Тридуктан инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №60 (10х6)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: триметазидин;

1 таблетка містить триметазидину дигідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, маніт (Е 421), полівінілпіролідон, тальк, магнію стеарат, покриття для нанесення оболонки Opadry II Red (тальк, поліетиленгліколь, індигокармін (Е 132), спирт полівініловий, титану діоксид (Е 171), понсо 4R (Е 124), «жовтий захід» (Е 110).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою червоного кольору.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні засоби. Код АТХ С01E B15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії.

Завдяки збереженню енергетичного метаболізму у клітинах, що потерпають від гіпоксії або ішемії, триметазидин запобігає зменшенню внутрішньоклітинного рівня АТФ, забезпечуючи тим самим належне функціонування іонних насосів i трансмембранного натрієво-калієвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу.

Триметазидин гальмує β-окиснення жирних кислот, блокуючи довголанцюгову 3-кетоацил КоА тіолазу (3-КАТ), що підвищує окиснення глюкози. У клітинах в умовах ішемії процес отримання енергії шляхом окиснення глюкози потребує менше кисню порівняно з процесом отримання енергії шляхом β-окиснення жирних кислот. Посилення процесу окиснення глюкози оптимізує енергетичні процеси у клітинах та відповідно підтримує метаболізм енергії в умовах ішемії.

Фармакодинамічні ефекти.

У пацієнтів з ішемічною хворобою серця триметазидин діє як метаболічний агент, зберігаючи внутрішньоклітинні рівні високоенергетичних фосфатів у міокарді. Ефекти досягаються без супутніх гемодинамічних змін.

Клінічна ефективність та безпека.

Відомо, що клінічні дослідження продемонстрували ефективність та безпеку застосування триметазидину для лікування пацієнтів зі стабільною стенокардією як у монотерапії або у разі додавання до інших лікарських засобів при їх недостатній ефективності.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування триметазидин швидко всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається менше ніж за 2 години і становить 55 нг/мл після одноразового прийому в дозі 20 мг. Стадія рівноважної концентрації у плазмі крові настає через 24-36 годин від початку лікування. Об'єм розподілу становить 4,8 л/кг. Зв'язування з білками крові низьке, приблизно 16 % за даними вимірювань in vitro. Триметазидин виводиться в основному із сечею, здебільшого у незміненому стані. Період напіввиведення становить приблизно 6 годин.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти літнього віку. У пацієнтів літнього віку можливе підвищення концентрації триметазидину через вікове зниження функції нирок.

Порушення функції нирок. Концентрація триметазидину в крові збільшується у пацієнтів із помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв) та у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 30 мл/хв). 

Показання

Для симптоматичного лікування дорослих пацієнтів зі стабільною стенокардією за умови недостатньої ефективності або непереносимості антиангінальних лікарських засобів першої лінії. 

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до триметазидину або до будь-якого з компонентів препарату.

Хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного.

Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодія препарату Тридуктан з іншими лікарськими засобами, що спричиняли б негативні дії, не описана.

Застосування Тридуктану у комбінації з нітратами, β-адреноблокаторами або антагоністами кальцію забезпечує додатковий терапевтичний ефект у хворих на стенокардію.

Триметазидин можна призначати у комбінації з гепарином, антагоністами вітаміну К (без потенціювання їхньої дії), а також з інгібіторами АПФ, пероральними гіполіпідемічними препаратами, ацетилсаліциловою кислотою.

Особливості застосування

Препарат не застосовувати для купірування нападів стенокардії. Його не слід призначати при нестабільній стенокардії або інфаркті міокарда як первину терапію на догоспітальному етапі або у перші дні госпіталізації.

У випадку виникнення нападу нестабільної стенокардії на тлі поточної терапії необхідно переглянути перебіг хвороби та відкоригувати лікування пацієнта (медикаментозну терапію та можливість реваскуляризації).

Триметазидин може спричинити або погіршити перебіг симптомів паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), які слід регулярно досліджувати, особливо у пацієнтів літнього віку. У сумнівних випадках пацієнтів слід направляти до невропатолога для відповідного обстеження.

