Солпадеин актив таблетки, п/о №12

Цены в аптеках

Солпадеин актив таблетки, п/о №12
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну;

допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, крохмаль кукурудзяний, повідон, калію сорбат, тальк, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, гліцерол триацетат.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: білі таблетки капсулоподібної форми, вкриті оболонкою, з плоскими краями, з тисненням у вигляді трикутного логотипу та символа + з одного боку і без тиснення з іншого боку.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Ефект базується на інгібуванні синтезу простагландинів у ЦНС. Кофеїн діє як підсилювач, збільшуючи ефективність дії парацетамолу.

Фармакокінетика.

Парацетамол та кофеїн швидко адсорбуються в шлунково-кишковому тракті та розподіляються в більшості тканин організму. При прийомі в терапевтичних дозах парацетамол звʼязується з білками плазми крові незначною мірою.

Парацетамол та кофеїн метаболізуються переважно в печінці та виділяються з сечею у вигляді продуктів перетворення. Середній час напіврозпаду в плазмі крові після перорального прийому становить: для парацетамолу – близько 2,3 години, для кофеїну – близько 4,9 години.

Показання

Препарат чинить помірну болезаспокійливу та жарознижувальну дію. Показаннями для застосування є головний біль, включаючи мігрень, зубний біль, невралгії, ревматичний біль, періодичні болі у жінок; для полегшення симптомів застуди та грипу, болю у горлі.

Протипоказання

Гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі; тяжкі порушення печінки і/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, у тому числі тяжкий атеросклероз, тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, тяжкі форми цукрового діабету, глаукома; вік понад 60 років.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів із підвищенням ризику кровотечі може посилитися внаслідок тривалого регулярного застосування парацетамолу. Прийом разових доз не виявляє значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу із гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може спричинити небезпечний підйом артеріального тиску. Кофеїн посилює ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків, потенціює ефекти похідних ксантину, альфа- та бета-адреноміметиків, психостимулюючих засобів.

Циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Кофеїн знижує ефект опіоїдних аналгетиків, анксіолітиків, снодійних і седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують ЦНС, конкурентним антагоністом препаратів аденозину, АТФ. При одночасному застосуванні кофеїну з ерготаміном покращується всмоктування ерготаміну зі ШКТ, з тиреотропними засобами – підвищується тиреоїдний ефект. Кофеїн знижує концентрацію літію в крові.

Особливості застосування

Містить парацетамол. Лікарський засіб не слід застосовувати разом з будь-якими іншими препаратами, рецептурними або безрецептурними, що містять парацетамол, та застосовуються, наприклад, при болю, температурі, симптомах грипу та застуди або безсонні. Одночасне застосування разом з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може обумовити необхідність пересадки печінки або призвести до летального наслідку.

При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату потрібно порадитися з лікарем.

Слід враховувати, що у хворих із захворюваннями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень вмісту в крові глюкози та сечової кислоти. Пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми, перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

Спостерігались випадки порушення функції печінки/печінкової недостатності у пацієнтів, які мали знижений рівень глутатіону, наприклад при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла або при хронічному алкоголізмі.

У пацієнтів зі зниженим рівнем глутатіону, наприклад, при тяжких інфекціях (таких як сепсис), при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (таких як кава, чай та деякі інші напої). Це може призвести до проблеми зі сном, тремору, неприємного відчуття за грудниною через серцебиття.

Якщо симптоми не зникають, необхідно звернутися до лікаря.

Зберігати препарат поза полем зору дітей та у недоступному для дітей місці.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності, оскільки підвищується ризик спонтанного викидня, пов’язаного із застосуванням кофеїну.

Парацетамол і кофеїн проникають у грудне молоко. Дослідження, проведені серед вагітних жінок та жінок, які годують груддю, не виявили шкідливого впливу парацетамолу на перебіг вагітності, ембріофетальний розвиток і немовля при застосуванні у рекомендованих дозах. Кофеїн може виявляти стимулюючий вплив на немовля у період годування груддю, але значної токсичності не спостерігалося.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив відсутній або є незначним.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального застосування.

Дорослим та дітям від 12 років: по 1-2 таблетки до 4 разів на день (через 4-6 годин). Не приймати більше 8 таблеток (4000 мг парацетамолу/520 мг кофеїну) протягом 24 годин.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Слід застосовувати найнижчу дозу препарату, що необхідна для отримання лікувального ефекту.

Інтервал між прийомами має становити не менше ніж 4 години.

Препарат не слід застосовувати довше 3 днів поспіль без консультації лікаря.

Діти

Препарат не рекомендується дітям віком до 12 років.

