Элоком инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Элоком крем 0.1 % по 15 г в тубах

Склад

діюча речовина: mometasone furoate;

1 г крему містить мометазону фуроату 1 мг;

допоміжні речовини: гексиленгліколь, вода очищена, кислота фосфорна концентрована, гідрогенізований фосфатидилхолін, титану діоксид (Е 171), алюмінієва сіль октенілсукцинату крохмалю, віск білий, парафін білий м'який.

Лікарська форма

Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору м’якої консистенції однорідний крем, без сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології.

Код АТХ D07A C13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мометазону фуроат – синтетичний глюкокортикостероїд для місцевого застосування з протизапальним, протисвербіжним та антиексудативним ефектами.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні дослідження показали, що системна абсорбція після місцевого нанесення мометазону фуроату 0,1 % є мінімальною; приблизно 0,4 % застосованої дози виводиться з організму упродовж 72 годин після нанесення. Встановити характер метаболітів було практично неможливо через невелику кількість, присутню у плазмі крові та виділеннях.

Показання

Запальні явища і свербіж при дерматозах, що піддаються терапії кортикостероїдами, у тому числі псоріаз (крім поширеного бляшкового псоріазу) та атопічний дерматит, у дорослих і дітей віком від 2 років.

Протипоказання

Елоком® протипоказаний при розацеа, акне вульгаріс, атрофії шкіри, періоральному дерматиті, періанальному та генітальному свербежі, підгузкових висипаннях, бактеріальних (наприклад імпетиго, піодерміт), вірусних (наприклад герпес простий, герпес оперізувальний та вітряна віспа, прості бородавки, гострі кондиломи, контагіозний молюск), паразитних та грибкових (наприклад кандида або дерматофіт) інфекціях, туберкульозі, сифілісі або поствакцинальних реакціях. Елоком® не слід застосовувати на ранах або на вкритій виразками шкірі. Препарат протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до будь-якого з компонентів препарату або до інших глюкокортикостероїдів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не встановлена.

Особливості застосування

У разі виникнення подразнень або сенсибілізації, необхідно припинити лікування препаратом Елоком® та розпочати відповідне лікування.

У разі розвитку супутньої інфекції шкіри необхідно застосовувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний препарат. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивної динаміки, застосування крему Елоком® слід припинити, поки інфекція не буде повністю усунена.

Системна абсорбція при місцевому застосуванні різних глюкокортикостероїдів (ГКС) може спричиняти оборотне пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи з можливою глюкокортикостероїдною недостатністю після припинення лікування. У деяких пацієнтів можуть виникати прояви синдрому Кушинга, гіперглікемія і глюкозурія.

Пацієнтів, які застосовують місцевий стероїд на великих ділянках шкіри або із використанням оклюзійних пов'язок, слід періодично перевіряти на наявність пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи. Таку перевірку можна виконати шляхом проведення тесту з АКТГ-стимуляцією, вимірювання ранкового вмісту кортизолу у плазмі крові та в інших середовищах, окрім сечі.

Будь-які побічні ефекти, що виникають при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у немовлят та дітей.

Дітям, а також на обличчя оклюзію не слід застосовувати. Слід уникати потрапляння і крему на слизові оболонки.

Топічні стероїди можуть бути небезпечними у випадках псоріазу з багатьох причин, включаючи рецидиви після розвитку толерантності, ризик генералізованого пустульозного псоріазу та розвиток локальної або системної токсичності через послаблену бар'єрну функцію шкіри. У разі застосування препарату при псоріазі дуже важливо здійснювати ретельний нагляд за пацієнтами.

При раптовому припиненні тривалого лікування може розвинутися ефект повернення симптомів у вигляді дерматиту з інтенсивним почервонінням, подразненням та печінням. Запобігти цьому може повільна відміна препарату, наприклад, лікування з перервами, аж до повного припинення.

Глюкокортикоїди можуть змінювати ознаки деяких уражень та ускладнювати визначення відповідного діагнозу, що також буде затримувати одужання.

