Флавамед макс таблетки шипучие инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;

1 таблетка шипуча містить 60 мг амброксолу гідрохлориду;

допоміжні речовини: кислота лимонна, безводна; натрію гідрокарбонат; натрію карбонат безводний; сахарин натрію; натрію цикламат; натрію хлорид; натрію цитрат; лактоза безводна; маніт (Е421); сорбіт (Е420); ароматизатор вишні «ALH» (код 801); симетикон.

Лікарська форма

Таблетки шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі білі таблетки з рискою для поділу на одній стороні.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код ATX R05C B06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амброксол, похідне бензиламінів, є метаболітом бромгексину. Відрізняється від бромгексину відсутністю метилової групи і наявністю гідроксильної групи в транс-положенні циклогексильного кільця. Незважаючи на те, що механізм дії цієї речовини з'ясований ще не повністю, в різних дослідженнях було виявлено його секретолітичну та секретомоторну дію.

В середньому при пероральному застосуванні дія препарату починається через 30 хвилин після прийому і триває від 6 до 12 годин, залежно від величини одноразової дози.

У доклінічних дослідженнях було встановлено, що амброксол призводить до збільшення частки серозного секрету. Прискорення відходження секрету, ймовірно, відбувається за рахунок зниження його в'язкості і активації миготливого епітелію.

Амброксол збільшує продукцію сурфактанта, впливаючи безпосередньо на пневмоцити II типу альвеол і клітини Клера в ділянці дрібних дихальних шляхів.

Це сприяє утворенню і виділенню поверхнево-активної речовини в ділянці альвеол і бронхів. Наявність цих ефектів доведено на клітинних культурах і на різних видах тварин.

При застосуванні з амброксолом підвищуються концентрації антибіотиків у бронхолегеневому секреті та мокротинні. На сьогодні клінічне значення цього ефекту не встановлене.

Фармакокінетика.

Амброксол практично повністю абсорбується після перорального прийому. Tмакс після перорального прийому становить від 1 до 3 годин. Абсолютна біодоступність амброксолу при пероральному застосуванні знижується приблизно на третину після першого проходження через печінку. У ході цього процесу утворюються метаболіти (наприклад двобромзаміщена ортоамінобензойна (дибромантронілова) кислота, глюкуроніди), які потім виводяться нирками. Зв'язування з протеїнами плазми становить приблизно 85% (80–90%). Кінцевий період напіввиведення з плазми становить 7-12 годин. Період напіввиведення з плазми для амброксолу і його метаболітів становить приблизно 22 години.

Амброксол долає плацентарний бар'єр, проникає в спинномозкову рідину і грудне молоко.

90% речовини виводиться нирками у вигляді метаболітів, що утворюються в печінці. Виведена нирками кількість незміненого амброксолу становить менше 10%.

Внаслідок високого рівня зв'язування з білками і великого об’єму розподілу, а також повільного зворотного перерозподілу амброксолу з тканин в кров виведення великої кількості амброксолу шляхом діалізу або форсованого діурезу очікувати не слід.

При важких захворюваннях печінки кліренс амброксолу зменшується на 20-40%. У разі важкої ниркової недостатності слід очікувати накопичення метаболітів амброксолу.

Показання

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхолегеневих захворюваннях, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання

Флавамед® Макс таблетки шипучі не слід приймати при непереносимості діючої речовини або будь-якого з інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування препарату Флавамед® Макс таблетки шипучі та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

Особливості застосування

Є дані про дуже рідкі випадки тяжких шкірних реакцій після застосування амброксолу, таких як синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла. У разі виникнення незвичайних змін на шкірі або слизових оболонках слід негайно припинити застосування амброксолу і звернутися до лікаря.

У зв'язку з можливим застоєм мокроти при деяких рідкісних захворюваннях бронхів, що супроводжуються утворенням великої кількості секрету (наприклад при первинній циліарній дискінезії), Флавамед® Макс таблетки шипучі слід застосовувати з особливою обережністю.

Флавамед® Макс таблетки шипучі слід приймати з особливою обережністю (тобто зі зниженням дози або збільшенням інтервалів часу між прийомами) при порушенні функції нирок або тяжких захворюваннях печінки.

При важкій нирковій недостатності слід очікувати накопичення продуктів метаболізму амброксолу, що утворюються в печінці.

