Флулем таблетки по 250 мг №90 (6х15) в стрип.

Цены в аптеках

Склад

Діюча речовина: Flutamide;

1 таблетка містить 250 мг флутаміду;

допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, етанол 96 %.

Лікарська форма

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при гормональній терапії. Антагоністи гормонів та аналогічні засоби. Антиандрогенні засоби. Флутамід.

Код АТС L02B B01.

Показання

Лікування первинного раку передміхурової залози та раку передміхурової залози з метастазами при відсутності попередньої терапії або при неефективній гормонотерапії; у комбінації з агоністами ЛГРГ (лютеїнізуючий гонадотропін-рилізінг гормон) або як ад’ювантна терапія у пацієнтів, які отримують препарати ЛГРГ.

Протипоказання

Підвищена чутливість до флутаміду або до інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Флулем показаний для застосування лише чоловікам.

Препарат призначають по 250 мг 3 рази на добу як монотерапія або в комбінації з аналогом ЛГРГ. При застосуванні у комбінації з ЛГРГ обидва препарати можна призначати одночасно або прийом Флулему слід починати за 24 години до початку прийому аналога ЛГРГ. У разі проведення променевої терапії прийом Флулему слід розпочинати за 8 тижнів до початку терапії і продовжувати протягом усього часу терапії.

Тривалість лікування визначається індивідуально.

Побічні реакції

З боку ендокринної системи: гінекомастія та/або болісність у молочних залозах, що іноді супроводжується галактореєю; зниження лібідо; зменшення кількості сім’яної рідини;

З боку кровотворення: гемолітична анемія; макроцитарна анемія; пригнічення кровотворення і, як наслідок цього, лейкопенія; рідко – тромбоцитопенія;

З боку ЦНС: втомлюваність; порушення сну; головний біль; запаморочення; кволість; відчуття неспокою; депресія;

З боку травної системи: нудота; блювання; діарея; порушення функції печінки, як правило, оборотні, які припиняються після відміни препарату; жовтяниця (у тому числі холестатична); гепатит; підвищення активності печінкових трансаміназ; печінкова енцефалопатія;

З боку водно-електролітного балансу: затримка рідини;

Інші: фотосенсибілізуючі реакції; зміна кольору сечі на зеленувато-жовтий; підшкірні крововиливи, вовчакоподібний синдром.

Передозування

Симптоми: нудота, блювання, підвищення активності печінкових трансаміназ, гінекомастія, затримка рідини.

Лікування: специфічного антитоду немає. Враховуючи високий ступінь зв’язування Флулему з білками плазми крові, слід очікувати незначного ефекту від проведення діалізу у хворих з передозуванням препарату. Рекомендоване вимушене блювання. Необхідно вжити загальні заходи з контролю та підтримки життєво важливих функцій. Рекомендується симптоматичне лікування.

Діти

Клінічний досвід застосування препарату у дітей відсутній.

Особливі заходи безпеки

Вагітним жінкам і дітям не слід контактувати з таблетками, особливо пошкодженими.

Особливості застосування

При тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати функцію печінки, нирок, проводити дослідження сперми. Застосування Флулему у чоловіків призводить до зменшення числа сперматозоїдів. Введення Флулему разом з антагоністами ЛГРГ розглядається як потенціювання зворотних реакцій при порушеннях функції печінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні Флулему та варфарину відзначається збільшення протромбінового часу. Рекомендовано ретельний контроль протромбінового часу, тому що може виникнути потреба у коригуванні дози антикоагулянту.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Антиандрогенний засіб нестероїдної структури, який не має власної андрогенної активності. Флутамід та його метаболіти також не проявляють агоністичної чи антагоністичної активності відносно рецепторів глюкокортикостероїдів, мінералокортикоїдів та естрогенів. Основний метаболіт, 2-гідроксифлутамід, має у 25 разів більшу спорідненість з рецепторами андрогенів, ніж флутамід, що дає змогу розглядати його як активну форму флутаміду. Конкуруючи з андрогенами, флутамід та його метаболіти інгібують зв'язування дигідротестостерону з ядерними рецепторами андрогенів. Блокада рецепторів може також відбуватися на рівні клітинної мембрани та в цитоплазмі клітини.

Блокуючи андрогенні рецептори клітин-мішеней, флутамід перешкоджає розвитку біологічних ефектів ендогенних андрогенів, що призводить до порушення реплікації клітин пухлини. Сприяє зменшенню розмірів та щільності передміхурової залози, перешкоджає розвитку метастатичного процесу. Однак флутамід не має пригнічувальної дії на андрогенопосередковану секрецію гонадотропін-РГ гіпоталамусом або на чутливість гіпофіза до нього. Це призводить до підвищення вмісту гонадотропних гормонів, наслідком чого є стимуляція гіперпродукції тестостерону.

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки жовтого кольору у вигляді капсули з рискою з однієї сторони та логотипом «Лемері» з іншої, з гладкою поверхнею без видимих дефектів.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі до 30 0С у сухому та недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 6 таблеток у стрипі, по 15 стрипів у пачці; «in bulk» по 2700 таблеток у пакеті поліетиленовому.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Лемері С.А. де С.В.

Місцезнаходження. 16030 Мексика, м. Мехіко, вул. Мартірес де Ріо Бланко № 54.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация закончилась
АТХ-классификация L02BB01 - Флутамид
МНН Флутамид
Действующие вещества флутамид
Производитель Лемери С.А. де С.В., Мексика
Инструкция по применению Флулем, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Флулем, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Флулем с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Флулем таблетки по 250 мг №90 (6х15) в стрип.
таблетки
Лемери С.А. де С.В., Мексика
Цены в аптеках

Новинки реклама

Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top