Фастум инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Фастум гель 2.5 % по 100 г в тубах

Склад

діюча речовина: ketoprofen;

1 г гелю містить кетопрофену 0,025 г; 

допоміжні речовини: карбомер, етанол 96 %, олія неролієва, олія лавандинова, триетаноламін, вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: гель слизистої консистенції, безбарвний або майже прозорий, з ароматним запахом.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТХ М02А А10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Кетопрофен чинить протизапальну та аналгетичну дію.

Кетопрофен, що міститься у відповідному наповнювачі, через шкіру досягає зони запалення і таким чином забезпечує можливість місцевого лікування уражень суглобів, сухожиль, зв’язок та м’язів, що супроводжуються больовим синдромом.

Фармакокінетика.

Всмоктування препарату, нанесеного на шкіру, у загальний кровоток проходить дуже повільно. При нанесенні від 50 до 150 мг кетопрофену концентрація діючої речовини у плазмі крові через 5-8 годин становить лише 0,08-0,15 мкг/мл.

Показання

Посттравматичний біль у м’язах та суглобах, запалення сухожиль.

Протипоказання

  • Будь-які реакції фотосенсибілізації в анамнезі;
  • відомі реакції гіперчутливості, наприклад симптоми бронхіальної астми, алергічний риніт або кропив’янка, що виникли при застосуванні кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;
  • наявність в анамнезі шкірних проявів алергії при застосуванні кетопрофену, тіапрофенової кислоти, фенофібрату, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів;
  • вплив сонячних променів (навіть розсіяного світла) або УФ-опромінення у солярії під час лікування гелем та протягом 2 тижнів після його припинення;
  • гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату;
  • гель не застосовувати при наявності патологічних змін на шкірі, наприклад мокнучі дерматози, пошкодження шкіри, висипання, травми шкіри, опіки, екзема або акне, або інфекційних процесів шкіри та відкритих ран;
  • ІІІ триместр вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Повідомлень щодо взаємодії препарату Фастум® гель з іншими лікарськими засобами не було, але рекомендується проводити регулярний огляд пацієнтів, які приймають препарати кумаринового ряду.

Системна абсорбція кетопрофену від місцевого застосування дуже низька, і повідомлень щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами під час лікування препаратом Фастум® гель не надходило, але наступні взаємодії були виявлені при застосуванні пероральних форм кетопрофену або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

Кетопрофен може інгібувати виведення метотрексату і солей літію до мінімуму та зменшувати ефективність деяких діуретичних засобів, наприклад групи тіазидів та фуросеміду. Одночасне застосування з високими дозами метотрексату не рекомендується через зниження екскреції метотрексату, внаслідок чого значно підвищується його токсичність.

Одночасне застосування з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами може посилювати їх дію так само, як і спричинені ними побічні дії.

Одночасне застосування пробенециду та кетопрофену призводить до зниження плазмового кліренсу кетопрофену та ступеня його зв’язування з білками.

Застосування з антикоагулянтами, антитромботичними засобами, з ацетилсаліциловою кислотою або іншими НПЗЗ, глюкокортикостероїдами посилює дії вищезазначених препаратів.

При одночасному застосуванні кетопрофену та серцевих глікозидів та циклоспорину їх токсичність підвищується внаслідок зниження екскреції. Кетопрофен може зменшувати ефект діуретиків та антигіпертензивних препаратів, підвищувати ефективність пероральних гіпоглікемізуючих препаратів – похідних сульфанілсечовини, а також деяких протисудомих засобів (фенітоїну).

Одночасне застосування кетопрофену та діуретиків або інгібіторів ангіотензинковертази підвищує ризик порушення функції нирок. Кетопрофен може зменшувати ефект міфепристону, тому між курсом лікування міфепристоном і початком терапії кетопрофеном має пройти не менше 8 діб.

