведення відбувається головним чином із сечею, здебільшого у вигляді неактивних метаболітів.

Показання

Симптоматичне лікування інфекцій горла та ротової порожнини (фарингіти, ларингіти, гінгівіти тощо).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини.

Дитячий вік до 6 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Септолете® тотал лимон та бузина не слід застосовувати одночасно з іншими антисептиками.

Не слід розсмоктувати льодяники разом з молоком через його здатність знижувати антисептичну активність цетилпіридинію хлориду.

Особливості застосування

Септолете® тотал лимон та бузина не слід застосовувати більше 7 днів. У разі відсутності покращання протягом 3 днів лікування слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування місцевих препаратів, особливо протягом тривалого періоду часу, може призвести до сенсибілізації, і в цьому випадку лікування повинно бути припинено, та призначена відповідна терапія.

Септолете® тотал лимон та бузина не слід застосовувати у поєднанні з аніонними сполуками, які присутні у зубних пастах (знижує ефективність цетилпіридинію), тому не рекомендується розсмоктувати льодяник безпосередньо до або після чищення зубів.

Застосування препаратів, які містять бензидамін не є доцільним пацієнтам із підвищеною чутливістю до саліцилатів (наприклад ацетилсаліцилової кислоти та саліцилової кислоти) або до інших нестероїдних протизапальних засобів.

Не рекомендується застосовувати при наявності ран у роті через уповільнення загоєння внаслідок дії цетилпіридинію хлориду.

При тяжких інфекціях, що супроводжуються високою температурою, головним болем, блюванням, пацієнту необхідно звернутися до лікаря, особливо у випадках, коли стан не покращується протягом 3 днів.

Бронхоспазм може виникнути у пацієнтів із бронхіальною астмою в анамнезі. Слід з обережністю застосовувати лікарський засіб таким пацієнтам.

Якщо пацієнт страждає на хронічний кашель або охриплість, слід проконсультуватися з лікарем.

Септолете® тотал лимон та бузина містить ізомальтит (E 953). Цей препарат не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими порушеннями непереносимості галактози або фруктози.

Септолете® тотал лимон та бузина містить бутилгідроксіанізол (Е 320) та може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.

Септолете® тотал лимон та бузина містить натрію бензоат (E 211) та може помірно подразнити шкіру, очі та слизові оболонки.

Септолете® тотал лимон та бузина містить пропіленгліколь та може спричинити подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Через відсутність достатніх даних застосування діючих речовин препарат Септолете® тотал лимон та бузина вагітним не рекомендується.

Період годування груддю

Невідомо, чи проникає бензидамін та його метаболіти у грудне молоко, проте ризик для новонароджених та немовлят не може бути виключений. Рішення щодо припинення годування груддю або застосування Септолете® тотал лимон та бузина потрібно приймати з урахуванням користі від грудного вигодовування для дитини та користі від терапії для жінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Септолете® тотал лимон та бузина не впливає або має незначний вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років рекомендовано застосовувати 3-4 льодяники на добу шляхом повільного розсмоктування у ротовій порожнині кожні 3-6 годин.

Для людей літнього віку рекомендованою є доза для дорослих.

Дітям віком від 6 до 12 років рекомендовано застосовувати 3 льодяники на добу шляхом повільного розсмоктування у ротовій порожнині кожні 3-6 годин.

Не слід перевищувати рекомендовані дози.

Септолете® тотал лимон та бузина можна застосовувати протягом 7 днів.

Спосіб застосування

Слід повільно розсмоктувати льодяник у ротовій порожнині.

Для отримання оптимального ефекту не слід розсмоктувати льодяник безпосередньо до або після чищення зубів.

Діти.

Застосування дітям віком до 6 років протипоказано, що зумовлено лікарською формою. Дітям віком 6-11 років застосовувати лікарський засіб під наглядом дорослих.

Передозування

Через низькі концентрації обох активних речовин у складі препарату Септолете® тотал лимон та бузина передозування неможливе при застосуванні у рекомендованих дозах.

