Тридуктан МВ инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (10х6)

Склад

діюча речовина: триметазидин;

1 таблетка містить триметазидину дигідрохлориду 35 мг;

допоміжні речовини: маніт (E 421), целюлоза мікрокристалічна, віск монтановий гліколевий, магнію стеарат, амонійно-метакрилатний сополімер (тип В), покриття для нанесення оболонки Opadry II Pink (заліза оксид червоний (Е 172), поліетиленгліколь, заліза оксид жовтий (Е 172), спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171), заліза оксид чорний (Е 172).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з модифікованим вивільненням.

основні фізико-хімічні властивості:

таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою рожевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні препарати. Триметазидин.

Код АТХ С01Е В15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Завдяки збереженню енергетичного метаболізму в клітинах, що зазнали впливу гіпоксії або ішемії, триметазидин запобігає зменшенню внутрішньоклітинного рівня АТФ, забезпечуючи тим самим належне функціонування іонних насосів i трансмембранного натрієво-калієвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу.

Триметазидин гальмує β-окислення жирних кислот, блокуючи довголанцюгову 3-кетоацил- СоА тіолазу (3-КАТ), що підвищує окислення глюкози. У клітинах в умовах ішемії процес отримання енергії шляхом окислення глюкози потребує менше кисню порівняно з процесом отримання енергії шляхом β-окислення жирних кислот.

Посилення процесу окислення глюкози оптимізує енергетичні процеси у клітинах та відповідно підтримує метаболізм енергії в умовах ішемії.

У пацієнтів з ішемічною хворобою серця триметазидин діє як метаболічний агент, зберігаючи внутрішньоклітинні рівні високоенергетичних фосфатів у міокарді. Ефекти досягаються без супутніх гемодинамічних змін.

Фармакокінетика.

Максимальна концентрація триметазидину в крові спостерігається у середньому через 5 годин після прийому таблетки. Протягом доби концентрація у плазмі крові є стабільною: протягом 11 годин після прийому таблетки концентрація триметазидину у плазмі крові дорівнює або вище 75 % від максимальної концентрації.

Стан стабільної концентрації встановлюється, найпізніше, на 60-у годину.

Прийом їжі не впливає на фармакокінетичні характеристики триметазидину.

Об'єм розподілу становить 4,8 л/кг, зв'язування з білками низьке і становить 16 %.

Триметазидин виводиться в основному із сечею, більшою частиною у незміненій формі.

Період напіввиведення препарату становить у середньому 7 годин для здорових молодих добровольців та 12 годин для осіб літнього віку. Повне виведення триметазидину є результатом ниркового кліренсу, що прямо пов'язаний із креатиніновим кліренсом та меншою мірою – з печінковим кліренсом, який з віком зменшується. У пацієнтів літнього віку, через зниження функції нирок, спостерігається збільшення концентрації триметазидину у плазмі крові, що потребує корекції дози препарату.

Порушення функції нирок. Концентрація триметазидину в крові збільшується у пацієнтів з помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 30‑60 мл/хв) та у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).

Показання

Симптоматичне лікування дорослих пацієнтів зі стабільною стенокардією за умови недостатньої ефективності чи непереносимості антиангінальних лікарських засобів першої лінії.

Протипоказання

 • Підвищена індивідуальна чутливість до триметазидину або до будь-якого з компонентів препарату.
 • Хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади.
 • Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

До цього часу про взаємодію з іншими лікарськими засобами не повідомлялося. Триметазидин можна призначати у комбінації з гепарином, кальципарином, антагоністами вітаміну K, пероральними ліпідознижувальними препаратами, ацетилсаліциловою кислотою, бета-блокаторами, антагоністами кальцію, препаратами дигіталісу (триметазидин не впливає на рівень дигоксину в плазмі крові), іншими антиангінальними препаратами.

