Тридерм мазь по 30 г в тубах

Цены в аптеках

Тридерм мазь по 30 г в тубах

Склад

діючі речовини: 1 г мазі містить: бетаметазону дипропіонату еквівалентно бетаметазону 0,5 мг, клотримазолу 10 мг та гентаміцину сульфату еквівалентно гентаміцину 1 мг;

допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: м’якої консистенції від білого до світло-жовтого кольору однорідна мазь без сторонніх домішок.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики. Код АТХ D07С C01.

Фармакологічні властивості

Механізм дії.

Тридерм® поєднує три дії: протизапальну дію бетаметазону дипропіонату з антибактеріальною активністю гентаміцину сульфату та антимікотичною дією клотримазолу.

Фармакодинаміка.

Бетаметазону дипропіонат є потужним (клас III) кортикостероїдом з протизапальною, протиалергічною та протисвербіжною дією.

Гентаміцин – це антибіотик із групи аміноглікозидів з бактерицидною дією. Пригнічує синтез білків чутливих до антибіотика мікроорганізмів. Гентаміцин активний відносно багатьох аеробних грамнегативних та небагатьох грампозитивних бактерій. In vitro гентаміцин в концентрації 1–8 мкг/мл пригнічує більшість чутливих штамів Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Moraxella lacunata, Neisseria, індолпозитивних та індолнегативних штамів Proteus, Pseudomonas (у тому числі більшість штамів Pseudomonas aeruginosa), Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis та Serratia. Різні види і штами одного і того ж виду можуть демонструвати істотні відмінності щодо чутливості in vitro. Крім того, чутливість in vitro не завжди корелює з чутливістю in vivo. Гентаміцин є неефективним проти більшості анаеробних бактерій, грибів та вірусів. Гентаміцин лише мінімально ефективний проти стрептококів.

Резистентність до гентаміцину може розвиватися у грамнегативних і грампозитивних бактерій.

Клотримазол – синтетичний, антимікотичний засіб групи похідних імідазолу. Спектр діяльності включає в себе ряд грибів, які є патогенними для людини і тварин. Клотримазол забезпечує ефективну дію проти дерматофітів, дріжджових та пліснявих грибів. Під час випробувань in vitro була продемонстрована ефективність клотримазолу проти Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis та Candida (в тому числі Candida albicans). На основі сучасних знань протигрибкова дія клотримазолу обумовлена пригніченням синтезу ергостерину. Ергостерин є важливим компонентом клітинної мембрани грибів.

Фармакокінетика.

Не проводилися дослідження проникнення або поглинання цього лікарського засобу.

Бетаметазон

При нормальних умовах тільки частина бетаметазону, який застосовується місцево, є системно доступною. Ступінь його проникнення залежить від місця нанесення, стану шкіри, використовуваної галенової форми препарату, віку пацієнта і способу застосування.

Гентаміцин

Всмоктування можна не враховувати при застосуванні гентаміцину на непошкоджену шкіру. Однак слід враховувати збільшення черезшкірного всмоктування у разі втрати шару кератину, запалень та застосування під оклюзійною пов’язкою/на великі поверхні шкіри.

Клотримазол

Після нанесення системна абсорбція низька, при цьому більшість клотримазолу залишається в роговому шарі. Такі концентрації спостерігалися через 6 годин після нанесення 1% радіоактивного клотримазолу на непошкоджену шкіру та на шкіру з гострим запаленням: роговий шар ˗ 100 мкг/см³, сітчастий шар ˗ 0,5–1 мкг/см³, підшкірний шар ˗ 0,1 мкг/см³.

Показання

Лікування дерматозів, чутливих до кортикостероїдів, при наявності (або при підозрі) бактеріальних та/або грибкових інфекцій, які спричинені чутливими до компонентів препарату мікроорганізмами.

