Фузидерм-Б крем по 15 г в тубах

Цены в аптеках

Фузидерм-Б крем по 15 г в тубах

Склад

діючі речовини: фузидієва кислота та бетаметазон;

1 г крему містить 20 мг фузидієвої кислоти та 1 мг бетаметазону (у формі валерату);

допоміжні речовини: парафін білий м’який, спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю 1000 цетостеариловий ефір, олія мінеральна легка, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), натрію цитрат, пропіленгліколь, вода очищена.

Лікарська форма

Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Бетаметазон та антибіотики.

Код АТХ D07С С01

Фармакологічні властивості

Фузідерм®-Б – комбінований препарат, що поєднує у собі потужну антибактеріальну дію фузидієвої кислоти та місцеву протизапальну дію бетаметазону.

Фармакодинаміка.

Фузидієва кислота – природний антибіотик, що утворюється у процесі росту Fusidium coccineum. Фузидієва кислота порушує синтез білка мікробної клітини, залежно від дози діє бактеріостатично або бактерицидно. Препарат чинить потужну антибактеріальну дію на широке коло грампозитивних мікроорганізмів – Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium minutissimum, Propionibacterium acnes – у т.ч. на стафілококи, стійкі до дії пеніциліну, стрептоміцину, хлорамфеніколу, еритроміцину та інших антибіотиків. Фузідерм®-Б має властивість діяти через інтактну шкіру. При місцевому застосуванні фузидієва кислота є активною по відношенню до Corynebacteria spp., Neisseria spp., Clostridia sрр., Bacteroides spp.

Бетаметазон – глюкокортикостероїд для застосування у дерматології. При місцевому застосуванні чинить виражену протизапальну, жарознижувальну, протиалергічну та антиексудативну дію, зменшує свербіж і синтез колагену в шкірі.

Фармакокінетика.

Під час місцевого застосування системна абсорбція незначна.

Немає даних, що б характеризували фармакокінетику Фузідерм®-Б крем при місцевому застосуванні.

Однак деякі дослідження in vitro свідчать, що фузидієва кислота може проникати через неушкоджену шкіру людини. Ступінь абсорбції залежить від тривалості впливу фузидієвої кислоти та стану шкіри. Фузидієва кислота виводиться переважно з жовчю та меншою мірою – з сечею.

Бетаметазон абсорбується після місцевого застосування. Ступінь абсорбції залежить від місця нанесення та стану шкіри. Бетаметазон метаболізується переважно печінкою та меншою мірою – нирками. Неактивні метаболіти виводяться здебільшого з сечею.

Показання

Лікування екзематозних дерматозів при наявності бактеріальної інфекції або при високій її імовірності, таких як: атопічна екзема, дитяча екзема, дискоїдна екзема, застійна екзема, контактна екзема, себорейна екзема, червоний плескатий лишай, псоріаз (за винятком поширеної бляшкової форми – вульгарного псоріазу), дискоїдний червоний вовчак.

Протипоказання

Вірусні інфекції, у тому числі поствакцинальні реакції та вітряна віспа, вірусні шкірні інфекції (наприклад простий герпес, оперізувальний лишай), рожеві вугри, розацеаподібний (періоральний) дерматит, бактеріальні дерматози, у тому числі туберкульоз і сифіліс шкіри, грибкові захворювання, інфекції шкіри волосистої частини голови, інфекції шкіри та мʼяких тканин, не чутливі до фузидієвої кислоти, наприклад, Pseudomonas aeruginosa. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки.

Не рекомендується застосування крему під оклюзійні повʼязки (гіпс).

Не слід застосовувати Фузідерм®-Б крем у І триместрі вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У зв’язку з присутністю в якості допоміжних речовин парафіну білого мʼякого та олії мінеральної легкої, лікування кремом Фузідерм®-Б в аногенітальній ділянці може призвести до пошкодження структури латексних презервативів і зменшити їх безпечність при використанні під час лікування.

Особливості застосування

Слід уникати тривалого застосування препарату у великій кількості або нанесення його на великі ділянки шкіри, особливо дітям та немовлятам, оскільки це може спричинити явища гіперкортицизму (синдром Кушинга) внаслідок значної системної абсорбції. Таке явище найбільш імовірне при застосуванні оклюзійної пов’язки. У немовлят пелюшки діють подібно до оклюзійної пов’язки. Пригнічення функції гіпофіза та надниркових залоз має оборотний характер зі швидкою нормалізацією стану після переривання курсу стероїдної терапії.

Через ризик пригнічення адренокортикальної функції слід уникати безперервного лікування довше 7 днів, особливо у дітей віком до 4 років.

Тривале та інтенсивне лікування активними глюкокортикостероїдами може спричинити атрофічні зміни шкіри (атрофічні стриї, потоншання шкіри та розширення поверхневих кровоносних судин), особливо під час застосування оклюзійної пов’язки. Не рекомендується застосування лікарського засобу Фузідерм®-Б під оклюзійні повʼязки (гіпс тощо).