Препарат Елоком® не призначений для офтальмологічного застосування, включаючи нанесення на повіки. Не можна допускати попадання препарату в очі.

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можуть виникнути порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення зору, пацієнту слід пройти обстеження у офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після застосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Під час вагітності або годування груддю лікування препаратом слід проводити тільки за призначенням лікаря. Однак і в цьому разі необхідно уникати застосування крему на великих ділянках шкіри або впродовж тривалого періоду. Достатніх доказів безпеки препарату для жінки у період вагітності немає. Як і з іншими глюкокортикостероїдами місцевого застосування, Елоком® слід призначати вагітним жінкам тільки у тому разі, якщо потенційна користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Невідомо, чи може місцеве застосування кортикостероїдів спричиняти значну системну абсорбцію, що утворить кількість препарату, яка може бути виявлена у грудному молоці. Елоком® слід застосовувати у період годування груддю тільки після ретельного аналізу співвідношення користі та ризику. Якщо призначається лікування великими дозами або застосування упродовж тривалого періоду, годування груддю необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози

Крем Елоком® наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу. Тривалість лікування визначається тяжкістю, перебігом захворювання та визначається індивідуально.

Використання місцевих кортикостероїдів дітям та на обличчі необхідно обмежити мінімальною кількістю порівняно з ефективними терапевтичними режимами, при цьому тривалість лікування не має перевищувати 5 днів.

Діти.

Дітям віком від 2 років препарат застосовувати лише за призначенням лікаря.

Через те, що у дітей величина співвідношення площі поверхні і маси тіла більше, ніж у дорослих, діти більш схильні до ризику пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи та проявів синдрому Кушинга при застосуванні будь-яких кортикостероїдів місцевої дії, який зростає при нанесенні на площі понад 20 % поверхні тіла.

Рекомендується застосовувати якнайменшу кількість глюкокортикостероїдів, необхідну для отримання терапевтичного ефекту, особливо у дітей. Курс лікування не повинен перевищувати 5 днів. Довготривале лікування глюкокортикостероїдами може затримувати зріст та розвиток дитини.

Безпечність застосування препарату Елоком® у дітей протягом більше 6 тижнів не вивчалась.

Існують лише обмежені дані стосовно лікування дітей віком до 2 років.

Мометазон не слід застосовувати для лікування дерматиту, спричиненого носінням підгузків.

Крем не слід застосовувати під оклюзійні пов'язки, якщо тільки це не призначено лікарем, а також наносити на ділянки під підгузки або труси, які не пропускають вологу.

Передозування

Надмірне тривале застосування місцевих кортикостероїдів може пригнічувати функцію гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи, що може проявитися у вторинній недостатності надниркових залоз, яка зазвичай є оборотною.

У разі пригнічення цієї системи слід збільшити інтервал між нанесеннями або ж застосувати ГКС з меншою активністю або відмінити препарат.

Вміст стероїду у кожному контейнері настільки малий, що у разі малоймовірного випадкового ковтання препарату токсичний ефект буде майже непомітним або відсутнім.

Побічні реакції

Нижче наведені побічні реакції, про які повідомлялося у зв'язку з застосуванням препарату Елоком®, за системами органів та частотою: дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100, <1/10); нечасто (≥1/1000, <1/100); рідко (≥1/10000, <1/1000); дуже рідко (<1/10000); невідомо (неможливо оцінити за наявними даними).

Інфекції та інвазії: дуже рідко – фолікуліт; невідомо – інфекції, фурункули.

З боку нервової системи: дуже рідко – відчуття печіння; невідомо – парестезії.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: дуже рідко – свербіж; невідомо – контактний дерматит, гіпопігментація шкіри, гіпертрихоз, атрофічні смуги шкіри, дерматит акнеподібний, атрофія шкіри.

Загальні порушення та реакції у місці нанесення: невідомо – біль у місці нанесення, реакції у місці нанесення.

З боку органів зору: невідомо – нечіткість зору (див. також розділ «Особливості застосування»).

