Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах

Цены в аптеках

Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах

Склад

діючі речовини: betamethasone, gentamycin;

1 г мазі містить 1 мг бетаметазону (у формі 17-валерату) та 1 мг гентаміцину (у формі сульфату);

допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь від майже білого до світло-жовтого кольору без сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди, комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики.

Код АТХ D07С C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Целестодерм-В® з Гараміцином поєднує в собі тривалу протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону валерату з широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Активний стосовно Staphylococcus aureus (коагулазопозитивні, коагулазонегативні і деякі штами, які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.

Фармакокінетика.

Дані про фармакокінетику препарату Целестодерм-В® з Гараміцином відсутні.

Показання

Дерматози, які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами, при ускладненні або при підозрі на ускладнення вторинною інфекцією, викликаною чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна, дитяча, монетоподібна), аногенітальний та старечий свербіж, контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, інтертригінозний дерматит, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Препарат протипоказаний при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, рожевих вуграх, вітряній віспі, вірусних інфекціях, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У зв’язку з присутністю парафіну білого м’якого і олії мінеральної застосування мазі Целестодерм-В® з Гараміцином на аногенітальну ділянку може пошкодити структуру латексних презервативів та знизити їх безпеку при використанні під час лікування.

Особливості застосування

Целестодерм-В® з Гараміцином, мазь, не призначений для застосування в офтальмології.

Слід дотримуватися особливої обережності при нанесенні мазі на обличчя. Не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки.

Не рекомендується застосування препарату під оклюзійні пов’язки (гіпс тощо).

При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на фоні лікування маззю Целестодерм-В® з Гараміцином застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.

Будь-які побічні ефекти, що спостерігалися при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей (зокрема у немовлят).

Спостерігалися перехресні алергічні реакції з антибіотиками групи аміноглікозидів.

Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів, як правило, збільшується зі збільшенням дозування кортикостероїду, збільшенням тривалості лікування та величини оброблюваної поверхні тіла. Слід вжити відповідних застережних заходів у таких випадках, оскільки кортикостероїди можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи. У разі розвитку пригнічення лікарський засіб слід відмінити або зменшити частоту нанесення, або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ системи, як правило, відновлюється при відміні препарату. В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

Системна абсорбція гентаміцину при місцевому застосуванні може бути вищою при лікуванні великих поверхонь тіла, особливо при довготривалому застосуванні або при наявності пошкоджень шкіри. У таких випадках можливе виникнення небажаних ефектів, пов’язаних із системною абсорбцією гентаміцину, тому рекомендуються відповідні застережні заходи.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори, включаючи гриби. У цьому випадку, а також при розвитку подразнення, сенсибілізації або суперінфекції терапію препаратом слід припинити та призначити відповідне лікування.

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можуть виникнути порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення зору, пацієнту слід пройти обстеження у офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після застосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки безпека застосування місцевих кортикостероїдів вагітним не встановлена, не слід застосовувати препарат у І триместрі вагітності. Призначення препарату можливе тільки на пізніших термінах вагітності, якщо очікувана користь для майбутньої матері перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великі ділянки, у великих кількостях або протягом тривалих періодів, а також під оклюзійні пов’язки.

На даний час не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди при місцевому застосуванні внаслідок системної абсорбції проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення годування груддю або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Мазь наносять тонким шаром на всю уражену ділянку шкіри 2 рази на добу – вранці та ввечері.

Частоту нанесення препарату визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовують 1 раз на добу, при більш тяжких ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання, а також від відповіді хворого на лікування. Проте якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3 – 4 тижнів, діагноз потрібно переглянути.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону (АКТГ). Підвищення внутрішньочерепного тиску виявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга. Однократне передозування гентаміцином не призводило до появи симптомів передозування. Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію.

Побічні реакції

При лікуванні препаратом побічні реакції спостерігаються дуже рідко та включають підвищення чутливості, висип та пігментацію шкіри, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, фолікулярний висип, еритему, телеангіектазії, відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, акнеподібні висипання, гіпопігментацію, періоральний дерматит і алергічний контактний дерматит, мацерацію шкіри, вторинну інфекцію, атрофію шкіри, стриї та пітницю.

В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості.

Лікування гентаміцином може супроводжуватись тимчасовим подразненням шкіри (еритема та свербіж), що зазвичай не потребує відміни лікування.

Повідомлялося про нечіткість зору (див. також розділ «Особливості застосування») при застосуванні кортикостероїдів (частота невідома).

При застосуванні препарату на великі поверхні або з оклюзійною пов’язкою, особливо протягом тривалого періоду, необхідно мати на увазі можливість розвитку системної дії препарату. Будь-які побічні явища, що спостерігаються при системному застосуванні глюкокортикоїдів, включаючи супресію кори надниркових залоз, можуть виникати і при їх місцевому застосуванні.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Упаковка

По 30 г в тубах. По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія/

Schering-Plough Labo NV, Belgium.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата останнього перегляду.

