Церебролизин раствор д/ин. 215.2 мг/мл по 20 мл №5 в амп.

Цены в аптеках

Церебролизин раствор д/ин. 215.2 мг/мл по 20 мл №5 в амп.

Склад

діюча речовина: концентрат Церебролізину® ;

1 мл розчину містить 215,2 мг концентрату Церебролізину® (пептидного препарату, що виробляється з головного мозку свиней); 

допоміжні речовини: натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин бурштинового кольору.

Фармакотерапевтична група

Психостимулятори та ноотропні засоби.

Код АТХ N06B X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Протеолітична пептидна фракція, яку отримують із мозку свиней, стимулює диференціацію клітин, покращує функцію нервових клітин і активує механізми захисту і відновлення. Експерименти на тваринах продемонстрували, що Церебролізин® безпосередньо впливає на нейрональну і синаптичну пластичність, і це сприяє поліпшенню когнітивних функцій. Це було продемонстровано на молодих, дорослих і старих тваринах з погіршеною здатністю до навчання. В експериментах з моделями церебральної ішемії Церебролізин® зменшував розмір інфаркту, запобігав утворенню набряку, стабілізував мікроциркуляцію, нормалізував неврологічні і когнітивні порушення і вдвічі збільшував показники виживання. Позитивні результати були також отримані при дослідженнях на моделях хвороби Альцгеймера. Окрім безпосередньої дії на нейрони, Церебролізин® значно збільшує кількість молекул, які забезпечують транспортування глюкози через гематоенцефалічний бар'єр, компенсуючи таким чином критичний дефіцит енергії, що спостерігається при цьому захворюванні.

Кількісний аналіз електроенцефалограм здорових добровольців і хворих на судинну деменцію показав значне дозозалежне підвищення нейрональної активності (збільшення частот альфа- і бета-ритмів) після чотирьох тижнів лікування препаратом Церебролізин®. Незалежно від причин захворювання, як при нейродегенеративній деменції альцгеймерівського типу, так і при судинній деменції, після лікування препаратом Церебролізин® у пацієнтів об'єктивно поліпшуються когнітивні функції і спроможність до самообслуговування. Клінічно помітне поліпшення стану пацієнтів спостерігається вже після двох тижнів лікування препаратом і посилюється при продовженні терапії. Позитивний ефект при терапії препаратом Церебролізин® відзначається у 60–70 % пацієнтів незалежно від виду деменції. У разі сенільної деменції альцгеймерівського типу поліпшення клінічного стану пацієнтів зберігається після закінчення активної терапії. Особливо це стосується довгострокового поліпшення спроможності до повсякденної діяльності, внаслідок чого зменшується необхідність у сторонньому догляді і нагляді за пацієнтами. Завдяки своїй нейротрофічній активності (схожій на дію фактора росту нервів) Церебролізин® може значно уповільнювати, а у деяких випадках – зупиняти прогресування нейродегенеративних процесів.

Пептиди з великою молекулярною масою з антигенним потенціалом видаляються з препарату у процесі виробництва.

Дослідження не виявили впливу препарату на імунну систему. Експерименти показали, що Церебролізин® не спричиняє утворення антитіл або анафілактичних реакцій.

Церебролізин® не стимулює рецептори гістаміну і не впливає на гемаглютинацію еритроцитів.

Фармакокінетика.

Оскільки протеолітична пептидна фракція, одержана з мозку свиней, містить короткі біологічно активні пептиди, схожі або ідентичні тим, які продукуються ендогенно, безпосередньо виміряти фармакокінетичні параметри препарату Церебролізин® дотепер не вдалося. Непрямі фармакокінетичні дані були отримані на підставі вивчення фармакодинамічного профілю препарату. Нейротрофічна активність препарату Церебролізин® у плазмі крові виявляється протягом 24 годин після одноразового введення. Компоненти препарату можуть перетинати гематоенцефалічний бар'єр. Доклінічні експерименти in vivo виявили ідентичну фармакодинамічну дію препарату на центральну нервову систему при інтрацеребровентрикулярному і периферичному введенні. Це є непрямим свідченням того, що компоненти препарату долають гематоенцефалічний бар'єр.

Показання

  • Органічні, метаболічні порушення та нейродегенеративні захворювання головного мозку, особливо сенільна деменція типу Альцгеймера.
  • Ускладнення після інсульту.
  • Травматичні пошкодження головного мозку (стани після оперативного втручання на мозку, закриті черепно-мозкові травми, струс мозку).

