Тайлол хот детский пакет порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 10 г №12 в пак.

Цены в аптеках

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

гранульований порошок жовто-оранжевого кольору з апельсиновим запахом;

Склад

1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;

допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукор рафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизатор апельсиновий.

Форма випуску

Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Парацетамол у комбінації. Код АТС: N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Основу препарату становить комбінація лікарських засобів, що діють на основні ланки в патогенезі застудних захворювань. Парацетамол має жарознижувальну і знеболювальну дії; хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінових рецепторів, забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється у зменшенні запальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, проходить чхання та сльозотеча), псевдоефедрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.

Фармакокінетика.

Фармакокінетика комбінованого засобу не досліджена, кожний компонент препарату метаболізується окремо.

Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і майже цілком всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно в печінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою і сульфатами. У незначній кількості (менше 4 %) метаболізується шляхом окислювання з утворенням цистеїну і меркаптопурової кислоти (за участю цитохрому Р450).

Виводиться із сечею, здебільшого у вигляді метаболітів. У незмінному стані виводиться приблизно 5 % від прийнятої дози.

Період напіввиведення становить 2–2,5 години.

Хлорфеніраміну малеат добре всмоктується з травного тракта і легко проникає в тканини. Період напіввиведення з плазми становить 1-1,5 години, виділяється з організму переважно нирками.

Псевдоефедрину гідрохлорид легко всмоктується після перорального прийому, пікові концентрації у плазмі досягаються через 1 - 2 год; рівень всмоктування - 70%, середній час напіввиведення 2-3 год, виводиться переважно з сечею.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування грипу і інших гострих респіраторних вірусних захворювань у дітей старше 6 років, що супроводжуються пропасницею, головним болем, болем у горлі, м’язах, сльозотечею, закладеністю носа, ринітом, кашлем.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньо. Вміст пакету розчиняють в 80 мл теплої води.

Препарат призначають дітям:

  • віком 6-10 років по 1 пакетику двічі на добу;
  • віком 10-13 років по 1 пакетику тричі на добу;
  • віком 13-15 років по 1 пакетику 3 - 4 рази на добу.

Інтервал між прийомами повинен бути не менше 4 годин. Тривалість прийому – 3-5 днів.

Побічна дія

Зазвичай препарат добре переноситься, але інколи можливі сухість у роті, підвищена

збудливість, нудота, блювання, біль в животі.

Рідко: алергійні реакції (висипання, кропивниця).

Дуже рідко: безсоння, головний біль, анорексія, слабкість, лейкопенія, тромбоцитопенія, тремор, судоми, порушення серцевого ритму, колапс.

Протипоказання

  • виражене порушення функції печінки та нирок;
  • закритокутова глаукома;
  • дитячий вік менше 6 років;
  • підвищена чутливість до одного із компонентів препарату, а також до симпатоміметиків.

Передозування

При передозуванні токсична дія препарату може бути обумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Симптоми інтоксикації (нудота, блювання, анорексія, біль у животі, задишка, збудження, посилення пітливості, судоми, галюцинації, підвищення артеріального тиску, тахіаритмія, задишка, збудження) звичайно виникають у перші 24 години.

У випадку передозування слід промити шлунок і призначити сорбенти, у разі необхідності проводиться симптоматична терапія. Антидотами парацетамола є ацетилцистеїн, метионін.

Особливості застосування

Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.

Препарат може викликати сонливість. Препарат слід приймати за декілька годин до сну.

При призначенні препарату дітям, що хворіють на цукровий діабет, або дітям, що перебувають на дієті, яка виключає цукор, необхідно пам’ятати, що 1 пакетик препарату містить 8,75 г цукру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

У поєднанні зі аналгетиками й інгібіторами моноаміноксидази препарат може посилювати пригнічувальну дію на центральну нервову систему.

Одночасний прийом з антигістамінними препаратами, холінолітичними спазмолітиками може давати атропіноподібний ефект, що проявляється сухістю в роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором.

Фуразолідон, прокарбазин, симпатоміметики, гормони щитовидної залози при одночасному прийомі з препаратом збільшують можливість виникнення побічних реакцій.

При одночасному призначенні барбітуратів знижується жарознижувальна дія. Збільшується ефект непрямих антикоагулянтів.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С, в недоступному для дітей, захищеному від

світла, сухому місці.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

Один пакетик, що містить 10г порошку №1; по 10 або 12, або 24 пакетиків у картонній коробці, №10, №12 та №24.

Виробник

NOBEL İLAC SANAYII.VE TİCARET.A.S.

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ. ВЕ ТІДЖАРЕТ. А.Ш.

Адреса

Barbaros Bulvari No: 76-78 34353 Besiktas, Istanbul, Turkey

Бульвар Барбарос №76-78, 34353 р-н Бешікташ, м.Стамбул, Туреччина

Дата последнего обновления: 04.03.2014

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска порошок
Условия отпуска по рецепту
Категория Мультисимптомные средства
Регистрация закончилась
АТХ-классификация N02BE51 - Парацетамол, комбинации без психолептиков
Действующие вещества парацетамол, хлорфенамин, псевдоэфедрин
Производитель Нобел Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш., Турция
Инструкция по применению Тайлол хот детский пакет, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Тайлол хот детский пакет, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Тайлол хот детский пакет с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Тайлол хот детский пакет порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 10 г №24 в пак.
Тайлол хот детский пакет порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 10 г №10 в пак.
Тайлол хот детский пакет порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 10 г №12 в пак.
Тайлол хот детский пакет порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 10 г в пак.
Тайлол хот детский пакет
порошок
Нобел Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш., Турция
Цены в аптеках

Новинки реклама

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Способ применения и дозы Побочные действия Противопоказания Передозировка Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Тайлол хот детский пакет?

Показать все аптеки, где есть Тайлол хот детский пакет
Top