UA RU

Эвейк-МД - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Загальна характеристика

міжнародна назва: лоратадин;

Основні фізико-хімічні властивості

круглі таблетки, білого або майже білого кольору, не покриті оболонкою, ледь двоопуклі з легким м´ятним запахом, приємні на смак; з обох боків на таблетках відтиск посмішки.

Склад

1 таблетка містить лоратадину 10 мг ;

допоміжні речовини : старлак, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, аспартам, м´ятний коригент.

Форма випуску

Таблетки для смоктання.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні препарати для системного застосування. Код АТС R06А Х13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Лоратадин - антигістамінний засіб із селективним впливом на периферичні Н₁ -рецептори гістаміну. Крім того, лоратадин інгібує дегрануляцію опа-систих клітин і блокує вторинні медіатори запалення, такі як простагландини та лейкотрієни, а також знижує експресію цитокінів та адгезію молекул. Не має седативного впливу та холіноблокуючої дії.

Лоратадин та його основні метаболіти не проникають крізь ГЕБ, зв´язуючись з периферичними Н₁ -рецепторами. При застосуванні в дозах, що перевищують тера-певтичні, відмічалась поява сонливості. Лоратадин не зв'язується з Н2 -рецепторами, не інгібує захоплення норадреналіну та практично не впливає на функцію серцево - судинної системи. Лоратадин значною мірою зв´язується з білками плазми крові, активний метаболіт зв'язується на рівні 73-76%. Біодоступність лоратадину пропорційна дозі. В перші 24 години елімінація в основному здійснюється через нирки (27% дози). Фармакокінетичний профіль лоратадину та його активного метаболіту змінюється у здорових людей молодого віку та у людей похилого віку.

Лоратадин та його активний метаболіт проникає крізь плаценту та в грудне молоко. 

Показання для застосування

Симптоматичне лікування алергічних захворювань - алергічного риніту, коньюктивіту, алергічного дерматиту, кропив´янки та атопічної екземи (нейродерміту).

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 1 раз на день. Дітям від 2 до 12 років – по ½ таблетки 1 раз на день або за призначенням лікаря. Таблетку слід поклати на язик до повного розсмоктування!

Лікування триває до досягнення терапевтичного ефекту (в середньому 5-7 днів).

Не рекомендується перевищувати указану дозу.

Побічна дія

Препарат звичайно добре переноситься, але можуть з´явитися : сухість слизових оболонок роту, головна біль, сонливість, нудота, гастрит, припливи крові. В рідких випадках – порушення функції печінки, шкірні алергічні реакції (екзантема, зуд), анафілактичні реакції, аритмії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Препарат протипоказаний дітям до 2 років. Не рекомендується призначати його у періоди вагітності і лактації.

Передозування

У дорослих доза більша за 10 мг спричинює тахікардію та сонливість.

У разі передозування слід промити шлунок фізіологічним розчином і призначити загальне симптоматичне та підтримуюче лікування.

Особливості застосування

Препарат з обережністю призначають хворим з порушенням функції печінки та нирок.

Пацієнти з тяжкою печінковою недостатністю потребують зниження дози препарату.

Даних про ефективність і безпеку препарату при лікуванні у дітей до 2 років немає, тому призначати їм препарат не рекомендується.

У людей похилого віку та у пацієнтів з порушенням функції печінки та нирок збільшується можливість розвитку побічних дій з боку ЦНС. У зв´язку з цим такі побічні ефекти, як сонливість, у таких пацієнтів виникає навіть при застосуванні препарату у рекомендованих дозах.

До виявлення індивідуальної реакції на препарат потрібно уникати керування автотранспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з лікарськими засобами. 

Циметидин, еритроміцин, кетоконазол можуть порушувати метаболізм лоратадину, призводити до збільшення його концентрації в сироватці крові.

У зв´язку з можливістю розвитку дозозалежного седативного ефекту треба дотримуватись обережності з призначенням препарату разом з іншими блокаторами Н₁ -рецепторів, нейролептиків, трициклічних антидепресантів, з етанолом, анксиолітиками, седативними та снодійними препаратами.

Препарат не слід призначати разом з антибіотиками, макролідами,ранітидином, теофіліном. Під час лікування препаратом пацієнт не повинен вживати алкоголь.

Умови та термін зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Уавковка. По 10 таблеток у блістері, в картонній упаковці .

Виробник

Панацея Біотек ЛТД, Індія.

Адреса

Мохан Ко-оп, Індастріал Естейт, Матура роуд, Нью Делі- 110 044, Індія.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Внутренние от аллергии
Регистрация закончилась
АТХ-классификация R06AX13 - Лоратадин
МНН Лоратадин
Действующие вещества лоратадин
Производитель Панацея Биотек Лтд, Индия
Инструкция по применению Эвейк-МД, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эвейк-МД, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эвейк-МД с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Эвейк-МД таблетки д/рассас. по 10 мг №10
таблетки
Панацея Биотек Лтд, Индия
Цены в аптеках

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Тяжесть в желудке?
Тяжесть в желудке? Вздутие? Дискомфорт? Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит ослабление потенции?
Беспокоит ослабление потенции? Новая формула мужской силы! Подробней
Top