Оскільки муколітичні засоби здатні руйнувати мукозальний бар'єр слизової оболонки шлунка, призначати амброксол пацієнтам з виразковою хворобою слід з особливою обережністю.

Даний лікарський препарат містить лактозу і сорбіт. Флавамед® Макс таблетки шипучі протипоказаний пацієнтам з рідкою спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю, порушенням всмоктування глюкози-галактози або непереносимістю фруктози.

В одній таблетці даного лікарського препарату міститься 5,5 ммоль (126,5 мг) натрію у вигляді солей. Це слід враховувати пацієнтам, контролюючим споживання солі.

Обережності при застосуванні препарату слід дотримуватися пацієнтам з непереносимістю гістаміну. Оскільки амброксол впливає на метаболізм гістаміну і здатний викликати появу симптомів алергії (таких як головний біль, закладеність носа, свербіж шкіри), слід уникати тривалого застосування даного препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю. 

Вагітність. Даних щодо застосування амброксолу вагітним жінкам дотепер недостатньо, особливо для періоду до 28 тижня вагітності.

Однак слід дотримуватися звичних застережних заходів прийому ліків у період вагітності. Особливо в I триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Флавамед® Макс таблетки шипучі. Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар’єр.

Годування груддю. Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко.

Флавамед® Макс таблетки шипучі не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Репродуктивна функція. Існує недостатня кількість даних щодо впливу амброксолу на фертильність у жінок.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. 

Флавамед® Макс таблетки шипучі не має значного впливу на здатність керувати автомобілем та працювати з іншою технікою.

Спосіб застосування та дози

Дорослі і діти віком від 12 років

Як правило, ½ таблетки шипучої слід приймати 3 рази на добу протягом перших 2-3 днів (еквівалентно 90 мг амброксолу гідрохлориду на добу); надалі ½ таблетки шипучої препарату Флавамед® Макс таблетки шипучі приймають двічі на добу (еквівалентно 60 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

За необхідності дорослим дозу можна збільшити до 60 мг двічі на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

Флавамед® Макс таблетки шипучі призначений для перорального застосування. Потрібно розчинити таблетки шипучі в склянці води і отриманий розчин випити після прийому їжі.

Флавамед® Макс таблетки шипучі не слід приймати довше 4-5 днів без призначення лікаря.

Діти.

У зв'язку з високим вмістом активної речовини Флавамед® Макс таблетки шипучі протипоказані дітям віком до 12 років.

Передозування

Симптоми передозування

При передозуванні амброксолу важких симптомів інтоксикації не спостерігалося. Є відомості про виникнення короткочасних неспокійних станів і діареї.

Амброксол добре переноситься при пероральному застосуванні в дозуванні до 25 мг/кг/добу.

З огляду на результати доклінічних досліджень значне передозування амброксолу може призвести до підвищеного слиновиділення, нудоти, блювання і зниження рівня артеріального тиску.

Терапевтичні заходи при передозуванні

Вжиття екстрених заходів (викликання блювання, промивання шлунка) у більшості випадків не рекомендовано, однак при значному передозуванні можна зважити їх доцільність. Рекомендується симптоматичне лікування відповідно до наявних ознак передозування.

Побічні реакції

Нижченаведені побічні реакції виникали із вказаною частотою: дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100 до <1/10); нечасто (≥1/1000 до <1/100); рідко (≥1/10000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10000), невідомо (неможливо оцінити на підставі доступних даних).

Порушення з боку травної системи: нечасто – нудота, біль у шлунку, блювання, діарея, сухість у роті, запор, слинотеча.

Порушення з боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: дуже рідко – тяжкі шкірні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона і епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), еритема.

Загальні порушення та місцеві реакції при застосуванні препарату: нечасто – алергічні реакції (шкірний висип, набряк обличчя, дихальна недостатність, свербіж), підвищена температура; дуже рідко – анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок).

З боку дихальної системи: дуже рідко – ринорея; невідомо – диспное (як симптом реакції гіперчутливості).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30° С. Зберігати в оригінальному пакуванні. Зберігати тубу щільно закритою.

Упаковка

Первинна

Поліпропіленова туба з поліетиленовою пробкою з осушувачем в картонній коробці.

