Тридерм мазь по 15 г в тубах

Цены в аптеках

Тридерм мазь по 15 г в тубах

Склад

діючі речовини: 1 г мазі містить: бетаметазону дипропіонату еквівалентно бетаметазону 0,5 мг, клотримазолу 10 мг та гентаміцину сульфату еквівалентно гентаміцину 1 мг;

допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: м’якої консистенції від білого до світло-жовтого кольору однорідна мазь без сторонніх домішок.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики. Код АТХ D07С C01.

Фармакологічні властивості

Механізм дії.

Тридерм® поєднує три дії: протизапальну дію бетаметазону дипропіонату з антибактеріальною активністю гентаміцину сульфату та антимікотичною дією клотримазолу.

Фармакодинаміка.

Бетаметазону дипропіонат є потужним (клас III) кортикостероїдом з протизапальною, протиалергічною та протисвербіжною дією.

Гентаміцин – це антибіотик із групи аміноглікозидів з бактерицидною дією. Пригнічує синтез білків чутливих до антибіотика мікроорганізмів. Гентаміцин активний відносно багатьох аеробних грамнегативних та небагатьох грампозитивних бактерій. In vitro гентаміцин в концентрації 1–8 мкг/мл пригнічує більшість чутливих штамів Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Moraxella lacunata, Neisseria, індолпозитивних та індолнегативних штамів Proteus, Pseudomonas (у тому числі більшість штамів Pseudomonas aeruginosa), Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis та Serratia. Різні види і штами одного і того ж виду можуть демонструвати істотні відмінності щодо чутливості in vitro. Крім того, чутливість in vitro не завжди корелює з чутливістю in vivo. Гентаміцин є неефективним проти більшості анаеробних бактерій, грибів та вірусів. Гентаміцин лише мінімально ефективний проти стрептококів.

Резистентність до гентаміцину може розвиватися у грамнегативних і грампозитивних бактерій.

Клотримазол – синтетичний, антимікотичний засіб групи похідних імідазолу. Спектр діяльності включає в себе ряд грибів, які є патогенними для людини і тварин. Клотримазол забезпечує ефективну дію проти дерматофітів, дріжджових та пліснявих грибів. Під час випробувань in vitro була продемонстрована ефективність клотримазолу проти Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis та Candida (в тому числі Candida albicans). На основі сучасних знань протигрибкова дія клотримазолу обумовлена пригніченням синтезу ергостерину. Ергостерин є важливим компонентом клітинної мембрани грибів.

Фармакокінетика.

Не проводилися дослідження проникнення або поглинання цього лікарського засобу.

Бетаметазон

При нормальних умовах тільки частина бетаметазону, який застосовується місцево, є системно доступною. Ступінь його проникнення залежить від місця нанесення, стану шкіри, використовуваної галенової форми препарату, віку пацієнта і способу застосування.

Гентаміцин

Всмоктування можна не враховувати при застосуванні гентаміцину на непошкоджену шкіру. Однак слід враховувати збільшення черезшкірного всмоктування у разі втрати шару кератину, запалень та застосування під оклюзійною пов’язкою/на великі поверхні шкіри.

Клотримазол

Після нанесення системна абсорбція низька, при цьому більшість клотримазолу залишається в роговому шарі. Такі концентрації спостерігалися через 6 годин після нанесення 1% радіоактивного клотримазолу на непошкоджену шкіру та на шкіру з гострим запаленням: роговий шар ˗ 100 мкг/см³, сітчастий шар ˗ 0,5–1 мкг/см³, підшкірний шар ˗ 0,1 мкг/см³.

Показання

Лікування дерматозів, чутливих до кортикостероїдів, при наявності (або при підозрі) бактеріальних та/або грибкових інфекцій, які спричинені чутливими до компонентів препарату мікроорганізмами.

Протипоказання

Протипоказанням для місцевого застосування кортикостероїдів є інфекції шкіри [вірусного, бактеріального (у тому числі туберкульоз) та грибкового походження], шкірні реакції після вакцинації, шкірні виразки та вугрі. Не рекомендується наносити мазь при наявності розацеа або періорального дерматиту. Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату, інших аміноглікозидних антибіотиків (перехресні алергічні реакції на гентаміцин) або похідних імідазолу (перехресні алергічні реакції на клотримазол).

Тридерм® не показаний для застосування під оклюзійними пов’язками.

Тридерм® не слід наносити на слизові оболонки, очі або ділянку біля очей.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні мазі на шкірі статевих органів та анальній ділянці наявність парафіну м’якого або парафіну рідкого (допоміжні речовини у складі препарату) може зменшити міцність на розрив латексних презервативів, чим знижує їх надійність при використанні.

Клотримазол при місцевому застосуванні може бути антагоністом амфотерицину та інших полієнових антибіотиків.

Особливості застосування

Мазь особливо підходить для застосування на суху або огрубілу шкіру.

Тридерм® не призначений для застосування в офтальмології.

При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування маззю Тридерм® застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.

