Солпадеин актив таблетки шип. №12 (2х6)

Цены в аптеках

Солпадеин актив таблетки шип. №12 (2х6)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: парацетамол, кофеїн;

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну;

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), сахарин натрію, натрію гідрокарбонат, повідон, натрію лаурилсульфат, диметикон, кислота лимонна безводна, натрію карбонат безводний.

Лікарська форма

Таблетки шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості: плоскі білого кольору таблетки зі скошеними краями, рівні з одного боку та з лінією розлому з іншого.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Код АТХ N02В Е51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Ефект базується на інгібуванні синтезу простагландинів у центральній нервовій системі (ЦНС). Кофеїн збільшує ефективність аналгезії завдяки збуджувальному ефекту на ЦНС, що може усувати депресію, яка часто супроводжує біль.

Фармакокінетика.

Парацетамол швидко та майже повністю абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Рівномірно розподіляється по всіх рідинах організму. Зв’язування з білками плазми крові варіабельне. Виводиться переважно нирками у формі кон’югованих метаболітів.

Після перорального прийому кофеїн всмоктується швидко. Максимальні концентрації у плазмі крові досягаються у межах 1 години, час напіввиведення – приблизно 3,5 години. 65-80 % кофеїну виводиться з сечею у формі 1-метилсечової кислоти та 1-метилксантину.

Показання

Біль середньої та сильної інтенсивності (головний біль, мігрень, м’язово-скелетний біль, біль у м’язах, зубний біль, біль після видалення зуба та зубних процедур, біль у горлі, періодичний біль під час менструації), гарячка та біль після вакцинації, підвищена температура тіла.

Протипоказання

Гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі; тяжкі порушення печінки та/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, у тому числі тяжкий атеросклероз, тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, тяжкі форми цукрового діабету, глаукома; вік понад 60 років. 

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета- блокатори.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів із підвищенням ризику кровотечі може посилитися внаслідок тривалого регулярного застосування парацетамолу. Прийом разових доз не проявляє значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу із гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може спричинити небезпечний підйом артеріального тиску. Кофеїн посилює ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків, потенціює ефекти похідних ксантину, альфа- та бета-адреноміметиків, психостимулюючих засобів.

Циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Кофеїн знижує ефект опіоїдних аналгетиків, анксіолітиків, снодійних і седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують ЦНС, конкурентним антагоністом препаратів аденозину, АТФ. При одночасному застосуванні кофеїну з ерготаміном покращується всмоктування ерготаміну з травного тракту, з тиреотропними засобами – підвищується тиреоїдний ефект. Кофеїн знижує концентрацію літію в крові.

Особливості застосування

При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату потрібно порадитися з лікарем.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо ви застосовуєте варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект. Слід враховувати, що у хворих з алкогольними нециротичними ураженнями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти. Пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем. У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, що супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (таких як кава, чай). Це може призвести до проблеми зі сном, тремору, неприємного відчуття за грудниною через серцебиття.

Не перевищувати зазначених доз.

Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол.

Якщо симптоми не зникають, необхідно звернутися до лікаря.

Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

1 таблетка містить 427 мг натрію. Це слід враховувати пацієнтам, які дотримуються дієти з контрольованим вмістом натрію. Пацієнтам з рідкими спадковими формами непереносимості фруктози не слід приймати цей препарат. Препарат містить сорбіт 50 мг/таб.

Зберігати препарат поза полем зору дітей та у недоступному для дітей місці.

Застосування у період вагітності або годування груддю. 

Не рекомендується застосовувати у період вагітності, оскільки підвищується ризик спонтанного викидня, пов’язаного із застосуванням кофеїну.

Парацетамол і кофеїн проникають у грудне молоко. Не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю. Кофеїн може мати стимулюючий вплив на немовлят у період годування груддю, але значної токсичності не спостерігалося.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального прийому.

Дорослим, особам літнього віку та дітям віком від 12 років: по 1-2 таблетки 4 рази на добу. Необхідно розчинити таблетку у півстакана води. Інтервал між прийомами має становити не менше 4 годин. Не слід приймати більше 8 таблеток (4000/520 мг, парацетамол/кофеїн) протягом 24 години.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія)) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутися апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи можливе запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірну дозу парацетамолу було прийнято у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно вводити N-ацетилцистеїн згідно з рекомендованим дозуванням. При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Великі дози кофеїну можуть спричинити біль в епігастральній ділянці, блювання, діурез, прискорене дихання, екстрасистолію, тахікардію або серцеву аритмію, впливати на центральну нервову систему (запаморочення, безсоння, нервове збудження, дратівливість, стан афекту, тривожність, тремор, судоми). Клінічно важливі симптоми передозування кофеїном пов’язані також із ураженням печінки парацетамолом. Специфічного антидоту немає, але підтримувальні заходи, такі як застосування антагоністів бета-адренорецепторів, можуть полегшити кардіотоксичний ефект. Необхідно промити шлунок, рекомендована оксигенотерапія, при судомах – діазепам. Симптоматична терапія.

