Фервекс для взрослых с малиновым вкусом инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра №8 в саше

Склад

діючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова, феніраміну малеат;

1 саше містить: парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової 200 мг, феніраміну малеату 25 мг;

допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, акація, сахарин натрію, ароматизатор малиновий (що містить жовтий захід FCF (E 110), спеціальний червоний АС (Е 129), діамантовий синій FCF (E 133), крохмалю натрійоктеніл сукцинат (Е 1450)).

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: гранульований порошок від світло-рожевого до світло- бежевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики і антипіретики. Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фармакологічні ефекти, зумовлені компонентами препарату:

 • феніраміну малеат – блокатор Н1-гістамінових рецепторів, забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється зменшенням запальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, чхання та сльозотеча);
 • парацетамол чинить жарознижувальну та знеболювальну дію, які полегшують біль та пропасницю (головний біль, міалгія);
 • кислота аскорбінова компенсує потреби організму у вітаміні С.

Фармакокінетика.

Парацетамол після прийому внутрішньо швидко та майже повністю всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі крові досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол швидко розподіляється у всіх тканинах. Концентрації у крові, слині та плазмі крові є подібними. Зв’язування з білками плазми крові слабке. Парацетамол метаболізується переважно у печінці з утворенням сполук з глюкуроновою кислотою та сульфатами. Другорядний метаболічний шлях, який каталізується цитохромом P 450, призводить до утворення проміжного реагенту (N-ацетилбензохіноніміну), який при нормальних умовах застосування швидко знешкоджується відновленим глутатіоном і виводиться з сечею після кон’югації з цистеїном і меркаптуровою кислотою. Однак при важкому отруєнні кількість цього токсичного метаболіту підвищується.

Виводиться із сечею, в основному у вигляді метаболітів. 90 % прийнятої дози виводиться нирками протягом 24 годин переважно у формі глюкуронідних кон’югатів (60-80 %), сульфатних кон’югатів (20-30 %).

У незміненому вигляді виводиться приблизно 5 % прийнятої дози. Період напіввиведення становить приблизно 2 години.

Феніраміну малеат добре всмоктується у травному тракті. Виводиться переважно через нирки. Період напіврозпаду в плазмі крові – 60-90 хв.

Аскорбінова кислота добре всмоктується у травному тракті. Виводиться переважно з сечею.

Показання

Застудні захворювання, риніти, ринофарингіти та грипоподібні стани у дорослих та дітей віком від 15 років, що супроводжуються:

 • прозорими виділеннями з носа та сльозотечею;
 • чханням;
 • головним болем та/або гарячкою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших антигістамінних засобів, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія, тяжка артеріальна гіпертензія, нестабільна стенокардія; тяжкі порушення серцевої провідності, гострий період інфаркту міокарда, тяжкий атеросклероз, некомпенсована серцева недостатність, гіпертиреоз, гостра затримка сечі при гіпертрофії передміхурової залози, обструкція шийки сечового міхура, пілородуоденальна обструкція, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, закритокутова глаукома, тромбоз, тромбофлебіт, цукровий діабет, бронхіальна астма, епілепсія, літній вік; непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози/галактози або недостатність сахарази-ізомальтази через вміст сахарози.

Не застосовувати разом із інгібіторами МАО та впродовж 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО. Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або β-блокатори. Сечокам’яна хвороба – за умов, що аскорбінова кислота потрапляє в організм у дозі понад 1 г на добу.

Особливі заходи безпеки

У випадку високої температури тіла або тривалої гарячки, що зберігається протягом 5 днів на тлі застосування препарату, або при появі ознак суперінфекції, слід звернутися до лікаря для визначення доцільності подальшого застосування препарату.

Аскорбінова кислота може змінювати результати лабораторних тестів (глюкози, білірубіну крові, активності трансаміназ).

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушенням функції нирок і печінки. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект.

Враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу. Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові сечової кислоти.

Не перевищувати зазначених доз.

Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол.

Якщо симптоми не зникають або головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

Ризик переважно психічної залежності з’являється при перевищенні рекомендованих доз та при довготривалому лікуванні.

Для дорослих із масою тіла понад 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 4 г на добу.

Запобіжні заходи.

Вживання алкогольних напоїв або застосування седативних засобів (особливо барбітуратів) підвищує седативний ефект феніраміну малеату, отже, слід уникати вживання цих речовин під час лікування.