Особливості застосування

Гель з обережністю слід застосовувати хворим із серцевою, печінковою або нирковою недостатністю. Були повідомлення про поодинокі випадки системних побічних реакцій, пов’язаних з ураженням нирок. Місцеве застосування великої кількості препарату може призводити до таких системних ефектів, як, наприклад, гіперчутливість та бронхіальна астма.

Пацієнти з бронхіальною астмою у поєднанні з хронічним ринітом, хронічним синуситом та/або поліпами носа мають більш високий ризик виникнення алергії на аспірин та/або нестероїдні протизапальні засоби, ніж решта населення.

Лікарський засіб слід застосовувати з обережністю пацієнтам з пептичною виразкою або із запаленням кишечнику у анамнезі, з цереброваскулярним крововиливом або геморагічним діатезом. 

Не слід перевищувати рекомендовану кількість гелю та тривалість лікування, оскільки з часом підвищується ризик розвитку контактного дерматиту та реакцій фотосенсибілізації. Крім цього, слід дотримуватися таких застережних заходів:

  • після кожного застосування препарату слід ретельно мити руки;
  • при появі будь-яких шкірних реакцій, у тому числі пов’язаних із супутнім застосуванням продуктів, що містять октокрилен, лікування гелем слід негайно припинити;
  • гель не слід одночасно застосовувати з герметичною пов’язкою;
  • для уникнення розвитку реакцій фотосенсибілізації шкіри рекомендується захищати одягом ті ділянки шкіри, на які наноситься препарат, під час його застосування та протягом 2 тижнів після припинення;
  • гель не слід застосовувати на слизових оболонках, на ділянках навколо очей та внутрішньоочно;
  • якщо гель необхідно застосовувати протягом тривалого часу, то слід використовувати хірургічні рукавиці.

Контейнер з механічним дозатором рекомендується тримати у горизонтальному положенні при його використанні. Не застосовувати гель поряд з відкритим полум’ям, оскільки він містить алкоголь. 

Препарат застосовувати тільки зовнішньо. Якщо пропущений час нанесення гелю, при черговому застосуванні препарату дозу не слід подвоювати.

Не наносити гель на анальну або генітальну ділянку. Не слід застосовувати гель разом з іншими місцевими засобами на одних і тих же ділянках шкіри.

Пацієнти літнього віку біль схильні до появи побічних реакцій при застосуванні НПЗЗ.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

І та ІІ триместр вагітності. Оскільки досліджень безпеки застосування кетопрофену вагітним жінкам не проводили, у І та ІІ триместрі вагітності слід уникати його застосування.

ІІІ триместр вагітності. Усі інгібітори синтезу простагландинів, у тому числі кетопрофен, спричиняють у плода токсичне ураження кардіопульмональної системи та нирок. Наприкінці вагітності як у матері, так і у дитини може подовжитися час кровотечі. Через вищенаведене застосування кетопрофену протипоказано у ІІІ триместрі вагітності.

Після системного лікування (перорально, ректально, парентерально) сліди кетопрофену виявляються у грудному молоці. Кетопрофен не слід застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Даних немає.

Спосіб застосування та дози

Для зовнішнього застосування.

1-3 рази на добу 3-5 см гелю наносити тонким шаром на шкіру у ділянці травмованої зони та легко втирати для полегшення всмоктування. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Контейнер з механічним дозатором: двічі натиснути на клапан дозатора.

Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату Фастум® гель не встановлена для цієї вікової групи.

Передозування

Оскільки рівень кетопрофену, що проникає через шкіру, у плазмі крові низький, то передозування малоймовірне. Розвиток системних побічних реакцій можливий при застосуванні препарату тривалий час, у високих дозах чи на великі ділянки шкіри. Випадкове пероральне застосування гелю може спричинити сонливість, запаморочення, нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці. Ці симптоми зазвичай минають після відповідного симптоматичного лікування. Високі дози кетопрофену при системному застосуванні можуть спричинити брадипное, кому, конвульсії, шлунково-кишкові кровотечі, гостру ниркову недостатність і підвищення або зниження артеріального тиску.

