Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 5779 аптек по всей Украине. Узнать больше

Тамифлю порошок д/ор. сусп. 6 мг/мл по 13 г в бутыл.: цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус

Найдено 1 аптека

Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Василия Липковского 25 Как добраться?
 (068) 345-01-31, (050) 345-01-31
  Режим работы: цілодобово
Тамифлю пор д/орал сусп 6 мг/мл №1
Роттендорф Фарма ГмбХ (Німеччина)
978.13
экономия 9.78 при брони
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 09:32
Сообщить, когда товар появится в других аптеках
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в других аптеках
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Показання

Лікування грипу

Препарат Таміфлю® показаний дорослим та дітям, у тому числі доношеним новонародженим, у яких наявні симптоми, характерні для грипу, під час циркуляції вірусу грипу. Ефективність була продемонстрована, коли лікування було розпочато протягом двох днів після появи симптомів.

Профілактика грипу

  • Профілактика грипу у дорослих та дітей віком від 1 року після контакту з особою з клінічно діагностованим грипом під час циркуляції вірусу грипу.
  • Відповідне застосування препарату Таміфлю® з метою профілактики грипу необхідно визначати в кожному конкретному випадку, враховуючи обставини та зважаючи на групу пацієнтів, якій потрібен захист. У виняткових ситуаціях (наприклад, у разі розбіжностей між циркулюючим вірусом грипу та вірусом грипу, проти якого проводилась вакцинація, та під час пандемії) сезонну профілактику можна проводити у осіб віком від 1 року.
  • Препарат Таміфлю® показаний для профілактики грипу у дітей віком до 1 року після контакту з особою з клінічно діагностованим грипом під час пандемії грипу (див. розділ «Фармакокінетика»).

Застосування препарату Таміфлю® не замінює вакцинацію проти грипу.

Застосування противірусних засобів для лікування та профілактики грипу має базуватися на офіційних рекомендаціях. Рішення про застосування озельтамівіру для лікування та профілактики слід приймати з урахуванням характеристик циркулюючих вірусів грипу, доступної інформації щодо чутливості вірусів грипу до лікарських засобів у кожному сезоні та впливу захворювання в різних географічних регіонах та групах пацієнтів (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Показать полную инструкцию
Top