Кожне саше містить 11,5 г сахарози, що слід брати до уваги пацієнтам, які перебувають на дієті зі зниженим вмістом цукру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Небажані комбінації.

Через наявність феніраміну етанол підвищує седативний ефект Н1-блокаторів, тому слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами. Під час лікування слід уникати вживання алкогольних напоїв та застосування лікарських засобів, що містять етиловий спирт.

Комбінації, що слід брати до уваги.

Через наявність феніраміну інші седативні засоби можуть спричинити пригнічення центральної нервової системи, це такі препарати як: похідні морфіну (аналгетики, засоби, що пригнічують кашель, та замісна терапія), нейролептики, барбітурати, бензодіазепіни, анксіолітики, інші, ніж бензодіазепіни (наприклад, мепробамат), снодійні засоби, седативні антидепресанти (амітриптилін, доксепін, міансерин, міртазапін, триміпрамін), седативні Н1-блокатори, антигіпертензивні засоби центральної дії, баклофен та талідомід.

Через наявність феніраміну лікарські засоби, що чинять атропіноподібну дію, такі як: іміпрамінові антидепресанти, більшість атропінових Н1-блокаторів, антихолінергічні, антипаркінсонічні засоби, атропінові спазмолітики, дизопрамід, фенотіазинові нейролептики та клозапін можуть додавати небажаних атропінових ефектів, наприклад, затримку сечі, запор та сухість у роті.

При одночасному прийомі з пероральними антикоагулянтами існує ризик їх посиленої дії та підвищений ризик кровотечі при прийомі парацетамолу в максимальних дозах (4 г/добу) протягом щонайменше 4 днів. Слід регулярно проводити перевірку МНВ (міжнародного нормалізованого відношення). При необхідності дозу перорального антикоагулянту можна відрегулювати під час прийому парацетамолу та після припинення лікування парацетамолом.

Прийом парацетамолу може впливати на результати визначення глюкози в крові за методом глюкозооксидази-пероксидази з аномально високими концентраціями.

Прийом парацетамолу може впливати на результати визначення сечовини в крові за методом фосфорновольфрамової кислоти.

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися під час одночасного застосування з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися під час застосування з холестираміном. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з ізоніазидом підвищується ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Аскорбінова кислота підвищує всмоктування заліза у кишечнику, підвищує рівень етинілестрадіолу, пеніцилінів, тетрациклінів; знижує рівень антипсихотичних препаратів, фенотіазинових похідних у крові. Глюкокортикостероїди зменшують запаси аскорбінової кислоти. Одночасний прийом аскорбінової кислоти та дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза, особливо в серцевому м’язі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Його можна застосовувати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну. Великі дози аскорбінової кислоти зменшують ефективність трициклічних антидепресантів. Абсорбція аскорбінової кислоти знижується при одночасному застосуванні пероральних контрацептивних засобів, вживанні фруктових або овочевих соків, лужного пиття.

Особливості застосування

З особливою обережністю слід призначати пацієнтам з порушенням метаболізму заліза (гемосидероз, гемохроматоз, таласемія).

Оскільки аскорбінова кислота має легку стимулюючу дію, не рекомендується приймати цей препарат наприкінці дня. У зв’язку зі стимулюючим впливом аскорбінової кислоти на утворення кортикостероїдних гормонів при застосуванні її у великих дозах потрібен контроль функції нирок і артеріального тиску.

Препарат застосовується з обережністю при підвищеному зсіданні крові.

Слід з особливою обережністю призначати пацієнтам з нефролітіазом в анамнезі (ризик гіпероксалурії та осаду оксалатів у сечовому тракті після прийому великих доз аскорбінової кислоти).

Довготривале застосування великих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її власний метаболізм, через що після відміни лікування може виникнути парадоксальний гіповітаміноз. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, які містять вітамін С.

Всмоктування аскорбінової кислоти може порушуватися при порушенні моторики кишечнику, ентериті або ахілії (пригніченні шлункової секреції).

Слід брати до уваги, що застосування вітаміну С у високих дозах може змінювати деякі показники лабораторних аналізів (сечової кислоти, креатиніну, неорганічних фосфатів). Може бути негативним результат дослідження наявності прихованої крові у калі.