При місцевому застосуванні системна абсорбція діючих речовин може бути вищою при застосуванні препарату на великих ділянках шкіри, при тривалому застосуванні або при нанесенні на ушкоджені ділянки шкіри. При цьому можуть виникати такі побічні явища, які спостерігаються після системного застосування діючих речовин. При супутньому системному введенні аміноглікозидних антибіотиків, у випадку підвищеної абсорбції, слід враховувати імовірність сукупної токсичної дії (ототоксичність/нефротоксичність).

Зокрема, слід мати на увазі перехресні алергічні реакції з іншими аміноглікозидними антибіотиками.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори. У цьому випадку, а також при розвитку суперінфекції, слід призначити відповідне лікування.

Застосовувати препарат у високих дозах, на великих поверхнях тіла або під оклюзійними пов’язками або застосовувати кортикостероїди сильної або дуже сильної дії слід тільки під регулярним наглядом лікаря; особливо щодо пригнічення продукування ендогенних кортикостероїдів та можливого метаболічного ефекту.

Слід уникати нанесення препарату на відкриті рани або пошкоджену шкіру.

Безперервне лікування більше 2–3 тижнів не рекомендується.

Кортикостероїди дуже сильної, сильної та середньої дії слід застосовувати з обережністю при нанесенні на шкіру обличчя та статевих органів. У таких випадках курс лікування не повинен перевищувати 1 тиждень.

Кортикостероїди можуть маскувати симптоми алергічної реакції на один з компонентів препарату. Пацієнта слід проінструктувати застосовувати препарат тільки для особистого лікування існуючого захворювання шкіри і не передавати іншим особам.

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можливе порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення зору, пацієнту слід пройти обстеження у офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після застосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Діти.

Пацієнти дитячого віку можуть демонструвати більшу чутливість щодо спричиненого топічними кортикостероїдами пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної (ГГНЗ) системи та синдрому Іценка ˗Кушинга, ніж дорослі пацієнти, що спричинено більшим співвідношенням площі шкіри та маси тіла.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції ГГНЗ системи, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону (АКТГ). Підвищення внутрішньочерепного тиску проявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

В експериментальних дослідженнях з участю тварин встановлений тератогенний ефект кортикостероїдів для місцевого застосування. Відсутні дані щодо його застосування у період вагітності у людини.

Аміноглікозиди проникають через плацентарний бар’єр і можуть завдати шкоди плоду при застосуванні вагітним жінкам. Були повідомлення про випадки повної необоротної двосторонньої вродженої глухоти у дітей, чиї матері отримували аміноглікозиди (включаючи гентаміцин) у період вагітності. Недостатньо даних щодо місцевого застосування гентаміцину вагітним жінкам. Недостатньо даних щодо застосування клотримазолу вагітним жінкам.

Дослідження на тваринах не продемонстрували ризику впливу препарату на плід.

Тридерм® слід застосовувати лише у випадках абсолютної необхідності.

Тридерм® не слід застосовувати у великих дозах, на великих ділянках шкіри та протягом тривалого часу.

Лактація

Невідомо, чи можуть гентаміцин, клотримазол і кортикостероїди при місцевому застосуванні проникати в грудне молоко. Проте системні кортикостероїди виявляються у грудному молоці.

Не слід наносити Тридерм® на молочні залози у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими автоматизованими системами не вивчали.

Спосіб застосування та дози

Дорослим Тридерм® наносити тонким шаром на всю уражену поверхню та прилеглу ділянку неушкодженої шкіри 2 рази на добу, зранку та ввечері, та обережно втирати. Тривалість лікування залежить від клінічної відповіді хворого на лікування, а також клінічних та мікробіологічних показників.

У випадках «стопи атлета» може бути необхідним більш тривалий курс лікування (2–4 тижні).

Діти.

Не рекомендовано застосовувати дітям, оскільки відсутній досвід застосування препарату пацієнтам даної вікової категорії.

Передозування

Симптоми. При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової системи з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга.

Не можна виключати, що однократне передозування гентаміцином призводить до появи симптомів передозування.

Надмірне та довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів у місці ураження шкіри.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, слід проводити корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів.

У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендується припинити лікування препаратом Тридерм® і призначити необхідну протигрибкову або антибактеріальну терапію.

Побічні реакції

Початок лікування

З боку шкіри

Рідко: подразнення шкіри, відчуття печіння, свербіж, сухість шкіри, реакції гіперчутливості на один з компонентів препарату та зміни кольору шкіри.

Застосування на великих ділянках шкіри, під оклюзійними пов’язками та/або протягом тривалого часу

При застосуванні на великих ділянках шкіри, під оклюзійними пов’язками та/або протягом тривалого часу можуть виникати локальні зміни на шкірі. При застосуванні на великих ділянках шкіри можуть виникнути системні реакції (пригнічення надниркових залоз).

Слід пам’ятати про підвищений ризик розвитку вторинних інфекцій внаслідок зниження місцевої резистентності до інфекції.

З боку шкіри

Локалізовані зміни шкіри, наприклад атрофія шкіри (зокрема обличчя), телеангіектазія, стриї, розтяжки, підшкірні крововиливи, пурпура, вугреподібні висипання, спричинені стероїдами, розацеаподібний/періоральний дерматит, гіпертрихоз та зміни кольору шкіри. Невідомо, чи зворотні ці зміни кольору шкіри.