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
  • Епілепсія.
  • Тяжкі порушення функції нирок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Враховуючи фармакологічний профіль препарату Церебролізин®, слід приділяти особливу увагу можливим адитивним ефектам у разі його комбінованого застосування з антидепресантами або інгібіторами МАО. У таких випадках рекомендується знижувати дози антидепресантів.

Церебролізин® не слід змішувати зі збалансованими розчинами амінокислот в одному інфузійному флаконі.

Допускається одночасне застосування препарату Церебролізин® з вітамінами і серцево-судинними препаратами, однак їх не слід змішувати в одному шприці.

Особливості застосування

Особлива обережність необхідна у разі призначення Церебролізину® хворим з алергічним діатезом.

Хоча немає свідчень про те, що Церебролізин® може збільшувати навантаження на нирки, препарат не слід вводити хворим із тяжкою нирковою недостатністю.

Цей лікарський засіб містить 2,57 мг натрію в 1 мл розчину, що еквівалентно 0,13 % рекомендованого максимального добового споживання натрію для дорослих. Слід бути обережним при застосуванні пацієнтам, які дотримуються дієти з контрольованим вмістом натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Дослідження на тваринах не виявили репродуктивної токсичності препарату. Однак дані щодо впливу препарату на репродуктивну функцію людини відсутні. Церебролізин® можна застосовувати у період вагітності лише після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі для жінки і потенційного ризику для плода/дитини. На період застосування препарату годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Клінічні дослідження не виявили впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами, однак у деяких пацієнтів Церебролізин® може спричиняти певні небажані побічні ефекти з боку нервової системи і психічної сфери, унаслідок чого може тимчасово порушуватися здатність керувати автотранспортом та іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат необхідно вводити внутрішньовенно або внутрішньом'язово.

Нерозведений Церебролізин® можна вводити у дозах до 5 мл внутрішньом'язово і до 10 мл шляхом внутрішньовенних ін'єкцій. Препарат у дозах від 10 до 50 мл (максимальна доза) рекомендується вводити лише шляхом повільних внутрішньовенних інфузій після розведення до об'єму 100 мл одним із зазначених нижче стандартних розчинів. Тривалість інфузій повинна становити від 15 до 60 хвилин.

Після розведення 0,9 % розчином натрію хлориду (9 мг NaCl/мл), розчином Рінгера (Na+ 153,98 ммоль/л, Ca2+ 2,74 ммоль/л, K+ 4,02 ммоль/л, Cl 163,48 ммоль/л) або 5 % розчином глюкози розчин для інфузій є фізично і хімічно стабільним протягом 24 годин у разі зберігання при кімнатній температурі у незахищеному від світла місці. З мікробіологічної точки зору розчин для інфузій необхідно вводити одразу ж після приготування.

Оптимальна рекомендована тривалість курсу лікування становить 10–20 днів при щоденному введенні препарату.

Можливі одноразові введення у дозі до 50 мл, але ефективнішою є курсова терапія.

Рекомендовані добові дози:

  • Органічні, метаболічні порушення та нейродегенеративні захворювання головного мозку, особливо сенільна деменція типу Альцгеймера  5–30 мл
  • Ускладнення після інсульту 10–50 мл
  • Травматичні пошкодження головного мозку  10–50 мл
  • Для дітей   1–2 мл

Ефективність терапії зазвичай зростає при проведенні повторних курсів. Лікування слід продовжувати доти, доки спостерігається поліпшення стану пацієнта унаслідок терапії. Після проведення початкового курсу періодичність введення препарату може бути зменшена до 2 або 3 разів на тиждень. Між курсами терапії необхідно робити перерви тривалістю не менше тривалості курсу лікування.

Рекомендована доза для дітей віком від 6 місяців становить 0,1 мл/кг маси тіла (до 2 мл на добу).

Інструкції медичному персоналу

При введенні препарату Церебролізин® за допомогою постійного внутрішньовенного катетера перед вливанням і після вливання препарату систему необхідно промивати розчином натрію хлориду.

Набирати препарат з ампули/флакона слід безпосередньо перед використанням.

Допускається лише одноразовий відбір препарату з ампули/флакона.

Можна використовувати лише прозорий розчин бурштинового кольору.

Діти

Препарат застосовують у педіатричній практиці при наявності обґрунтованих показань.

Передозування

Не відзначено випадків інтоксикації або негативного впливу на здоров'я внаслідок передозування препарату Церебролізин®.