Лікарський засіб містить жовтий захід FCF (E 110), що може спричинити алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки вплив препарату на перебіг вагітності або період годування груддю недостатньо вивчений, не слід призначати його в дані періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат може спричиняти сонливість, тому під час прийому препарату слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати у вигляді орального розчину.

Вміст саше слід приймати, розчинивши у достатній кількості гарячої або холодної води.

Дозування.

Цей лікарський засіб призначений лише для застосування дорослим та дітям віком від 15 років.

Доза становить 1 саше 2 або 3 рази на добу.

Між прийомами слід завжди дотримуватися інтервалу у 4 години.

При лікуванні грипоподібних станів рекомендується приймати цей препарат з гарячою водою ввечері.

Тривалість лікування.

Максимальна тривалість лікування становить 5 днів.

У випадку наявності у хворого тяжкої ниркової недостатності (кліренс креатиніну нижче

10 мл/хв) інтервал між прийомами повинен бути не менше 8 годин.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 15 років.

Передозування

Пов’язане з кислотою аскорбіновою.

Кислота аскорбінова добре переноситься. Вона є водорозчинним вітаміном, її надмірна кількість виводиться з сечею. Однак при тривалому застосуванні вітаміну С у великих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози, що вимагає контролю за станом останньої. Передозування може призвести до змін ниркової екскреції аскорбінової та сечової кислот під час ацетилювання сечі з ризиком випадання в осад оксалатних конкрементів. Застосування великих доз аскорбіноваї кислоти може призвести до блювання, нудоти або діареї, які зникають після його відміни.

Пов’язане з феніраміном.

При передозуванні феніраміну виникають атропіноподібні симптоми: мідріаз, фотофобія, сухість шкіри та слизових оболонок, гіпертермія, атонія кишечнику. Пригнічення центральної нервової системи призводить до порушення роботи дихальної та серцево-судинної систем (брадикардії, артеріальної гіпотензії, колапсу).

Пов’язане з парацетамолом.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією та розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначались також серцева аритмія та панкреатит.

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовивідної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

Невідкладні заходи.

 • Негайна госпіталізація;
 • визначення початкового рівня парацетамолу в плазмі крові;
 • негайне виведення застосованого лікарського засобу шляхом промивання шлунка;
 • звичайне лікування передозування включає застосування антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенним або пероральним шляхом. Антидот слід застосувати якомога раніше, бажано протягом 10 годин після передозування;
 • симптоматична терапія.

Побічні реакції

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), гемолітична анемія; тромбоз, гіперпротромбінемія, еритроцитопенія, тромбоцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз, агранулоцитоз, пурпура, лейкопенія, синці чи кровотечі.

З боку імунної системи: анафілаксія, анафілактичний шок, шкірні реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипання на шкірі та слизових оболонках (зазвичай еритематозне, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ.

З боку травного тракту: сухість у роті, нудота, печія, блювання, запор, біль в епігастрії, діарея, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми.

З боку нервової системи: рідко – головний біль, запаморочення, порушення сну, безсоння, сонливість, сплутаність свідомості, галюцинації, нервозність, тремтіння; в окремих випадках – кома, судоми, дискінезія, зміни поведінки, підвищена збудливість; порушення рівноваги і пам’яті, неуважність, особливо у пацієнтів літнього віку.

З боку серцево-судинної системи: в поодиноких випадках – тахікардія, дистрофія міокарда (дозозалежний ефект при тривалому застосуванні), ортостатична гіпотензія.

З боку обміну речовин: порушення обміну цинку, міді.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі та утруднення сечовипускання, асептична піурія.

З боку шкіри: екзема.

З боку органів зору: сухість очей, мідріаз, порушення акомодації.

При тривалому застосуванні у великих дозах: ушкодження гломерулярного апарату нирок, кристалурія, утворення уратних, цистинових та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах; ушкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія, глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до розвитку цукрового діабету.

Побічні реакції щодо аскорбінової кислоти: при застосуванні у дозі понад 1 г на добу – подразнення слизової оболонки травного тракту, ниркова недостатність, артеріальна гіпертензія.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

8 саше у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

УПСА САС, Франція/ UPSA SAS, France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція/304, avenue du Docteur Jean Bru, 47000 Agen, France.