Симптоми передозування натрію гідрокарбонатом. Високі дози натрію гідрокарбонату можуть спричинити порушення з боку шлунково-кишкового тракту, таких як відрижка і нудота, а також спричинити гіпернатріємію, тому необхідно контролювати електролітний баланс та забезпечити пацієнтам відповідне лікування.

Побічні реакції

З боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи висип на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний, кропив’янка), синдром Стівенса - Джонсона, шкірний свербіж, ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);

з боку системи травлення: нудота, блювання, печія, біль в епігастрії;

з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;

з боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), гемолітична анемія, синці або кровотечі;

з боку серцево-судинної системи: тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття;

з боку центральної нервової системи: безсоння, неспокій, запаморочення;

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти або до інших нестероїдних протизапальних засобів;

з боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).

Одночасний прийом препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, може посилити побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як запаморочення, підвищена збудливість, безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 2 таблетки у багатошаровому стрипі, по 6 стрипів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Фамар А.В.Е. Антоса плант, Греція/Famar A.V.E. Anthoussa plant, Greece.

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Ірландія/GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, Ireland.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

вул. Антоси, 7, Антоса Аттікі, 15344, Греція/Anthousa Avenue 7, Anthousa Attiki, 15344, Greece.

Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Ірландія/Knockbrack, Dungarvan, Co. Waterford, Ireland.

Дата последнего обновления: 12.07.2016
Аннотация (инструкция по применению) продукта Солпадеин актив, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Солпадеин актив, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Солпадеин актив с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Болеутоляющие
Регистрация UA/12392/01/01 от 04.07.2016 (приказ 669(2))
Действующие вещества парацетамол, кофеин
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители Разрешено

