Элодерм инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Склад

діюча речовина: mometasone;

1 г препарату містить мометазону фуроату 1 мг;

допоміжні речовини: гексиленгліколь, кислота фосфорна концентрована, гліцерол моностеарат, віск білий, парафін білий м’який, вода очищена.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору непрозора мазь, без сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для місцевого застосування у дерматології. Код АТХ D07A C13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мометазону фуроат — синтетичний глюкокортикостероїд для місцевого застосування з протизапальним, протисвербіжним та антиексудативним ефектами.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні дослідження показали, що системна абсорбція після місцевого нанесення мометазону фуроату 0,1 % є мінімальною; приблизно 0,4 % застосованої дози виводиться з організму упродовж 72 годин після нанесення. Встановити характер метаболітів було практично неможливо через невелику кількість, присутню у плазмі крові та екскреті.

Показання

Запальні явища і свербіж при дерматозах, що піддаються терапії кортикостероїдами, у тому числі псоріаз (крім поширеного бляшкового псоріазу) та атопічний дерматит, у дорослих і дітей віком від 2 років.

Протипоказання

Розацеа, акне вульгаріс, атрофія шкіри, періоральний дерматит, періанальний та генітальний свербіж, підгузкові висипи, бактеріальні (наприклад імпетиго, піодерміт), вірусні (наприклад герпес простий, герпес оперізувальний та вітряна віспа, прості бородавки, гострі кондиломи, контагіозний молюск), паразитні та грибкові (наприклад кандидоз або дерматофітія) інфекції, туберкульоз, сифіліс або поствакцинальні реакції. ЕлоДерм не слід застосовувати на ранах або на вкритій виразками шкірі. Препарат протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до будь-якого з компонентів препарату або до інших глюкокортикостероїдів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не встановлена.

Особливості застосування

В разі виникнення подразнень або сенсибілізації необхідно припинити застосування мазі ЕлоДерм та розпочати відповідне лікування.

В разі розвитку супутньої інфекції шкіри необхідно застосовувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний препарат. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивної динаміки, застосування мазі ЕлоДерм слід припинити, доки інфекція не буде повністю усунена.

Системна абсорбція при місцевому застосуванні різних глюкокортикостероїдів може викликати оборотне пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи з можливою глюкокортикостероїдною недостатністю після припинення лікування. У деяких пацієнтів можуть виникати прояви синдрому Кушинга, гіперглікемія і глюкозурія.

Пацієнти, які застосовують місцевий стероїд на великих ділянках шкіри або із використанням оклюзійних пов’язок, повинні періодично перевірятися на наявність пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи. Таку перевірку можна виконати шляхом проведення тесту із стимуляцією адренокортикотропного гормону, вимірювання ранкового вмісту кортизолу в плазмі та в інших середовищах, окрім сечі.

Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей.

Дітям не слід застосовувати препарат з використанням оклюзійної пов’язки. Також не слід накладати оклюзійну пов’язку на обличчя. Слід уникати потрапляння мазі на слизові оболонки.

При раптовому припиненні тривалого лікування може розвинутися ефект повернення симптомів у вигляді дерматиту з інтенсивним почервонінням, подразненням та печінням. Запобігти цьому може повільна відміна препарату, наприклад лікування з перервами аж до повного припинення.

Глюкокортикоїди можуть змінювати ознаки деяких уражень та ускладнювати встановлення діагнозу, що також буде затримувати одужання.

Препарат ЕлоДерм не призначений для офтальмологічного застосування, зокрема для нанесення на повіки. Не можна допускати попадання препарату в очі.

Застосування у період вагітності та годування груддю.

Під час вагітності або годування груддю лікування препаратом слід проводити тільки за призначенням лікаря. Однак і в цьому разі необхідно уникати застосування препарату на великих ділянках шкіри або впродовж тривалого періоду. Достатніх доказів безпеки препарату для жінки під час вагітності немає. Як і інші глюкокортикостероїди для місцевого застосування, ЕлоДерм слід призначати вагітним жінкам тільки у тому разі, якщо потенційна користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Невідомо, чи може місцеве застосування кортикостероїдів викликати значну системну абсорбцію, щоб препарат можна було виявити у грудному молоці. ЕлоДерм слід застосовувати у період годування груддю тільки після ретельного аналізу співвідношення користі та ризику. Якщо призначається лікування великими дозами або упродовж тривалого періоду, годування груддю необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози

Мазь ЕлоДерм наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу. Тривалість лікування визначається тяжкістю, перебігом захворювання та визначається індивідуально.