Передозування

Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може обумовити необхідність пересадки печінки або призвести до летального наслідку. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія)) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Лікування слід розпочати негайно та доставити пацієнта у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутися апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи можливе запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірну дозу парацетамолу було прийнято у межах 1 години. Концентрація парацетамолу в плазмі крові повинна вимірюватися через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно вводять N-ацетилцистеїн, згідно з рекомендованим дозуванням. При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Великі дози кофеїну можуть спричинити біль в епігастральній ділянці, блювання, діурез, прискорене дихання, тахікардію чи серцеву аритмію, впливати на центральну нервову систему (безсоння, неспокій, нервове збудження, тривожність, запаморочення, дратівливість, стан афекту, тремор, судоми). Клінічно важливі симптоми передозування кофеїном пов’язані також із ураженням печінки парацетамолом. Специфічного антидоту немає, але підтримувальні заходи, такі як застосування антагоністів бета-адренорецепторів, можуть полегшити кардіотоксичний ефект. Необхідно промити шлунок, рекомендована оксигенотерапія, при судомах – діазепам. Симптоматична терапія.

Побічні реакції

З боку системи крові та лімфатичної системи: (рідкісні: < 1/10000) – тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: (рідкісні: < 1/10000) – анафілаксія, реакції гіперчутливості на шкірі, включаючи шкірний висип, ангіоедему та синдром Стівенса – Джонсона.

З боку дихальної системи, грудної клітини та середостіння: (рідкісні: < 1/10000) – бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів.

З боку гепатобіліарної системи: (рідкісні: < 1/10000) – порушення функції печінки.

З боку центральної нервової системи: (частота невідома) – нервозність, запаморочення.

Також для препаратів, що містять подібні діючі речовини, відомі такі побічні реакції: шкірний свербіж, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), нудота, блювання, печія, біль в епігастрії, гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі, тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття, безсоння, підвищення активності печінкових ферментів (як правило, без розвитку жовтяниці), гепатонекроз (дозозалежний ефект).

При одночасному прийомі препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, підвищена доза кофеїну може посилити зумовлені кофеїном побічні ефекти, такі як безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 12 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Ірландія/GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, Ireland.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Ірландія/Knockbrack, Dungarvan, Co. Waterford, Ireland.

Дата последнего обновления: 20.05.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Солпадеин актив, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Солпадеин актив, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Солпадеин актив с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Болеутоляющие
Регистрация UA/12239/01/01 от 20.11.2014 (приказ 873(2))
Действующие вещества кофеин, парацетамол
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Разрешено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители Разрешено