979, авеню де Пірене, 47520 м. Ле Пасаж, Франція/979, avenue des Pyrenees, 47520 Le Passage, France.

Дата последнего обновления: 26.02.2017

Характеристики

Форма выпуска порошок
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/3128/01/01 от 30.04.2015 (приказ 257(2))
Производитель УПСА САС, Франция
Взрослые Разрешено
Дети с 15-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители Запрещено

Найдено 3972 аптеки

Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Фервекс пор. пакет (малина) №8
Bms (Франция)
есть
Будем Здоровы Вместе
Подольск, ул.Соборная 76Б
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра в саше №8
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 139,40
Алтея
Бровары, пл.Тараса Шевченко 4
Фервекс д/взр. малиновый вкус пакет №8
БРИСТОЛ-МАЙЕРС СКВИББ
от 128,59
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Фервекс для дорослих з малиновим смаком порошок д/ор. р-ну у саше №8
УПСА
от 128,97
Полимед
Одесса, ул.Армейская 7
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом пор.д/п р-ра пакет n8
UPSA
от 135,75
Грин Таун
Харьков, пр.Людвига Свободы 48Б
Фервекс для взрослых пор. д/оральн. р-ра саше № 8, малина
Bristol-Myers Squibb (США)
от 130,20
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Фервекс д/взр.пор.д/пр.р-ра n8 малина
УПСА САС, Франція
от 140,35
Витамин
Богуслав, ул.Николаевская 40Б
Фервекс пор. д/доросл. малина пак. №8
Бристол-Майерс Сквибб
есть
Досвід Довіра Допомога
Дружковка, ул.Космонавтов 41-А
Фервекс взрослый малина пор. д/ор. р-ра №8 в саше
УПСА САС
от 149,69
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Фервекс д\взр №8 малина
УПСА
от 139,89
Мировая аптека
Киев, ул.Жилянская 74
Фервекс пор. пакет (малина) №8
Bms (Франция)
есть
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Воздухофлотский 38
Фервекс д\взр №8 малина
УПСА
от 127,50
Полимед
Одесса, ул.Ильфа и Петрова 11А
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом пор.д/п р-ра пакет n8
UPSA
от 165,75
Аптека Ласкава
Киев, ул.Ярославов Вал 37/1
Фервекс для дорослих з малиновим смаком порошок у пакетах №8
УПСА/Бристол-Майерс Сквибб
от 144,65
Мировая аптека
Киев, ул.Академика Белецкого 11
Фервекс пор. пакет (малина) №8
Bms (Франция)
от 132,99
Ново Фарм
Киев, ул.Академика Вильямса 3/7
Фервекс взр. пак. №8 малин.вкус
Лабораторія УПСА Франція
от 141,94
Алтея
Бровары, ул.Грушевского 7
Фервекс д/взр. малиновый вкус пакет №8
БРИСТОЛ-МАЙЕРС СКВИББ
от 135,50
Будем Здоровы Вместе
Вознесенск, ул.Одесская 18А
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра в саше №8
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 139,40
Аптека Здравица
Славянск, ул.Тараса Шевченко 8А
Фервекс д/в с малиновым вкусом №8 |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Будем Здоровы Вместе
Херсон, ул.Лавренева 12
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра в саше №8
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 128,55
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Фервекс для дорослих пор.малин.смак пак, № 8
BMS (США)
от 127,99
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 8А
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом пор.д/п р-ра пакет n8
UPSA
от 135,75
РАДАфарм
Одесса, ул.Академика Вильямса 59А/5
Фервекс д/взр малина саше №8
Bristol-Myers Squibb France, Le Passage
от 192,00
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Евгения Коновальца 18
Фервекс д\взр №8 малина
УПСА
от 158,90
Аптека Здравица
Мангуш, пр.Мира 79
Фервекс д/в с малиновым вкусом №8 |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 67/30
Фервекс д/в с малиновым вкусом №8 |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Аптека для економних
Киев, ул.Иорданская 7В
Фервекс д\взр №8 малина