Протипоказання

Протипоказанням для місцевого застосування кортикостероїдів є інфекції шкіри [вірусного, бактеріального (у тому числі туберкульоз) та грибкового походження], шкірні реакції після вакцинації, шкірні виразки та вугрі. Не рекомендується наносити мазь при наявності розацеа або періорального дерматиту. Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату, інших аміноглікозидних антибіотиків (перехресні алергічні реакції на гентаміцин) або похідних імідазолу (перехресні алергічні реакції на клотримазол).

Тридерм® не показаний для застосування під оклюзійними пов’язками.

Тридерм® не слід наносити на слизові оболонки, очі або ділянку біля очей.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні мазі на шкірі статевих органів та анальній ділянці наявність парафіну м’якого або парафіну рідкого (допоміжні речовини у складі препарату) може зменшити міцність на розрив латексних презервативів, чим знижує їх надійність при використанні.

Клотримазол при місцевому застосуванні може бути антагоністом амфотерицину та інших полієнових антибіотиків.

Особливості застосування

Мазь особливо підходить для застосування на суху або огрубілу шкіру.

Тридерм® не призначений для застосування в офтальмології.

При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування маззю Тридерм® застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.

При місцевому застосуванні системна абсорбція діючих речовин може бути вищою при застосуванні препарату на великих ділянках шкіри, при тривалому застосуванні або при нанесенні на ушкоджені ділянки шкіри. При цьому можуть виникати такі побічні явища, які спостерігаються після системного застосування діючих речовин. При супутньому системному введенні аміноглікозидних антибіотиків, у випадку підвищеної абсорбції, слід враховувати імовірність сукупної токсичної дії (ототоксичність/нефротоксичність).

Зокрема, слід мати на увазі перехресні алергічні реакції з іншими аміноглікозидними антибіотиками.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори. У цьому випадку, а також при розвитку суперінфекції, слід призначити відповідне лікування.

Застосовувати препарат у високих дозах, на великих поверхнях тіла або під оклюзійними пов’язками або застосовувати кортикостероїди сильної або дуже сильної дії слід тільки під регулярним наглядом лікаря; особливо щодо пригнічення продукування ендогенних кортикостероїдів та можливого метаболічного ефекту.

Слід уникати нанесення препарату на відкриті рани або пошкоджену шкіру.

Безперервне лікування більше 2–3 тижнів не рекомендується.

Кортикостероїди дуже сильної, сильної та середньої дії слід застосовувати з обережністю при нанесенні на шкіру обличчя та статевих органів. У таких випадках курс лікування не повинен перевищувати 1 тиждень.

Кортикостероїди можуть маскувати симптоми алергічної реакції на один з компонентів препарату. Пацієнта слід проінструктувати застосовувати препарат тільки для особистого лікування існуючого захворювання шкіри і не передавати іншим особам.

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можливе порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення зору, пацієнту слід пройти обстеження у офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після застосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Діти.

Пацієнти дитячого віку можуть демонструвати більшу чутливість щодо спричиненого топічними кортикостероїдами пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної (ГГНЗ) системи та синдрому Іценка ˗Кушинга, ніж дорослі пацієнти, що спричинено більшим співвідношенням площі шкіри та маси тіла.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції ГГНЗ системи, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону (АКТГ). Підвищення внутрішньочерепного тиску проявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

В експериментальних дослідженнях з участю тварин встановлений тератогенний ефект кортикостероїдів для місцевого застосування. Відсутні дані щодо його застосування у період вагітності у людини.

Аміноглікозиди проникають через плацентарний бар’єр і можуть завдати шкоди плоду при застосуванні вагітним жінкам. Були повідомлення про випадки повної необоротної двосторонньої вродженої глухоти у дітей, чиї матері отримували аміноглікозиди (включаючи гентаміцин) у період вагітності. Недостатньо даних щодо місцевого застосування гентаміцину вагітним жінкам. Недостатньо даних щодо застосування клотримазолу вагітним жінкам.

