Фамотидин таблетки по 20 мг №20 (10х2)

Цены в аптеках

Фамотидин таблетки по 20 мг №20 (10х2)

Склад

діюча речовина: famotidine;

1 таблетка містить фамотидину у перерахуванні на 100 % речовину 20 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; повідон; кальцію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з кремуватим відтінком кольору, круглої форми, з плоскою поверхнею, з фаскою.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Антагоністи H2-рецепторів. Код АТХ А02В А03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фамотидин є потужним конкурентним інгібітором H2-гістамінових рецепторів. Основною клінічно значущою фармакологічною дією фамотидину є пригнічення шлункової секреції. Фамотидин знижує як концентрацію кислоти, так і об’єм шлункової секреції, у той час як продукування пепсину залишається пропорційним до обсягу виділеного шлункового соку.

Фамотидин пригнічує базальну і нічну секрецію шлунка, а також секрецію, що стимулюється введенням пентагастрину, бетазолу, кофеїну, інсуліну та фізіологічним рефлексом блукаючого нерва.

Тривалість пригнічення секреції при застосуванні доз 20 мг та 40 мг становить від 10 до 12 годин.

Одноразовий пероральний прийом доз 20 мг та 40 мг у вечірній час забезпечує пригнічення базальної та нічної секреції кислоти.

Нічна секреція соляної кислоти пригнічується на 86–94 % як мінімум на 10 годин. Ті ж самі дози, що приймають зранку, знижують секрецію кислоти, стимульовану їжею. Це пригнічення становить 76–84 % від початкової секреції через 3–5 годин після прийому і 25 % і 30 % – через 8 та 10 годин після вживання їжі.

Фамотидин майже не впливає на рівень гастрину натщесерце або після вживання їжі. Препарат не чинить впливу на спорожнювання шлунка, екзокринну функцію підшлункової залози, кровотік у печінці та у портальній системі.

Фармакокінетика.

Кінетика фамотидину має лінійний характер.

Всмоктування. Фамотидин швидко всмоктується. Біодоступність при прийомі внутрішньо становить 40–45 %. Біодоступність не змінюється залежно від вмісту шлунка, однак трохи знижується при прийомі антацидних препаратів.

У пацієнтів літнього віку клінічно значущої, пов’язаної з віком зміни біодоступності фамотидину не виявлено.

Біотрансформація при першому проходженні через печінку виявляє слабкий ефект на біодоступність препарату.

Розподіл. Після прийому внутрішньо максимальна концентрація препарату у плазмі крові досягається через 1–3 години. При повторному прийомі кумулятивного ефекту не виникає. Зв’язування з білками плазми крові відносно низьке, становить 15–20 %.

Період напіввиведення – 2,3–3,5 години. У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю період напіввиведення фамотидину може перевищувати 20 годин.

Метаболізм препарату відбувається у печінці. Єдиним метаболітом, виявленим у людини, є сульфоксид.

Фамотидин виводиться нирками (65–70 %) та шляхом метаболізму (30–35 %). Нирковий кліренс становить 250–450 мл/хв, що вказує на деяку ступінь канальцевої екскреції. 25–30 % дози, прийнятої перорально, та 65–70 % внутрішньовенно введеної дози виявляється у сечі у незміненому вигляді. Невелика частина введеної дози може виводитись у формі сульфоксиду.

Показання

 • Доброякісна виразка шлунка.
 • Пептична виразка дванадцятипалої кишки (лікування та попередження рецидивів).
 • Гіперсекреторні стани, такі як синдром Золлінгера–Еллісона.
 • Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (рефлюкс-езофагіт).
 • Профілактика розвитку симптомів та ерозій або виразкоутворення, асоційованих із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату та до інших антагоністів  H2-гістамінових рецепторів.

Дитячий вік, період вагітності або годування груддю (через відсутність необхідного клінічного досвіду).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Всмоктування певних лікарських засобів (наприклад, кетоконазолу, амоксициліну, препаратів заліза) залежить від кислотності шлункового соку. Тому фамотидин необхідно приймати щонайменше через 2 години після прийому таких лікарських засобів.

