Хондроксид форте инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Хондроксид форте - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить хондроїтину сульфат натрію 400 мг, глюкозаміну сульфат калію хлорид 350 мг, природні фосфоліпіди (EPL субстанція) 10 мг, вітамін E ацетат 3 МО;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, тальк, бронопол, натрію крохмальгліколят, титану діоксид (Е 171), дихлорметан, спирт ізопропіловий.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Назва і місцезнаходження виробника

Наброс Фарма Пвт. Лтд., Сьорвей № 110/А/2 Аміт Фарм, Джейн Упасря, поблизу заводу Кока Кола, Н.Х. № 8, Каджіпура – 387411, Кхеда, Індія.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТС М01А Х.

Хондропротекторні властивості препарату забезпечуються синергічною дією його активних складових: хондроїтину сульфату та глюкозаміну гідрохлориду, що є субстратами побудови суглобового хряща.

Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який сприяє підтриманню цілісності матриксу хряща завдяки: підвищенню анаболічної активності хондроцитів (стимуляції синтезу протеогліканів); інгібуванню несприятливого впливу інтерлейкіну-1β на матрикс хряща; запобіганню надмірній деградації матриксу хряща (шляхом інгібування еластази в тканинах, а також шляхом зниження активності металопротеаз, таких як стромелізин і колагеназа, паралельно з підвищенням активності тканинного інгібітора металопротеаз, що блокує ці ферменти).

Хондроїтину сульфат також покращує гомеостаз синовіального середовища суглобів завдяки стимуляції синтезу гіалуронової кислоти, сприяючи таким чином підтриманню належної в'язкості синовіальної рідини. Завдяки ферментативним і антивільнорадикальним властивостям хондроїтину сульфат інгібує розвиток запальних реакцій, сприяє зниженню больового синдрому, покращанню функції суглобів.

Глюкозаміну сульфат заповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну, стимулює синтез протеогліканів і гіалуронової кислоти синовіальної рідини. Збільшує проникність суглобної капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобного хряща. Протизапальна дія глюкозаміну сульфату обумовлена блокуванням утворення супероксидних радикалів макрофагами і інгібуванням лізосомальних ферментів. Препарат сприяє фіксації сірки в процесі синтезу хондроїтинсірчаної кислоти, полегшує нормальне відкладення кальцію в кістковій тканині. Гальмує розвиток дегенеративних процесів у суглобах, відновлює їх на функцію, зменшуючи біль у суглобах. Сульфати також беруть участь у синтезі глікозаміногліканів і метаболізмі тканини хряща.

Природні фосфоліпіди (субстанція ЕРL) являють собою дигліцеридні ефіри холінфосфорної кислоти природного походження з переважанням поліненасичених жирних кислот, в основному лінолевої (70 %), ліноленової та олеїнової. Фосфоліпіди виявляють антиоксидантну та протизапальну активність, підтримують та нормалізують функцію клітинних мембран.

Вітамін Е – жиророзчинний вітамін, який має високу антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь у проліферації клітин та процесах клітинного метаболізму.

Фармакокінетика. Після одноразового перорального прийому препарату в середній терапевтичній дозі максимальна концентрація хондроїтину сульфату в плазмі крові досягається через 3-4 години, у синовіальній рідині-через 4-5 годин. Біодоступність хондроїтину сульфату становить 13-15%. Виводиться нирками протягом 24 годин.

Прийнятий ентерально глюкозамін на 90% всмоктується з кишечнику. Понад 25% прийнятої дози потрапляє з плазми крові до хрящової тканини та синовіальних оболонок суглобів. Метаболізується до сечовини, вуглекислого газу та води, виводиться із сечею.

Показання для застосування

Дегенеративно-дистрофічні захворювання опорно-рухового апарату (остеоартроз периферичних суглобів та остеохондроз хребта).

Період одужання після травм, операцій опорно-рухового апарату тощо (для прискорення утворення кісткового мозоля).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, вагітність, період годування груддю, гострий інфаркт міокарда, фенілкетонурія, тяжка ниркова недостатність, дитячий вік до 12 років.

Особливі застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Протипоказано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та в роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти

Не застосовують дітям віком до 12 років. 

Спосіб застосування та дози

Приймають внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води. Дорослим та дітям старше 12 років у перші три тижні застосовувати по 1 капсулі 3 рази на добу; в наступні дні – по 1 капсулі 2 рази на добу. Мінімальна тривалість лікування – 2 місяці.

Передозування

Передозування малоймовірне. При передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти

Можливі прояви алергічних реакцій (шкірні висипання, свербіж, кропив’янка тощо), порушення роботи шлунково-кишкового тракту (нудота, біль у животі, метеоризм, діарея, запор), що минають після припинення прийому препарату.

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Можливе посилення дії кумаринових антикоагулянтів. Через це у пацієнтів, які приймають варфарин, доцільно контролювати параметри коагуляції. Можливе посилення шлунково-кишкового всмоктування тетрацикліну та зменшення – пеніцилінів і хлорамфеніколу.

Препарат сумісний з нестероїдними протизапальними засобами і глюкокортико-стероїдами, також його застосування може знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

№ 30 – по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в картонній упаковці;

№ 60 – по 10 таблеток у блістері, по 6 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Хондроксид форте, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Хондроксид форте, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Хондроксид форте с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Хондроксид форте таблетки, п/о №60 (10х6)
Производитель Наброс Фарма Пвт. Лтд., Индия
МНН Comb drug
Регистрация № UA/12441/01/01 от 28.09.2012. Приказ № 755 от 28.09.2012
Код АТХ

Просмотренные товары

Хондроксид форте таблетки, п/о №60 (10х6)
Хондроксид форте таблетки, п/о №30 (10х3)
Хондроксид форте
таблетки
Наброс Фарма
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Собираетесь в отпуск или на отдых?
Собираетесь в отпуск или на отдых? Возьмите с собой в аптечку.... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top