Слід уникати застосування препарату при атрофії шкіри, тріщинах, виразках, вуграх, періанальному та генітальному свербежу.

Раптове припинення лікування може спричинити ефект повернення симптомів.

При винекненні реакцій гіперчутливості застосування препарату необхідно негайно припинити.

Під час лікування контагіозного імпетиго не слід видаляти кірочку перед нанесенням крему. У разі необхідності можна зробити розріз та дренування інфікованого ураження шкіри до початку застосування лікарського засобу Фузідерм®-Б.

Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки.

Фузідерм®-Б не призначений для застосування в офтальмології.

Наносити препарат на шкіру навколо очей необхідно з обережністю, уникаючи потрапляння крему в очі, оскільки це може спричинити подразнення кон’юнктиви або напад глаукоми.

У разі наявності інфекції слід призначити протигрибкові або антибактеріальні засоби відповідно. Якщо при цьому бажаний ефект не настає швидко, застосування кортикостероїдів необхідно припинити до ліквідації ознак інфекції.

Якщо бактеріальна інфекція зберігається, системна хіміотерапія антибіотиками є обов’язковою.

Повідомлялося про бактеріальну стійкість при місцевому застосуванні фузидієвої кислоти. Як і при застосуванні всіх антибіотиків місцевої дії, тривале та повторне застосування лікарського засобу Фузідерм®-Б може збільшити ризик контактної сенсибілізації та розвитку стійкості організму до антибіотиків.

Місцеві реакції гіперчутливості можуть нагадувати симптоми захворювання, що лікується.

У разі розвитку пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (ГГНЗ) лікарський засіб слід відмінити, частоту нанесення зменшити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Препарат містить спирт цетостеариловий, що може спричинити алергічні реакції (наприклад, контактний дерматит), також препарат містить поліетиленгліколю цетостеариловий ефір та пропіленгліколь, що можуть спричиняти подразнення шкіри.

Препарат містить пропілпарабен (Е 216) та метилпарабен (Е 218), що можуть спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Оскільки безпека застосування місцевих кортикостероїдів вагітним не встановлена, не слід застосовувати препарат в І триместрі вагітності. Призначення препарату можливе тільки на пізніших термінах вагітності, якщо очікувана користь для майбутньої матері явно перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великі ділянки, у великих кількостях, протягом тривалих періодів, а також під оклюзійні повʼязки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не описано.

Спосіб застосування та дози

Крем наносити тонким шаром на відкриті уражені ділянки шкіри 2 рази на добу до досягнення позитивного клінічного результату. Можна застосовувати під пов’язку, в цьому випадку препарат наносити 1-2 рази на добу. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від типу та тяжкості захворювання. Зазвичай курс лікування становить 1-2 тижні. Не рекомендується застосовувати препарат довше 2 тижнів.

Діти

Слід уникати тривалого застосування препарату у великій кількості або нанесення його на великі ділянки шкіри. Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів. 

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатній приріст маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску. Прояви адреналової супресії у дітей: низький рівень кортизолу в плазмі крові та відсутність відповіді на стимуляцію АКТГ. Підвищення внутрішньочерепного тиску виявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

Надмірне або довготривале застосування місцевих кортикостероїдів може призвести до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи, що може стати причиною розвитку вторинної недостатності кори надниркових залоз, що як правило, має оборотний характер. У таких випадках показане симптоматичне лікування.

Побічні реакції

З боку шкіри і підшкірної клітковини: сухість шкіри, свербіж, подразнення, вугреподібний висип, акне на тлі застосування стероїдів, розацеаподібний (періоральний) дерматит, відчуття поколювання та печіння, висипання, екзема, контактний дерматит, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластичне лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, фолікулярний висип, еритема, реакції гіперчутливості, телеангіоектазія, знебарвлення або гіперпігментація шкіри, запалення волосяних фолікулів, гіпертрихоз, періоральний дерматит, загострення екземи, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, біль у місці нанесення, реакції у місці нанесення, періорбітальний набряк.

Побічні реакції які можуть виникати частіше при застосуванні оклюзійних пов’язок: мацерація шкіри, вторинна інфекція, атрофія підшкірної клітковини, стриї та пітниця.

З боку органів зору: подразнення конʼюнктиви, напад глаукоми.

Загальні розлади: тривале застосування препарату на великих ділянках шкіри, або дітям може спричинити сильну загальносистемну дію, що проявляється у вигляді набряків, артеріальної гіпертензії, зниження імунітету, пригнічення росту і розвитку у дітей, гіперглікемії, глюкозурії, розвитку синдрому Кушинга, пригнічення функції гіпофіза та надниркових залоз.

