Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. Узнать больше

Эзолонг-20: цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус

В аптеках Киева не найдено, но найдено 7 аптек в других городах Украины

Аптечный пункт
Окны, ул.Больничная 40 (поликлиника) Как добраться?
 (04861) 2-10-26, (050) 435-42-67
  Режим работы: Пн,Пт: 8:30 - 15:00 Сб,Вс: выходной
Езолонг®-20 табл. в/плівк. обол. 20 мг блістер у коробці №14
Синмедик лаб
в наличии
при бронировании через сайт
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: вчера
ЕКСПРЕС-МЕД
Одесса, ул.Черноморского Казачества 2 Как добраться?
 (048) 723-04-33
  Режим работы: круглосуточно
Эзолонг таб. 0,02г №14
Синмедик Лабораториз Индия
98.40
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 15:55
Аптечный пункт
Тарутино, ул.Красная 75 Как добраться?
 (050) 492-33-90
  Режим работы: Пн,Пт: 8:00 - 16:00 Сб,Вс: выходной
Езолонг®-20 табл. в/плівк. обол. 20 мг блістер у коробці №14
Синмедик лаб
в наличии
при бронировании через сайт
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 02:58
Мед-Сервис
Красноград, мкр.3-й 31 Как добраться?
 (050) 448-12-56, (067) 640-60-10
  Режим работы: 7:00 - 21:00
Эзолонг-20 табл. 20мг №14
ОРГАНОСИН
90.00
экономия 2.88 при брони
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 20:57
Сеть Аптек "Рецептика"
Сосновка, ул.Галицкая 5 Как добраться?
 (067) 335-15-29, (0800) 30-23-02
  Режим работы: 8:00 - 20:00
Эзолонг-20таб.п о 20мг#14(7х2)
ЭВЕРТОДЖЕН ЛАЙФ САЕНСИЗ ЛИМИТЕД ИНДИЯ
89.00
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 20:34
Сеть Аптек "Рецептика"
Мирноград, мкр.Западный 75 Как добраться?
 (0800) 30-23-02, (067) 523-30-77
  Режим работы: 8:00 - 20:00
Эзолонг-20таб.п о 20мг#14(7х2)
ЭВЕРТОДЖЕН ЛАЙФ САЕНСИЗ ЛИМИТЕД ИНДИЯ
90.10
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 21:04
АПТЕКА «3і»
Берегово, ул.Ивана Франко 6 Как добраться?
 (03141) 2-43-13
  Режим работы: Пн,Пт: 8:00 - 18:00 Сб: 8:00 - 15:00 Вс: 9:00 - 14:00
Езолонг 20мг №14 табл. в/о.
Синмедiк Лаб, Iндiя
в наличии
неполная
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 15:10
Сообщить, когда товар появится в других аптеках
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в других аптеках
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Лекарственная форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: овальні, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою рожевого (для 40 мг) або світло-жовтого (для 20 мг) кольору, з рискою для поділу з одного боку.

Особенности по применению

При наявності будь-яких тривожних симптомів (таких як, наприклад, значне непередбачуване зниження маси тіла, періодичне блювання, дисфагія, гематемезис або мелена) та при підозрі на виразку шлунка чи при її наявності слід виключити злоякісне захворювання, оскільки Езолонг може приховувати симптоми та затримувати встановлення діагнозу.

Довгострокове застосування препарату

Пацієнти, які приймають препарат протягом тривалого періоду (особливо пацієнти, які отримують лікування препаратом більше року), повинні перебувати під регулярним наглядом лікаря.

Лікування за потребою

Пацієнти, які приймають Езолонг у разі потреби, повинні бути проінструктовані про необхідність зв’язатися зі своїм лікарем при зміні характеру симптомів.

Ерадикація Helicobacter pylori

При призначенні езомепразолу для ерадикації Helicobacter pylori слід врахувати можливість лікарських взаємодій між усіма компонентами потрійної терапії. Кларитроміцин є потужним інгібітором CYP3A4, тому при призначенні потрійної терапії пацієнтам, які отримують інші препарати, що метаболізуються з участю CYP3A4 (наприклад цизаприд), необхідно враховувати можливі протипоказання і взаємодії кларитроміцину з цими лікарськими засобами.