Нечасто: контактна сенсибілізація до гентаміцину.

У деяких пацієнтів спостерігалася можлива фотосенсибілізація; проте цей ефект не відтворюється при повторному застосуванні гентаміцину з подальшим впливом ультрафіолетового опромінення.

З боку ендокринної системи

Пригнічення синтезу ендогенних кортикостероїдів, надмірна активність надниркових залоз з набряком.

З боку обміну речовин

Поява латентного цукрового діабету.

З боку органів зору

Нечіткість зору.

З боку органів слуху, внутрішнього вуха/з боку нирок

При супутньому системному застосуванні аміноглікозидних антибіотиків може виникнути сукупна ототоксичність/нефротоксичність при застосуванні мазі Тридерм® на великі поверхні тіла або на ділянки ураженої шкіри.

З боку опорно-рухової системи

Остеопороз, затримка росту (у дітей).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 15 г або 30 г у тубах. По 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія/

Schering-Plough Labo N.V., Belgium.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата последнего обновления: 06.01.2019

Характеристики

Форма выпуска мазь
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/2022/02/01 от 27.04.2017 (приказ 476(2))
Действующие вещества клотримазол, бетаметазон, гентамицин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 3978 аптек

Аптекарь
Киев, ул.Полярная 20Д (Эпицентр)
Тридерм мазь туб.15г
Schering-Plough
от 166.99
Мед-Сервис
Николаев, ул.Озерная 13/2
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Шостка, ул.Свободі 24
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Александрия, пр.Соборный 6
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека 911
Харьков, ул.Космическая 25
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская ТРЦ "Конкорд" 60а
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Народная аптека №83
Каменка-Днепровская, ул.Набережная 130
Тридерм мазь 15 г
Шеринг-Плау ПОРТУГАЛИЯ
от 158.55
Мед-Сервис
Энергодар, ул.Украинская 27а
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Петра Калнышевского 7 (пом.1)
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Ровно, ул.Соборная 156
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека низькі ціни №1
Лозовая, ул.Розы Люксембург 37
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
Мед-Сервис
Павлоград, ул.Станкостроителей 14
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Победы 10
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Витамин
Борисполь, ул.Нижний Вал 5А
Тридерм мазь туба 15г
Schering
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Московский 274Б (супермаркет Восторг)
Тридерм,мазь,15.0
Шеринг-Плау
есть
Мед-Сервис
Днепр, ул.Калиновая 3
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Ковель, бул.Леси Украинки 11
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Харьков, пр.Науки 39
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Новоград-Волынский, ул.Пушкина 4а
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека №79 КП Фармация
Киев, бул.Перова 15
Тридерм 15 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
есть
Мед-Сервис
Днепр, ул.Набережная Заводская 99а
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека низькі ціни №1
Харьков, пр.Героев Сталинграда 27
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
Мед-Сервис
Славутич, кв-л.Московский 3
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Черновцы, ул.Университетская 8
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Никополь, пр.Трубников 25
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Viridis
Киев, ул.Братиславская 8
Тридерм мазь 15г
ШЕРИНГ АГ
от 165.40
Мед-Сервис
Костополь, ул.Грушевского 27
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека 911
Харьков, ул.23-го Августа 43
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
Аптека №69 КП Фармация
Киев, ш.Харьковское 144В
Тридерм 15 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
есть
Мед-Сервис
Миргород, ул.Гоголя 72
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 27/65
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Тракторостроителей 105
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
1 Социальная аптека
Харьков, ул.Китаенко 8
Тридерм 15г мазь
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 143.20
Мед-Сервис
Желтые Воды, ул.Козацкой Славы 13а
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
1 Социальная Аптека
Мостиска, пл.Рынок 7
Тридерм 15г мазь
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 144.60
Мед-Сервис
Днепр, пл.Вокзальная 1
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Нетешин, пр.Независимости 9п
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека 911
Харьков, ул.Ощепкова 3
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
Мед-Сервис
Киев, ул.Берковецкая 6-д (ТРЦ Лавина)
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 63
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Конотоп, пр.Мира 7
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Мед-Сервис
Днепр, пер.Парусный 16-б
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Аптека Доброго Дня
Запорожье, ул.Новгородская 9Б
Тридерм 15г мазь
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 161.00
Аптека 911
Шевченково, ул.Парковая 17/9
Тридерм мазь туба 15г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 131.35
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Златоустовская 48/5 ((Novus))
Тридерм 15г мазь
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 161.00
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
Тридерм мазь 15г
Шеринг Плау
от 142.15
Полимед
Одесса, ул.Екатерининская 14
Тридерм мазь туба 15г
ПРО-фарма
от 166.51
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Тридерм 15г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 159.25
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Фонтанская дорога 19
Тридерм 15г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 147.06
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Тридерм 15г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 157.25
Инструкция по применению Тридерм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Тридерм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Тридерм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон ультра мазь по 15 г в тубах
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон ультра
крем, мазь
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Top