При появі рухових розладів, таких як симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг», нестійкість ходи необхідно відміни препарат. Ці випадки мають низьку частоту і зазвичай зникають після припинення лікування; у більшості пацієнтів – протягом 4 місяців після припинення прийому триметазидину. Якщо симптоми паркінсонізму зберігаються понад 4 місяці після відміни препарату, необхідно звернутися до невропатолога.

Можуть бути падіння, пов’язані з нестійкістю ходи або артеріальною гіпотензією, особливо у пацієнтів при застосуванні антигіпертензивних засобів.

З обережністю слід застосовувати пацієнтам:

  • з помірним порушенням функції нирок;
  • пацієнтам віком понад 75 років.

Наявність у складі препарату барвників «жовтий захід» (Е 110) та понсо 4R (E 124) може спричинити виникнення реакцій алергічного типу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо застосування вагітним жінкам відсутні. Невідомо, чи проникає триметазидин і його метаболіти у грудне молоко. Триметазидин не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Триметазидин не впливає на гемодинаміку. Були зафіксовані випадки запаморочення і сонливості, які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем або роботу з механізмами.

Спосіб застосування та дози

Тридуктан призначати внутрішньо по 1 таблетці 3 рази на день під час їди.

Після 3 місяців лікування необхідно оцінити результати лікування та у разі відсутності ефекту триметазидин необхідно відмінити.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Пацієнтам з помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв) рекомендовано застосовувати по 1 таблетці 2 рази на день: вранці та ввечері під час їди.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти літнього віку більш чутливі до дії триметазидину через вікове зниження функції нирок. Для пацієнтів з помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить по 1 таблетці 2 рази на добу: вранці та ввечері під час їди.

Для пацієнтів літнього віку титрувати дозу необхідно з обережністю.

Діти.

Безпека та ефективність триметазидину для дітей не встановлені. Дані відсутні.

Передозування

Кількість даних щодо передозування триметазидином обмежена.

Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

Побічні реакції, що були визначені як побічна дія, яка може бути пов’язана із застосуванням триметазидину, зазначені з визначеною частотою: дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100, <1/10); нечасто (≥1/1000, <1/100); рідко (≥1/10000, <1/1000); дуже рідко (<1/10 000); частота невідома (не може бути визначена згідно з наявною інформацією):

З боку нервової системи: часто – головний біль, запаморочення; частота невідома – можливе виникнення симптомів паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), нестійкість ходи, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного, які мають оборотний характер після відміни препарату; розлади сну (безсоння, сонливість).

Кардіальні порушення: рідко – пальпітація, екстрасистолія, тахікардія.

З боку судин: рідко – артеріальна гіпотензія, ортостатична гіпотензія, яка може бути асоційована з нездужанням, запамороченням або падінням (зокрема у пацієнтів, які застосовують антигіпертензивні засоби), почервоніння обличчя.

З боку травного тракту: часто – абдомінальний біль, диспепсія, діарея, нудота, блювання; частота невідома – запор.

З боку гепатобіліарної системи: частота невідома – гепатит.

З боку шкіри та підшкірних тканин: часто – висип, свербіж, кропив’янка; частота невідома – гострий генералізований екзантематозний пустульозний висип, ангіоневротичний набряк.

З боку крові та лімфатичної системи: частота невідома – агранулоцитоз, тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура.

Загальні порушення: часто – астенія.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток, вкритих плівковою оболонкою, у блістері; по 3 або 6 блістерів у картоній пачці.

По 30 таблеток, вкритих плівковою оболонкою, у блістері; по 1, або 2, або 3 блістери у картоній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «Фарма Старт».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 03124, м. Київ, бул. І. Лепсе, 8.

У разі виникнення побічних ефектів та запитань щодо безпеки застосування лікарського засобу просимо звертатися до відділу фармаконагляду ТОВ «Фарма Старт» за адресою: бул. Івана Лепсе, 8, м. Київ, 03124,

тел/факс:+38 044 281 2333.