Одночасне застосування з іншими антагоністами H2-рецепторів може значно зменшити ефективність толазоліну. Хоча відсутні підтверджені взаємодії між фамотидином та толазоліном, ймовірність їх існування є достатньо високою, тому вплив толазоліну слід перевіряти на початку та після завершення супутнього лікування. У разі зниження ефекту толазоліну його дозу слід поступово підвищувати або припинити лікування фамотидином.

Їжа та антациди не мають значного впливу на лікування фамотидином.

Фамотидин не впливає на печінкову систему оксидази цитохрому P450, тому метаболізм пероральних антикоагулянтів, антипірину, амінопірину, теофіліну, фенітоїну, діазепаму, етанолу та пропранололу залишається незмінним.

Пробенецид може уповільнювати вивільнення фамотидину.

Особливості застосування

До початку лікування фамотидином необхідно виключити наявність злоякісних новоутворень у шлунку та дванадцятипалій кишці. Лікування цим препаратом може маскувати симптоми карциноми шлунка.

У разі печінкової недостатності Фамотидин слід застосовувати з обережністю та у низьких дозах.

Оскільки повідомлялося про перехресну чутливість між антагоністами Н2-рецепторів, застосування препарату Фамотидин пацієнтам із підвищеною чутливістю до інших антагоністів H2-рецепторів протипоказане.

Лікування препаратом Фамотидин не може бути проведено без призначення лікаря або без належного медичного обстеження, якщо:

 • пацієнт страждає на захворювання нирок чи печінки (у пацієнтів літнього віку або пацієнтів із порушеннями функції печінки або нирок можуть виникати психічні розлади (сплутаність свідомості), що вимагають зниження дози);
 • пацієнт страждає на супутні захворювання або застосовує інші лікарські засоби одночасно;
 • у пацієнта середнього або літнього віку вперше з’явилися скарги на розлади травлення або змінилися попередні скарги;
 • у пацієнта наявні скарги на роботу шлунка, пацієнт втратив вагу;
 • випорожнення пацієнта чорного кольору;
 • пацієнт має розлади ковтання або хронічний біль у животі.

Препарат слід застосовувати з обережністю у разі гострої порфірії (у тому числі в анамнезі) та імунодефіциту.

Симптоми виразкової хвороби дванадцятипалої кишки можуть зникнути впродовж 1–2 тижнів, однак лікування слід продовжувати до підтвердження рубцювання даними ендоскопічного або рентгенівського обстеження.

Необхідний регулярний нагляд за станом пацієнтів (особливо пацієнтів літнього віку та пацієнтів із наявністю виразкової хвороби шлунка та/або дванадцятипалої кишки в анамнезі), які застосовують препарат у комбінації з нестероїдними протизапальними засобами.

У разі комплексного лікування з антацидами інтервал між застосуванням препарату та антацидів повинен становити не менше 1–2 годин.

Якщо дозу препарату пропущено, її слід прийняти якомога швидше; не слід подвоювати дозу, якщо настав час прийому наступної дози.

Лікування препаратом не слід розпочинати без попереднього належного медичного обстеження у разі наявності печії, проявів гіперацидного стану, болю у шлунку або гіперацидного стану після їди у пацієнтів літнього віку.

Пацієнтів необхідно попередити про те, що 1 таблетка препарату Фамотидин по 20 мг містить лактозу, тому пацієнтам з непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа або порушенням всмоктування глюкози-галактози не слід застосовувати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Фамотидин проникає крізь плаценту. Адекватних і добре контрольованих досліджень за участю вагітних жінок не проводилось.

Фамотидин не рекомендовано призначати у період вагітності.

Період годування груддю. Фамотидин проникає у грудне молоко людини, тому годування груддю під час застосування препарату слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтам слід бути обережними під час виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які вимагають підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій, оскільки препарат може спричинити запаморочення.

Спосіб застосування та дози

Препарат є найбільш ефективним увечері перед сном. При прийомі фамотидину 2 рази на добу одну дозу слід прийняти вранці, іншу – ввечері перед сном.