Лікування. Специфічного антидоту немає, рекомендується симптоматичне лікування разом із підтриманням життєво важливих функцій організму.

Побічні реакції

Були повідомлення про локальні шкірні реакції, що у подальшому могли виходити за межі ділянки нанесення препарату. До рідкісних явищ відносяться випадки більш виражених реакцій, таких як бульозна або фліктенульозна екзема, що здатні розповсюджуватися та набувати генералізованого характеру. Інші побічні дії протизапальних препаратів (гіперчутливість, порушення з боку травного тракту та сечовидільної системи) залежать від проникаючої здатності діючої речовини через шкіру і, відповідно, від кількості нанесеного гелю, площі обробленої ділянки, цілісності шкірних покривів, тривалості застосування препарату та застосування герметичних пов’язок. Кетопрофен може спричинити напади бронхіальної астми у хворих з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до її похідних.

При аналізі небажаних ефектів за основу прийняті такі значення частоти виникнення: дуже часто (від 10 % та більше), часто (від 1 % до 10 %), іноді (від 0,1 % до 1,0 %), рідко (від 0,01 % до 0,1 %), дуже рідко (менше 0,01 %), у тому числі окремі випадки.

Системи/Органи
 
Іноді
Рідко
Дуже рідко
Невідомо
З боку дихальної системи, органів грудної порожнини та середостіння
-
-
-
Бронхоспазм, напади бронхіальної астми
З боку імунної системи
-
-
Анафілактичні реакції, реакції гіперчутливості
-
З боку травного тракту
 
-
-
Шлунково-кишкові кровотечі, діарея, пептична виразка
-
З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини
Еритема, свербіж, екзема, відчуття печіння
Реакції фотосенсибілізації, бульозний дерматит (включаючи ексфоліативний), кропив’янка
Контактний дерматит, ангіоневротичний набряк
Подразнення шкіри, висипання, підвищене потовиділення, пурпура, мультиформна еритема, некроз шкіри, синдром Стівенса-Джонсона
З боку нирок та сечостатевих органів
-
-
Посилення ниркової дисфункції або ниркової недостатності
Інтерстиціальний нефрит

Хворі літнього віку більш схильні до появи побічних реакцій при застосуванні нестероїдних протизапальних засобів.

Термін придатності

5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Туба, що містить 20 г або 30 г, або 50 г, або 100 г гелю; контейнер з механічним дозатором, що містить 100 г гелю; 1 туба або 1 контейнер у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом. 

Виробник

А. Менаріні Мануфактурінг Логістікс енд Сервісес С.р.Л.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Віа Сете Санті 3, 50131 Флоренція (ФІ), Італія.

Заявник

А. МЕНАРІНІ Індустріє Фармацеутиче Ріуніте С.р.Л.

Місцезнаходження заявника та його адреса місця провадження діяльності.

Віа Сете Санті 3, 50131 Флоренція, Італія.

Дата последнего обновления: 06.07.2015
Инструкция по применению Фастум, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фастум, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фастум с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска гель
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/10841/01/01 от 25.06.2015 (приказ 382(2))
АТХ-классификация M02AA10 - Кетопрофен
Действующие вещества кетопрофен

