Фиорда юниор инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Фиорда юниор - инструкция по применению

Фиорда юниор пастилки д/рассас. со вкус. малин. №15
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

екстракт сланей ісландського моху– 100,01 мг; лактоферин (з молока) – 6,0 мг; екстракт з суцвіття липи – 18,01 мг; арабська камідь – 621,45 мг; сорбітол (70 %) – 472,07 мг; мальтитоловий сироп – 80,71 мг; лимонна кислота – 25,02 мг; малиновий концентрат – 15,04 мг; натуральний малиновий аромат – 8,36 мг; рослинна олія/карнаубський віск – 1,69 мг; сік з плодів бузини – 0,67 мг; сукралоза – 1,19 мг; вода – до 1,5 г.

Рекомендації щодо застосування

  • застосовується при сезонних застудних захворюваннях дихальних шляхів;
  • сприяє нормальному функціонуванню слизової оболонки горла та гортані, зменшенню подразнення, першіння та сухості у горлі.

Добре зволожена слизова оболонка забезпечує комфортне ковтання і мовлення, а також являє собою захисний бар'єр від шкідливих факторів, тому такою важливою є турбота про підтримання належного стану функціонування та зволоження слизової оболонки. Завдяки протимікробній активності та імуностимулюючих властивостей рослинних екстрактів сланей ісландського моху, плодів шипшини та лактоферина, а також з огляду на їх властивості обволікати, заспокоювати, зволожувати і тонізувати дієтична добавка Фіорда пом'якшує подразнену слизову оболонку горла і гортані, а також захищає голосові зв'язки дітей і дорослих Пастилку слід повільно розсмоктувати для того, щоб забезпечити її найдовший контакт зі слизовою оболонкою.

Слані ісландського моху (Cetrariaislandica L.) містять слизові речовини, які створюють захисну плівку, корисно діючи на слизову оболонку горла, гортані, голосових зв'язок; чинять заспокійливу та пом'якшувальну дію. До складу сланей входить також комплекс біологічно активних речовин, включаючи природні вітаміни (А, В1, В12), мікро- та макроелементи (йод, марганець, залізо), органічні кислоти, що підтримують в нормі роботу імунної системи, загальний стан та опірність організму до негативних факторів довкілля, в тому числі в період сезонних інфекційно-запальних захворювань.

Лактоферин – це природній білок, що міститься в молоці, є ключовим фактором вродженого імунітету людини, а його присутність в біологічних рідинах і слизової (слина, слізна рідина, кров, молоко) забезпечує першу лінію захисту організму проти широкого спектра патогенних мікроорганізмів. Крім прямого захисного ефекту лактоферин проявляє антиоксидантні та імуномоделюючі властивості.

Липа (TiliacordataMill., TiliaplatyphyllosScop.)–суцвіття липи містять ефірну олію, слиз, каротиноїди, аскорбінову кислоту, флавоноїди та проявляють протизапальні, відхаркуючи, обволікаючі та репаративні властивості.

Рекомендовано вживати

дорослим та дітям від 7 років розсмоктувати від 1 до максимально 6 пастилок щоденно.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Застереження при застосуванні

індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітні та жінки, що годують груддю, діти до 7 років. Для дітей більш раннього віку пастилки можуть бути рекомендовані під наглядом лікаря-педіатра.

Не застосовувати особам з гіперчутливістю на білок коров'ячого молока. Застосування в надмірній кількості може мати проносний ефект. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту

білки – 22,0 г, жири – 14,5 г, вуглеводи – 11,0 г.

Енергетичнацінність (калорійність) на 100 г продукту

262,5 ккал/1098,3 кДж.

Пакування

15 пастилок, 22,5 г

Умови зберігання та строк придатності

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці. Строк придатності 2 роки від дати виготовлення. Не вживати після закінчення строку придатності.

Виробник

країна походження - Швейцарія, виробник - Польща, Фітофарм Кленка С.А., Кленка 1, 63-040 Нове М´ясто над Вартою, Польща тел.: 061-28 68 000, факс: 061-28 68 529

Імпортер

ПрАТ Ліктрави, Україна, 10001, Житомирська обл., м. Житомир, шосе Київське, будинок 21, тел.: (0412)42-72-81, факс:(0412)42-89-64, код 00481181

Аннотация (инструкция по применению) продукта Фиорда юниор, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фиорда юниор, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фиорда юниор с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Фиорда юниор пастилки д/рассас. со вкус. малин. №15
Производитель Фитофарм Кленка С.А., Польша
Регистрация № 05.03.02-03/21769 от 21.05.2015

Просмотренные товары

Фиорда юниор пастилки д/рассас. со вкус. малин. №15
пастилки
Фитофарм Кленка С.А., Польша
Проверить цены

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Помочь печени просто?
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Скрыть рекламу
Top