Найдено 4770 аптек

Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Академика Королева 33
Солпадеин актив табл. шип. №12 (2х6)
Фамар С.А./ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лтд., Грецiя/
от 73.67
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Шота Руставели 10
Солпадеин актив тб раст. n12
ГлаксоСмитКляйн Дангарв/Фамар А.В.ЕГреция
от 77.52
Виталюкс
Киев, ул.Оттто Шмидта 26Б (Клиника Порцелян)
Солпадеин актив таб.шип.№12
Glaxo Smith Kline
от 74.90
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Мясоедовская 34/36
Солпадеин актив табл. шип. №12 (2х6)
Фамар С.А./ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лтд., Грецiя/
от 73.67
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Академика Глушко 14
Солпадеин актив табл. шипуч. n12
GLAXOSMITKLINE OTS
от 89.02
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Фесенковская 16
Солпадеин актив,шип.тб,n12
Глаксо Смит Кляйн
есть
Добрі ліки
Волноваха, ул.Центральная 53В
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
FAMAR
есть
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
GLAXOSMITHKLINE
есть
Альго-Фарм
Киев, ул.Евгения Сверстюка 2Б
Солпадеин актив табл. шип. №12
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобрита
от 103.00
Линда-Фарм
Днепр, пр.Сергея Нигояна 53
Солпадеин актив шипучие таблетки №12
GlaxoSmithKline
от 80.20
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Торговая 49 (вход с Новосельского)
Солпадеин актив табл. шип. №12 (2х6)
Фамар С.А./ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лтд., Грецiя/
от 73.67
Аптека Здравица
Селидово, ул.Береговая 143
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
GLAXOSMITHKLINE
есть
Витамин
Борисполь, ул.Нижний Вал 5А
Солпадеїн актив табл. розч. №12
GlaxoSmithKline
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Солпадеин актив растворимые таб. n12
ГлаксоСмитКлайн Консьюмер Хелскер
от 91.67
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Солпадеїн актив таблетки шипучі №12
ГлаксоСмитКлайн Консюмер
от 85.95
Аптека Здравица
Киев, ул.Маршала Тимошенко 19
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
FAMAR
есть
Будем Здоровы Вместе
Николаев, пер.Корабелов 2И
Солпадеин актив табл. шип. №12 (2х6)
Фамар С.А./ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лтд., Грецiя/
от 73.67
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Гиршмана 16
Солпадеин актив,шип.тб,n12
Глаксо Смит Кляйн
есть
Аптека Здравица
Никольское, ул.Свободы 83
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
FAMAR
есть
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
GLAXOSMITHKLINE
есть
Аптека Рецепты здоровья
Клавдиево-Тарасово, ул.Гагарина 2А/2
Солпадеин актив растворимые таб. n12
ГлаксоСмитКлайн Консьюмер Хелскер
от 92.63
D.S.
Черновцы, пр.Независимости 48
Солпадеін актив розчиннi табл н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 87.54
Добрі ліки
Северск, ул.Молодежная 1
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
GLAXOSMITHKLINE
есть
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
FAMAR
есть
"Народная аптека" №19
Мелитополь, пр.50-летия Победы 29
Солпадеин актив таб. шипуч. №12
Глаксо СмитКляйн Консюмер ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
от 75.54
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 12Р
Солпадеин актив таб.шип.№12
Glaxo Smith Kline
от 74.90
Аптека интернет цен
Мелитополь, бул.30-летия Победы 19
Солпадеин актив таб. шипуч. №12
Глаксо СмитКляйн Консюмер ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
от 72.01
Аптека Подорожник
Винница, ул.Замостянская 34А
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
Мировая аптека
Киев, ул.Глыбочицкая 33-37
Солпадеин табл. раств. актив №12
Glaxosmithkline dangarvan (Ирландия)
от 103.79
Аптека Подорожник
Ровно, ул.Гетмана Полуботка 6
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
D.S.
Иршава, ул.Гагарина 42
Солпадеін актив розчиннi табл н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 83.91
Аптека Здравица
Николаевка, ул.Мира 6
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
FAMAR
есть
Народная аптека
Днепрорудное, пр.Энтузиастов 13
Солпадеин актив таб. шипуч. №12
Глаксо СмитКляйн Консюмер ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
от 74.72
Полимед
Николаев, пр.Героев Сталинграда (Украины) 103
Солпадеин актив табл. шипуч. n12
GLAXOSMITKLINE OTS
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Тракторостроителей 105
Солпадеин актив табл. шип. №12
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 79.20
Аптека Подорожник
Боярка, ул.Молодежная 59
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
D.S.
Радехов, ул.Львовская 8
Солпадеін актив розчиннi табл н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 83.91
Аптека Подорожник
Житомир, ул.Витрука 13
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
Аптека Подорожник
Житомир, ул.Большая Бердичевская 67
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
Аптека Подорожник
Киев, ул.Братиславская 26
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
Досвід Довіра Допомога
Вараш, мкр.Победы 10
Солпадеин актив тб раст. n12
ГлаксоСмитКляйн Дангарв/Фамар А.В.ЕГреция
от 73.42
Аптека 911
Зачепиловка, ул.Центральная 42
Солпадеин актив табл. шип. №12
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 79.20
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Солпадеїн актив табл. розч. №12
GlaxoSmithKline
есть
D.S.
Львов, ул.Шота Руставели 6
Солпадеін актив розчиннi табл н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 86.09
Народная аптека №51
Запорожье, ул.Героев 93-й бригады 16
Солпадеин актив таб. шипуч. №12
Глаксо СмитКляйн Консюмер ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
от 75.63
Аптека Подорожник
Сарны, ул.Широкая 12
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
Аптека оптовых цен
Конотоп, ул.Евгения Коновальца 1
Солпадеин актив табл. шип. №12
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 79.20
Аптека Подорожник
Киев, пр.Победы 98/2
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
D.S.
Львов, ул.Ивана Франко 87
Солпадеін актив розчиннi табл н 12
Сміт Кляйн Бічем
от 86.09
Витамин
Боярка, ул.Молодежная 74А
Солпадеїн актив табл. розч. №12
GlaxoSmithKline
есть
Аптека Подорожник
Винница, ул.Пирогова 111
Солпадеїн актив табл. шип. №12
Фамар Франція
от 66.49
Добрі ліки
Белицкое, ул.Харьковская 15
Солпадеин актив таб шип стрип №12 |
FAMAR
есть
Виталюкс
Белая Церковь, ул.Шевченко 82
Солпадеин актив таб.шип.№12
Glaxo Smith Kline
от 74.90

Рекомендуем посмотреть

Панадол экстра таблетки, п/о №12
Панадол экстра таблетки шип. №12 (2х6) в стрип.
Панадол экстра
таблетки
2 производителя
Цены в аптеках
Эффералган с витамином С таблетки шип. по 330 мг/200 мг №20 (10х2) в тубах
Эффералган с витамином С таблетки шип. по 330 мг/200 мг №10 в тубах
Эффералган с витамином С
таблетки
Дельта Медикел
Цены в аптеках
Антигриппин таблетки шип. №30 (6х5) в стрип.
Антигриппин таблетки шип. д/дет. №10 в пенал.
Антигриппин гранулы по 10 г в пенал.
+10
Антигриппин
гранулы, таблетки
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Солпадеин актив таблетки, п/о №12
Солпадеин актив таблетки шип. №12 (2х6)
Солпадеин актив
таблетки
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top