Фенистил инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Фенистил капли ор. 1 мг/мл по 20 мл во флак.-кап.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: диметиндену малеат;

1 мл містить диметиндену малеату 1 мг;

допоміжні речовини: натрію гідрофосфат, додекагідрат; пропіленгліколь; кислота бензойна Е 210; динатрію едетат; кислота лимонна, моногідрат; сахарин натрію; вода очищена.

Лікарська форма

Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, безбарвний або злегка коричнювато-жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТХ R06А B03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Диметиндену малеат є антагоністом гістаміну на рівні Н1-рецепторів. В низьких концентраціях чинить стимулюючу дію на гістамінметилтрансферазу, що призводить до інактивації гістаміну. Він виявляє високу спорідненість з Н1-рецепторами та є стабілізатором опасистих клітин. На Н2-рецептори диметиндену малеат не впливає. Також він має місцевоанестезуючі властивості.

Диметиндену малеат є антагоністом брадикініну, серотоніну та ацетилхоліну. Він існує у вигляді рацемічної суміші з R-(-)-диметинденом, який має більш виражену Н1-антигістамінову активність.

Диметиндену малеат значно знижує гіперпроникність капілярів, яка пов’язана з реакціями гіперчутливості негайного типу.

У поєднанні з антагоністами гістамінових Н2-рецепторів пригнічує практично всі види дії гістаміну на кровообіг.

Дослідження показали, що вплив однієї дози 4 мг диметиндену у вигляді крапель на шкірні реакції визначається до 24 годин після введення препарату.

Фармакокінетика.

Системна біодоступність диметиндену у формі крапель становить приблизно 70 %. Після прийому крапель максимальна концентрація диметиндену у плазмі крові досягається протягом 2 годин.

При концентраціях від 0,09 до 2 мкг/мл зв'язування диметиндену з білками плазми крові становить приблизно 90 %. Метаболічні реакції диметиндену включають гідроксилювання і метоксилювання.

Період напіввиведення диметиндену становить майже 6 годин. Диметинден і його метаболіти виводяться печінкою та нирками.

При проведенні доклінічних досліджень не виявлено ризику при застосуванні препарату в рекомендованих дозах. Диметиндену малеат не виявив мутагенних та кластогенних властивостей.

Показання

Симптоматичне лікування алергічних захворювань: кропив’янки, сезонного (сінна гарячка) та цілорічного алергічного риніту, алергії на лікарські засоби і продукти харчування.

Свербіж різного походження, крім пов’язаного з холестазом. Свербіж при захворюваннях із шкірними висипаннями, такими як вітряна віспа. Укуси комах.

Допоміжний засіб при екземі та інших свербіжних дерматозах алергічного ґенезу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до диметиндену малеату або до будь-якого іншого компонента препарату. Стеноз дванадцятипалої кишки/ пілоруса.

Протипоказаний дітям віком до 1 місяця, особливо недоношеним.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При паралельному застосуванні препаратів, що пригнічують ЦНС, наприклад опіоїдних анальгетиків, антиконвульсантів, антидепресантів (трициклічних антидепресантів та інгібіторів моноаміноксидази), інших антигістамінних засобів, протиблювотних засобів, антипсихотиків, анксіолітиків, снодійних засобів, скополаміну та етилового спирту, можливе посилення пригнічення ЦНС, що може призвести до небажаних наслідків або навіть до загрози життю.

Трициклічні антидепресанти та антихолінергічні препарати, наприклад бронхолітики, шлунково-кишкові спазмолітики, мідріатики, урологічні антимускаринові засоби можуть спричинити додатковий антимускариновий ефект при прийомі разом з антигістамінними засобами, за рахунок чого підвищується ризик погіршення глаукоми та затримки сечовипускання.

З метою мінімізації ризику пригнічення ЦНС або можливого потенціювання сумісне призначення прокарбазину та антигістамінів слід проводити з обережністю.

Особливості застосування

Як і з іншими антигістамінними препаратами, слід бути обережними при застосуванні Феністилу хворим на глаукому, пацієнтам із контрактурою шийки сечового міхура та/або порушенням сечовиділення, у т.ч. при гіпертрофії передміхурової залози, а також із хронічними обструктивними захворюваннями легенів.

Як і всі антагоністи H1-рецепторів та частково H2-рецепторів, цей препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з епілепсією. Антигістамінні препарати можуть спричинити збудження у маленьких дітей.

Слід з обережністю застосовувати лікарський засіб пацієнтам літнього віку, у яких ризик побічних реакцій, зокрема збудження та підвищеної втомлюваності, є підвищеним. Уникайте помилкового застосування лікарського засобу пацієнтами літнього віку. Не можна перевищувати рекомендованого дозування та тривалості застосування без рекомендації лікаря.