Побічні реакції

Далі зазначені небажані ефекти і реакції, які виникали під час клінічних досліджень і постмаркетингових спостережень, незалежно від наявності причинного зв'язку з терапією препаратом Церебролізин® (препарат застосовують для лікування переважно пацієнтів літнього віку, а зазначені симптоми часто відзначаються у цієї категорії пацієнтів).

З боку імунної системи

Поодинокі (<1/10000) – реакції гіперчутливості або алергічні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, пропасниця, озноб.

Метаболічні розлади

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – втрата апетиту.

Психічні розлади

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – у поодиноких випадках бажаний терапевтичний ефект супроводжувався ажитацією (з проявами агресії, сплутаністю свідомості, безсонням), депресія, апатія, слабкість.

З боку нервової системи

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – при дуже швидкому введенні можливе запаморочення, тремор, головний біль, сонливість.

Поодинокі (<1/10000) – великі епілептичні напади (grand mal), судоми.

З боку серцево-судинної системи

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія. 

Поодинокі (<1/10000) – при дуже швидкому введенні можливі відчуття серцебиття, тахікардія і аритмія, біль у серці.

З боку дихальної системи

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – гіпервентиляція, задишка, біль у грудях. 

З боку шлунково-кишкового тракту

Поодинокі (<1/10000) – диспепсія, діарея, запор, нудота, блювання.

З боку шкіри і підшкірних тканин

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – при дуже швидкому введенні можливе відчуття жару, посилене потовиділення, свербіж, висипання, включаючи макулопапульозні, кропив'янка, почервоніння шкіри.

Реакції загального характеру і місцеві реакції

Рідко поширені (>1/10000 – <1/1000) – підвищена стомлюваність, грипоподібні симптоми (наприклад: нежить, кашель, інфекції дихальних шляхів).

Поодинокі (<1/10000) – реакції у місці введення, зокрема еритема і печіння у місці ін'єкції, місцеві запальні реакції.

Інші реакції

Поодинокі (<1/10000) – больові відчуття у шиї, кінцівках, нижній частині спини.

Термін придатності

Церебролізин® в ампулах: 5 років.

Церебролізин® у флаконах: 2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.

Несумісність

Церебролізин® несумісний з розчинами, що змінюють рН препарату (5,0 ̶ 8,0), а також з розчинами, що містять ліпіди.

Церебролізин® не слід змішувати зі збалансованими розчинами амінокислот, вітамінами та серцево-судинними препаратами в одному інфузійному флаконі.

Упаковка

По 1 мл в ампулі з коричневого скла; по 10 ампул у картонній коробці.

По 2 мл в ампулі з коричневого скла; по 10 ампул у картонній коробці.

По 5 мл в ампулі з коричневого скла; по 5 ампул у картонній коробці.

По 10 мл в ампулі з коричневого скла; по 5 ампул у картонній коробці.

По 20 мл в ампулі з коричневого скла; по 5 ампул у картонній коробці.

По 30 мл або 50 мл у флаконі з коричневого скла, закупореному пробкою з хлорбутилового каучуку з фторполімерним покриттям та алюмінієвим ковпачком; по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник/Заявник

ЕВЕР Нейро Фарма ГмбХ, Австрія.

EVER Neuro Pharma GmbH, Austria.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/місцезнаходження заявника.

Обербургау 3, 4866 Унтерах-на-Аттерзеє, Австрія.

Oberburgau 3, 4866 Unterach am Attersee, Austria.

Дата последнего обновления: 07.04.2019
Инструкция по применению Церебролизин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Церебролизин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Церебролизин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
Категория Ноотропные
Регистрация UA/9989/01/01 от 21.03.2019 (приказ 629 (2))
Действующие вещества церебролизин
Взрослые Разрешено
Дети Разрешено
Беременные с учетом соотношения польза / риск
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 730 аптек