Вторинна

1 туба №10 в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ, Німеччина.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Глінікер Вег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

Дата последнего обновления: 03.02.2016
Аннотация (инструкция по применению) продукта Флавамед макс таблетки шипучие, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Флавамед макс таблетки шипучие, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Флавамед макс таблетки шипучие с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/3591/03/01 от 21.01.2016 (приказ 31(1))
АТХ-классификация R05CB06 - Амброксол
Действующие вещества амброксол
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью, содержит сахарин
Водители Разрешено

Найдено 1838 аптек

Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Даниила Щербаковского 57
Флавамед® макс таб.шип. 60мг №10 туба
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 125,43
Аптечный супермаркет "Элитфарм"
Запорожье, бул.Шевченко 16
Флавамед макс таб. шипуч. 60 мг №10
Берлин Хеми ГЕРМАНИЯ
от 104,67
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Энтузиастов 2
Флавамед макс таб. шип.60мг №10
Berlin Chemie AG
от 105,40
Витамин
Петропавловская Борщаговка, ул.Львовская 1-А (корпус 3)
Флавамед макс табл. шип. 60мг №10
Berlin Chemie Menarini Group
есть
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Красного Креста 3
Флавамед макс таб. шип. 60мг №10 (туба)
БЕРЛИН-ХЕМИ
от 101,69
Аптека "Санитас"
Житомир, пр.Мира 8
Флавамед макс таб. шип. 60мг №10 (туба)
БЕРЛИН-ХЕМИ
от 97,08
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Флавамед макс шип.табл. №10
Берлин-Хеми
от 97,76
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Соборный 149
Флавамед макс таб. шип.60мг №10
Berlin Chemie AG
от 99,11
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Моторостроителей 58
Флавамед макс таб. шип.60мг №10
Berlin Chemie AG
от 100,30
Країна здоров'я
Бородянка, ул.Центральная 292А
Флавамед макс табл шип №10
Берлин -Хеми
от 99,91
Аптека OLFA
Киев, ул.Баггоутовская 4
Флавамед макс шип табл 60мг №10
Берлин Хеми
от 109,00
Альго-Фарм
Киев, ул.Семьи Идзиковских 2
Флавамед макс таблетки шипучие 60 мг туба №10
Berlin-Chemie (Германия)
от 129,00
Аптека Рецепты Здоровья
Киев, ул.Ирпенская 78
Флавамед® макс таб.шип. 60мг №10 туба
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 105,35
Альго-Фарм
Киев, ул.Деревлянская 8
Флавамед макс таблетки шипучие 60 мг туба №10
Berlin-Chemie (Германия)
от 105,50
Аптека "Славутич"
Харьков, ш.Салтовское 262Б
Флавамед макс,тб шип.,60мг,№10 туба
Берлин-Хеми
есть
Аптека "Фарм Лайф"
Белая Церковь, ул.Вернадского 3
Флавамед® макс таблетки шипучі таблетки шип. по 60 мг №10 у тубах
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ (МЕНАРИНИ ГРУП) ГЕРМАНИЯ
от 104,00
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Рабочая 152
Флавамед макс таб шип 60мг n10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 103,90
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Флавамед макс табл. шип. 60мг №10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 90,06
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Флавамед макс таб шип 60мг n10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 96,30
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ж/м.Покровский 5Б
Флавамед макс таб шип 60мг n10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 96,70
Аптека ТАС
Киев, ул.Сурикова 3А
Флавамед макс табл. шип. 60 мг туба № 10
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 115,56
Аптека ТАС
Киев, пл.Победы 3
Флавамед макс табл. шип. 60 мг туба № 10
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 117,54
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ш.Донецкое 3
Флавамед макс таб шип 60мг n10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 96,70
Аптека ТАС
Киев, ул.Вадима Гетьмана 6
Флавамед макс табл. шип. 60 мг туба № 10
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 116,01
Аптека ТАС
Киев, пр.Воздухофлотский 50/2
Флавамед макс табл. шип. 60 мг туба № 10
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 108,81
Аптека "Не Болей!"