Найдено 3823 аптеки

D.S.
Мешково-Погорелово, ул.Мира 17
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 71.78
D.S.
Львов, ул.Богдана Хмельницкого 214 (ТЦ «ВАМ»)
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 65.62
Аптека Подорожник
Шепетовка, ул.Героев Небесной Сотни 31
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 70.50
СВ Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 134/1
Солпадеин® актив таблетки, п/о, №12 (12х1)
ГлаксоСмітКляйн Дангарван Лтд., Ірландія /Великобр
есть
Аптекарь
Немешаево, ул.Петровского 4
Солпадеин актив табл.п/об. n12
Glaxo Smith Kline
от 71.11
Аптека 03
Черкассы, бул.Шевченко 398
Солпадеин актив таб. п/о №12
СмитКляйн Бичем
от 61.61
Аптека Подорожник
Ратно, ул.Центральная 11
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 70.50
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, пр.Соборности 10/1
Солпадеин актив таб.n12
Глаксо Веллком (Великобритания)
от 64.80
Добрі ліки
Славянск, пл.Соборная 3
Солпадеин актив таб п/о №12 |
GLAXOSMITHKLINE
есть
Аптека Подорожник
Дрогобыч, ул.Андрея Шептицкого 7
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 77.99
D.S.
Черновцы, ул.Дмитрия Загула 4
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 69.00
Аптека Подорожник
Луцк, пр.Соборности 42А
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 69.50
Аптека низкие цены №1
Песочин, въезд.Набережный 7
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.18
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Натальи Ужвий 58
Солпадеин актив,тб,покр.обол.n12 (глаксо)
Глаксо Смит Кляйн
есть
Аптека интернет цен
Днепр, ул.Титова 27
Солпадеин актив таб. п/об. №12
Глаксо СмитКляйн Дангарван ИРЛАНДИЯ
от 63.14
Аптека Подорожник
Львов, ул.Навроцкого 23 (пункт №2)
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 62.99
Аптека Подорожник
Ужгород, ул.Капушанская 27
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 66.50
D.S.
Черновцы, ул.Буковинская 6А
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 67.90
Аптека оптовых цен
Мариуполь, ул.Троицкая 46
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39
Аптека Подорожник
Львов, ул.Ивана Выговского 32
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 72.50
Аптека Подорожник
Стрый, ул.Ольги Басараб 15
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 69.50
Аптека Подорожник
Сокаль, ул.Шептицкого 93
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 71.99
Аптека "Славутич"
Харьков, ш.Салтовское 262Б
Солпадеин актив,тб,покр.обол.n12 (глаксо)
Глаксо Смит Кляйн
есть
Аптека оптовых цен
Дружковка, ул.Соборная 32А
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39
Аптека Подорожник
Трускавец, ул.Стебницкая 23
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 76.50
Альго-Фарм
Винница, ул.Данила Галицкого 50
Солпадеин актив табл. п/о блистер №12
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобрита
от 64.00
Аптека Подорожник
Сколе, ул.Данила Галицкого 7
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 72.99
Аптека Подорожник
Каменка-Бугская, ул.Независимости 65
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 68.99
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Солпадеин актив таб. №12
Глаксо Смит Кляйн
от 62.05
Аптека интернет цен
Никополь, ул.Электрометаллургов 31
Солпадеин актив таб. п/об. №12
Глаксо СмитКляйн Дангарван ИРЛАНДИЯ
от 58.90
Аптека БАМ
Нововолынск, мкр.15-й 19
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 57.98
Аптека оптовых цен
Лозовая, мкр.1 29
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39
D.S.
Ровно, ул.Курчатова 9 (Гіпермаркет "Fozzy")
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 63.00
Народная аптека
Запорожье, ул.Победы 115А
Солпадеин актив таб. п/об. №12
Глаксо СмитКляйн Дангарван ИРЛАНДИЯ
от 49.27
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Ивана Франко 7/1
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 70.57
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Солпадеїн актив №12 табл.
ГлаксоСмітКляйн
от 61.22
Народная аптека
Пологи, ул.Магистральная 513Б
Солпадеин актив таб. п/об. №12
Глаксо СмитКляйн Дангарван ИРЛАНДИЯ
от 66.20
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Победы 117
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39
D.S.
Черновцы, ул.Русская 185Б
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 65.62
Аптека низкие цены №1
Полтава, ул.Гожулянская 4
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39
Полимед
Черноморск, ул.Мира 22
Солпадеин актив табл. п/о n12
GLAXOSMITKLINE OTS
от 67.17
Аптека Подорожник
Луцк, ул.Ковельская 4
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 68.99
D.S.
Мукачево, ул.Мира 10
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 56.55
Будем Здоровы Вместе
Измаил, пр.Суворова 42
Солпадеин актив табл. №12
ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лтд., Ірландія /Великобр
от 60.15
«Народная» Аптека №15
Энергодар, пр.Строителей 24
Солпадеин актив таб. п/об. №12
Глаксо СмитКляйн Дангарван ИРЛАНДИЯ
от 51.25
Аптека оптовых цен
Смолино, ул.Козакава 18Д
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39
D.S.
Хмельницкий, ул.Львовское шоссе 1
Солпадеїн актив табл в/о н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 76.87
Аптека БАМ
Луцк, пр.Возрождения 26А
Солпадеїн актив табл. п/о №12
ГлаксоСмітКляйн Великобританія
от 56.49
Аптека №4 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Крепостная 10/Школьная 42
Солпадеин актив таб. № 12
ГлаксоСмитКляйн
от 55.58
Аптека оптовых цен
Барышевка, ул.Центральная 15А
Солпадеин актив табл. п/о №12
ГЛАКСО СМИТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛИМИТЕД
от 56.39

Рекомендуем посмотреть

Панадол экстра таблетки, п/о №12
Панадол экстра таблетки шип. №12 (2х6) в стрип.
Панадол экстра
таблетки
2 производителя
Цены в аптеках
Апап таблетки, п/о по 500 мг №12
Апап таблетки, п/о по 500 мг №6
Апап таблетки, п/о №12
+7
Апап
таблетки
ЮС Фармация, ООО для " Юнилаб ЛП", Польша/США
Цены в аптеках
Доларен таблетки №100 (10х10)
Доларен гель по 20 г в тубах
Доларен суспензия д/перор. прим. по 100 мл во флак.
+3
Доларен
таблетки, гель, суспензия
Наброс Фарма
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Солпадеин актив таблетки, п/о №12
Солпадеин актив таблетки шип. №12 (2х6)
Солпадеин актив
таблетки
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Top