Місцеві побічні реакції, про які нечасто повідомлялося при застосуванні топічних дерматологічних кортикостероїдів, включають: сухість та подразнення шкіри, дерматит, періоральний дерматит, мацерацію шкіри, стриї, загострення захворювання, еритему, пітницю та телеангіектазії, папульозні, пустульозні висипання та відчуття поколювання.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

Туби по 15 г або 30 г № 1 у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія/

Schering-Plough Labo N.V., Belgium.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата последнего обновления: 28.10.2018

Характеристики

Форма выпуска крем, мазь, лосьон
Условия отпуска по рецепту
АТХ-классификация D07AC13 - Мометазон
Действующие вещества мометазон

Найдено 3778 аптек

Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Элоком лосьон 0,1 % фл.-капельн. 30 мл №1
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 238,66
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Элоком крем 0,1 % туба 15 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 128,60
Элоком мазь 0,1 % туба 15 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 156,69
Смотка код 51212 элоком мазь 30мг + код 1075 элоком мазь 15мг
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 178,57
Элоком лосьон 0,1 % фл.-капельн. 30 мл №1
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 236,58
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Элоком крем 0,1 % туба 15 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 127,60
Элоком мазь 0,1 % туба 15 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 156,90
Элоком крем 0,1 % туба 30 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 166,49
Элоком мазь 0,1 % туба 30 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 183,36
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Элоком крем 0,1 % туба 15 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 128,52
Элоком мазь 0,1 % туба 15 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 155,34
Смотка код 51212 элоком мазь 30мг + код 1075 элоком мазь 15мг
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 180,16
Элоком мазь 0,1 % туба 30 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 183,75
Элоком лосьон 0,1 % фл.-капельн. 30 мл №1
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 239,53
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Элоком крем 0,1 % туба 15 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 129,22
Элоком мазь 0,1 % туба 15 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 155,34
Элоком крем 0,1 % туба 30 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 166,40
Элоком лосьон 0,1 % фл.-капельн. 30 мл №1
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 237,27
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Элоком крем 0,1 % туба 15 г №1
Шеринг-плау Лабо Бельгия
от 129,15
Элоком мазь 0,1 % туба 15 г
Шеринг-Плау Сентрал Ист Аг Швейцария
от 155,51
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Елоком крем 0,1% туба 15г
Schering
есть
Елоком крем 0,1% туба 30г
Schering
есть
Елоком лосьйон 0,1% фл. 30мл
Schering
есть
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Елоком крем 0,1% туба 15г
Schering
есть
Елоком крем 0,1% туба 30г
Schering
есть
Елоком мазь 0,1% туба 30г
Schering
есть
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Элоком лосьон 0,1 % флакон-капельница 30мл №1
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 299,40
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Елоком крем 0,1% туба 15г
Schering
есть
Елоком крем 0,1% туба 30г
Schering
есть
Елоком мазь 0,1% туба 15г
Schering
есть
Елоком мазь 0,1% туба 30г
Schering
есть
Аптека для економних
Киев, ул.Дорогожицкая 17А
Элоком крем 0.1% 15.0
Шеринг-Плау
от 145,17
Элоком мазь 0.1% 15.0
Шеринг-Плау
от 211,04
Элоком лосьон 30мл
Шеринг-Плау
от 243,18
Фармадент
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 18
Элоком мазь 0,1% 15 г
Не идентифицирован
от 193,61
Элоком мазь 0,1% 30 г
Не идентифицирован
от 239,97
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Элоком крем 0.1% 15.0
Шеринг-Плау
от 129,49
Элоком мазь 0.1% 15.0
Шеринг-Плау
от 163,94
Элоком крем 0,1% 30г туба
Шеринг-Плау
от 165,53
Элоком мазь 0,1% 30г
Шеринг-Плау
от 203,64
Элоком лосьон 30мл
Шеринг-Плау
от 237,20
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Елоком крем 0,1% туба 30г
Schering
есть
Елоком крем 0,1% туба 15г
Schering
есть
Елоком мазь 0,1% туба 30г
Schering
есть
Полимед
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 31
Элоком мазь 0,1% туба 15г
ПРО-фарма
от 189,50
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Элоком крем 0,1% туба 15г
ПРО-фарма