Найдено 4481 аптека

Аптека ТАС
Киев, пр.Победы 142А
Фастум гель 2,5% 30г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 87,57
Фастум гель 2,5% 50г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 103,59
Фастум гель 2,5% 100г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 165,42
Аптека Госпитальных препаратов
Киев, ул.Деревлянская 2/6
Фастум® гель 2,5 % по 30 г в тубах
А. МЕНАРІНІ Індустріє Фармацеутиче Ріуніте С.р.Л.,
от 95,50
Фастум® гель 2,5 % по 50 г в тубах
А. МЕНАРІНІ Індустріє Фармацеутиче Ріуніте С.р.Л.,
от 114,50
Фастум® гель 2,5 % по 100 г в тубах
А. МЕНАРІНІ Індустріє Фармацеутиче Ріуніте С.р.Л.,
от 179,50
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Фастум гель 2.5% туба 30г |
MENARINI INTERNATIONAL
есть
Фастум гель 2.5% туба 50г |
MENARINI INTERNATIONAL
есть
Фастум гель 2.5% туба 100г |
MENARINI INTERNATIONAL
есть
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Фастум гель 30.0
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 83,56
Фастум гель 50.0
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 106,62
Фастум гель 100,0
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 165,03
Витамин
Васильков, ул.Грушевского 10
Фастум гель 2,5% туба 30г
Berlin Chemie Menarini Group
есть
Фастум гель 2,5% туба 50г
Berlin Chemie Menarini Group
есть
Аптека ТАС
Украинка, ул.Юности 1б
Фастум гель 2,5% 30г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 90,18
Фастум гель 2,5% 50г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 99,99
Фастум гель 2,5% 100г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 197,55
Аптека Ласкава
Киев, пр.Николая Бажана 10
Фастум гель 2,5 % по 50 г у тубах
Берлин-Хеми Менарини Инт.
от 95,64
Фастум гель 2,5% 50 г
Menarini Manufacturing (Италия)
от 106,22
Фастум гель 2,5 % по 100 г у тубах
Берлин-Хеми Менарини Инт.
от 156,04
Аптека ТАС
Киев, бул.Ромена Роллана 7а
Фастум гель 2,5% 30г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 87,66
Фастум гель 2,5% 50г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 100,80
Фастум гель 2,5% 100г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 167,58
Виталюкс
Киев, пр.Героев Сталинграда 24А (секция 6)
Фастум гель 2,5%туб.30г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 80,84
Фастум гель 2,5%туб.50г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 89,72
Фастум гель 2,5%туб.100г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 151,81
Виталюкс
Киев, ул.Ярославская 56А
Фастум гель 2,5%туб.30г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 77,53
Фастум гель 2,5%туб.50г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 89,72
Фастум гель 2,5%туб.100г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 145,56
Виталюкс
Киев, ш.Столичное 103 (ТЦ "Атмосфера")
Фастум гель 2,5%туб.30г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 80,19
Фастум гель 2,5%туб.50г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 94,57
Фастум гель 2,5%туб.100г
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 148,72
Аптека ТАС
Киев, бул.Леси Украинки 34
Фастум гель 2,5% 30г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 93,69
Фастум гель 2,5% 50г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 103,62
Фастум гель 2,5% 100г
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 170,46
СВ Аптека
Пирятин, ул.Освобождения 54
Фастум® гель д/наруж. прим. 2,5% по 30 г в тубах
Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп), Німеччина
от 76,85
Фастум® гель д/наруж. прим. 2,5% по 50 г в тубах
Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп), Німеччина
от 93,47
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Академика Вильямса 6А
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Полимед
Одесса, ул.Черняховского 12
Фастум гель гель 2,5% туба 30г
BERLIN-CHEMIE AG MENARINI GROUP ОТС
от 76,97
Фастум гель гель 2,5% туба 50г
BERLIN-CHEMIE AG MENARINI GROUP ОТС
от 91,07
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Крещатик 27А
Фастум 30,0 гель
Менарини (Италия)
от 81,56
Фастум 50.0 гель
Менарини (Италия)
от 101,36
Фастум 100.0 гель
Менарини (Италия)
от 155,98
Народная аптека
Запорожье, ул.Победы 80
Фастум гель 2,5% - 30,0
Менарини ГЕРМАНИЯ
от 78,48
Фастум гель 2,5% - 50,0
Менарини ГЕРМАНИЯ
от 90,22
Аптека Факультет-Фарм
Днепр, ул.Казакевича 5
Фастум гель 2.5% 30г
Берлин Хеми Германия
от 72,00
Фастум гель 2.5% 50г
Берлин Хеми Германия
от 99,74
Фастум гель 2.5% 100г
Берлин Хеми Германия
от 158,76
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Академика Глушко 14
Фастум гель гель 2,5% туба 30г
BERLIN-CHEMIE AG MENARINI GROUP ОТС
от 71,68
Фастум гель гель 2,5% туба 50г
BERLIN-CHEMIE AG MENARINI GROUP ОТС
от 86,39
Фастум гель гель 2,5% туба 100г
BERLIN-CHEMIE AG MENARINI GROUP ОТС
от 150,37
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 80,76
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 94,20
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 158,11
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 30
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 80,99
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 88,34
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Академика Туполева 24
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Лагерная 42
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Фастум гель 2,5% 100г
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 159,00
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Канатная 100/1