З обережністю призначати препарат у формі крапель дітям віком до 1 року: седативний ефект може супроводжуватись епізодами нічного апное. У дітей молодшого віку антигістамінні препарати можуть спричинити збудження.

Феністил, краплі оральні можна застосовувати дітям віком від 1 місяця до 1 року тільки за рекомендацією лікаря та у разі наявності чітких показань для лікування антигістамінними засобами. Не можна перевищувати рекомендовану дозу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Клінічні дані щодо застосування препарату вагітним жінкам відсутні. Застосування препарату у період вагітності під час досліджень на тваринах не спричиняло шкідливого впливу (як прямого, так і непрямого) на хід вагітності, розвиток плода, а також на подальший розвиток потомства. Проте у період вагітності не рекомендується застосовувати лікарський засіб, крім випадків, коли користь від застосування перевищує потенційний ризик для плода. У такому разі застосування препарату можливе лише за призначенням лікаря.

Годування груддю. Цілком ймовірно, що диметиндену малеат проникає у грудне молоко. Не рекомендовано приймати препарат у період годування груддю. У разі необхідності на період лікування годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

При прийомі Феністилу можливе уповільнення швидкості психомоторних реакцій, виникнення сонливості, запаморочення, тому слід утриматись від керування автомобілем та роботи з механічними засобами.

Спосіб застосування та дози

Тривалість застосування препарату без консультації лікаря має становити не більше 14 діб.

Дорослим, дітям віком від 12 років та пацієнтам літнього віку.

Рекомендована добова доза становить 3–6 мг, розподілена на 3 прийоми по 20–40 крапель 3 рази на добу. Пацієнтам, схильним до сонливості, рекомендується призначати 40 крапель перед сном і 20 крапель вранці, під час сніданку.

Для пацієнтів літнього віку коригування дози не потрібне.

Дітям.

Прийом препарату рекомендований після попередньої консультації з лікарем, дітям віком від 1 місяця до 1 року можна застосовувати тільки за рекомендацією лікаря. Рекомендована добова доза становить 0,1 мг (тобто 2 краплі) на кг маси тіла на добу, розподілена на 3 прийоми.

20 крапель = 1 мл = 1 мг диметиндену малеату.

Феністил, оральні краплі не слід піддавати впливу високої температури. У пляшечку з теплим дитячим харчуванням їх слід додавати безпосередньо перед годуванням. Якщо дитину годують з ложечки, краплі можна застосовувати нерозведеними, у чайній ложці. Краплі мають приємний смак.

Діти.

Не призначати дітям віком до 1 місяця, особливо недоношеним. З обережністю призначати препарат у формі крапель оральних дітям віком до 1 року: седативний ефект може супроводжуватись епізодами нічного апное. У дітей молодшого віку антигістамінні препарати можуть спричинити збудження.

Феністил, краплі оральні можна застосовувати дітям віком від 1 місяця до 1 року тільки за рекомендацією лікаря та у разі наявності чітких показань для лікування антигістамінними засобами. Не можна перевищувати рекомендовану дозу.

Передозування

При передозуванні Феністилу, крапель оральних, як і інших антигістамінних препаратів, можуть виникнути такі симптоми: пригнічення центральної нервової системи (ЦНС) та сонливість (переважно у дорослих), стимуляція ЦНС і антимускаринові ефекти (особливо у дітей та людей літнього віку), у тому числі збудження, атаксія, тахікардія, галюцинації, судоми, тремор, розширення зіниць, сухість у роті, почервоніння обличчя, затримка сечі та гарячка. Також після цього можливий розвиток артеріальної гіпотензії, коми та кардіореспіраторного колапсу.

При передозуванні необхідно вживати заходів, рекомендованих лікувальним закладом, відповідно до симптомів, що виникають.

Побічні реакції

Основним побічним ефектом застосування препарату є сонливість, особливо на початку лікування. У дуже рідкісних випадках можуть спостерігатись алергічні реакції.

Можливі побічні ефекти

З боку імунної системи.

Рідкісні: анафілактичні реакції, включаючи набряк обличчя, фарингеальний набряк, висипання; м’язові спазми та задишка.

Психічні порушення.

Поодинокі: збудження.

З боку нервової системи.

Дуже часто: підвищена втомлюваність.

Часто: сонливість, нервозність.

Поодинокі: головний біль, запаморочення.

З боку травного тракту.

Поодинокі: шлунково-кишкові розлади, нудота, сухість у роті та горлі.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці у зовнішній картонній упаковці при температурі нижче 25 °С.