от 135,46
Элоком мазь 0,1% туба 15г
ПРО-фарма
от 199,95
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
ПРО-фарма
от 282,38
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Элоком крем 0,1% 30г туба
Шеринг-Плау
от 164,64
Элоком мазь 0.1% 15.0
Шеринг-Плау
от 203,15
Элоком мазь 0,1% 30г
Шеринг-Плау
от 215,72
Элоком лосьон 30мл
Шеринг-Плау
от 267,50
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Элоком крем 0,1% туба 15г
ПРО-фарма
от 122,46
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
ПРО-фарма
от 285,65
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Елоком 0,1% 30 мл лосьйон фл.
Шерінг-Плау Лабо
от 275,99
Мед-Сервис
Львов, ул.Городоцкая 141-143
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Смела, бул.Графа О.Бобринского 3
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Червоноград, ул.Сокальская 6 (пом.117)
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Владимир-Волынский, ул.Ковельская 12
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 274,00
Мед-Сервис
Львов, пр.Червоной калини 109
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 273,60
Мед-Сервис
Харьков, ул.Гвардейцев Широненцев 88б
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 255,20
Мед-Сервис
Костополь, ул.Грушевского 27
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Днепр, ул.Ломаная 4
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Мед-Сервис
Днепр, пр.Мира 18
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Ровно, ул.Соборная 19/21
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 278,00
Мед-Сервис
Покровск, ул.Центральная 146
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 295,90
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Химиков 42а
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Умань, ул.Небесной сотни 7
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Днепр, пр.Героев 2
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Павлоград, пр.Шахтостроителей 1/1а
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 163,30
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Сумы, ул.Харьковская 38
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Кропивницкий, ул.Соборная 27б
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Черновцы, пр.Независимости 115
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Черкассы, ул.Смелянская 99
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 299,00
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Троллейбусная 1
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,15
Мед-Сервис
Нетешин, пр.Независимости 9п
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 271,75
Мед-Сервис
Желтые Воды, ул.Козацкой Славы 13а
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Ромны, ул.Соборная 9
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 289,90
Мед-Сервис
Зеленодольск, ул.Праздничная 17/19
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 265,20
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская ТРЦ "Конкорд" 60а
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Харьков, пр.Науки 39
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Доценко 2
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 276,00
Мед-Сервис
Волчанск, ул.Соборная 68
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком лосьон 0,1% фл. 30мл
Фамар
от 305,32
Мед-Сервис
Шостка, ул.Свободі 24
Элоком крем 0,1% туба 15г
Шеринг Плау
от 121,98
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
Мед-Сервис
Днепр, пр.Героев 11-б
Элоком мазь 0,1% туба 15г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 167,85
Элоком мазь 0,1% туба 30г
Шеринг Плау
от 185,21
  • Элоком крем 0.1 % по 15 г в тубах
  • Элоком мазь 0.1 % по 15 г в тубах
  • Элоком лосьон 0.1 % по 30 мл во флак.-кап.
  • Элоком мазь 0.1 % по 30 г в тубах
  • Элоком крем 0.1 % по 30 г в тубах
Инструкция по применению Элоком, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Элоком, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Элоком с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Молескин крем 0.1 % по 15 г в тубах
Молескин мазь 0.1 % по 15 г в тубах
Молескин
крем, мазь
Фармак
Цены в аптеках
Элозон крем 0.1 % по 30 г в тубах
Элозон
крем
Мегаком
Цены в аптеках
Момедерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
Момедерм крем 1 мг/г по 15 г в тубах
Момедерм
мазь, крем
Ельфа, Фармзавод, А.Т., Польша
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Элоком крем 0.1 % по 15 г в тубах
Элоком мазь 0.1 % по 15 г в тубах
Элоком лосьон 0.1 % по 30 мл во флак.-кап.
Элоком крем 0.1 % по 30 г в тубах
Элоком
крем, мазь, лосьон
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top