Полимед
Николаев, ул.Южная 39б
Церебролизин амп. 215,2 мг/мл по 20 мл №5
EBEWE ARZNEIMITTEL
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Амосова 25
Церебролизин амп 20мл №5
Эвер
от 1949,04
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Приемное отделение)
Церебролизин р-р д/ин. 215,2 мг/мл 20мл №5
Евер неуро фарма
от 2076,55
Добрі ліки
Лиман, пер.Садовый 1А
Церебролизин р-р д/ин 215,2мг/мл 20мл №5 |
EVER NEURO PHARMA
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Церебролизин р-р д/ин. амп. 20мл №5
ЕВЕР НЕЙРО ФАРМА ГМБХ
от 1830,65
Аптека оптовых цен
Чернигов, пр.Победы 82
Церебролизин р-р д/ин. амп. 20мл №5
ЕВЕР НЕЙРО ФАРМА ГМБХ
от 1830,65
Аптека оптовых цен
Винница, ул.Киевская 45 (помещ. 69)
Церебролизин р-р д/ин. амп. 20мл №5
ЕВЕР НЕЙРО ФАРМА ГМБХ
от 1830,65
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Церебролизин амп. 215,2 мг/мл по 20 мл №5
EBEWE ARZNEIMITTEL
от 2115,50
Аптека низких цен
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 113
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1929,14
Аптека низких цен
Каменское, бул.Строителей 24Б
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1875,07
Аптека низких цен
Каменское, ул.Мурахтова 1А
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1915,34
Аптека низких цен
Каменское, ул.Глаголева 18/26
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1909,00
Аптека низких цен
Днепр, ул.Европейская 8 Б
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1940,75
Аптека низких цен
Днепр, ул.Калиновая 14
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1928,31
Аптека низких цен
Першотравенск, ул.Пушкина 13
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1945,23
Аптека низких цен
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 10/25
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 2228,80
Аптека низких цен
Днепр, ул.Данила Галицкого 25
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1984,53
Аптека Копейка
Павлоград, ул.Западнодонбасская 3А-Д
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1965,00
Мировая аптека
Киев, ул.Багговутовская 8/10А
Церебролизин р-р д/ин. 215,2 мг/мл амп. 20 мл №5
EVER Neuro Pharma (Австрия)
от 2165,62
Аптека низких цен
Марганец, ул.Лермонтова 29
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 2030,67
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Центральная 45Д
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1944,73
Аптека Копейка
Днепр, ул.Харьковская 7а
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1990,00
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Шахтостроителей 6
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1849,05
Аптека низких цен
Днепр, пр.Мира 14
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1888,93
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Горького 166/1
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1939,75
Аптека низких цен
Днепр, пр.Героев 46
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1911,99
Аптека низких цен
Новомосковск, пл.Победы 2
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1975,08
Аптека низких цен
Новомосковск, ул.Гетманская 30
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1929,14
Аптека низких цен
Днепр, ул.Владимира Мономаха 11
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1929,14
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 67/30
Церебролизин р-р д/ин 215,2мг/мл 20мл №5 |
EVER NEURO PHARMA
есть
Аптека Копейка
Днепр, ж/м.Тополь 1 15
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1900,00
Аптека Копейка
Никополь, пр.Трубников 15
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1929,50
Аптека низких цен
Днепр, ул.Шолохова 1
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1939,75
Первая аптека
Харьков, пл.Конституции 20
Церебролизин р-р д/ин. амп. 20мл №5
ЕВЕР НЕЙРО ФАРМА ГМБХ
от 1830,65
Аптека Копейка
Мариуполь, ул.Троицкая 44
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1949,50
Аптека Шара
Запорожье, ул.Сталеваров 32
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 2020,00
Аптека низких цен
Мариуполь, бул.Меотиды 40/41
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1890,00
Аптека низких цен
Мариуполь, ул.Троицкая 44
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1945,23
Аптека низких цен
Мариуполь, ул.Бахчиванджи 22/89
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1968,91
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1929,50
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Новокузнецкая 27А
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1904,50
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Победы 30
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1945,23
Аптека Копейка
Запорожье, пр.Соборный 218
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1960,00
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Школьная 30
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 2085,00
Аптека низких цен
Днепр, пл.Старомостовая 3Д
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1975,08
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Ладожская 14
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 2223,83
Аптека Благодия
Запорожье, ул.Энтузиастов 2
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1940,75
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Чаривная 129Б
Церебролизин р-р д/ин. 20мл амп. №5
EVER, Австрия
от 1988,06
Мировая аптека
Киев, ул.Глыбочицкая 33-37
Церебролизин р-р д/ин. 215,2 мг/мл амп. 20 мл №5
EVER Neuro Pharma (Австрия)
от 2211,21
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Ярослава Мудрого 38
Церебролизин амп 20мл №5
Эвер
от 2006,06

Просмотренные товары

Церебролизин раствор д/ин. 215.2 мг/мл по 10 мл №5 в амп.
Церебролизин раствор д/ин. 215.2 мг/мл по 5 мл №5 в амп.
Церебролизин раствор д/ин. 215.2 мг/мл по 1 мл №10 в амп.
Церебролизин раствор д/ин. 215.2 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Церебролизин
раствор
ЭВЕР Нейро Фарма ГмбХ, Австрия
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top