Дата последнего обновления: 17.10.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Тридуктан, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Тридуктан, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Тридуктан с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
АТХ-классификация C01EB15 - Триметазидин
Действующие вещества триметазидин

Найдено 4932 аптеки

СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 117-Г
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Ивана Пулюя 5
Тридуктан мв 35мг №60
Фарма Старт ООО
от 155.54
Витамин
Киев, ул.Никольско-Слободская 2Б (пом. 292)
Тридуктан табл. 20мг №60
Фарма Старт
есть
Тридуктан табл. 20мг №60
Фарма Старт
есть
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
Витамин
Борисполь, ул.Героев Небесной Сотни 8А
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
Виталюкс
Кропивницкий, ул.Виктора Чмиленка 24А
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 149.54
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Тридуктан табл. 20мг №60
Фарма Старт
есть
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
Витамин
Иванков, ул.Полесская 47
Тридуктан табл. 20мг №60
Фарма Старт
есть
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
Здоровая Аптека
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Тридуктан таблеки вкриті оболонкою по 20мг №30
Фарма Старт
от 65.45
Тридуктан таблеки вкриті оболонкою по 20мг №60
Фарма Старт
от 126.20
Тридуктан мв таблетки вкриті оболонкою по 35мг №60
Фарма Старт
от 166.68
Аптека Здравица
Покровск, ул.Центральная 148
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60 |
ФАРМА СТАРТ
есть
Аптекарь
Одесса, ул.Бугаёвская 21в
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №20
Фарма Старт
от 2.90
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 151.77
Виталюкс
Белая Церковь, ул.Таращанская 155
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 153.61
Аптека Ласкава
Киев, пр.Оболонский 22В
Тридуктан таблеки вкриті оболонкою по 20мг №30
Фарма Старт
от 65.50
Тридуктан таблеки вкриті оболонкою по 20мг №60
Фарма Старт
от 115.33
Тридуктан мв таблетки вкриті оболонкою по 35мг №60
Фарма Старт
от 163.21
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Героев Сталинграда 27
Тридуктан мв 35мг №60 таб.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)
от 173.60
Аптека №22
Харьков, ул.Достоевского 10
Тридуктан мв таблетки, в/плів. обол., з модиф. вивіл. по 35 мг №60 (10х6)
ФармаСтарт
от 147.20
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 12
Тридуктан табл. 20мг №60
Фарма Старт
есть
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
D.S.
Львов, пл.Соборная 1
Тридуктан табл 20 мг н 60
Фарма Старт
от 108.75
Тридуктан мв табл 35 мг н 60
Фарма Старт
от 164.42
Тридуктан мв табл 35 мг акція н 60 + н 20
Фарма Старт
от 171.45
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Олеся Гончара 88/2
Тридуктан мв 35мг №60 таб.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)
от 169.50
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Тридуктан табл. 20мг №60
Фарма Старт
есть
Тридуктан мв табл. 35мг №60
Фарма Старт
есть
Ново Фарм
Бровары, ул.Тараса Шевченко 14
Тридуктан мв таб. 35мг №60
"Фарма Старт" м,Київ
от 154.70
Аптека 911
Волчанск, ул.Ленина 70А
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Курчатова 2/1Б (ТЦ Тритон)
Тридуктан мв табл.п/пл.об.с модиф.высв.35мг n20 акция (20х1) фарма старт тов, україна
(Киев)
от 2.50
Тридуктан мв табл. п/о 35 мг №20
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 50.05
Тридуктан мв табл. п/о 35 мг №60
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 150.15
Мировая аптека
Киев, ул.Багговутовская 8/10А
Тридуктан мв табл. п/о 35 мг №60
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 156.94
Аптека оптовых цен
Овруч, ул.Базарная 10/9
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 50/29
Тридуктан табл. п/о 20мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 97.23
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Зодчих 54
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60
ФармаСтарт
от 164.44
Аптека оптовых цен
Дружковка, ул.Соборная 13
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Аптека 911
Харьков, пр.Героев Сталинграда 187
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Академика Павлова 160Г
Тридуктан мв,тб,0.035,n60
Фарма Старт
есть
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Тридуктан мв 35мг №20
Фарма Старт ООО
от 3.22
Тридуктан мв 35мг №60
Фарма Старт ООО
от 156.77
Виталюкс
Полтава, ул.Европейская 185
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №20
