Эриус инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Эриус сироп 0.5 мг/мл по 60 мл во флак.

Склад

діюча речовина: дезлоратадин;

1 мл сиропу містить 0,5 мг дезлоратадину;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, сорбіту розчин, що не кристалізується, кислота лимонна безводна, натрію цитрату дигідрат, натрію бензоат (Е 211), динатрію едетат, цукроза, віддушка натуральна та штучна зі смаком жувальної гумки (№ 15864), барвник жовтий FD&C № 6 (Е 110), вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина оранжевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТХ R06A X27.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Дезлоратадин є потужним селективним блокатором периферичних гістамінових Н1-рецепторів, який не виявляє седативного ефекту. Дезлоратадин – первинний активний метаболіт лоратадину.

Після перорального прийому Еріус® селективно блокує периферичні Н1-гістамінові рецептори, оскільки препарат майже не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

Численні дослідження показали, що крім антигістамінної активності Еріус® продемонстрував свої протиалергічні та протизапальні властивості. Встановлено, що Еріус® пригнічує каскад різних реакцій, які лежать в основі алергічного запалення, а саме:

 • виділення прозапальних цитокінів, включаючи ІЛ-4, ІЛ-6, ІЛ-8, ІЛ-13;
 • виділення прозапальних хемокінів, таких як RANTES;
 • продукцію супероксидного аніону активованими поліморфноядерними нейтрофілами;
 • адгезію і хемотаксис еозинофілів;
 • експресію молекул адгезії, таких як Р-селектин;
 • IgE-залежне виділення гістаміну, простагландину D2 і лейкотрієну С4;
 • гострий алергічний бронхоспазм та алергічний кашель у ході досліджень на тваринах.

Безпека застосування препарату Еріус® дітям була продемонстрована у 3-х клінічних дослідженнях. Препарат призначався дітям віком від 6 місяців до 11 років, яким було необхідне проведення антигістамінної терапії, у добовій дозі 1 мг (вікова група від 6 до 11 місяців), 1,25 мг (вікова група від 1 до 5 років) або 2,5 мг (вікова група від 6 до 11 років). Лікування переносилося добре, що було підтверджено результатами клінічних лабораторних досліджень, станом життєво важливих функцій організму та даними ЕКГ (включаючи довжину інтервалу QT).

Під час клінічних досліджень щоденне застосування препарату Еріус® у дозі до 20 мг протягом 14 днів не супроводжувалося статистично клінічно значущими змінами з боку серцево-судинної системи. У ході клініко-фармакологічного дослідження застосування Еріусу® 45 мг/добу (у 9 разів вище терапевтичної дози) протягом 10 днів не спричинило подовження інтервалу QT.

Дезлоратадин майже не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. При застосуванні рекомендованої дози 5 мг частота сонливості не перевищувала таку в групі плацебо. У ході клінічних досліджень Еріус® не впливав на психомоторні функції при прийомі дози до 7,5 мг.

Крім прийнятого поділу алергічного риніту на сезонний та цілорічний, за тривалістю симптомів алергічний риніт можна також альтернативно класифікувати на інтермітуючий та персистуючий. Інтермітуючий алергічний риніт визначається як наявність симптомів протягом менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів. У разі персистуючого алергічного риніту симптоми спостерігаються впродовж 4 днів або більше на тиждень чи впродовж періоду, що перевищує 4 тижні.

Клінічна ефективність препарату Еріус® при лікуванні сезонного алергічного риніту була продемонстрована в чотирьох плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях із застосуванням багаторазових доз.

У пацієнтів з алергічним ринітом Еріус® ефективно усував такі симптоми: чхання, виділення з носа та свербіж, а також подразнення очей, сльозотеча та почервоніння, свербіж піднебіння.

Фармакокінетика.

Дезлоратадин починає визначатися в плазмі протягом 30 хв після прийому препарату. Еріус® ефективно контролює симптоми упродовж 24 годин. Дезлоратадин добре всмоктується. Максимальна концентрація дезлоратадину в плазмі досягається у середньому через 3 години, період напіввиведення становить у середньому 27 годин. Ступінь кумуляції дезлоратадину відповідає його періоду напіввиведення (приблизно 27 годин) і кратності застосування (один раз на добу). Біодоступність дезлоратадину була пропорційна дозі в діапазоні від 5 до 20 мг.

Дезлоратадин помірно (83–87 %) зв’язується з білками плазми. При застосуванні дезлоратадину в дозі від 5 до 20 мг один раз на добу протягом 14 днів ознак клінічно значущої кумуляції препарату не виявлено.

Низька швидкість метаболізму дезлоратадину відмічена у близько 8 % суб’єктів, у яких спостерігалось значне підвищення рівня препарату в плазмі та подовження періоду напіввиведення. Поширеність випадків уповільнення метаболізму може бути зумовлена расовою приналежністю. Цей факт вважається наразі клінічно нерелевантним.

При проведенні перехресних порівняльних досліджень з однаковою дозою препарату було виявлено біоеквівалентність препарату у формі таблеток і сиропу.

