Флюколд сироп по 100 мл во флак.

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

сироп рожевого кольору;

Склад

5 мл сиропу містять парацетамолу 125 мг; хлорфеніраміну малеату 2 мг;

допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, цукор, сироп глюкози, ароматизатор малиновий, ароматизатор трояндовий, кислота лимонна, барвник пунцовий 4 R (Е 124).

Форма випуску

Сироп.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Флюколд® – комбінований препарат, який має аналгетичну, жарознижувальну та антигістамінну дію. Фармакологічна активність препарату зумовлена властивостями парацетамолу та хлорфеніраміну, які входять до складу препарату. Парацетамол має виражений аналгетичний, антипіретичний і протизапальний ефект. Механізм дії пов‘язаний з інгібуванням синтезу простагландинів. Хлорфеніамін належить до групи блокаторів Н1-рецепторів. Має помірно виражену седативну та М-холіноблокуючу дію. Інгібує біологічні ефекти гістаміну: зменшує симптоми алергічного риніту, чихання, ринорею, подразнення у глотці.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування застуди й грипу, що супроводжуються гарячкою, болем у горлі, закладеністю носа.

Спосіб застосування та дози

Діти віком від 1 до 4 років – 1 чайна ложка кожні 6 год 4 рази на добу;

від 5 до 8 років – 2 чайні ложки кожні 6 год 4 рази на добу;

від 9 до 12 років – від 2 до 4 чайних ложок кожні 6 год 4 рази на добу.

Курс лікування – не більше 3 днів.

Побічна дія

Сухість у роті, нудота, блювання, біль у животі, тромбоцитопенія, лейкопенія, панцитопенія, агранулоцитоз. Іноді можливе виникнення панкреатиту, висипання на шкірі та інших алергічних реакцій. 

Протипоказання

Гіперчутливість до кожного з інгредієнтів, дитячий вік до 1 року, порушення функції печінки та нирок.

Передозування

Симптоми. При передозуванні препарату можливі виникнення симптомів з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, прискорене серцебиття, тремор, головний біль, запаморочення, порушення сну, ниркова та печінкова недостатність.

Лікування. Симптоматичне. Промивання шлунка, прийом активованого вугілля. Введення метіоніну та ацетилцистеїну.

 Особливості застосування. Якщо висока температура зберігається протягом 3 днів і більше або виникає знову, необхідно переглянути лікування. При вживанні препарату уникати керування автотранспортом та механізмами, що потребують концентрації уваги.

Сироп «Флюколд®» слід з обережністю застосовувати при захворюванні нирок, печінки, цукровому діабеті.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Ефект парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном, пропіфезоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидепресантів, а також алкоголю можливе збільшення періоду напіввиведення парацетамолу. Не рекомендується прийом Флюколду® разом з іншим препаратами, які містять парацетамол.

Хлорфенірамін, що входить до складу Флюколду®, посилює пригнічувальний вплив на центральну нервову систему барбітуратів, транквілізаторів бензодіазепінового ряду, седативних препаратів і етанолу.

Умови та термін зберігання

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Термін придатності – 3 роки.

Упаковка

По 25 мл або 100 мл у флаконах; по 1 флакону в картонній коробці.

Умови відпуску

Без рецепта.

Виробник

Наброс Фарма Пвт. Лтд.

Адреса

Нешіонал Хайвей, №8, Каджіпура, Кеда, Індія.

Дата последнего обновления: 01.01.2014
Аннотация (инструкция по применению) продукта Флюколд, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Флюколд, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Флюколд с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска сироп
Условия отпуска без рецепта
Регистрация Закончилась
Действующие вещества парацетамол, хлорфенамин

Просмотренные товары

Флюколд таблетки №200 (4х50)
Флюколд сироп по 25 мл во флак.
Флюколд порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 5 г №5 в пак.
+3
Флюколд
сироп, таблетки, порошок
Наброс Фарма
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top