Укрлив инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Укрлив суспензия ор. 250 мг/5 мл по 200 мл во флак.

Склад

діюча речовина: урсодеоксихолієва кислота (ursodeoxycholic acid);

1 таблетка містить 250 мг урсодеоксихолієвої кислоти;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), повідон К-30, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки білого кольору, гладенькі з обох боків.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовують для лікування печінки та жовчовивідних шляхів. Засоби, що застосовують при біліарній патології.

Код АТХ А05А А02.

Засоби, що застосовують у разі захворювання печінки, ліпотропні речовини. 

Код АТХ А05В.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Незначну кількість урсодеоксихолієвої кислоти знайдено у жовчі людини. Після перорального застосування урсодеоксихолієва кислота знижує насиченість жовчі холестерином, пригнічуючи його поглинання у кишечнику і знижуючи секрецію холестерину в жовчі. Можливо, завдяки дисперсії холестерину та утворенню рідких кристалів відбувається поступове розчинення жовчних каменів.

Згідно з сучасними знаннями вважають, що ефект урсодеоксихолієвої кислоти при захворюваннях печінки та холестазі зумовлений відносною заміною ліпофільних, подібних до детергентів токсичних жовчних кислот гідрофільною цитопротекторною нетоксичною урсодеоксихолієвою кислотою, покращенням секреторної здатності гепатоцитів та імунорегуляторними процесами.

Застосування дітям.

Муковісцидоз.

Доступна інформація з клінічних звітів, що стосується тривалого застосування урсодеоксихолієвої кислоти (протягом періоду до 10 років) при лікуванні дітей з гепатобіліарними порушеннями, пов’язаними з муковісцидозом. Існують дані на користь того, що застосування урсодеоксихолієвої кислоти може зменшити проліферацію у жовчних протоках, зупинити прогресування гістологічних змін і навіть усунути гепатобіліарні зміни за умови початку терапії на ранніх стадіях муковісцидозу. Для кращої ефективності лікування із застосуванням урсодеоксихолієвої кислоти має бути розпочато одразу ж після уточнення діагнозу муковісцидозу.

Фармакокінетика.

При пероральному застосуванні урсодеоксихолієва кислота швидко поглинається у порожній кишці та верхньому відділі клубової кишки шляхом пасивного транспортування, а в термінальному відділі клубової кишки – шляхом активного транспортування. Швидкість поглинання зазвичай становить 60-80 %. Після поглинання жовчна кислота підлягає у печінці майже повній кон’югації з амінокислотами гліцином та таурином і після цього екскретується з жовчю. Кліренс першого проходження через печінку становить до 60 %.

Залежно від добової дози та основного порушення або стану печінки більш гідрофільна урсодеоксихолієва кислота кумулюється в жовчі. Водночас спостерігається відносне зменшення інших більш ліпофільних жовчних кислот.

Під впливом кишкових бактерій відбувається часткова деградація до 7-кетолітохолієвої та літохолієвої кислот. Літохолієва кислота є гепатотоксичною і спричиняє ушкодження паренхіми печінки у деяких видів тварин. У людини поглинається лише незначна її кількість, яка у печінці сульфатується і таким чином детоксикується, перш ніж бути виведеною з жовчю і, нарешті, з калом. 

Біологічний період напіврозпаду урсодеоксихолієвої кислоти становить 3,5-5,8 дня.

Показання

Для розчинення рентгеннегативних холестеринових жовчних каменів не більше 15 мм у діаметрі у хворих з функціонуючим жовчним міхуром, незважаючи на наявність у ньому жовчного(их) каменя(ів).

Для симптоматичного лікування первинного біліарного цирозу (ПБЦ) за умов відсутності декомпенсованого цирозу печінки.

Для лікування гепатобіліарних порушень при муковісцидозі дітям віком від 6 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якої речовини, що входить до складу лікарського засобу.

Гостре запалення жовчного міхура або жовчних проток.

Закупорення жовчної протоки (закупорення загальної жовчної протоки або протоки міхура).

Часті епізоди печінкових кольок.

Рентгеноконтрастні кальцифіковані камені жовчного міхура.

Порушення скоротливості жовчного міхура.

Цироз печінки у стадії декомпенсації.

Невдалий результат портоентеростомії або відсутність адекватного жовчного відтоку у дітей з атрезією жовчних проток.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Укрлів® не можна застосовувати одночасно з холестираміном, холестиполом або антацидними препаратами, що містять гідроокис алюмінію та/або смектит (окис алюмінію), оскільки ці препарати зв’язують урсодеоксихолієву кислоту в кишечнику і, таким чином, перешкоджають її поглинанню та зменшують ефективність. Якщо застосування препаратів, що містять одну з названих речовин, необхідне, їх потрібно приймати щонайменше за 2 години перед або через 2 години після прийому Укрліву.