Дослідження на тваринах не продемонстрували ризику впливу препарату на плід.

Тридерм® слід застосовувати лише у випадках абсолютної необхідності.

Тридерм® не слід застосовувати у великих дозах, на великих ділянках шкіри та протягом тривалого часу.

Лактація

Невідомо, чи можуть гентаміцин, клотримазол і кортикостероїди при місцевому застосуванні проникати в грудне молоко. Проте системні кортикостероїди виявляються у грудному молоці.

Не слід наносити Тридерм® на молочні залози у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими автоматизованими системами не вивчали.

Спосіб застосування та дози

Дорослим Тридерм® наносити тонким шаром на всю уражену поверхню та прилеглу ділянку неушкодженої шкіри 2 рази на добу, зранку та ввечері, та обережно втирати. Тривалість лікування залежить від клінічної відповіді хворого на лікування, а також клінічних та мікробіологічних показників.

У випадках «стопи атлета» може бути необхідним більш тривалий курс лікування (2–4 тижні).

Діти.

Не рекомендовано застосовувати дітям, оскільки відсутній досвід застосування препарату пацієнтам даної вікової категорії.

Передозування

Симптоми. При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової системи з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга.

Не можна виключати, що однократне передозування гентаміцином призводить до появи симптомів передозування.

Надмірне та довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів у місці ураження шкіри.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, слід проводити корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів.

У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендується припинити лікування препаратом Тридерм® і призначити необхідну протигрибкову або антибактеріальну терапію.

Побічні реакції

Початок лікування

З боку шкіри

Рідко: подразнення шкіри, відчуття печіння, свербіж, сухість шкіри, реакції гіперчутливості на один з компонентів препарату та зміни кольору шкіри.

Застосування на великих ділянках шкіри, під оклюзійними пов’язками та/або протягом тривалого часу

При застосуванні на великих ділянках шкіри, під оклюзійними пов’язками та/або протягом тривалого часу можуть виникати локальні зміни на шкірі. При застосуванні на великих ділянках шкіри можуть виникнути системні реакції (пригнічення надниркових залоз).

Слід пам’ятати про підвищений ризик розвитку вторинних інфекцій внаслідок зниження місцевої резистентності до інфекції.

З боку шкіри

Локалізовані зміни шкіри, наприклад атрофія шкіри (зокрема обличчя), телеангіектазія, стриї, розтяжки, підшкірні крововиливи, пурпура, вугреподібні висипання, спричинені стероїдами, розацеаподібний/періоральний дерматит, гіпертрихоз та зміни кольору шкіри. Невідомо, чи зворотні ці зміни кольору шкіри.

Нечасто: контактна сенсибілізація до гентаміцину.

У деяких пацієнтів спостерігалася можлива фотосенсибілізація; проте цей ефект не відтворюється при повторному застосуванні гентаміцину з подальшим впливом ультрафіолетового опромінення.

З боку ендокринної системи

Пригнічення синтезу ендогенних кортикостероїдів, надмірна активність надниркових залоз з набряком.

З боку обміну речовин

Поява латентного цукрового діабету.

З боку органів зору

Нечіткість зору.

З боку органів слуху, внутрішнього вуха/з боку нирок

При супутньому системному застосуванні аміноглікозидних антибіотиків може виникнути сукупна ототоксичність/нефротоксичність при застосуванні мазі Тридерм® на великі поверхні тіла або на ділянки ураженої шкіри.