Пептична виразка дванадцятипалої кишки та шлунка (доброякісна)

По 40 мг ввечері перед сном протягом 4–8 тижнів.

Профілактика рецидивів виразки дванадцятипалої кишки

З метою профілактики рецидивів після досягнення терапевтичного ефекту препарат слід призначати у підтримуючій дозі: 20 мг одноразово на ніч протягом 1–4 тижнів.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (рефлюкс-езофагіт)

По 20 мг або 40 мг (залежно від тяжкості хвороби) 2 рази на добу протягом 6–12 тижнів.

При гастроезофагеальній рефлюксній хворобі, асоційованій з ерозивним езофагітом або виразкою, – 40 мг 2 рази на добу протягом 6–12 тижнів.

Для профілактики рецидивів симптомів та ерозій або виразкоутворення, асоційованих із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою (підтримуюча терапія).

Призначати по 20 мг 2 рази на добу.

Синдром Золлінгера–Еллісона

Дозу препарату слід підбирати індивідуально. Пацієнтам, яким раніше не призначали антисекреторні лікарські засоби, призначати у початковій дозі по 20 мг 4 рази на добу (кожні 6 годин). Пацієнтам, які раніше застосовували інші антагоністи H2-рецепторів гістаміну, одразу може бути призначена вища початкова доза – 40 мг кожні 6 годин. Надалі дозу слід коригувати залежно від рівня секреції шлункового соку, а також клінічного стану пацієнта. Лікування слід проводити, поки спостерігаються клінічні симптоми захворювання.

При необхідності добову дозу збільшують поступово залежно від індивідуальних особливостей, поки не буде досягнуто оптимальної дози.

Згідно з літературними даними найвищі дози фамотидину, які приймали пацієнти з тяжкими формами хвороби, становили до 160 мг кожні 6 годин.

Дозування при нирковій недостатності

Якщо кліренс креатиніну – менше 30 мл/хв, рівень креатиніну в сироватці крові – понад 3 мг/100 мл, добову дозу препарату слід зменшити до 20 мг або збільшити інтервал між прийомом до 36–48 годин.

Лікування препаратом необхідно відміняти поступово через ризик розвитку синдрому рикошету при раптовій відміні.

Дозування для осіб літнього віку

Для осіб літнього віку коригування дози не потрібне, крім пацієнтів з нирковою недостатністю.

Діти.

Даний препарат не слід призначати дітям у зв’язку з відсутністю досвіду його застосування цій категорії пацієнтів.

Передозування

Симптоми: може розвинутися блювання, рухове збудження, тремор, зниження артеріального тиску, тахікардія і колапс.

Лікування: припинення застосування препарату, стимуляція блювання і/або промивання шлунка.

У разі потреби можна застосовувати відповідне симптоматичне та підтримуюче лікування: внутрішньовенне введення діазепаму в разі судом, атропіну в разі брадикардії та лідокаїну в разі шлуночкової аритмії. Ефективний гемодіаліз.

Побічні реакції

Нижче перелічені небажані явища, класифіковані за системами органів. Однак їхній причинний взаємозв’язок із терапією фамотидином не встановлено.