При проведенні фармакокінетичних досліджень у педіатричній практиці було виявлено, що показники AUC і Cmax дезлоратадину (при застосуванні у рекомендованих дозах) можуть бути прирівняні до таких же показників у дорослих, які приймали дезлоратадин у формі сиропу в дозі 5 мг.

Результати досліджень показали, що дезлоратадин не пригнічує CYP3A4 чи CYP2D6 та не є ні субстратом, ні інгібітором Р-глікопротеїду.

Показання

Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом, таких як чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.

Для усунення симптомів, пов'язаних із кропив'янкою, таких як свербіж та висипання.

Протипоказання

Підвищена чутливість до дезлоратадину, до будь-якого допоміжного компонента препарату або до лоратадину.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Клінічно значущих змін у плазмовій концентрації дезлоратадину при неодноразовому сумісному застосуванні з кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, флюоксетином, циметидином виявлено не було. У зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізм дезлоратадину, не встановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністю виключити неможливо.

Їжа (жирний висококалорійний сніданок) або грейпфрутовий сік не впливають на розподіл дезлоратадину.

Вплив на результати лабораторних досліджень

Застосування препарату Еріус® необхідно припинити приблизно за 48 годин до проведення шкірних проб, оскільки антигістамінні препарати можуть попереджати виникнення чи зменшувати прояви позитивних дерматологічних реакцій на подразники.

Особливості застосування

У ході клініко-фармакологічних досліджень Еріус® не посилював такі ефекти алкоголю: порушення психомоторної функції і сонливість. Результати психомоторних тестів істотно не відрізнялися у пацієнтів, які застосовували Еріус®, і пацієнтів, які приймали плацебо, окремо чи разом з алкоголем.

У хворих з нирковою недостатністю тяжкого ступеня прийом препарату Еріус® слід здійснювати під контролем лікаря. Лікарський засіб містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам із вродженою непереносимістю фруктози.

Дезлоратадин слід призначати з обережністю хворим, які мали напад судом в анамнезі. Діти можуть бути більш чутливими до розвитку нового нападу судом під час лікування дезлоратадином. Лікар має ухвалити рішення щодо припинення лікування дезлоратадином хворих, у яких під час застосування препарату спостерігався напад судом.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування Еріусу® вагітним не встановлена, тому не рекомендується застосовувати його під час вагітності.

Дезлоратадин проникає в грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, застосовувати Еріус® не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтів слід поінформувати, що в дуже рідкісних випадках можливе виникнення сонливості, що може вплинути на їх здатність керувати автомобілем та складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим і персистуючим) і кропив’янкою, Еріус® застосовують незалежно від прийому їжі у таких дозах:

дорослі та підлітки (³ 12 років): 10 мл сиропу (5 мг дезлоратадину) один раз на добу.

Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.

Діти. Ефективність і безпека застосування сиропу Еріус® дітям віком до 6 місяців не встановлені. Препарат не рекомендується призначати дітям віком до 6 місяців для лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки та дітям віком до 12 місяців для лікування алергічного риніту. Для лікування застосовується наступний режим дозування:

 • дітям віком від 6 до 11 місяців: по 2 мл сиропу (1 мг дезлоратадину) один раз на добу;
 • віком від 1 до 5 років: по 2,5 мл сиропу (1,25 мг дезлоратадину) один раз на добу;
 • віком від 6 до 11 років: по 5 мл сиропу (2,5 мг дезлоратадину) один раз на добу.

Передозування

У разі передозування вживають стандартних заходів, спрямованих на видалення неабсорбованої активної речовини, застосовують симптоматичне лікування.

При застосуванні дезлоратадину у дозах до 45 мг (що у 9 разів перевищує рекомендовані) у ході клінічних досліджень у дорослих і підлітків клінічно значущих ефектів не спостерігалось.

Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу, можливість його видалення шляхом перитонеального діалізу не встановлена.

Побічні реакції

У ході клінічних досліджень за показаннями, включаючи алергічний риніт та хронічну ідіопатичну кропив'янку, про небажані ефекти у пацієнтів, які отримували дозу 5 мг на добу, повідомляли на 5 % частіше, ніж у пацієнтів, які отримували плацебо. Найчастіше, порівняно з плацебо, повідомляли про такі побічні ефекти: стомлюваність (1,2 %), сухість у роті (0,8 %) та головний біль (0,6 %). Під час клінічних досліджень препарату Еріус® у дітей віком від 2 до 11 років кількість випадків побічних реакцій була однакова як у групі застосування сиропу, так і в групі плацебо. У дітей віком від 6 до 23 місяців найбільш частими (порівняно з плацебо) небажаними явищами були діарея (3,7 %), підвищення температури (2,3 %) і безсоння (2,3 %).

Існує ризик психомоторної гіперактивності (аномальної поведінки), пов’язаної із застосуванням дезлоратадину (що може проявлятися у вигляді злості та агресії, а також збудження).

У постреєстраційному періоді спостерігалися (частота невідома): подовження інтервалу QT, аритмії та брадикардії.

Інші побічні ефекти, про які дуже рідко повідомлялося під час постмаркетингового періоду, наведені у таблиці нижче.