Особливості застосування

Препарат не застосовувати для купірування нападів стенокардії. Його не слід призначати при нестабільній стенокардії або інфаркті міокарда як первинну терапію на догоспітальному етапі або у перші дні госпіталізації.

У випадку виникнення нападу нестабільної стенокардії на тлі поточної терапії необхідно переглянути перебіг хвороби та відкоригувати лікування пацієнта (медикаментозну терапію та можливість реваскуляризації).

Триметазидин може спричинити або погіршити перебіг симптомів паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), які слід регулярно досліджувати, особливо у пацієнтів літнього віку. У сумнівних випадках пацієнтів слід направляти до невропатолога для відповідного обстеження.

При появі рухових розладів, таких як симптоми паркінсонізму, тремор, синдрому «неспокійних ніг», нестійкість ходи, необхідно відмінити препарат.

Частота розвитку рухових порушень низька. Загалом вони мають оборотний характер, зникають після припинення застосування триметазидину у більшості пацієнтів протягом 4 місяців. Якщо симптоми паркінсонізму зберігаються понад 4 місяці після відміни препарату, необхідно звернутися до невропатолога.

Можуть бути падіння, пов’язані з нестійкістю ходи або артеріальною гіпотензією, особливо у пацієнтів при застосуванні антигіпертензивних засобів.

З обережністю слід застосовувати пацієнтам:

 • з помірним порушенням функції нирок;
 • пацієнтам літнього віку (від ≥ 75 років).

Для досягнення модифікованого (уповільненого) вивільнення активної субстанції розроблена спеціальна структура таблетки (матриця). Діюча речовина, яка забезпечує терапевтичний ефект препарату, поступово вивільняється з таблетки при її проходженні через систему травлення. Однак у деяких випадках каркасна структура матриці може вийти з організму людини у вигляді таблетки. Ця особливість не впливає на терапевтичні властивості препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з відсутністю клінічних даних застосування препарату не рекомендується у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Триметазидин не впливає на гемодинаміку. Були зафіксовані випадки запаморочення і сонливості, які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем чи працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат приймати внутрішньо по 1 таблетці 2 рази на добу: вранці та ввечері, під час їди, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру та перебігу захворювання. При необхідності схема лікування може бути переглянута через 3 місяці.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Пацієнтам з помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить 1 таблетку на добу вранці під час їди.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти літнього віку більш чутливі до дії триметазидину через вікове зниження функції нирок. Для пацієнтів з помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить 1 таблетку на добу вранці під час їди.

Для пацієнтів літнього віку титрувати дозу необхідно з обережністю.

Діти

Безпека та ефективність триметазидину дітям не встановлені.

Дані відсутні.

Передозування

Кількість даних щодо передозування триметазидином обмежена. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

Побічні реакції, що були визначені як побічна дія, яка може бути пов’язана із застосуванням триметазидину, зазначені з визначеною частотою: дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100, <1/10); нечасто (≥1/1000, <1/100); рідко (≥1/10 000, <1/1000); дуже рідко (<1/10 000); частота невідома (не може бути визначена згідно з наявною інформацією):

 • з боку нервової системи: часто - головний біль, запаморочення; частота невідома – можливе виникнення симптомів паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), нестійкість ходи, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного, які мають оборотний характер після відміни препарату; розлади сну (безсоння, сонливість);
 • з боку органів слуху та вестибулярного апарату: частота невідома – вертиго.
 • кардіальні порушення: рідко – пальпітація, екстрасистолія, тахікардія;
 • з боку судин: рідко – артеріальна гіпотензія, ортостатична гіпотензія, яка може бути асоційована з нездужанням, запамороченням або падінням (зокрема у пацієнтів, які застосовують антигіпертензивні засоби), почервоніння обличчя;
 • з боку травного тракту: часто – абдомінальний біль, діарея, диспепсія, нудота та блювання; частота невідома – запор;
 • з боку гепатобіліарної системи: частота невідома – гепатит;
 • з боку шкіри та підшкірних тканин: часто – висипання, свербіж, кропив’янка; частота невідома – гострий генералізований екзантематозний пустульозний висип, ангіоневротичний набряк;
 • з боку крові та лімфатичної системи: частота невідома – агранулоцитоз, тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура;
 • загальні порушення: часто – астенія.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 3 або 6 блістерів у картонній пачці.