Укрлів® може посилити поглинання циклоспорину з кишечнику. У пацієнтів, які застосовують циклоспорин, лікар повинен перевіряти концентрацію цієї речовини в крові і у разі необхідності коригувати дозу циклоспорину.

В окремих випадках препарат може зменшувати поглинання ципрофлоксацину.

Урсодеоксихолієва кислота знижує максимальну концентрацію (Cmax) у плазмі крові і площу під кривою «концентрація-час» (AUC) для кальцієвого антагоніста нітредипіну.

Виходячи з цього, а також з повідомлення про один випадок взаємодії з дапсоном (зменшення терапевтичного ефекту) та досліджень in vitro, можна дійти висновку про те, що урсодеоксихолієва кислота індукує ензим цитохрому Р450 ЗА, який метаболізує лікарські засоби.

Отже, у разі сумісного застосування лікарських засобів, які метаболізуються з участю цього ферменту, слід бути особливо обережними і мати на увазі, що у разі потреби можливий підбір дози.

Особливості застосування

Таблетки Укрлів® потрібно приймати під наглядом лікаря.

Протягом перших 3 місяців терапії лікар повинен проводити моніторинг параметрів функції печінки АСТ (SGOT), АЛТ (SGPT) та γ-GT кожні 4 тижні. Це дає змогу визначити наявність або відсутність відповідної реакції на лікування у пацієнтів з ПБЦ, а також своєчасно виявити потенційні порушення функції печінки, особливо у пацієнтів з ПБЦ на пізніх стадіях.

Застосування для розчинення холестеринових жовчних каменів.

Через 6-10 місяців після початку лікування за допомогою оральної холецистографії необхідно визначити загальний вигляд каменя та вигляд закупорення жовчного міхура у положенні пацієнта стоячи та лежачи на спині (ультразвукове дослідження). Це необхідно для оцінки терапевтичного прогресу та для своєчасного виявлення імовірної кальцифікації жовчних каменів.

Препарат не можна приймати хворим із жовчним міхуром, що не візуалізується рентгенологічними методами, з кальцифікованими каменями, порушеною скоротливістю жовчного міхура або таким, що мають часті жовчні коліки.

Лікування пацієнтів з ПБЦ на пізній стадії.

Вкрай рідко повідомлялося про випадки декомпенсації цирозу печінки, яка частково регресувала після припинення терапії.

У пацієнтів з ПБЦ дуже рідко можливе посилення симптомів на початку лікування, наприклад, може посилюватися свербіж. У таких випадках дозу Укрліву, таблеток по 250 мг потрібно зменшити до двох таблеток Укрліву 250 мг на добу; потім дозу слід поступово підвищувати, як описано в розділі «Спосіб застосування та дози».

У разі розвитку діареї слід зменшити дозування; якщо діарея набуває постійного характеру, лікування потрібно припинити.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження на тваринах не виявили впливу урсодеоксихолієвої кислоти на фертильність. Дані про вплив на фертильність людини відсутні.

Дані щодо застосування урсодеоксихолієвої кислоти вагітним жінкам недостатні. Результати досліджень на тваринах свідчать про репродуктивну токсичність на ранніх стадіях вагітності. Таблетки Укрлів® 250 мг не слід застосовувати вагітним, якщо в тому немає нагальної потреби. Жінкам репродуктивного віку слід приймати препарат лише у разі надійної контрацепції.

Рекомендується використовувати негормональні протизаплідні засоби або пероральні контрацептиви з низьким вмістом естрогенів. Пацієнткам, які отримують Укрлів®, таблетки по 250 мг, для розчинення каменів у жовчному міхурі, слід використовувати ефективні негормональні засоби контрацепції, оскільки гормональні пероральні контрацептиви можуть посилювати каменеутворення у жовчному міхурі. До початку лікування слід виключити можливість вагітності.

За даними декількох зафіксованих випадків застосування препарату жінкам, які годують груддю, вміст урсодеоксихолієвої кислоти в молоці був вкрай низьким, тому не слід очікувати розвитку будь-яких небажаних явищ у дітей грудного віку.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Впливу на здатність керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами не спостерігалось.

Спосіб застосування та дози

Пацієнтам з масою тіла менше 47 кг або тим, у кого виникають труднощі при ковтанні таблеток, можливе застосування Укрліву в іншій лікарській формі (суспензія).