УПСА
от 140,38
D.S.
Львов, ул.Михаила Максимовича 9
Фервекс - малиновий смак розч.пор. д/дорослих н 8
Брістол Майєр Сквібб
от 145,99
Аптека Рецепты здоровья
Киев, пр.Маяковского 32А
Фервекс д\взр №8 малина
УПСА
от 143,55
Ново Фарм
Чайки, ул.Валерия Лобановского 21 (корп. 2, ЖК "Чайка")
Фервекс взр. пак. №8 малин.вкус
Лабораторія УПСА Франція
от 139,92
Мировая аптека
Киев, ул.Багговутовская 8/10А
Фервекс пор. пакет (малина) №8
Bms (Франция)
от 142,50
Эксим групп
Киев, ул.Юрия Шумского 1
Фервекс д/взр.малин.вк.пак.#8
БРИСТОЛ-МАЙЕРС СКВИББ
от 150,00
Аптека 911
Харьков, ул.Лесопарковская 7А
Фервекс д/взр. малина пор. д/орал. р-ра саше №8
УПСА САС
от 128,00
Аптека
Харьков, ул.Волонтерская 68/1
Фервекс д/взр. малина пор. д/орал. р-ра саше №8
УПСА САС
от 128,00
Аптекарь
Киев, ул.Полярная 20Д (Эпицентр)
Фервекс малина пак.№8
UPSA
от 135,76
СВ Аптека
Светловодск, ул.Героев Украины 110
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра в саше №8
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 138,78
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Новый Быт 32
Фервекс д/взр. малина пор. д/орал. р-ра саше №8
УПСА САС
от 128,00
Будем Здоровы Вместе
Херсон, пр.Ушакова 79
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра в саше №8
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 139,40
D.S.
Львов, ул.Пасечная 55
Фервекс - малиновий смак розч.пор. д/дорослих н 8
Брістол Майєр Сквібб
от 144,05
Полимед
Подольск, ул.Каштановая 76
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом пор.д/п р-ра пакет n8
UPSA
есть
Аптека Подорожник
Мироновка, ул.Победы 10
Фервекс пор. д/орал. р-ну смак малини пак. №8
БМС Франція
от 131,99
Галеніка МПП
Славянск, ул.Банковская 81
Фервекс взрослый малина пор. д/ор. р-ра №8 в саше
УПСА САС
от 130,99
Полимед
Одесса, ул.Космонавтов 33
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом пор.д/п р-ра пакет n8
UPSA
от 135,72
Аптечная сеть 911
Чугуев, ул.Ждановского 3А
Фервекс д/взр. малина пор. д/орал. р-ра саше №8
УПСА САС
от 128,00
Первая аптека
Харьков, пл.Конституции 20
Фервекс д/взр. малина пор. д/орал. р-ра саше №8
УПСА САС
от 128,00
Аптечная сеть 911
Барвенково, ул.Ленина 23
Фервекс д/взр. малина пор. д/орал. р-ра саше №8
УПСА САС
от 128,00
D.S.
Львов, ул.Некрасова 11А
Фервекс - малиновий смак розч.пор. д/дорослих н 8
Брістол Майєр Сквібб
от 145,74
Аптека Фармавин
Винница, ул.Пирогова 46
Фервекс дор. малина порошок №8 саше
BMS
от 130,87
Аптека Подорожник
Ахтырка, ул.Победы 10
Фервекс пор. д/орал. р-ну смак малини пак. №8
БМС Франція
от 127,99
Аптека Подорожник
Чугуев, ул.Харьковская 127
Фервекс пор. д/орал. р-ну смак малини пак. №8
БМС Франція
от 126,99
Инструкция по применению Фервекс для взрослых с малиновым вкусом, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фервекс для взрослых с малиновым вкусом, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фервекс для взрослых с малиновым вкусом с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Антифлу кидс порошок д/ор. р-ра по 12 г №5 в пак.
Антифлу кидс
порошок
Контракт Фармакал Корпорейшн для "Байер Консьюмер Кер АГ", США/Швейцария
Цены в аптеках
Фервекс для взрослых порошок д/ор. р-ра №8 в саше
Фервекс для взрослых
порошок
Дельта Медикел
Цены в аптеках
Фервекс для взрослых без сахара порошок д/ор. р-ра №8 в саше
Фервекс для взрослых без сахара
порошок
Дельта Медикел
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Фервекс для взрослых с малиновым вкусом порошок д/ор. р-ра №8 в саше
Фервекс для взрослых с малиновым вкусом
порошок
Дельта Медикел
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Фервекс для взрослых с малиновым вкусом?

Показать все аптеки, где есть Фервекс для взрослых с малиновым вкусом
Top