Фарма Старт
от 3.26
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 173.16
Виталюкс
Киев, ул.Ревуцкого 9
Тридуктан таб.20мг № 30
Фарма Старт
от 61.85
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 150.84
Домашняя аптека
Днепр, ул.Героев Сталинграда 119
Тридуктан мв таб п/о 35мг №60 |
ФАРМА СТАРТ
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Николая Лаврухина 9
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Аптека низкие цены №1
Черкассы, ул.Грузиненко 2
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Аптечная сеть 911
Красноград, ул.Полтавкская 91А
Тридуктан табл. п/о 20мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 52.63
Тридуктан табл. п/о 20мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 97.23
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
СВ Аптека
Карловка, ул.Полтавский шлях 42/2Г
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №20 (20х1)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Тридуктан таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №60 (10х6)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Тридуктан мв таблетки, п/плен. обол., с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (20х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Юбилейный 74
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Боникас-Фарм
Бровары, ул.Киевская 243 ( приміщення 15)
Тридуктан мв табл.п/пл.об.с модиф.высв.35мг n60 (20х3)
Фарма Старт ТОВ, Україна
от 159.36
Виталюкс
Киев, ул.Багговутовская 17-21 (ТРЦ Променада)
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 148.41
Аптека 911
Доброполье, ул.Ивана Франко 25
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Аптека оптовых цен
Полонное, ул.Леси Украинки 212
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 299
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Аптека 911
Харьков, пр.Тракторостроителей 71
Тридуктан табл. п/о 20мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 97.23
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
Viridis
Киев, ул.Княжий Затон 2/30
Тридуктан таб. 20мг №60
ФАРМА СТАРТ
от 98.60
Тридуктан мв таб. 35мг №60
ФАРМА СТАРТ
от 148.05
Аптека №56 КП Фармация
Киев, ул.Бориспольская 34
Тридуктан 20 мг №60 табл.
Фарма Старт
есть
Тридуктан мв 35 мг №60 табл. в/о
Фарма Старт
есть
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одесса, ул.Левитана 62В
Тридуктан мв табл. 35мг №20 акция
Фарма Старт ТОВ, м.К
от 2.65
Тридуктан мв табл. 35мг №60
ФАРМА СТАРТ
от 149.80
Аптека оптовых цен
Валки, пр.Героев Чернобыля 3
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60 +тридуктан мв №20
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.06
Тридуктан мв табл. п/о 35мг №60
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 139.11
D.S.
Львов, ул.Ивана Огиенко 10
Тридуктан мв табл 35 мг акція н 60 + н 20
Фарма Старт
от 161.75
Тридуктан мв табл 35 мг н 60
Фарма Старт
от 164.42
Виталюкс
Белая Церковь, ул.Героев Небесной Сотни 54/1
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №20
Фарма Старт
от 2.70
Тридуктан мв таб. п/о 35мг №60
Фарма Старт
от 156.92
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Гната Юры 9А
Тридуктан мв 35мг №60 таб.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)
от 169.50
  • Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №60 (10х6)
  • Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30 (10х3)
  • Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №60 (30х2)
  • Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30

Рекомендуем посмотреть

Трикард таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30 (10х3)
Трикард
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Кардазин-Здоровье таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №60 (30х2)
Кардазин-Здоровье таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30
Кардазин-Здоровье таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30 (10х3)
Кардазин-Здоровье
таблетки
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Триметазидин-Ратиофарм таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №60 (10х6)
Триметазидин-Ратиофарм таблетки, п/о, с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (10х6)
Триметазидин-Ратиофарм таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30 (10х3)
Триметазидин-Ратиофарм
таблетки
Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №60 (10х6)
Тридуктан таблетки, п/о по 20 мг №10
Тридуктан таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30 (10х3)
+3
Тридуктан
таблетки
Фарма Старт
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top