Днепр, бул.Славы 3Р
Флавамед макс таб шип 60мг n10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 96,50
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Флавамед макс таблетки шипучие 60 мг туба №10
Berlin-Chemie (Германия)
от 123,00
Первая аптека
Харьков, пл.Конституции 20
Флавамед макс табл. шип. 60мг №10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 90,06
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Чаривная 121
Флавамед макс таб. шип.60мг №10
Berlin Chemie AG
от 104,55
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Ладожская 17
Флавамед макс таб. шип.60мг №10
Berlin Chemie AG
от 112,20
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Фесенковская 16
Флавамед макс,тб шип.,60мг,№10 туба
Берлин-Хеми
есть
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
Флавамед макс табл. шип. 60 мг №10 у тубах
Menarini Group (Италия)
от 108,66
Полимед
Одесса, ул.Степовая 28
Флавамед макс табл. шип. 60мг n10
BERLIN-CHEMIE AG MENARINI GROUP ОТС
от 103,21
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Флавамед макс табл.шип.60мг №10 туба
Берлин-Хеми
от 103,60
Ново Фарм
Софиевская Борщаговка, ул.Леси Украинки 19 (ЖК "София")
Флавамед макс табл. шип. 60мг №10 туба
"Берлін-Хемі АГ" Німеччина
от 107,89
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Соборный 58
Флавамед макс таб. шип.60мг №10
Berlin Chemie AG
от 102,66
Аптека ЛТД Феникс Групп
Одесса, ул.Проселочная 10А
Флавамед® макс таблетки шипучие таблетки шип. по 60 мг №10 в тубах
Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп), Німеччина
от 130,00
Аптека Леда
Харьков, ул.Сергея Грицевца 27
Флавамед макс табл.шип.60мг №10
Berlin-Chemie (Германия)
от 103,44
Аптека "Будьте Здоровы"
Вишневое, ул.Образования 5
Флавамед макс табл. шип. 60мг №10
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 105,73
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Флавамед макс шип.табл. №10
Берлин-Хеми
от 102,48
Аптека ТАС
Киев, ул.Институтская 16
Флавамед макс табл. шип. 60 мг туба № 10
Berlin-Chemie (Menarini Group)
от 122,76
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Флавамед макс шип.табл. №10
Берлин-Хеми
от 103,67
Аптека КОСМО
Киев, ул.Ялтинская 22В
Флавамед макс табл. шип. 60 мг №10 у тубах
Menarini Group (Италия)
от 108,66
Країна здоров'я
Киев, ул.Татарская 6
Флавамед макс табл шип №10
Берлин -Хеми
от 108,70
Аптека КОСМО
Киев, бул.Дружбы Народов 30/1
Флавамед макс табл. шип. 60 мг №10 у тубах
Menarini Group (Италия)
от 108,66
Аптека КОСМО
Киев, ул.Бажова 15/20
Флавамед макс табл. шип. 60 мг №10 у тубах
Menarini Group (Италия)
от 108,66
Аптека КОСМО
Киев, ул.Драгоманова 40Е
Флавамед макс табл. шип. 60 мг №10 у тубах
Menarini Group (Италия)
от 108,66
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Флавамед макс таблетки шипучі 60 мг №10 табл.
Берлін-Хемі АГ (Менаріні
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 134«З»
Флавамед макс табл. шип. 60мг №10
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
от 90,06
Країна здоров'я
Киев, ул.Николая Кибальчича 9
Флавамед макс табл шип №10
Берлин -Хеми
от 108,05

Рекомендуем посмотреть

Лазолван таблетки по 30 мг №50 (10х5)
Лазолван сироп 30 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Лазолван пастилки по 15 мг №20 (10х2)
+5
Лазолван
раствор, таблетки, сироп, пастилки
5 производителей
Цены в аптеках
Лазолван со вкусом лесных ягод сироп 15 мг/5 мл по 200 мл во флак.
Лазолван со вкусом лесных ягод сироп 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Лазолван со вкусом лесных ягод
сироп
Берінгер Інгельхайм
Цены в аптеках
Муколван раствор д/ин. 7.5 мг/мл по 2 мл №5 в амп.
Муколван раствор д/ин. 7.5 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Муколван
раствор
Опытный завод "ГНЦЛС", ООО/Здоровье, ФК, ООО, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Флавамед макс таблетки шипучие таблетки шип. по 60 мг №10 в тубах
Флавамед макс таблетки шипучие
таблетки
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), Германия
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Флавамед макс таблетки шипучие?

Показать все аптеки, где есть Флавамед макс таблетки шипучие
Top