Флекс-а-мин глюкозамин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Флекс-а-мин глюкозамин - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: glucosamine (2-дезокси-2-аміно-альфаD(+)глюкози гідрохлорид);

Основні фізико-хімічні властивості

тверді прозорі желатинові капсули розміром 0, які містять білий порошок;

Склад

1 капсула містить глюкозаміну сульфату 1010 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат рослинного походження, кремнію двоокис, желатин (оболонка).

Форма випуску

Капсули.

Фармакотерапевтична група

Інші засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату (хондропротектори). Код АТС М 09 АХ.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Хондропротекторні властивості препарату флекс-а-мін зумовлює його активний чинник – глюкозамін. Він є субстратом побудови суглобного хряща. Внаслідок будь-якого несприятливого впливу (захворювання, вікові порушення обміну, травматизація) зменшується його синтез і концентрація у сполучній тканині, через що порушується функціональний стан суглобів і виникає біль.

Глюкозамін входить до складу ендогенних глюкозамін-гліканів хрящової тканини. При систематичному застосуванні глюкозамін стимулює синтез протеогліканів і колагену, чим протидіє прогресуванню дегенеративних процесів у суглобах, хребті та навколишніх м’яких тканинах. Зменшує болючість і нормалізує рухливість в уражених суглобах. За численними клінічними і рентгенологічними спостереженнями, прийом екзогенного глюкозаміну протидіє прогресуванню остеоартрозу і зменшує частоту його загострень. Препарат запобігає можливому метаболічному ушкодженню хряща від дії нестероїдних протизапальних засобів і глюкокортикостероїдів. Окрім того, завдяки здатності поглинати вільні радикали виявляє власну м’яку протизапальну дію, що не пов’язана з метаболізмом простагландинів.

Фармакокінетика. Біодоступність глюкозаміну при пероральному застосуванні 25 -26%. Після розподілу в тканинах найбільші концентрації спостерігаються в печінці, нирках і хрящовій тканині. Метаболізується до води, вуглекислого газу та сечовини. Приблизно 30% прийнятої кількості тривало персистують у сполучній тканині. У незміненому вигляді екскретується головним чином з сечею, дуже незначною мірою - з калом.

Показання для застосування

  • Дегенеративно-дистрофічні захворювання периферичних суглобів і хребта (остеоартрит, тендиніт, остеохондроз та ін.);
  • остеопатії та хондропатії, хондромаляція, пародонтопатії;
  • профілактика та лікування ушкоджень суглобів внаслідок фізичних перевантажень (у тому числі спортивної травми);
  • період реконвалесценції після переломів кісток (для прискорення утворення кісткової мозолі), травм, операцій опорно-рухового апарату тощо;
  • як допоміжний засіб при болю в суглобах.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 12 років внутрішньо по 1-2 капсули на день, запиваючи водою. Мінімальна тривалість курсу 6 тижнів; максимум клінічної дії спостерігається після застосування препарату протягом 2-3 місяців. Клінічний ефект настає повільно і здатен зберігатися довш після припинення приймання. Рекомендується починати лікування з 2 таблеток на день (вранці та ввечері), переходячи потім на 1 таблетку на день. Індивідуальну тривалість курсів і частоту приймання визначає лікар залежно від стадії хвороби, больового синдрому та клінічної відповіді.

Побічна дія

Препарат звичайно добре переноситься. У випадку індивідуальної підвищеної чутливості можливі помірні прояви алергічних реакцій (шкірні висипання, свербіж, кропив’янка тощо), порушення роботи шлунково-кишкового тракту (нудота, біль у животі, метеоризм), що минали після припинення приймання препарату. При виникненні будь-якого побічного ефекту необхідно звернутися до лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Недостатність функції нирок у стадії декомпенсації.

Передозування

Препарат не виявляє токсичності навіть при значному передозуванні. Летальні дози для глюкозаміну не встановлені. При випадковому гострому передозуванні лікування симптоматичне, після обов’язкового лікарського огляду.

Особливості застосування

Під час вагітності та лактації, а також дітям віком до 12 років препарат не рекомендується через недостатність клінічного досвіду.

Немає обмежень відносно управління автотранспортом і складними механізмами під час застосування препарату.

Рекомендується збільшення доз для пацієнтів з надлишковою масою тіла, пептичною виразкою шлунка або 12-палої кишки, при одночасному приймання діуретиків, а також на початку лікування за потреби прискорення клінічної відповіді.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному прийомі з іншими лікарськими засобами глюкозамін підсилює всмоктування в травному каналі антибіотиків групи тетрациклінів і зменшує – пеніцилінів і хлорамфеніколу. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з хондроїтином та іншими хондропротекторами. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами препарат може знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°C.

Термін придатності 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 60 капсул в пластиковій пляшці, по 1 пляшці в картонній упаковці.

Виробник

Ен Бі Ті Вай, Інк. Богемія, Нью-Йорк.

Адреса

NBTY, Ink. 90 Orville Drive, Bohemia, NY 11716.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Флекс-а-мин глюкозамин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Флекс-а-мин глюкозамин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Флекс-а-мин глюкозамин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Флекс-а-мин глюкозамин капсулы по 1000 мг №60 в бутыл.
Производитель ЭнБиТиВай Инк, США
МНН Glucosamine
Регистрация № UA/4389/01/01 от 19.09.2006. Приказ № 629 от 19.09.2006
Код АТХ

Просмотренные товары

Флекс-а-мин глюкозамин капсулы по 1000 мг №60 в бутыл.
Флекс-а-мин глюкозамин
капсулы
ЭнБиТиВай Инк, США
Цены в аптеках

Инструкция по применению

Состав Показания Способ применения и дозы Побочные действия Противопоказания Передозировка Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Флекс-а-мин глюкозамин?

Показать все аптеки, где есть Флекс-а-мин глюкозамин
Top