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Фонтанская дорога 19
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 90,06
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,64
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 92,46
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 154,12
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 123
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 72,24
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 88,08
Аптека Фармед
Белая Церковь, ул.Семашка 9
Фастум гель 2,5% 30,0
Лабораторіос Менаріні С.А., Іспанія
от 89,95
Фастум гель 2,5% 50,0
Лабораторіос Менаріні С.А., Іспанія
от 98,50
Фастум гель 2,5% 100,0
Лабораторіос Менаріні С.А., Іспанія
от 164,25
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Раисы Окипной 2А (отель Турист)
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Фастум гель 2,5% 100г
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 159,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королева 65
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 78,19
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 46
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,02
АКС
Черноморск, ул.Спортивная 14Д
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,02
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 92,46
Аптека АКС Социальная
Черноморск, пр.Мира 31Д
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 78,80
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 92,46
1 Социальная Аптека
Киев, ул.Ивана Миколайчука 11
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 72,13
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 85,45
Фастум гель 2,5% 100г
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 141,93
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 78,71
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 91,24
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 152,30
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Андрея Малышко 2А
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 125/3
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,02
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 142,04
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 75,81
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 91,80
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 154,80
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Саксаганского 107
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Греческая 45
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 80,17
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 95,74
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 143,12
Аптека Sima
Гостомель, ул.Остромирская 25
Фастум гель 2.5% 50 г
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ (МЕНАРИНИ ГРУП) ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 71,54
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 152,06
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 53
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 72,00
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 86,79
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 156,72
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,02
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 87,21
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 152,06
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Глушко 32А
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 71,97
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,02
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 91,14
Фастум 100г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 152,06
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Большая Васильковская 71/6
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 82,00
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 99,00
Фастум гель 2,5% 100г
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 159,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 74,50
Фастум 50г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 86,22
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 133
Фастум 30г гель
БЕРЛИН ХЕМИ
от 76,02
1 Социальная Аптека
Киев, пр.Правды 66А
Фастум 30г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 72,13
Фастум 50г гель
Menarirni Manufacturing (Италия) (м)
от 85,45
  • Фастум гель 2.5 % по 100 г в тубах
  • Фастум гель 2.5 % по 30 г в тубах
  • Фастум гель 2.5 % по 50 г в тубах
  • Фастум гель 2.5 % по 100 г в конт. с мех. дозат.

Рекомендуем посмотреть

Кетонал капсулы по 50 мг №25 во флак.
Кетонал раствор д/ин. 100 мг/2 мл по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Кетонал суппозитории по 100 мг №12 (6х2)
Кетонал гель 2.5 % по 50 г в тубах
Кетонал
капсулы, раствор, суппозитории, гель, крем
2 производителя
Цены в аптеках
Ф-гель гель 25 мг/г по 30 г в тубах
Ф-гель
гель
Дарница
Цены в аптеках
Артрокол раствор д/ин. 100 мг/2 мл по 2 мл №5 в амп.
Артрокол гель 25 мг/г по 45 г в тубах
Артрокол раствор д/ин. 100 мг/2 мл по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Артрокол
гель, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Фастум гель 2.5 % по 100 г в тубах
Фастум гель 2.5 % по 30 г в тубах
Фастум гель 2.5 % по 50 г в тубах
Фастум гель 2.5 % по 20 г в тубах
Фастум
гель
Берлин-Хеми
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top