Шлунково-кишкові інфекції

Застосування інгібіторів протонної помпи може дещо підвищити ризик розвитку шлунково-кишкових інфекцій, таких як Salmonella та Campylobacter (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Всмоктування вітаміну B12

Езомепразол, як і всі лікарські засоби, які блокують дію соляної кислоти, може зменшувати всмоктування вітаміну В12 (ціанокобаламіну) внаслідок розвитку гіпо- або ахлоргідрії. Це слід враховувати у разі проведення довгострокового лікування пацієнтів зі зниженими запасами вітаміну B12 в організмі або пацієнтів з факторами ризику щодо зниженого всмоктування вітаміну B12.

Гіпомагніємія

Про тяжку форму гіпомагніємії повідомляли у пацієнтів, які отримували лікування інгібіторами протонної помпи (ІПП), такими як езомепразол, щонайменше протягом трьох місяців, а у більшості випадків – протягом року. Можуть спостерігатися серйозні прояви гіпомагніємії, такі як втома, тетанія, делірій, судоми, запаморочення та шлуночкова аритмія, але ці симптоми можуть розпочатися непомітно і їх можна пропустити. У більшості випадків стан пацієнтів, у яких спостерігалася гіпомагніємія, покращувався після замісної терапії магнієм і припинення лікування ІПП.

Щодо пацієнтів, які, як очікується, будуть знаходитися на тривалому лікуванні, або щодо пацієнтів, які отримують лікування ІПП сумісно з дигоксином або лікарськими препаратами, що можуть спричинити розвиток гіпомагніємії (наприклад з діуретиками), медичним працівникам слід розглянути питання про визначення рівнів магнію перед початком лікування ІПП та періодично протягом терапії.

Ризик виникнення переломів

Інгібітори протонної помпи, особливо при застосуванні у великих дозах та протягом тривалого лікування (> 1 року), деякою мірою можуть підвищувати ризик перелому стегна, зап’ястка та хребта, головним чином у пацієнтів літнього віку або при наявності інших факторів ризику. Дані, отримані у ході спостережних досліджень, свідчать про те, що інгібітори протонної помпи можуть підвищувати загальний ризик переломів на 10-40 %. Деякі випадки такого збільшення кількості переломів можуть бути пов’язані з іншими факторами ризику. Пацієнти з ризиком розвитку остеопорозу повинні отримувати лікування відповідно до діючих клінічних рекомендацій та адекватну кількість вітаміну D і кальцію.

Підгострий шкірний червоний вовчак

Застосування інгібіторів протонної помпи пов’язують із дуже рідкісними випадками розвитку підгострого шкірного червоного вовчака. Якщо виникає ураження, особливо на ділянках, що зазнають впливу сонячного світла, і це супроводжується артралгією, пацієнту необхідно негайно звернутися до лікаря, який розгляне необхідність припинення застосування препарату Езолонг. Виникнення підгострого шкірного червоного вовчака у пацієнтів під час попередньої терапії інгібіторами протонної помпи може підвищити ризик його розвитку при застосуванні інших інгібіторів протонної помпи.

Комбінація з іншими лікарськими засобами

Сумісне застосування езомепразолу з атазанавіром не рекомендується (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Якщо комбінації атазанавіру з інгібітором протонної помпи уникнути неможливо, рекомендується ретельно наглядати за пацієнтами в умовах стаціонару, а також підвищити дозу атазанавіру до

400 мг зі 100 мг ритонавіру; дозу езомепразолу 20 мг перевищувати не слід.

Езомепразол є інгібітором CYP2C19. Напочатку або наприкінці лікування езомепразолом слід розглядати потенційно можливу взаємодію з препаратами, які метаболізуються CYP2C19. Взаємодія спостерігається між клопідогрелем і езомепразолом (див розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Клінічна значущість цієї взаємодії залишається невизначеною. Як запобіжний захід одночасного застосування езомепразолу та клопідогрелю необхідно уникати.

Призначаючи езомепразол для застосування в режимі «за потребою», у зв’язку з коливаннями концентрацій езомепразолу у плазмі крові слід враховувати наслідки взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами, див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій».

Вплив на результати лабораторних досліджень

Через підвищення рівня хромограніну А (CgA) можливий вплив на результати лабораторних досліджень з виявлення нейроендокринних пухлин. Щоб уникнути такого впливу, лікування езомепразолом потрібно припинити щонайменше за 5 днів до вимірювання рівнів СgA (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Показать полную инструкцию
Искать в других городах
Top