Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. Узнать больше

Фенбитал раствор д/ин. 200 мг/мл по 1 мл №10 в амп.: цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
Фенбитал раствор д/ин. 200 мг/мл по 1 мл №10 в амп. временно закончился в Киеве
Сообщить, когда товар появится в продаже
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в продаже
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Показання

Лікування епілепсії, епілептичного статусу; як допоміжний препарат при лікуванні гострих судомних нападів у хворих на правець та при проведенні анестезії.

Фенбітал показаний дітям як протисудомний (антиконвульсант) і заспокійливий засіб, у тому числі для передопераційного і післяопераційного застосування.

Особливо показаний для застосування у невідкладних випадках, коли неможливо або недоречно застосувати пероральні лікарські засоби.

Протипоказання

Підвищена чутливість до фенобарбіталу або до інших компонентів препарату. Гостре отруєння алкоголем. Одночасно застосування снодійних препаратів або аналгетиків. Інтоксикація психоактивними седативними лікарськими засобами або стимуляторами. Задишка або бронхообструкція у пацієнтів з респіраторними захворюваннями.

З обережністю та після ретельної оцінки користь/ризик застосовувати при тяжких ураженнях міокарда, латентній або активній печінковій порфірії, при порушеннях функції печінки або нирок. Під час лікування такі пацієнти мають перебувати під медичним наглядом.

Показать полную инструкцию
Top