Симптоми

Токсичними проявами передозування бензидаміну є збудження, судоми, пітливість, атаксія, тремор та блювання. Оскільки немає спеціального антидоту, лікування гострого передозування є симптоматичним.

Ознаки та симптоми інтоксикації після прийому значних доз цетилпіридинію хлориду – нудота, блювання, задишка, ціаноз, асфіксія внаслідок паралічу дихальних м'язів, пригнічення центральної нервової системи, артеріальна гіпотензія і кома. Летальна доза для людини становить приблизно 1-3 г (що перевищує максимальну добову дозу льодяників Септолете® тотал лимон та бузина у 250-750 разів).

Лікування

Оскільки немає спеціального антидоту, лікування гострого передозування є симптоматичним.

Побічні реакції

Дуже часто ³ 1/10;

часто ³ 1/100 - < 1/10;

нечасто ³ 1/1000 - < 1/100;

рідко ³ 1/10000 - < 1/1000;

дуже рідко < 1/10000.

невідомо (не можна оцінити за наявними даними)

Система органів
Рідко
Дуже рідко
Невідомо
З боку імунної системи
реакції гіперчутливості
З боку нервової системи
відчуття печіння слизової оболонки
З боку органів дихання
бронхоспазм
ларингоспазм
З боку шлунково-кишкового тракту
відчуття печіння у ротовій порожнині
подразнення у ротовій порожнині
втрата чутливості слизової оболонки ротової порожнини
З боку шкіри та підшкірних тканин
кропив’янка, фоточутливість

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Звіт про очікувані побічні реакції

Звітність про передбачувані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має важливе значення. Це дає змогу продовжувати моніторинг співвідношення користь/ризик лікарського засобу. Інформацію про будь-які передбачувані побічні реакції слід подавати відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Для лікарського засобу не потрібні спеціальні температурні умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 8 льодяників у блістері, по 1 або по 2, або по 3, або по 4, або по 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

КРКА, д.д., Ново место/KRKA, d.d., Novo mesto.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія/Smarjeska cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovenia.

Дата последнего обновления: 29.05.2018
Инструкция по применению Септолете тотал лимон и бузина, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Септолете тотал лимон и бузина, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Септолете тотал лимон и бузина с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска леденцы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/16726/01/01 от 16.05.2018 (приказ 942 (1))
АТХ-классификация R02AA20 - Различные антисептики
Действующие вещества цетилпиридиния хлорид, бензидамин
Взрослые Разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы с учетом соотношения польза / риск
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2765 аптек

