Фитоклиман плана инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

суміш подрібнених до певного ступеня частин рослин з ароматним специфічним запахом, до її складу входять оранжево-жовті пелюстки і шматочки листя, у цяточку, що просвічуються (Hyperici herba); маленькі сіро-зелені і жовто-зелені квіти і шматочки листя (Alchemillae herba); частини білих квітів і темно-зеленого листя (Crataegi folium cum flore); темно-зелене листя з характерними світлими прожилками (Betulae folium); частини рожево-червоних пелюстків і стебел з фіолетовим відтінком (Origani herba); частини сіро-зеленого листя з характерним лимонним запахом (Melissae herba); частини зелено-жовтих приквітників (Lupuli flos).

склад: 1 фільтр-пакет містить 20% трави звіробою звичайного (Hyperici herba), 20% трави приворотня звичайного (Alchemillae herba), 20% квіток і листя глоду (Crataegi folium cum flore), 15% листя берези (Betulae folium), 10% трави материнки (Origani herba), 10% трави меліси (Melissae herba), 5% шишок хмелю (Lupuli flos). 

Форма випуску

Збір.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в гінекології. Код АТС G02СХ02*.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Суміш лікарських трав із заспокійливою, спазмолітичною, в’яжучою, сечогінною дією. Препарат виявляє властивості щодо зниження кров'яного тиску та має кардіотонічну дію, а також діє як жовчогінний, седативний, протизапальний засіб.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування

Легкі вегетоневротичні розлади в преклімактеричний і клімактеричний періоди (нервозність, дратівливість, депресія, припливи жару, розлади сну).

Спосіб застосування та дози

1 фільтр-пакет заливають 250 мл окропу і настоюють протягом 10 хв у закритому посуді. Не кип’ятити. Потім відціджують. Приймати теплим 1 раз на добу перед сном, безпосередньо після приготування.

Курс лікування становить 3-4 тижні.

Побічна дія

У хворих з підвищеною чутливістю до окремих компонентів препарату можливі алергічні реакції. Оскільки препарат містить траву звіробою є можливість виникнення фоточутливості, тому слід уникати дії прямих сонячних променів.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при алергії на будь-який з його компонентів. У зв'язку з тим, що препарат містить траву звіробою, не вживати після трансплантації органів та ВІЛ-інфікованим особам, які приймають інгібітори протеази. Не рекомендується жінкам у період вагітності та годування груддю. Досвіду застосування у дітей немає.

Передозування

Не спостерігалося.

Особливості застосування

Невідомі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

До складу збору входить трава звіробою. Звіробій може посилювати дію деяких заспокійливих препаратів і антидепресантів, що приймаються одночасно. Препарат може знижувати дію антиретровірусних препаратів, що використовуються при лікуванні ВІЛ-позитивних пацієнтів. Знижує також активність циклоспоринів, варфарину, оральних контрацептивів, теофіліну, антиконвульсантів. Посилює дію серцевих глікозидів та інших антиаритмічних засобів.

Умови та термін зберігання

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25˚С, в оригінальній упаковці. 

Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 1,5 г у фільтр-пакетах, по 20 фільтр-пакетів в коробці.

Виробник

ЛЕРОС с.р.о. Чеська Республіка.

LEROS s.r.o. Česká Republika.

Адреса

Біля Народної галереї 470, 156 15 Прага 5, Чеська Республіка.

U Národní galerie 470, 156 15 Praha 5, Česká Republika.

Дата последнего обновления: 04.03.2014
Аннотация (инструкция по применению) продукта Фитоклиман плана, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фитоклиман плана, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фитоклиман плана с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Просмотренные товары

Фитоклиман плана сбор по 1.5 г №20 в фил.-пак.
Фитоклиман плана
сбор
Лерос с.р.о., Чешская Республика
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top