Дата последнего обновления: 06.01.2019

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска мазь
Условия отпуска по рецепту
Категория При атопическом дерматите
Регистрация UA/3403/02/01 от 19.05.2015 (приказ 291(2))
АТХ-классификация D07CC01 - Бетаметазон и антибиотики
МНН Бетаметазон и антибиотики
Фармгруппа Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди, комбінації з антибіотиками. Бетаме
Действующие вещества гентамицин, бетаметазон
Производитель Шеринг-Плау Лабо Н.В., Бельгия
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители разрешено

Найдено 2027 аптек

Аптека Watsons
Киев, бул.Перова 36
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 184,87
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Целестодерм-в з гараміцином мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека Watsons
Киев, ул.Спасская 5
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 142,27
Аптека Watsons
Киев, ул.Льва Толстого 5А
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 164,44
Аптека оптовых цен
Хмельницкий, ул.Пилотская 1 (ул.60 лет СССР)
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Watsons
Ирпень, ул.Шевченка 4Г
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 158,31
Аптека Подорожник
Черновцы, пр.Независимости 119
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 154,50
Аптека Watsons
Киев, ул.Михаила Гришко 3А
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 177,98
Аптека Подорожник
Богородчаны, ул.Тараса Шевченко 53/6
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 144,99
Аптека Подорожник
Славута, ул.Соборности 26/46
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 139,99
Аптека Watsons
Бровары, ул.Гагарина 14
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 171,13
Аптека оптовых цен
Энергодар, ул.Казацкая 16В
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Альго-Фарм
Киев, ул.Прилужная 4/15
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30 г
Schering-Plough Central East (Швейцария)
от 163,00
Аптека Watsons
Киев, ул.Гната Юры 20
Целестодерм-в® с гарамицином мазь туба 30 г 1 schering-plough labo (бельгия)
Шерінг Плау, Германія
от 150,62
Аптека Подорожник
Виноградов, ул.Мира 71
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 161,99
Аптека Подорожник
Луцк, ул.Сенаторки Левчановской 4
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 147,99
Аптека №1"Аптека Булгакова"
Киев, ул.Воздвиженская 52/54 (вход в арку)
Целестодерм в с гар. мазь 30г
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 162,53
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Славы 3
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Подорожник
Здолбунов, ул.Школьная 31
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 147,50
Аптека Подорожник
Самбор, ул.Госпитальная улица 12Д
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 178,50
Аптека "Славутич"
Харьков, ш.Салтовское 262Б
Целестодерм-v с гарамиц,мазь,30.0
Шеринг-Плау
есть
Аптечная сеть 911
Харьков, ул.Сумская 39
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Подорожник
Любешов, ул.Независимости 60
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 150,50
D.S.
Ирпень, ул.Авиаконструктора Антонова 4Б
Целестодерм-в з гараміцином мазь 30 г
Шерінг Плау
от 141,14
Аптека для економних
Киев, ул.Елены Телиги 31/1
Целестодерм-в c гарамицином мазь 30.0
Шеринг-Плау
от 164,84
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.28 Июня/Пушкина 62-64/52
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Подорожник
Калуш, ул.Богдана Хмельницкого 30
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 144,99
Аптека оптовых цен
Мариуполь, ул.Троицкая 46
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Фарм-союз
Конотоп, пл.Мира 2
Целестодерм в з гараміцином мазь 30г
Шеринг-Плау
от 153,48
Аптека Подорожник
Тячев, ул.Независимости 36
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 145,99
Аптека Подорожник
Ковель, ул.Независимости 55
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 141,50
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 48
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Подорожник
Тернополь, ул.Русская 24
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 139,50
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Галицкая 47/13
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 142,50
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Троллейбусная 1
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 146,99
Аптека оптовых цен
Дружковка, ул.Соборная 32А
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Рецепты здоровья
Бровары, ул.Тараса Шевченко 14
Целестодерм-в c гарамицином мазь 30.0
Шеринг-Плау
от 178,90
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Саксаганского 101
Целестодерм-в c гарамицином мазь 30.0
Шеринг-Плау
от 132,81
Аптека Подорожник
Коломыя, пр.Михаила Грушевского 19
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 132,99
Аптека Подорожник
Калуш, ул.Колокольная 5
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 147,99
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 41А
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека ТАС
Киев, ул.Героев Днепра 34
Целестодерм-в с гарамицином мазь 30г
Schering-Plough Labo
от 128,69
Аптека Подорожник
Старый Самбор, ул.Льва Галицкого 86В
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 141,99
Аптека Подорожник
Львов, ул.Червоной Калины 68
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 167,99
Аптека "Будьте Здоровы"
Березань, ул.Шевченковский путь 139
Целестодерм-в с гарамицином 30 г мазь туба
Schering-Plough Labo
от 143,50
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Целестодерм-в з гараміцином мазь туба 30г
Schering
есть
Лекхим
Киев, ул.Волгоградская 3
Целестодерм-в з гараміцином мазь по 30 г у тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 145,04
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 47А
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Аптека Подорожник
Самбор, ул.Валовая 58/1
Целестодерм в з гарам. мазь туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 147,50
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Победы 117
Целестодерм-в с гарамицином мазь туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126,60
Инструкция по применению Целестодерм-В с гарамицином, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Целестодерм-В с гарамицином, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Целестодерм-В с гарамицином с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон ультра мазь по 15 г в тубах
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон ультра
крем, мазь
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Целестодерм-В с гарамицином?

Показать все аптеки, где есть Целестодерм-В с гарамицином
Top