Система органів
Побічні реакції
Відхилення від норми лабораторних параметрів
Підвищений рівень печінкових ферментів
З боку серця
Атріовентрикулярна блокада, аритмія, зниження артеріального тиску, брадикардія, прискорене серцебиття
З боку кровоносної та лімфатичної системи
Тромбоцитопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, лейкопенія, нейтропенія
З боку нервової системи
Головний біль, запаморочення, судоми, парестезія, порушення рівноваги
З боку органів зору
Запалення кон’юнктиви
З боку органів слуху
Дзвін у вухах
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння
Обструкція дихальних шляхів
З боку шлунково-кишкового тракту
Діарея, запор, метеоризм, біль у шлунку, блювання, нудота, дисгевзія, сухість у роті, гострий панкреатит
З боку шкіри та підшкірної клітковини
Тяжкі шкірні реакції (синдром Стівенса–Джонсона, ексфоліативний дерматит, токсичний епідермальний некроліз), акне, кропив’янка, шкірне висипання, випадіння волосся, свербіж, еритема, ксеродерма
З боку скелетно-м’язової та сполучної тканини
Міалгія, біль у кістках або артралгія
Метаболічні та аліментарні порушення
Анорексія
Системні порушення
Стомлюваність, гарячка
З боку імунної системи
Реакції підвищеної чутливості, у тому числі анафілаксія, ангіоневротичний набряк, кропив’янка, набряк очей
З боку гепатобіліарної системи
Холестатична жовтяниця, гепатит
З боку психіки
Збудження, галюцинації, сплутаність свідомості, депресія, страх, безсоння, сонливість, зниження лібідо
З боку статевих органів та молочних залоз
Імпотенція, гінекомастія*

* Гінекомастія буває дуже рідко і має оборотний характер у разі припинення лікування.

У разі розвитку будь-яких серйозних небажаних реакцій лікування препаратом Фамотидин необхідно припинити.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПАТ «Київмедпрепарат».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Дата последнего обновления: 26.02.2018
Инструкция по применению Фамотидин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фамотидин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фамотидин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/8118/01/01 от 24.01.2018 (приказ 123(2))
АТХ-классификация A02BA03 - Фамотидин
Действующие вещества фамотидин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 1266 аптек

Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
D.S.
Мукачево, ул.Космонавта Беляева 9/14
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 9,70
Добрі ліки
Киев, ул.Российская 64
Фамотидин таб 0.02г №20 |
КИЕВМЕДПРЕПАРАТ
есть
Витамин
Киев, ул.Большая Васильковская 145/1
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 125/3
Фамотидин 20мг №20 таб /кмп/
АРТЕРИУМ
от 7,61
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Костанди 162/2
Фамотидин 20мг №20 таб /кмп/
АРТЕРИУМ
от 8,01
АКС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 1
Фамотидин 20мг №20 таб /кмп/
АРТЕРИУМ
от 9,09
Витамин
Киев, ул.Василия Стуса 9
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
Здоровая Аптека
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Фамотидин таблетки по 20 мг №20
Артериум
от 10,90
D.S.
Львов, ул.Стрыйская 107
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 10,33
D.S.
Киверцы, ул.Филатова 6
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 10,38
D.S.
Львов, пл.Соборная 1
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 10,57
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
D.S.
Киев, ул.Елены Пчелки 6А
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 9,46
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
Шератон-Трейд
Днепр, ул.Передовая 511
Фамотидин таблетки по 0,02 г № 10х2
Київмедпрепарат, ВАТ, м.Київ, Україна
от 10,10
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 8А
Фамотидин тбл. 0,02г n20
АРТЕРИУМ
от 10,25
Аптека Оникс
Киев, ул.Академика Курчатова 5
Фамотидин таб. 0.02 №20
Киевмедпрепарат/Артериум
от 9,00
Фармадент
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 18
Фамотидин табл. 20 мг №20 киевмедпрепарат (украина, киев)
Киевмедпрепарат
от 11,30
D.S.
Нетешин, пр.Независимости 22б
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 9,94
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Киевская 7/4 (кв.1)
Фамотидин таб.20мг №20
АРТЕРИУМ/КМП,ГАЛИЧФАРМ
от 8,22
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Фамотидин таб 20мг n20 (артериум)
КИЕВМЕДПРЕПАРАТ ОАО УКРАИНА КИЕВ
от 9,00
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 9,99
СВ Аптека
Светловодск, ул.Павлова 16
Фамотидин таблетки по 20 мг №20 (10х2)
Київмедпрепарат, ПАТ, м.Київ, Україна
от 7,79
Народная аптека №208
Запорожье, ул.Космическая 124/1
Фамотидин таб. п/об. 20 мг №20
Киевмедпрепарат УКРАИНА
от 9,41
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 10,38
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Фамотидин табл. 20 мг блистер №20
Киевмедпрепарат Оао Украина Киев
от 8,41
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 39
Фамотидин таб. 0.02 №20
Киевмедпрепарат/Артериум
от 9,35
Народная аптека №83
Каменка-Днепровская, ул.Набережная 130
Фамотидин таб. п/об. 20 мг №20
Киевмедпрепарат УКРАИНА
от 8,02
Макси-фарм груп
Киев, ул.Тампере 12
Фамотидин таб. 0.02 №20
Киевмедпрепарат/Артериум
от 8,50
Аптека 36 и 6
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24 (пр. 501)
Фамотидин 20мг таб. №20 кмп
ПАТ "Київмедпрепарат" м. Київ Україна
от 8,90
Народная аптека
Запорожье, ул.Победы 80
Фамотидин таб. п/об. 20 мг №20
Киевмедпрепарат УКРАИНА
от 8,62
Аптечный супермаркет "Элитфарм"
Запорожье, бул.Шевченко 16
Фамотидин таб. п/об. 20 мг №20
Киевмедпрепарат УКРАИНА
от 8,97
D.S.
Винники, ул.Галицкая 18
Фамотидин табл 0,02 г н 20 кмп
КМП/Артеріум
от 10,86
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Строителей 12
Фамотидин таб.20мг n20
Київмедпрепарат (Україна, Київ)
от 8,70
Аптека Гелиантус
Киев, ул.Братиславская 3 (Аптечный пункт2)
Фамотидин таб. 0.02 №20
Киевмедпрепарат/Артериум
от 8,10
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Фамотидин тбл. 0,02г n20
АРТЕРИУМ
от 9,94
Полимед
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 31
Фамотидин тбл. 0,02г n20
АРТЕРИУМ
от 10,19
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Фамотидин тбл. 0,02г n20
АРТЕРИУМ
от 10,19
Альго-Фарм
Киев, ул.Княжий Затон 4
Фамотидин табл. 20 мг блистер №20
Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
от 12,00
СВ Аптека
Светловодск, ул.Героев Украины 110
Фамотидин таблетки по 20 мг №20 (10х2)
Київмедпрепарат, ПАТ, м.Київ, Україна
от 9,89
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, пр.Гагарина 119
Фамотидин таблетки 0.02г №20 киевмедпрепарат
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)
от 13,60
Витамин
Киев, ул.Симиренко 17А
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
Витамин
Киев, ул.Академика Курчатова 19А
Фамотидин-кмп табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат
есть
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Фамотидин таблетки 0.02г №20 киевмедпрепарат
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)
от 12,30
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Крещатик 27А
Фамотидин таб.20мг n20
Київмедпрепарат (Україна, Київ)
от 10,65
Аптека №3 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Михаила Драгоманова 40Е
Фамотидин 0,02 г №20 табл.
Київмедпрепарат
от 9,95
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Фамотидин таб. п/об. 20 мг №20
Киевмедпрепарат УКРАИНА
от 8,84
Аптека Малина
Киев, ул.Марины Цветаевой 13
Фамотидин табл. 20мг №20
Киевмедпрепарат Укра
от 8,53

Рекомендуем посмотреть

Фамотидин-Дарница таблетки, п/о по 20 мг №20 (10х2)
Фамотидин-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках
Квамател таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №28 (14х2)
Квамател лиофилизат для р-ра д/ин. по 20 мг №5 во флак. с р-лем
Квамател таблетки, п/плен. обол. по 40 мг №14
Квамател
таблетки, лиофилизат
Гедеон Рихтер
Цены в аптеках
Фамотидин-Здоровье таблетки, п/о по 20 мг №10
Фамотидин-Здоровье таблетки, п/о по 20 мг №20 (10х2)
Фамотидин-Здоровье таблетки, п/о по 20 мг №10 в бан.
Фамотидин-Здоровье таблетки, п/о по 20 мг №20
Фамотидин-Здоровье
таблетки
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Фамотидин таблетки по 20 мг №20 (10х2)
Фамотидин таблетки, п/о по 20 мг №30
Фамотидин
таблетки
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Top