Для розчинення холестеринових жовчних каменів

Приблизно 10 мг урсодеоксихолієвої кислоти/кг маси тіла на добу (див. табл.1)

Таблиця 1

Маса тіла
Кількість таблеток
до 60 кг
61-80 кг
81-100 кг
більше 100 кг
2
3
4
5

Таблетки потрібно ковтати не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини, увечері перед сном.

Таблетки потрібно приймати регулярно.

Необхідний для розчинення жовчних каменів час зазвичай становить 6-24 місяці. Якщо зменшення розмірів жовчних каменів не спостерігається після 12 місяців прийому, продовжувати терапію не слід.

Успіх лікування потрібно перевіряти кожні 6 місяців за допомогою ультразвукового або рентгенівського дослідження. Додатковими дослідженнями потрібно перевіряти, чи з часом не відбулась кальцифікація каменів. Якщо це трапилось, лікування слід припинити.

Для симптоматичного лікування первинного біліарного цирозу (ПБЦ)

Добова доза залежить від маси тіла та варіює від 3 до 7 таблеток (14±2 мг урсодеоксихолієвої кислоти на кілограм маси тіла), див. табл. 2.

У перші 3 місяці лікування таблетки Укрліву потрібно приймати протягом дня, розподіливши добову дозу на кілька прийомів. При покращенні показників функції печінки добову дозу можна приймати один раз на добу, увечері.

Таблиця 2

Маса тіла (кг)
Укрлів®, таблетки по 250 мг
перші 3 місяці
у подальшому
ранок
день
вечір
вечір
(1 раз на добу)
47-62
1
1
1
3
63-78
1
1
2
4
79-93
1
2
2
5
94-109
2
2
2
6
більше 110
2
2
3
7

Таблетки потрібно ковтати не розжовуваючи, запиваючи рідиною. Препарат необхідно застосовувати регулярно.

Застосування Укрліву при первинному біліарному цирозі можливе протягом тривалого періоду.

У пацієнтів з первинним біліарним цирозом рідко на початку лікування можливе погіршення клінічних симптомів, наприклад, може посилитися свербіж. У такому разі терапію слід продовжувати, приймаючи одну таблетку Укрліву на добу, після чого поступово підвищувати дозу (збільшуючи щотижня добову дозу на одну таблетку Укрліву до досягнення показаного режиму дозування).

Застосування дітям.

Діти з муковісцидозом віком від 6 років.

Доза становить 20 мг/кг/добу, розділяти на 2-3 прийоми з подальшим збільшенням дози до 30 мг/кг/добу у разі потреби.

Таблиця 3

Маса тіла
(кг)
Добова доза
(мг/кг)
 
Укрлів®, таблетки по 250 мг
Ранок
День
Вечір
20-29
17-25
1
-
1
30-39
19-25
1
1
1
40-49
20-25
1
1
2
50-59
21-25
1
2
2
60-69
22-25
2
2
2
70-79
22-25
2
2
3
80-89
22-25
2
3
3
90-99
23-25
3
3
3
100-109
23-25
3
3
4
>110
 
3
4
4

Діти.

Для розчинення холестеринових жовчних каменів та симптоматичного лікування ПБЦ

Немає принципових вікових обмежень для застосування Укрліву дітям, але дітям з масою тіла менше 47 кг та/або дітям, які мають труднощі з ковтанням, рекомендується застосовувати Укрлів® у вигляді суспензії.

Для лікування гепатобіліарних порушень при муковісцидозі

Застосовувати дітям віком від 6 років.

Передозування

У разі передозування можлива діарея. Інші симптоми передозування малоймовірні, оскільки поглинання урсодеоксихолієвої кислоти зменшується при збільшенні дози і тому більшість прийнятої дози екскретується з фекаліями.

У разі появи діареї дозу потрібно зменшити, а якщо діарея постійна, терапію потрібно припинити.

Лікування симптоматичне та передбачає відновлення балансу рідини і електролітів.

Додаткова інформація щодо особливих груп пацієнтів.

Тривала терапія високими дозами урсодеоксихолієвої кислоти (28-30 мг/кг/добу) у пацієнтів з первинним склерозуючим холангітом (застосування за незареєстрованим показанням) було пов’язано з більш високою частотою серйозних небажаних явищ.

Побічні реакції

З боку шлунково-кишкового тракту: пастоподібні випорожнення, діарея, сильний абдомінальний біль у правому підребер’ї.

