Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах

Цены в аптеках

Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах

Склад

діючі речовини: betamethasone, gentamycin;

1 г крему містить 1 мг бетаметазону (у формі 17-валерату) та 1 мг гентаміцину (у формі сульфату);

допоміжні речовини: хлоркрезол, натрію дигідрофосфат дигідрат, кислота фосфорна розведена, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір, парафін білий м’який, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма

Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого кольору без сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди, комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики.

Код АТХ D07С C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Целестодерм-В® з Гараміцином поєднує в собі тривалу протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону валерату з широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Активний стосовно Staphylococcus aureus (коагулазопозитивні, коагулазонегативні і деякі штами, які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.

Фармакокінетика.

Дані про фармакокінетику препарату Целестодерм-В® з Гараміцином відсутні.

Показання

Дерматози, які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами, при ускладненні або при підозрі на ускладнення вторинною інфекцією, викликаною чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна, дитяча, монетоподібна), аногенітальний та старечий свербіж, контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, інтертригінозний дерматит, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Препарат протипоказаний при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, рожевих вуграх, вітряній віспі, вірусних інфекціях, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У зв’язку з присутністю парафіну білого м’якого і олії мінеральної застосування крему Целестодерм-В® з Гараміцином на аногенітальну ділянку може пошкодити структуру латексних презервативів та знизити їх безпеку при використанні під час лікування.

Особливості застосування

Целестодерм-В® з Гараміцином, крем, не призначений для застосування в офтальмології.

Не рекомендується застосування крему під оклюзійні пов’язки (гіпс тощо).

Слід дотримуватися особливої обережності при нанесенні крему на обличчя. Не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки. 

При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на фоні лікування кремом Целестодерм-В® з Гараміцином застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.

Будь-які побічні ефекти, що спостерігалися при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей (зокрема у немовлят).

Спостерігалися перехресні алергічні реакції з антибіотиками групи аміноглікозидів.

Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів, як правило, збільшується зі збільшенням дозування кортикостероїду, збільшенням тривалості лікування та величини оброблюваної поверхні тіла. Слід вжити відповідних застережних заходів у таких випадках, оскільки кортикостероїди можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи. У разі розвитку пригнічення лікарський засіб слід відмінити або зменшити частоту нанесення, або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ системи, як правило, відновлюється при відміні препарату. В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

Системна абсорбція гентаміцину при місцевому застосуванні може бути вищою при лікуванні великих поверхонь тіла, особливо при довготривалому застосуванні або при наявності пошкоджень шкіри. У таких випадках можливе виникнення небажаних ефектів, пов’язаних із системною абсорбцією гентаміцину, тому рекомендуються відповідні застережні заходи.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори, включаючи гриби. У цьому випадку, а також при розвитку подразнення, сенсибілізації або суперінфекції терапію препаратом слід припинити та призначити відповідне лікування.

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можуть виникнути порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення зору, пацієнту слід пройти обстеження у офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після застосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки безпека застосування місцевих кортикостероїдів вагітним не встановлена, не слід застосовувати препарат у І триместрі вагітності. Призначення препарату можливе тільки на пізніших термінах вагітності, якщо очікувана користь для майбутньої матері перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великі ділянки, у великих кількостях або протягом тривалих періодів, а також під оклюзійні пов’язки.

На даний час не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди при місцевому застосуванні внаслідок системної абсорбції проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення годування груддю або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Крем наносять тонким шаром на всю уражену ділянку шкіри 2 рази на добу – вранці та ввечері.

Частоту нанесення препарату визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовують 1 раз на добу, при більш тяжких ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання, а також від відповіді хворого на лікування. Проте якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3 – 4 тижнів, діагноз потрібно переглянути.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону (АКТГ). Підвищення внутрішньочерепного тиску виявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга. Однократне передозування гентаміцином не призводило до появи симптомів передозування. Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію.

Побічні реакції

При лікуванні препаратом побічні реакції спостерігаються дуже рідко та включають підвищення чутливості, висип та пігментацію шкіри, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, фолікулярний висип, еритему, телеангіектазії, відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, акнеподібні висипання, гіпопігментацію, періоральний дерматит і алергічний контактний дерматит, мацерацію шкіри, вторинну інфекцію, атрофію шкіри, стриї та пітницю.

В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості.

Хлоркрезол може спричинити алергічні реакції.

Лікування гентаміцином може супроводжуватись тимчасовим подразненням шкіри (еритема та свербіж), що зазвичай не потребує відміни лікування.

Повідомлялося про нечіткість зору (див. також розділ «Особливості застосування») при застосуванні кортикостероїдів (частота невідома). 

При застосуванні препарату на великі поверхні або з оклюзійною пов’язкою, особливо протягом тривалого періоду, необхідно мати на увазі можливість розвитку системної дії препарату. Будь-які побічні явища, що спостерігаються при системному застосуванні глюкокортикоїдів, включаючи супресію кори надниркових залоз, можуть виникати і при їх місцевому застосуванні.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Упаковка

По 30 г в алюмінієвих тубах. По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія/

Schering-Plough Labo NV, Belgium.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата последнего обновления: 06.01.2019

Характеристики

Форма выпуска крем
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/3403/01/01 от 12.06.2015 (приказ 336(2))
Действующие вещества бетаметазон, гентамицин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2943 аптеки

Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Целестодерм-в c гарамицином крем 30.0
Шеринг-Плау
от 143.35
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Целестодерм-в з гараміцином крем 30 г
MSD
от 132.19
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Прохоровская 10
Целестодерм -в с гарамицином крем по 30 г в тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 130.70
Витамин
Борисполь, ул.Нижний Вал 5А
Целестодерм-в з гараміцином крем туба 30г
Schering
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Московский 274Б (супермаркет Восторг)
Целестодерм-v с гарамиц,крем,30.0
Шеринг-Плау
есть
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 106
Целестодерм-в с гарамиц крем 30г |
SCHERING-PLOUGH
есть
Країна здоров'я
Киев, пр.Космонавта Комарова 2 (Гарматная 44)
Целестодерм-в с гарамицином крем 30г
Про-фарма ООО
от 153.29
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Юности 6А
Целестодерм-в c гарамицином крем 30.0
Шеринг-Плау
от 151.07
Киевфарм
Буча, ул.Ивана Кожедуба 3
Целестодерм-в с гарамицином 30 г крем туба
Schering-Plough Labo
от 124.87
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Клочковская 191А
Целестодерм-v с гарамиц,крем,30.0
Шеринг-Плау
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Целестодерм в с гарамицином крем 30г
Шеринг АГ, Германия
от 144.24
Аптекарь
Киев, ул.Преображенская 8б
Целестодерм-в с гар. крем туб.30г
Schering-Plough(Бельгия)
от 133.07
Аптека Здравица
Славянск, ул.Свободы 16а
Целестодерм-в с гарамиц крем 30г |
SCHERING-PLOUGH
есть
Будем Здоровы Вместе
Киев, ул.Хорива 1а
Целестодерм -в с гарамицином крем по 30 г в тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 152.00
Шератон-Трейд
Днепр, ул.Передовая 511
Целестодерм®-в з гараміцином крем по 30 г у тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 162.70
Аптека КОСМО
Киев, ул.Большая Васильковская 143/2 (ТЦ "Интервал Плаза")
Целестодерм-в з гараміцином крем 30 г
MSD
от 132.19
Добрі ліки
Курахово, ул.Лермонтова 17
Целестодерм-в с гарамиц крем 30г |
SCHERING-PLOUGH
есть
Витамин
Киев, ул.Академика Туполева 13А
Целестодерм-в з гараміцином крем туба 30г
Schering
есть
Алтея
Бровары, ул.Гагарина 5
Целестодерм-в с гарамицином крем 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ
от 134.69
Аптека "Будьте Здоровы"
Коцюбинское, ул.Доковская 14
Целестодерм-в с гарамицином 30 г крем туба
Schering-Plough Labo
от 136.53
Аптека Копейка
Киев, ул.Андрея Малышко 4/3
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 134.89
Аптека низких цен
Киев, ул.Бальзака 60
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 137.06
Аптека низких цен
Киев, ул.Ревуцкого 31
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 141.74
Аптека низких цен
Киев, ул.Героев Днепра 67А
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 139.87
Аптека низких цен
Киев, бул.Чоколовский 1
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 146.47
Аптека низких цен
Киев, ул.Княжий затон 10
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 137.53
Аптека низких цен
Киев, ул.Большая Васильковская 72
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 140.58
Аптека низких цен
Киев, ул.Александра Архипенко 1/12
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 141.71
Аптека низких цен
Киев, ул.Маршала Тимошенко 9
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 140.26
Аптека низких цен
Киев, бул.Тараса Шевченко 26/4
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 141.62
Аптека низких цен
Киев, ул.Лаврухина 3
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 136.92
Аптека низких цен
Киев, ул.Маршала Тимошенко 21
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 142.59
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Космонавтов 32/1
Целестодерм -в с гарамицином крем по 30 г в тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 129.75
Аптека низких цен
Киев, ул.Алма-Атинская 2Б
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 137.96
Аптека низких цен
Киев, ул.Бульварно-Кудрявская 51/16
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 140.55
Аптека низких цен
Киев, ул.Вишняковская 9
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 141.55
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Воздухофлотский 38
Целестодерм-в c гарамицином крем 30.0
Шеринг-Плау
от 138.17
Аптека низких цен
Киев, пр.Героев Сталинграда 44А
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 141.53
Аптека низких цен
Киев, ул.Ярославов Вал 20
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 140.43
Аптека низких цен
Киев, ул.Межигорская 3/7
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 139.41
Аптека низких цен
Киев, ул.Московская 46/2
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 141.46
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Дворцовая 13
Целестодерм-в с гарамицином крем туба 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 126.60
Аптека низких цен
Киев, ул.Данила Щербаковского 47
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 139.65
Аптека низких цен
Киев, ул.Антоновича 66
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 140.65
Аптека Доброго Дня
Львов, ул.Кульпарковская 226А
Целестодерм в гарам. крем 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 150.00
Аптека Доброго Дня
Одесса, пр.Добровольского 147/1
Целестодерм в гарам. крем 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 150.00
Аптека низких цен
Киев, ш.Харьковское 166В
Целестодерм в+гарамицин крем 30г
ScheringPl
от 140.58
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Георгия Кирпы 5
Целестодерм в гарам. крем 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 150.00
Аптека Доброго Дня
Львов, ул.Княгини Ольги 100
Целестодерм в гарам. крем 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)
от 150.00
Аптека Подорожник
Львов, ул.Джерельная 1
Целестодерм в з гарам. крем туба 30г №1
Шерінг Німеччина
от 147.99
Инструкция по применению Целестодерм-В с гарамицином, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Целестодерм-В с гарамицином, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Целестодерм-В с гарамицином с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Фузидерм-Б крем по 15 г в тубах
Фузидерм-Б
крем
Мегаком
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Целестодерм-В с гарамицином?

Показать все аптеки, где есть Целестодерм-В с гарамицином
Top