Препарат містить спирт цетостеариловий, що може спричинити алергічні реакції (наприклад, контактний дерматит), також препарат містить поліетиленгліколю цетостеариловий ефір та пропіленгліколь, що можуть спричиняти подразнення шкіри.

Препарат містить пропілпарабен (Е 216) та метилпарабен (Е 218), що можуть спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 15 г в алюмінієвій тубі; 1 туба в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Фарма Інтернешенал Компані.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Аль Кастал еріа, Ерпорт роуд, А.С. 334 Джубайха 11941, Амман – Йорданія.

Заявник

Фарма Інтернешенал Компані.

Місцезнаходження заявника

А.С. 334 Аль-Джубайха 11941 Амман, Йорданія.

Дата последнего обновления: 13.05.2018

Характеристики

Форма выпуска крем
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/3094/01/01 от 18.12.2015 (приказ 880(2))
Действующие вещества фузидовая кислота, бетаметазон
Взрослые Разрешено
Дети с осторожностью
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2044 аптеки

Аптека оптовых цен
Кременчуг, ул.Бойка 3А
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Линда-Фарм
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 57
Фузидерм -б крем для наружного применения 2% туба 15г
Pharma International (Иордания)
от 118.40
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Харьковская 2/1
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Витамин
Вишневое, ул.Святоюрьевская 11
Фузідерм-б крем 15г
Pharma International
есть
Будем Здоровы Вместе
Херсон, ул.Илюши Кулика 137В
Фузидерм-б крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Фарма Інтернешенал, Йорданія
от 117.80
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 129
Фузидерм б крем 15,0
Фарма Интернешнл ИОРДАНИЯ
от 121.08
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Ахсарова 15
Фузидерм,б,крем,2%,15.0
Фарма Интернешенал
есть
Аптека оптовых цен
Луцк, пр.Воли 5/1
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Добра аптека №1
Киев, пр.Владимира Маяковского 6
Фузидерм-б крем 15.0
Фарма
от 131.61
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Людвига Свободы 31
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Аптека "Будьте Здоровы"
Белая Церковь, ул.Павличенко 49/1
Фузидерм-б крем 2% 15г туб.
Фарма Интернешенал
от 128.53
Конекс
Винница, ул.Николаевская 2
Фузідерм-б крем 2% 15,0
Pharma International
от 126.73
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Греческая 45
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 140.92
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 136.32
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 122.73
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 124.15
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 129.70
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 125/3
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 140.92
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 137.36
АКС
Одесса, ул.Святослава Рихтера 132/1
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 121.64
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 53
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 124.15
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королева 65
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 136.32
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 140.92
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 46
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 131.72
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Костанди 162/2
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 137.12
Аптека низкие цены №1
Миргород, ул.Гоголя 170А
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 137.36
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Небесной Сотни 10
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 116.15
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 68
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 127.07
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 121.63
АКС
Одесса, ул.Академика Корольова 33
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 122.77
АКС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 1
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 122.77
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 120.86
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королёва 49
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 122.77
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 137.36
Аптека оптовых цен
Винница, пр.Юности 20/73 (помещение 253)
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Фузидерм-б 15г крем
Мегаком
от 122.71
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Натальи Ужвий 58
Фузидерм,б,крем,2%,15.0
Фарма Интернешенал
есть
Конекс
Хмельник, ул.1-Мая 54
Фузідерм-б крем 2% 15,0
Pharma International
от 119.43
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Академика Глушко 14
Фузидерм-б крем 2% туба 15г
PHARMA INTERNATIONAL (ИОРДАНИЯ) (МЕГАКОМ)
от 126.43
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Героев Труда 13
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Гиршмана 16
Фузидерм,б,крем,2%,15.0
Фарма Интернешенал
есть
Конекс
Хмельник, ул.Летописная 2
Фузідерм-б крем 2% 15,0
Pharma International
от 118.67
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 190/1
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 88А
Фузидерм-б крем туба 15г
ФАРМА ИНТЕРНЕШНАЛ
от 112.01
Конекс
Гайсин, ул.Соборная 55
Фузідерм-б крем 2% 15,0
Pharma International
от 118.68
Будем Здоровы Вместе
Южное, пр.Мира 15/3
Фузидерм-б крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Фарма Інтернешенал, Йорданія
от 117.35
«Народная» Аптека №42
Энергодар, пр.Строителей 38
Фузидерм б крем 15,0
Фарма Интернешнл ИОРДАНИЯ
от 120.47
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Фузидерм б крем туба 15 г pharma international (иордания)
Pharma International (Иордания)
от 122.85
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 26
Фузидерм-б крем 15г |
PHARMA INTERNATIONAL
есть
Инструкция по применению Фузидерм-Б, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фузидерм-Б, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фузидерм-Б с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Фузидерм-Б крем по 15 г в тубах
Фузидерм-Б
крем
Мегаком
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top