По 20 таблеток у блістері, по 1, 3 або 4 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник/Заявник

ТОВ «Фарма Старт», Україна.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 03124, м. Київ, бул. І. Лепсе, 8.

У разі виникнення побічних ефектів та запитань щодо безпеки застосування лікарського засобу просимо звертатися до відділу фармаконагляду ТОВ «Фарма Старт» за адресою: бул. І. Лепсе, 8, м. Київ, 03124, тел/факс: +38 044 281 2333

Дата последнего обновления: 13.01.2019

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Категория Лечение стенокардии
Регистрация UA/5030/01/01 от 19.07.2016 (приказ 730(2))
АТХ-классификация C01EB15 - Триметазидин
МНН Триметазидин
Фармгруппа Кардиологические препараты. Триметазидин.
Действующие вещества триметазидин
Производитель Фарма Старт, ООО, г.Киев, Украина
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 4622 аптеки

D.S.
Киев, ул.Елены Пчелки 6А
Тридуктан мв табл 35 мг н 60
Фарма Старт
от 157,63
Тридуктан мв табл 35 мг акція н 60 + н 20
Фарма Старт
от 163,20
Аптека Подорожник
Перечин, ул.Красноармейская 13/3
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 5,80
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 167,50
Аптека Подорожник
Золочев, ул.Академика Павлова 48
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 3,10
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 177,50
Аптека Подорожник
Львов, ул.Заводская 8
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 171,99
Аптека Подорожник
Турка, пл.Шевченка 14/8
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,94
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 169,50
Аптека оптовых цен
Измаил, пр.Суворова 68
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139,50
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Троллейбусная 1
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,74
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 161,99
Добрі ліки
Авдеевка, пр.Центральный 1
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60 |
ФАРМА СТАРТ
есть
Аптека Подорожник
Дрогобыч, ул.Филиппа Орлика 7/4
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,80
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 162,50
Аптека Рецепты здоровья
Бровары, ул.Тараса Шевченко 14
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60
ФармаСтарт
от 181,99
Аптека оптовых цен
Дружковка, ул.Соборная 32А
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 141,84
Аптека Подорожник
Волочиск, ул.Независимости 60
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,70
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 153,99
Аптека Подорожник
Теребовля, ул.Тараса Шевченко 10А
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 159,99
Аптека Подорожник
Луцк, ул.Леси Украинки 36
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 154,50
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Саксаганского 101
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60
ФармаСтарт
от 152,36
Аптека Подорожник
Коломыя, пр.Михаила Грушевского 19
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,50
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 146,99
Аптека Подорожник
Калуш, ул.Колокольная 5
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 5,50
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 162,50
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 41А
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139,50
СВ Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 31
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №20 (20х1)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Аптека Подорожник
Львов, ул.Навроцкого 23 (пункт №1)
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 6,13
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 174,99
Аптека Подорожник
Старый Самбор, ул.Льва Галицкого 86В
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 162,50
Добрі ліки
Авдеевка, пр.Центральный 15А
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60 |
ФАРМА СТАРТ
есть
СВ Аптека
Глобино, ул.Владимирская 222-Д
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №20 (20х1)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Аптека Подорожник
Львов, ул.Червоной Калины 68
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,80
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 158,98
Аптека оптовых цен
Лозовая, мкр.1 29
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139,50
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 141,84
Аптека интернет цен
Никополь, ул.Электрометаллургов 24а
Тридуктан мв таб. п/пл. об. 35 мг №20
Фарма Старт УКРАИНА
от 2,39
Тридуктан мв таб. п/пл. об. 35 мг №60