З боку печінки та жовчного міхура: кальцифікація жовчних каменів; декомпенсація цирозу печінки.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи висипання (кропив’янка).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 або по 10 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «КУСУМ ФАРМ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

40020, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Скрябіна, 54.

Дата последнего обновления: 23.04.2017

Характеристики

Форма выпуска суспензия, таблетки
Условия отпуска по рецепту
Действующие вещества урсодезоксихолевая кислота

Найдено 4078 аптек

Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Химиков 42а
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Укрлив сусп. д/перор. прим. 250мг/5мл 200мл фл.
Кусум Фарм
от 512,62
Укрлив табл.250мг №100
Кусум Фарм
от 1106,42
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Криворожстали 18Б
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 138,65
Мед-Сервис
Вознесенск, ул.Киевская 5
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 1023,50
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 200мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Мед-Сервис
Харьков, пр.Тракторостроителей 59/56
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Витамин
Борисполь, ул.Героев Небесной Сотни 8А
Укрлів сусп. д/перор. застос 250мг/5мл фл. 30мл
Kusum Healthcare
есть
Укрлів сусп. д/перор. застос. 250мг/5мл фл. 200мл
Kusum Healthcare
есть
Укрлів табл. 250мг №100
Kusum Healthcare
есть
Аптека Гелиантус
Бровары, ул.Сергея Москаленко 39 (ТЦ "Атлант", цокольный этаж)
Укрлив сусп. 30мл
Кусум Фарм
от 144,90
Укрлив сусп. 200мл
Кусум Фарм
от 580,50
Укрлив таб. 0.25 №100
Кусум Фарм
от 2119,50
Мед-Сервис
Хуст, ул.Карпатской Сечи 40
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
*укрлив табл. 250мг №30
Кусум Фарм
от 342,30
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Країна здоров'я
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Укрлив сусп 250мг/5мл 30мл №1
Кусум
от 149,11
Укрлив табл 0,25 №100
Кусум
от 1428,91
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Даниила Щербаковского 57
Укрлив табл.250мг №100
Кусум Фарм
от 1003,37
Мед-Сервис
Каменское, бул.Героев 5а
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Николая Лаврухина 9
Укрлив 250мг/5мл сусп д/внутр.прим.30мл фл.
Кусум Фарм
от 153,45
Укрлив табл.250мг №100
Кусум Фарм
от 1036,90
D.S.
Львов, ул.Галицкая 19
Укрлів табл 250 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 1163,00
Мед-Сервис
Надворная, пл.Тараса Шевченка 18а
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 525,60
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 961,10
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ж/м.Радужный 12
Укрлив суспензия ор., 250 мг/5 мл 30 мл флак. с мер.ложкой
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
от 139,65
Укрлив таблетки 250 мг №100 (10х10)
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
от 940,07
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Лисового 15/2
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 141,45
Ново Фарм
Софиевская Борщаговка, ул.Академика Шалимова 69 (ЖК "Софиевский Квартал")
Укрлив сусп. ор. 250мг/5мл 30мл
КУСУМ Фарм, Сумы
от 155,14
Укрлив табл. 250мг №100(10х10)
КУСУМ Фарм, Сумы
от 1090,00
Аптека Здравица
Бахмут, ул.Независимости 73
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Мед-Сервис
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 20
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Мед-Сервис
Зеленодольск, ул.Праздничная 17/19
*укрлив табл. 250мг №30
Кусум Фарм
от 302,20
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 1076,25
Домашняя аптека
Днепр, ул.Шолохова 7
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Мед-Сервис
Одесса, ул.Торговая 49
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Аптека Здравица
Мариуполь, ул.Троицкая 61
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 200мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Мед-Сервис
Чернигов, ул.1 Мая 167
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
*укрлив табл. 500мг №100
Кусум Фарм
от 2106,40
ХМПА
Виньковцы, ул.Октябрьская 13/2
Укрлів сусп.250мг/5мл 30мл
КУСУМ ФАРМ, УКРАЇНА
от 144,90
Укрлів сусп.250мг/5мл 200мл
КУСУМ ФАРМ, УКРАЇНА
от 544,60
Укрлів таб.250мг №100
KUSUM /ІНДІЯ/
от 1023,65
Укрлів таб. 500мг №100 (10х10)
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
от 1962,95
Мед-Сервис
Киев, ул.Александра Мишуги 3В
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Полимед
Одесса, ул.Левитана 67/1
Укрлив тбл. 250мг n100
KUSUM HEALTHCARE
от 959,57
Мед-Сервис
Ужгород, пр.Свободы 3
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 471,45