Витамин
Киев, ул.Ереванская 14
Септолете тотал лимон та бузина льодяники №16
KRKA
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Саксаганского 101
Септолете тотал лед.3мг/1мг №16 (8х2) лимон и бузина
KRKA
от 79,28
Аптека ТАС
Киев, пр.Победы 49/2
Септолете тотал леденцы 3 мг + 1 мг блистер, лимон и бузина № 16
KRKA
от 103,20
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 2/2-А
Септолете тотал лимон та бузина льодяники №16
KRKA
есть
D.S.
Львов, ул.Ивана Выговского 100 (ТЦ "ВАМ")
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 91,18
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
Аптека
Новые Санжары, ул.Октябрьская 28
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 106
Септолете тотал лед лимон/бузина №16 |
KRKA
есть
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 123
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 93,50
D.S.
Черновцы, ул.Главная 41
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 85,36
Аптека от склада
Одесса, ул.Ильфа и Петрова 8/2
Септолете тотал пастилки лимон и бузина №16
KRKA
от 97,15
Добрі ліки
Новопсков, ул.Украинская 126
Септолете тотал лед лимон/бузина №16 |
KRKA
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Тракторостроителей 142
Септолете тотал, бузина, лед.3мг\1мг№16
KRKA
есть
D.S.
Хмельницкий, ул.Попова 3
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 89,24
Аптека
Печенеги, ул.Харьковская 74А
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
D.S.
Хмельницкий, пр.Мира 88
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 86,33
Витамин
Богуслав, ул.Николаевская 40Б
Септолете тотал лимон та бузина льодяники №16
KRKA
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Септолете тотал пастилки бузина-лимон №16
КРКА
от 93,35
Домашняя аптека
Днепр, ул.Шолохова 7
Септолете тотал лед лимон/бузина №16 |
KRKA
есть
СВ Аптека
Хорол, ул.Кременчугская 1А
Септолете тотал лимон и бузина леденцы 3 мг/1 мг №16 (8х2)
КРКА, д.д., Ново место, Словенія/Польща
есть
D.S.
Хмельницкий, пр.Мира 69
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 93,25
Аптека оптовых цен
Тростянец, ул.Мира 1А
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
Виталюкс
Киев, ул.Ивана Миколайчука 7а
Септолете тотал льод. №16 лимон та бузина
KRKA
от 77,90
Витамин
Борисполь, ул.Героев Небесной Сотни 8А
Септолете тотал лимон та бузина льодяники №16
KRKA
есть
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 38
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 87,54
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 11А
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 85,60
Аптека
Горишние Плавни, ул.Молодежная 3
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
Аптека для економних
Киев, ул.Милютенко 26
Септолете тотал лед.3мг/1мг №16 (8х2) лимон и бузина
KRKA
от 81,65
D.S.
Хмельницкий, ул.Курчатова 1/1д
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 89,00
Аптека
Полтава, ул.Ивана Мазепы 49
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
D.S.
Хмельницкий, ул.Проскуровская 1
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 86,33
D.S.
Ровно, ул.Богоявленская 40
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 86,33
Альго-Фарм
Киев, ул.Прилужная 4/15
Септолете тотал леденцы лимон и бузина №16
KRKA (Словения)
от 78,50
D.S.
Ровно, ул.Романа Шухевича 12
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 90,70
Аптека
Чугуев, ул.Ждановского 3В
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
D.S.
Виноградов, ул.Шевченко 8б
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 92,39
Аптека "Будьте Здоровы"
Вишневое, ул.Образования 5
Септолете тотал лед. бузина/лимон 3мг/1мг №16
KRKA
от 84,25
Аптека ТАС
Борисполь, ул.Киевский путь 2/14
Септолете тотал леденцы 3 мг + 1 мг блистер, лимон и бузина № 16
KRKA
от 80,28
СВ Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 31
Септолете тотал лимон и бузина леденцы 3 мг/1 мг №16 (8х2)
КРКА, д.д., Ново место, Словенія/Польща
есть
D.S.
Сторожинец, ул.Федьковича 14
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 94,00
Аптека Здравица
Бахмут, ул.Независимости 73
Септолете тотал лед лимон/бузина №16 |
KRKA
есть
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Академика Глушкова 30
Септолете тотал лед.3мг/1мг №16 (8х2) лимон и бузина
KRKA
от 87,12
D.S.
Черновцы, ул.Комарова 11
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 86,82
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Септолете тотал лед.3мг/1мг №16 лимон и бузина
KRKA, Словения
от 76,86
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Николая Лаврухина 9
Септолете тотал лед.3мг/1мг №16 (8х2) лимон и бузина
KRKA
от 98,31
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Септолете тотал льодяники 3 мг/ 1 мг блістер, лимон та бузина н 16
КРКА / KRKA
от 92,39
Аптека
Ромны, бул.Тараса Шевченко 7/3
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Септолете тотал лимон та бузина льодяники №16
KRKA
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24
Аптека
Сумы, ул.Ильинская 12
Септолете тотал лимон и бузина леден. 3мг/1мг №16
KRKA НОВО МЕСТО
от 72,24

Просмотренные товары

Септолете тотал лимон и бузина леденцы по 3 мг/1 мг №24 (8х3)
Септолете тотал лимон и бузина леденцы по 3 мг/1 мг №8 (8х1)
Септолете тотал лимон и бузина леденцы по 3 мг/1 мг №32 (8х4)
Септолете тотал лимон и бузина леденцы по 3 мг/1 мг №40 (8х5)
Септолете тотал лимон и бузина
леденцы
КРКА, д.д., Ново место, Словения
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Септолете тотал лимон и бузина?

Показать все аптеки, где есть Септолете тотал лимон и бузина
Top