Застосування місцевих кортикостероїдів дітям, а також на обличчі необхідно обмежити мінімальною кількістю порівняно з ефективними терапевтичними режимами, при цьому тривалість лікування не має перевищувати 5 днів.

Діти.

Дітям віком від 2 років препарат застосовується лише за призначенням лікаря.

Через те, що у дітей величина співвідношення площі поверхні і маси тіла більше, ніж у дорослих, вони більш схильні до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи та проявів синдрому Кушинга при застосуванні будь-яких кортикостероїдів місцевої дії, особливо при нанесенні на площі понад 20 % поверхні тіла.

Рекомендується застосовувати якнайменшу кількість глюкокортикостероїдів, необхідну для отримання терапевтичного ефекту, особливо для дітей. Курс лікування не повинен перевищувати 5 днів. Довготривале лікування глюкокортикостероїдами може затримувати зріст та розвиток дитини.

Безпечність застосування препарату ЕлоДерм дітям протягом більш ніж 6 тижнів не вивчалась.

Існують лише обмежені дані стосовно лікування дітей віком до 2 років.

Мометазон не слід застосовувати для лікування дерматиту, спричиненого носінням підгузків.

Мазь не слід застосовувати під оклюзійні пов’язки, якщо тільки це не призначено лікарем, а також не слід наносити на ділянки під підгузки або труси, які не пропускають вологу.

Передозування

Надмірне тривале застосування місцевих кортикостероїдів може пригнічувати функцію гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи, що може проявитися у вторинній недостатності надниркових залоз, яка зазвичай є оборотною.

У разі пригнічення цієї системи слід збільшити інтервал між нанесеннями чи застосувати глюкокортикостероїди з меншою активністю або відмінити препарат.

Вміст стероїду у кожному контейнері настільки малий, що у разі малоймовірного випадкового ковтання препарату токсичний ефект буде майже непомітним або відсутнім.

Побічні реакції

Нижче наведені побічні реакції, про які повідомлялося у зв’язку із застосуванням препарату ЕлоДерм, за системами органів та частотою: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100, < 1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); невідомо (неможливо оцінити за наявними даними).

Інфекції та інвазії: дуже рідко — фолікуліт; невідомо — інфекції, фурункули.

Порушення з боку нервової системи: дуже рідко — відчуття печіння; невідомо — парестезії.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: дуже рідко — свербіж; невідомо — контактний дерматит, гіпопігментація шкіри, гіпертрихоз, атрофічні смуги шкіри, дерматит акнеподібний, атрофія шкіри.

Загальні порушення та реакції у місці нанесення: невідомо — біль у місці нанесення, реакції у місці нанесення.

Місцеві побічні реакції, про які нечасто повідомлялося у зв’язку із застосуванням топічних дерматологічних кортикостероїдів, включають: сухість та подразнення шкіри, дерматит, періоральний дерматит, мацерацію шкіри, збільшення площі ураження, посилення проявів алергії, еритему, стрії, пітницю та телеангіектазії, папульозні, пустульозні висипи та відчуття поколювання.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г або по 30 г у тубі у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

(всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії)

Україна, 08301, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, буд.100, літ. Б-ІІ (корпус 4).

(всі стадії виробництва, випуск серії)

Дата последнего обновления: 17.06.2018

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска мазь
Условия отпуска по рецепту
Категория При атопическом дерматите
Регистрация UA/16145/01/01 от 14.07.2017 (приказ 798(1))
АТХ-классификация D07AC13 - Мометазон
МНН Мометазон
Фармгруппа Кортикостероиды для местного применения в дерматологии.
Действующие вещества мометазон
Производитель Здоровье, ФК, ООО, г.Харьков, Украина