Упаковка

По 20 мл у флаконі з крапельницею.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Новартіс Консьюмер Хелс СА/Novartis Consumer Health SА.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Рут де Летра 2, 1260 Ніон, Швейцарія/Route de l’Etraz 2, 1260 Nyon, Switzerland.

Дата последнего обновления: 25.12.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Фенистил, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фенистил, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фенистил с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска капли, гель
Условия отпуска без рецепта
АТХ-классификация капли - R06AB03 - Диметинден
гель - D04AA13 - Диметинден
Действующие вещества диметинден

Найдено 5033 аптеки

Мед-Сервис
Сумы, ул.Леси Украинки 6
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Тернополь, пл.Победы 4б
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 27/65
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Мед-Сервис
Днепр, ул.Калиновая 3
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Харьков, ул.Суздальские Ряди 9
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 167,30
Аптека Оникс
Киев, ул.Академика Курчатова 5
Фенистил эмул. 0.1% 8мл
Новартис
от 94,91
Фенистил гель 30.0
Новартис
от 118,80
Фенистил капли 20мл
Новартис
от 148,50
Мед-Сервис
Днепр, ул.Ломаная 4
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Белая Церковь, ш.Сквирское 224 (пом.20)
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Мед-Сервис
Белая Церковь, ул.Леваневского 59 (пом.193)
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Броды, ул.Золотая 24
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Каменское, ул.Дунайская 41В
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Николаев, ул.Космонавтов 142/3
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Галицкая 10
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Вознесенск, ул.Киевская 5
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Зеленодольск, ул.Праздничная 17/19
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Феністил емульсія 0,1% 8 мл фл.
Новартіс Консьюмер Хелс
от 90,58
Феністил гель 0,1% 30 г туба
Новартіс Консьюмер Хелс
от 107,23
Феністил 1 мг/мл 20 мл краплі фл.-крап.
Новартіс Консьюмер Хелс
от 155,36
Мед-Сервис
Кривой Рог, пр.Почтовый 48
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Мед-Сервис
Львов, ул.Городоцкая 141-143
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 167,30
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
*фенистил пенцивир 1% крем 2г
Novartis Pharma Production (Германия)
от 137,50
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 152,05
Мед-Сервис
Винница, ул.Келецкая 106 (пом. 146)
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Киев, пр.Лесной 25
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Краматорск, ул.Ярослава Мудрого 40
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Дубно, ул.Сурмичи 101
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Мед-Сервис
Полтава, ул.Небесної Сотні 61
Фенистил гель 0.1% туба 30г
Новартис
от 97,60
Фенистил эмульсия 0,1 % 8 мл накожн.
Новартис
от 113,30
Фенистил капли 0.1% фл. 20мл
Новартис
от 173,81
Народная аптека
Вольнянск, ул.Соборная 6 А
Фенистил эмульсия накожная 0,1% - 8 мл
Новартис Консьюмер Хелс ШВЕЙЦАРИЯ
от 84,90
Фенистил гель 0,1% - 30,0
Новартис Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 93,77
Фенистил к-ли 1 мг/мл 20 мл
Новартис Консьюмер Хелс ШВЕЙЦАРИЯ
от 148,03
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Вячеслава Черновола 46Б (магазин Фора)
Фенистил гель 0,1% 30г
НОВАРТИС
от 115,00
Фенистил эмульсия накожная 0.1% фл.8мл
НОВАРТИС
от 124,55
Фенистил капли 0,1% 20мл
НОВАРТИС
от 151,80
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Средняя 24
Фенистил эмульсия эмульсия н/к 0,1 % по 8 мл во флак. с апплик.
Новартіс Консьюмер Хелс С.А., Швейцарія
от 135,00
Фенистил гель 0,1 % по 30 г в тубах
Новартіс Консьюмер Хелс С.А., Швейцарія
от 140,00
Фенистил гель 0.1% 30г
Новартіс Екс Лакс Інк., Пуерто-Ріко
от 150,00
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Фенистил гель 0,1% туба 30 г
Novartis Consumer Health (Швейцария)
есть
Фенистил кап. 1 мг/мл фл. 20 мл №1
Novartis Consumer Health (Швейцария)
есть
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Феністил гель 30 г
Новартіс К.С.
от 111,55
Феністил емул. 0,1% фл. 8 мл н 1
Новартіс К.С.
от 129,25
Феністил краплi 20 мл
Новартіс К.С.
от 158,10
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Феністил гель 0,1% 30 г туба
Новартіс Консьюмер Хелс
есть
Феністил 1 мг/мл 20 мл краплі фл.-крап.
Новартіс Консьюмер Хелс
есть
Линда-Фарм
Днепр, ул.Батумская 13
Фенистил гель 0,1% 30г
Новартис Консьюмер Хелс С.А. (Швейцария)
от 92,99