Фарма Старт УКРАИНА
от 138,69
Аптека Фито-про
Харьков, ул.Большая Панасовская 115
Тридуктан мвтаб п\о35мг №60
Фарма Старт ООО
есть
Аптека "Будьте Здоровы"
Березань, ул.Шевченковский путь 139
Тридуктан мв таб. 35мг №60
ФармаСтарт
от 155,98
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 7Б
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,50
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 147,99
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 26
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60 |
ФАРМА СТАРТ
есть
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
Лекхим
Киев, ул.Волгоградская 3
Тридуктан мв таблетки, в/плів. обол., з модиф. вивіл. по 35 мг №60 (10х6)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
от 166,01
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 47А
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139,23
Аптека Подорожник
Бережаны, пл.Рынок 20
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 149,99
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Тридуктан мв табл. 35мг n20 акция
Фарма-старт
от 2,41
Тридуктан мв тб 35мг №60
Фарма-старт
от 141,90
Аптека Подорожник
Тернополь, пр.Степана Бандеры 80
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 166,50
Аптека Подорожник
Самбор, ул.Валовая 58/1
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 167,50
7Я+
Харьков, пр.Науки (Ленина) 54
Тридуктан мв табл. в/пл.обол. з модиф.вивіл. 35мг №60 (10х6)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
от 152,64
СВ Аптека
Кременчуг, ул.Европейская 41
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №20 (20х1)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Аптека Подорожник
Червоноград, пр.Шевченко 3
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,80
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 160,99
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Победы 117
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139,50
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 141,84
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Юбилейный 52а (больница ОХМАТДЕТ, 1-й этаж стационара)
Тридуктан мв,тб,0.035,n60
Фарма Старт
есть
Ново Фарм
Чайки, ул.Валерия Лобановского 21 (корп. 2, ЖК "Чайка")
Тридуктан мв таб. 35мг №60
"Фарма Старт" м,Київ
от 161,13
Аптека Подорожник
Борислав, ул.Адама Мицкевича 1
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,90
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 170,50
Линда-Фарм
Подгородное, ул.Шоссейная 90
Тридуктан мв табл.п/пл.о.мод.высв.35мг №60 (10х6)
Фарма Старт
от 147,20
D.S.
Киев, ул.Ивана Николайчука 13а
Тридуктан мв табл 35 мг н 60
Фарма Старт
от 157,87
Аптека Подорожник
Стебник, ул.Грушевского 6
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 2,94
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 171,50
Аптека Подорожник
Золочев, ул.Пушкина 1
Тридуктан мв табл. 35мг №20
Фарма Старт Україна
от 5,50
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт Україна
от 162,99
Полимед
Одесса, ул.Сегедская 7
Тридуктан мв тбл. 35мг n20 (акция)
ФАРМАСТАРТ RX
от 3,30
Тридуктан мв тбл. 35мг n60
ФАРМАСТАРТ RX
от 150,17
Фарм-союз
Шостка, ул.Свободы 27/8
Тридуктан мв таб.35мг №60
Фарма Старт Киев
от 151,86
 • Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №30 (10х3)
 • Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (10х6)
 • Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №20
 • Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Инструкция по применению Тридуктан МВ, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Тридуктан МВ, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Тридуктан МВ с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Предуктал MR таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (30х2)
Предуктал MR
таблетки
Сервье
Цены в аптеках
Карметадин таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (30х2)
Карметадин
таблетки
Илко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш. для "Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш.", Турция
Цены в аптеках
Трайметакор таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №100 (10х10)
Трайметакор таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (10х6)
Трайметакор
таблетки
Лабормед-Фарма С.А. для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Румыния/Люксембург
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (10х6)
Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №30 (10х3)
Тридуктан МВ таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №20
Тридуктан МВ
таблетки
Фарма Старт
Цены в аптеках

Новинки

Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Top