Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. Узнать больше

Фанди 50 МЕ/мл порошок лиоф. д/приг. р-ра д/ин. по 500 МЕ/600 МЕ №1 во флак. с р-лем: цена в Киеве

Киев Изменить Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
Укажите ваш адрес для более точных результатов Указать
Фанди 50 МЕ/мл порошок лиоф. д/приг. р-ра д/ин. по 500 МЕ/600 МЕ №1 во флак. с р-лем временно закончился в Киеве
Сообщить, когда товар появится в других аптеках
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в других аптеках
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Склад

1 флакон містить:

Фанди®
25 МО/мл
50 МО/мл
100 МО/мл
діючі речовини:
фактор VIII коагуляції крові людини
фактор фон Віллебранда
Активність
250 МО
300 МО
500 МО
600 МО
1000 МО
1200 МО
1500 МО
1800 МО
(загальний білок
≤ 90 мг
≤ 90 мг
≤ 90 мг
≤ 135 мг)
допоміжні речовини:
гістидин, альбумін людини, аргінін;
розчинник:
вода для ін’єкцій
10 мл
10 мл
10 мл
15 мл

Після відновлення лікарський засіб Фанди® містить:

Фанди® 25 МО/мл: 25 МО фактора VIII коагуляції крові людини і 30 МО фактора фон Віллебранда в 1 мл.

Фанди® 50 МО/мл: 50 МО фактора VIII коагуляції крові людини і 60 МО фактора фон Віллебранда в 1 мл.

Фанди® 100 МО/мл: 100 МО фактора VIII коагуляції крові людини і 120 МО фактора фон Віллебранда в 1 мл.

Лікарська форма.

Порошок та розчинник для розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок: білий або блідо-жовтого кольору гігроскопічний порошок або пухка речовина; розчинник: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група. Код АТХ.

Фактор фон Віллебранда в комбінації із фактором VIII коагуляції крові.

Код АТХ: В02ВD06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

У лікарському засобі Фанди® фактор VIII наявний як комплекс у поєднанні з фактором фон Віллебранда.

Комплекс факторів VIII/ фон Віллебранда складається з двох молекул (фактор VIII і фактор фон Віллебранда), що мають різні фізіологічні функції.

Дефіцит фактору VIII

При введенні пацієнту, хворому на гемофілію, фактор VIII зв’язується з фактором фон Віллебранда в крові пацієнта.

Активований фактор VIII діє як кофактор для активованого фактору IX, прискорюючи перетворення фактору X в активований фактор X. Активований фактор X перетворює протромбін на тромбін. Потім тромбін перетворює фібриноген на фібрин і може утворитися згусток.

Гемофілія A є спадковим, пов’язаним зі статтю порушенням згортання крові внаслідок зниженого рівня фактору FVIII, і призводить до значної кровотечі в суглоби, м’язи або внутрішні органи спонтанно або в результаті випадкової або хірургічної травми. За допомогою сумісної терапії рівень фактору FVIII в плазмі крові підвищується, тим самим тимчасово корегуючи дефіцит фактору і підвищену кровотечу.

Хвороба Віллебранда

Дія лікарського засобу Фанди® є ідентичною дії ендогенного фактору фон Віллебранда.

Введення фактору фон Віллебранда дозволяє виправити гемостатичні порушення, які проявляються у пацієнтів з дефіцитом фактору фон Віллебранда (хвороба Віллебранда) на двох рівнях:

  • фактор фон Віллебранда відновлює адгезію тромбоцитів до судинного субендотелію у місці пошкодження судини (оскільки він приєднується як до судинного субендотелію, так і до мембрани тромбоциту), забезпечуючи первинний гемостаз, який проявляється у скороченні часу згортання крові. Це виникає негайно і, як відомо, більшою мірою залежить від рівня полімеризації білка;
  • фактор фон Віллебранда повільно усуває дефіцит зв’язаного фактору VIII. При внутрішньовенному введенні фактор фон Віллебранда зв’язується з ендогенним фактором VIII (який виробляється у пацієнта), і шляхом стабілізації цього фактору дозволяє запобігти його швидкому руйнуванню.

При введенні препарату фактору FVIII:C, у якому міститься фактор фон Віллебранда, рівень фактору FVIII:C відновлюється одразу після першої інфузії.

Фармакокінетика.

Активність фактору VIII в плазмі крові знижується експоненційно в дві фази.

Напівперіод фактору коагуляції крові людини VII, отриманий в клінічному дослідженні із застосуванням лікарського засобу Фанди®, становить 14,18 ± 2,55 годин і ступінь відновлення активності in vivo становить 105,5 ± 18,5%, що еквівалентно приблизно 2,1 ± 0,4 МО/дл на МО/кг маси тіла для введеного фактору (визначення здійснювалися за допомогою хромогенного методу). Потім визначалися показники MRT 20,6 ± 4,8 h, AUC 19,3 ± 3,7 МО год/мл і період виведення 2,6 ± 0,5 мл/год/кг маси тіла.

Напівперіод фактору коагуляції крові людини VIII і фактору фон Віллебранда, отриманий в клінічному дослідженні із застосуванням лікарського засобу Фанди® у пацієнтів із хворобою Віллебранда, становить 14,4 ± 10,5 годин для фактору фон Віллебранда і 33,4 ± 16,4 годин для фактору VIII, а ступінь відновлення активності in vivo 1,9 ± 0,6 МО/дл на МО/кг ваги тіла введеного для фактору фон Віллебранда і 2,6 ± 0,6 МО/дл на МО/кг ваги тіла введеного для фактору FVIII. Фактор фон Віллебранда визначався як рістоцетин-кофакторна активність і фактор VIII визначався як фактор VIII:C за допомогою хромогенного методу. Далі представлені наступні показники: AUC для vWF:RCo 15,29 ± 10,03; AUC для FVIII:C 49,41 ± 37,74 МО год/мл; період виведення vWF:RCo 5,6 ± 3,3 і FVIII:C 1,4 ± 1,1 мл/год/кг маси тіла.

Максимальні рівні фактору фон Віллебранда в плазмі крові зазвичай досягаються протягом 30 хвилин після введення.

Фактор коагуляції крові людини VIII і фактор фон Віллебранда (діючі інгредієнти лікарського засобу Фанди®) є звичайними складовими плазми крові людини і діють як відповідні ендогенні білки. Тест на токсичність одноразової дози не має значення, оскільки більш високі дози призведуть до перенавантаження.

Повторний тест на токсичність на тваринах неможливий внаслідок взаємодії з антитілами, що виробляються до гетерологічного білку.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікарський засіб Фанди® призначений для лікування і профілактики кровотечі у пацієнтів з гемофілією A (вроджений дефіцит фактору коагуляції крові VIII).

Лікарський засіб Фанди® призначений для профілактики і лікування кровотечі у пацієнтів з хворобою Віллебранда (vWD), коли лікування лише десмопресином (DDAVP) неефективне або протипоказане.

Цей лікарський засіб можна використовувати для лікування набутого дефіциту фактору VIII

Протипоказання

Гіперчутливість до діючих речовин або будь-якої із допоміжних речовин.

Показать полную инструкцию
Top