Фенистил эмульсия 0,1% флакон с шариковым аппликатором 8мл
Новартис Консьюмер Хелс С.А. (Швейцария)
от 112,90
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Фенистил гель 0,1% 30г
Новартис Консюмер Хелс
от 103,28
Фенистил капли 0,1% 20мл
Новартис Консюмер Хелс
от 154,02
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Шевченко 44
Фенистил эмульсия накож. 0,1% фл. 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 97,06
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Аптека оптовых цен
Кременчуг, ул.Киевская 1/49
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Фенистил гель 0,1% туба 30г
LAB.OMEGA PHARMA FRANCE (Франция)
от 110,42
Фенистил капли 0,1% фл. 20мл
LAB.OMEGA PHARMA FRANCE (Франция)
от 172,65
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 7/4
Фенистил эмульсия накож. 0,1% фл. 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 97,06
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,10
Фенистил капли 0.1% 20мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А. ШВЕЙЦАРИЯ
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 18
Фенистил гель 0,1% 30г
Новартис
от 105,96
Фенистил эмульсия 0,1% 8мл
Новартис
от 119,88
Фенистил капли 20мл
Новартис
от 158,27
Аптека оптовых цен
Киев, ш.Харьковское 166 (пом.3)
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2А
Фенистил эмульсия накож. 0,1% фл. 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 97,06
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Аптека 911
Харьков, ул.Евгения Котляра 7
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Viridis
Киев, пр.Павла Тычины 2
Фенистил гель 0,1% 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 101,55
Фенистил эмульсия накожная 0,1% 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 110,35
Фенистил гель 0,1% 30г ндс
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 117,50
Фенистил капли 0,1% 20мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 153,20
Аптека №308
Харьков, ул.Клочковская 337 (КУОЗ «ОДКБ №1», стационар, 1-й этаж)
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Viridis
Киев, ул.Голосеевская 13А
Фенистил гель 0,1% 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 100,45
Фенистил эмульсия накожная 0,1% 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 117,25
Фенистил капли 0,1% 20мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 153,20
Аптекарь
Киев, ул.Лесковская 12/1
Фенистил эмульс.0.1% фл. с шар. апл. 8мл
Novartis Consumer Health
от 89,01
Фенистил гель 0,1% туб.30г
Novartis Consumer Health
от 103,72
Фенистил капли 1мг/мл фл.20мл
Novartis Consumer Health
от 162,62
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Преображенская 4А
Фенистил эмульсия накож. 0,1% фл. 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 97,06
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Фенистил капли 0.1% 20мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А. ШВЕЙЦАРИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Валдайская 26
Фенистил эмульсия накож. 0,1% фл. 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 97,06
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Viridis
Киев, ул.Соломенская 19
Фенистил гель 0,1% 30г ндс
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 100,20
Фенистил гель 0,1% 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 104,50
Фенистил эмульсия накожная 0,1% 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 109,55
Фенистил капли 0,1% 20мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А.
от 153,20
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Постишева 45
Фенистил эмульсия накож. 0,1% фл. 8мл
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 97,06
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Фенистил гель 30.0
Новартис
от 106,25
Фенистил капли 20мл
Новартис
от 159,80
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Героев Днепра 41К
Фенистил гель 0,1% туба 30г
НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА
от 101,18
  • Фенистил капли ор. 1 мг/мл по 20 мл во флак.-кап.
  • Фенистил гель 0.1 % по 30 г в тубах

Рекомендуем посмотреть

Фенокит капли ор. 1 мг/мл по 20 мл в конт.
Фенокит
капли
Сперко Украина, СУИП, г.Винница, Украина
Цены в аптеках
Фенистил эмульсия эмульсия н/к 0.1 % по 8 мл во флак. с апплик.
Фенистил эмульсия
эмульсия
Новартис Консьюмер Хелс С.А., Швейцария
Цены в аптеках
Эдермик капли ор., р-р 1 мг/мл по 25 мл во флак.
Эдермик гель 0.1 % по 30 г в тубах
Эдермик капли ор., р-р 1 мг/мл по 20 мл во флак.
Эдермик
капли, гель
Фармак, ПАО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Фенистил капли ор. 1 мг/мл по 20 мл во флак.-кап.
Фенистил гель 0.1 % по 30 г в тубах
Фенистил
капли, гель
Новартис Консьюмер Хелс С.А., Швейцария
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top