З боку опорно-рухової системи

Остеопороз, затримка росту (у дітей).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 15 г або 30 г у тубах. По 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія/

Schering-Plough Labo N.V., Belgium.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата последнего обновления: 06.01.2019

Характеристики

Форма выпуска мазь
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/2022/02/01 от 27.04.2017 (приказ 476(2))
Действующие вещества клотримазол, бетаметазон, гентамицин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2811 аптек

Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Тридерм мазь туба 30г
Schering
есть
Ново Фарм
Чайки, ул.Валерия Лобановского 21 (корп. 2, ЖК "Чайка")
Тридерм мазь в тубе 30 г №1
"Шерінг-Плау Лабо Н.В.",Бельгія
от 261.36
Країна здоров'я
Киев, ул.Татарская 6
Тридерм мазь 30г
Про-фарма ООО
от 264.45
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Космонавта Попова 9Д
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека оптовых цен
Знаменка, ул.Михаила Грушевского 24А
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Адмиральский 1 (общий вход с Люксоптикой)
Тридерм мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 292.98
Аптека 911
Андреевка, ул.Центральная 15
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Винница, пр.Космонавтов 36а
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека оптовых цен
Тернополь, ул.Романа Купчинского 14В
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Линда-Фарм
Днепр, ул.Владимира Антоновича 65
Тридерм мазь 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 265.50
Аптека оптовых цен
Луцк, пр.Грушевского президента 22Б
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека 911
Изюм, ул.Киевская 13Е
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Тридерм мазь 30г.
Шеринг-Плау
от 279.97
Аптека оптовых цен
Каменское, пр.Свободы 61
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Ярослава Мудрого 38
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека 911
Волчанск, ул.Шевченко 28
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Новомосковск, ул.Гетманская 35
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Тридерм мазь 30г
Шеринг АГ, Германия
от 273.25
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Сумская 41/2
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека №3 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Михаила Драгоманова 40Е
Тридерм 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
от 263.19
Аптека №1 «Цитрус-фарм»
Киев, пр.Владимира Маяковского 1B
Тридерм 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
от 253.80
Аптека 911
Коломак, ул.Егорова 7
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека оптовых цен
Переяслав-Хмельницкий, ул.Школьная 55
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
от 242.07
Аптека 911
Панютино, ул.Заводская 9А
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Ровно, ул.Соборная 192Д
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека №6 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Регенераторная 4 (корп. 10/5)
Тридерм 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
от 260.40
Аптека оптовых цен
Винница, ул.Пирогова 9 (помещение №68)
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Киевская 7/4 (кв.1)
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 247.44
Аптека №2 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Феодосийская 1
Тридерм 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
от 266.91
Витамин
Киев, ул.Львовская 12
Тридерм мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Тридерм 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
от 276.00
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Тридерм мазь туба 30г
Schering
есть
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Тридерм мазь туба 30 г
Schering-Plough Central East (Швейцария)
от 283.00
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Тридерм мазь 30г
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 221.40
Аптека ТАС
Украинка, ул.Юности 1б
Тридерм мазь туба 30 г
Schering-Plough Central East
от 300.90
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Тридерм мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 292.98
Аптека Ласкава
Киев, пр.Оболонский 22В
Тридерм мазь по 30 г у тубах
Шеринг-Плау
от 288.56
Країна здоров'я
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2
Тридерм мазь 30г
Про-фарма ООО
от 218.37
Полимед
Одесса, ул.Святослава Рихтера 148/1
Тридерм мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 292.98
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Гагарина 72
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Тридерм мазь 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 247.20
Аптека Рецепты Здоровья
Киев, ул.Ирпенская 78
Тридерм мазь 30г.
Шеринг-Плау
от 268.03
Аптека 911
Лозовая, мкр.2-й 16А
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 20/4
Тридерм мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 473.80
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Тридерм 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Лабо
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Евгения Сверстюка 1В
Тридерм мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 237.41
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 35
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Полимед
Одесса, ул.Степовая 28
Тридерм мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 292.98
Аптека 911
Изюм, ул.Соборная 33/3
Тридерм мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптекарь
Киев, ул.Полярная 20Д (Эпицентр)
Тридерм мазь 30г
Schering-Plough
от 242.30
Инструкция по применению Тридерм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Тридерм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Тридерм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон ультра мазь по 15 г в тубах
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон ультра
крем, мазь
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top