Найдено 75 аптек

СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 100,75
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г
Здоровье (Украина, Харьков)
от 107,00
АВК фарм
Житомир, ул.Леси Украинки 14
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 94,16
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Тракторостроителей 63
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье ЗТ
от 71,09
АВК фарм
Коростень, ул.Михаила Грушевского 20
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 94,16
Альго-Фарм
Киев, ул.Княжий Затон 4
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г
Здоровье (Украина, Харьков)
от 115,00
АВК фарм
Новоград-Волынский, ул.Гагарина 19
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 94,16
АВК фарм
Бердичев, ул.Одесская 51
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 94,16
Укр Фарм
Киев, ул.Елены Пчелки 2А
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба #1
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
от 163,88
СВК фарм
Киев, ул.Старовокзальная 23 (Фуршет)
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 136,20
АВК фарм
Ровно, ул.Тараса Шевченко 18
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 134,85
Аптека низких цен
Киев, ул.Маршала Тимошенко 21
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 114,67
Аптека низких цен
Киев, ул.Межигорская 3/7
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 124,53
СВК ФАРМ
Шепетовка, ул.Вали Котика 85
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 100,75
Аптека Копейка
Киев, пр.Владимира Маяковского 68А
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 79,90
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Центральная 45Д
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,06
Аптека низких цен
Киев, ул.Евгения Сверстюка 2А
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 117,55
Аптека низких цен
Киев, ш.Харьковское 152А
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 117,55
Аптека Копейка
Киев, ул.Ревуцкого 12А (м.Харьковская)
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 117,55
Аптека Копейка
Днепр, ул.Юрия Кондратюка 2
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 132,90
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Школьная 30
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,43
Киев, ул.Софиевская 6
Элодерм мазь, 1 мг/г по 30 г в тубах
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 140,22
ФАРМАСФЕРА
Черкассы, ул.Смелянская 55
Элодерм мазь, 1 мг/г по 30 г в тубах
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 140,22
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 136,20
Аптека Копейка
Запорожье, пр.Металлургов 8Б
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,18
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 114,67
Аптека Благодия
Запорожье, ул.Энтузиастов 2
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 129,49
Аптека низких цен
Запорожье, пр.Металлургов 16
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,18
Аптека Копейка
Запорожье, пр.Соборный 42
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 106,97
Аптека низких цен
Запорожье, пр.Соборный 87-З (остановка "Малый Рынок")
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,43
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 117,98
Аптека Конекс
Винница, пр.Коцюбинского 35
Елодерм мазь 1мг/мл туба 15г
Здоров'я
от 76,65
Аптека Конекс
Винница, ул.Пирогова 112-А
Елодерм мазь 1мг/мл туба 15г
Здоров'я
от 76,65
АВК фарм
Коростышев, ул.Киевская 109 А
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 129,75
КП Ліки України
Чернигов, пр.Мира 20 (Аптека-музей)
Елодерм мазь 1 мг/г туба 15 г №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 71,88
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Повстанческая 42/2
Элодерм мазь 1 мг/г туба 30 г №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 100,75
Медпрепараты
Николаев, ул.Космонавтов 55/5
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 73,64
Аптека низких цен
Ковель, ул.Независимости 94
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 80,77
Аптека низких цен
Вараш, ул.Энергетиков 10
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 136,92
Аптека Копейка
Хмельницкий, ул.Проскуровского подполья 16/14
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 142,90
Аптека низких цен
Полтава, ул.Олеся Гончара 25
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,43
Аптека Копейка
Харьков, ул.Полтавский Шлях 148/2
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 115,10
Аптека Копейка
Полтава, ул.Европейская 21
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 130,01
Аптека Копейка
Харьков, ул.Героев труда 20/321-Б
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 135,90
Аптека Копейка
Лубны, пл.Ярмарочная 2А
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 137,90
Аптека Копейка
Полтава, ул.Небесной Сотни 15/32
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 145,80
Аптека Копейка
Полтава, ул.Шевченко 46
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 135,43
Аптека Копейка
Полтава, ул.Великотырновская 35/2
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 131,58
Аптека низких цен
Черкассы, ул.Небесной сотни 35
Элодерм мазь 1мг/г 30г туба
Здоровье
от 126,97
Аптека Копейка
Винница, ул.Киевская 112А
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 68,00
Аптека Копейка
Винница, ул.Киевская 49А
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 69,90
Аптека Копейка
Чернигов, пр.Победы 184
Элодерм мазь 1мг/г 15г туба
Здоровье
от 73,90
  • Элодерм мазь 1 мг/г по 30 г в тубах
  • Элодерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
Инструкция по применению Элодерм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Элодерм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Элодерм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Молескин крем 0.1 % по 15 г в тубах
Молескин мазь 0.1 % по 15 г в тубах
Молескин
крем, мазь
Фармак
Цены в аптеках
Элоком крем 0.1 % по 15 г в тубах
Элоком мазь 0.1 % по 15 г в тубах
Элоком лосьон 0.1 % по 30 мл во флак.-кап.
Элоком крем 0.1 % по 30 г в тубах
Элоком
крем, мазь, лосьон
2 производителя
Цены в аптеках
Момедерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
Момедерм крем 1 мг/г по 15 г в тубах
Момедерм
мазь, крем
Ельфа, Фармзавод, А.Т., Польша
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Элодерм мазь 1 мг/г по 30 г в тубах
Элодерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
Элодерм
мазь
Здоровье, ФК, ООО, г.Харьков, Украина
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Top