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 1075,90
Аптека №7 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Драгомирова 2А
Укрлив 250 мг/5 мл 200 мл сусп. фл.
Кусум Фарм
от 544,05
Укрлив 250 мг №100 табл.
Кусум Фарм
от 960,28
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Укрлив сусп.250мг/5мл 30 мл
Кусум Фарм
от 139,57
Укрлив сусп.250мг/5мл 200 мл
Кусум Фарм
от 519,43
Укрлив таб. 250 мг №100
Кусум Фарм
от 1041,97
Мед-Сервис
Нетешин, пр.Независимости 9п
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 537,35
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 1076,65
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 26
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №30 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 200мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 500мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Аптека для економних
Киев, ул.Милославская 41/15
Укрлив табл.250мг №100
Кусум Фарм
от 1062,50
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 106
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 200мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Аптека №3 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Михаила Драгоманова 40Е
Укрлив 250 мг/5 мл 30 мл сусп.
Кусум Фарм
от 152,99
Укрлив 250 мг №100 табл.
Кусум Фарм
от 981,33
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Петра Калнышевского 7 (пом.1)
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Мед-Сервис
Миргород, ул.Гоголя 72
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 999,00
Будем Здоровы Вместе
Николаев, пр.Корабелов 15
Укрлив таблетки 250 мг №100 (10х10)
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
от 940,07
Конекс
Бар, ул.Каштановая 5
Укрлів таб. 250мг №100 (10х10) бліст.
Кусум Фарм ООО
от 985,20
Укрлів таб. 500мг №100 (10х10) бліст.
Кусум Фарм ООО
от 1930,10
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Хоткевича 65
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 524,20
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 973,95
Добрі ліки
Краматорск, ул.Школьная 6
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 200мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
D.S.
Львов, пр.Шевченко 22
Укрлів табл 250 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 1226,00
Мед-Сервис
Николаев, пр.Центральный 23/5
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Досвід Довіра Допомога
Краматорск, ул.Коммерческая 5а
Укрлив сусп.250мг/5мл 30 мл
Кусум Фарм
от 132,63
Укрлив таб. 250 мг №30
Кусум Фарм
от 324,16
Аптека 24 часа
Энергодар, ул.Казацкая 19
Укрлив сусп. 250 мг/5 мл - 30 мл
Кусум Фарм СУМЫ
от 136,98
Укрлив таб. 500 мг №100
Кусум Фарм СУМЫ
от 1867,58
Домашняя аптека
Слобожанское, ул.Фрунзе 12
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 30мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив сусп орал 250мг/5мл 200мл |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Укрлив таб 250мг №100 |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Троллейбусная 1
Укрлив сусп. 250мг/5мл 30мл
Кусум Фарм
от 144,58
Укрлив сусп. 250мг/5мл 200мл
Кусум Фарм
от 541,72
Укрлив табл. 250мг №100
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы)
от 1083,10
Аптека №5 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Бакинская 37Д
Укрлив 250 мг №100 табл.
Кусум Фарм
от 1083,50
Аптека №9 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Петра Калнышевского 14
Укрлив 250 мг №30 табл.
Кусум Фарм
от 349,50
  • Укрлив суспензия ор. 250 мг/5 мл по 200 мл во флак.
  • Укрлив таблетки по 250 мг №30 (10х3)
  • Укрлив таблетки по 250 мг №100 (10х10)
  • Укрлив суспензия ор. 250 мг/5 мл по 30 мл во флак.
  • Укрлив таблетки по 500 мг №100 (10х10)
Инструкция по применению Укрлив, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Укрлив, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Укрлив с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Урсохол капсулы по 250 мг №50 (10х5)
Урсохол капсулы по 250 мг №100 (10х10)
Урсохол
капсулы
Дарница
Цены в аптеках
Урсофальк капсулы по 250 мг №50 (25х2)
Урсофальк таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №25
Урсофальк суспензия ор. 250 мг/5 мл по 250 мл в бутыл.
Урсофальк капсулы по 250 мг №10
Урсофальк
капсулы, таблетки, суспензия
Др. Фальк
Цены в аптеках
Урсолив капсулы по 250 мг №50 (10х5)
Урсолив
капсулы
Мега Лайфсайенсиз
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Укрлив таблетки по 250 мг №100 (10х10)
Укрлив суспензия ор. 250 мг/5 мл по 200 мл во флак.
Укрлив таблетки по 250 мг №30 (10х3)
Укрлив таблетки по 500 мг №100 (10х10)
Укрлив
суспензия, таблетки
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top