Класи/системи органів

Побічні реакції

З боку психіки
галюцинації
З боку нервової системи
запаморочення, сонливість, психомоторна гіперактивність, судоми
З боку серця
тахікардія, відчуття серцебиття, подовження інтервалу QT, суправентрикулярна тахіаритмія
З боку шлунково-кишкового тракту
біль у животі, нудота, блювання, диспепсія
З боку гепатобіліарної системи
 
збільшення рівня ферментів печінки, підвищений білірубін, гепатит, жовтяниця
З боку скелетно-м'язової системи та сполучної тканини
міалгія
З боку шкіри та підшкірних тканин
фоточутливість
Загальні порушення
 
реакції гіперчутливості (анафілаксія, набряк Квінке, задишка, свербіж, висипання, кропив’янка)

Дезлоратадин майже не проникає в центральну нервову систему. При застосуванні в рекомендованій дозі для дорослих, що становить 5 мг, не відмічалось підвищення показника частоти сонливості порівняно з групою плацебо. В клінічних дослідженнях препарат Еріус® в одноразовій добовій дозі 7,5 мг не виявляв впливу на психомоторну активність.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Упаковка

Флакони по 60 мл або 120 мл, закриті кришечкою з контролем першого відкриття та із захистом від відкриття дітьми, у комплекті з мірною ложечкою або дозуючим шприцом, у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В./

Schering-Plough Labo NV.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата последнего обновления: 28.01.2018
Инструкция по применению Эриус, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эриус, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эриус с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки, сироп
Условия отпуска без рецепта
АТХ-классификация R06AX27 - Дезлоратадин
Действующие вещества дезлоратадин

Найдено 4156 аптек

Семеренко Т.С. ФОП
Красноград, мкр.3-й 31
Эриус таб. п/о 5мг №10
Шеринг-плау Сентрал ИСТ АГ Швейцария
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Валентиновская 23Е
Эриус сироп 0,5мг 60мл
Шеринг АГ, Германия
от 174,24
Эриус тб 5мг №10
Шеринг АГ, Германия
от 229,16
Витамин
Киев, ул.Симиренко 17А
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
СВ Аптека
Кременчуг, ул.Европейская 41
Эриус® сироп, 0,5 мг/мл по 60 мл во флак.
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
есть
Эриус® таблетки, п/плен. обол., по 5 мг №10 (10х1)
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
есть
Аптекарь
Кривой Рог, пл.30-летия Победы 1
Эриус сироп 60мл.
Schering-Plough
от 190,21
Еріус табл. 5мг №10
Schering-Plough
от 225,90
Виталюкс
Киев, ул.Драгоманова 1А
Эриус сироп 60мл.
Schering-Plough
от 177,18
Еріус табл. 5мг №10
Schering-Plough
от 225,90
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 42
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
Аптека Рецепты здоровья
Киев, пр.Героев Сталинграда 16
Эриус сироп. 0.5 мг/мл 60мл.фл
Шеринг-Плау
от 233,33
Эриус таб. 0.005 №10
Шеринг-Плау
от 286,96
Полимед
Одесса, ул.Махачкалинская 11
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
BAYER CONSUMER CARE
есть
Эриус тбл. 5мг n10
BAYER CONSUMER CARE
есть
Нова Аптека мережа аптек
Вишневое, ул.Европейская 14
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
Полимед
Одесса, ул.Александра Невского 43
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
BAYER CONSUMER CARE
есть
Эриус тбл. 5мг n10
BAYER CONSUMER CARE
есть
СВ Аптека
Великие Крынки, ул.Независимости 112-А
Эриус® сироп, 0,5 мг/мл по 60 мл во флак.
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
есть
Витамин
Тарасовка, ул.Шевченко 2/4
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
Алтея
Бровары, ул.Сергея Москаленко 16
Эриус сироп (0.5мг/мл) 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ
от 187,44
Эриус табл. п/о 5мг №10
ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ
от 243,98
Досвід Довіра Допомога
Черкассы, ул.Добровольского 5
Эриус тб 5мг №10
Шеринг АГ, Германия
от 233,83
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Астрономическая 44г
Эриус,сироп,(0.5мг/1мл)60,0
MSD Bayer
есть
Эриус,тб,5мг,n10
MSD Bayer
есть
Аптекарь
Киев, ул.Николая Лаврухина 4
Эриус сироп 60мл.
Schering-Plough
от 186,50
Еріус табл. 5мг №10
Schering-Plough
от 225,90
Аптека Подорожник
Львов, ул.Навроцкого 23 (пункт №2)
Еріус сироп фл. 60мл №1
Шерінг Німеччина
от 205,99
Еріус табл. 5мг №10
Шерінг Німеччина
от 286,99
Виталюкс
Киев, ул.Ломоносова 58а
Эриус сироп 60мл.
Schering-Plough
от 170,19
Еріус табл. 5мг №10
Schering-Plough
от 225,90
Аптека оптовых цен
Ичня, ул.Воскресенская 28
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 160,59
Эриус таб.п/о 5мг #10
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека Подорожник
Львов, ул.Ивана Выговского 32
Еріус табл. 5мг №10
Шерінг Німеччина
от 275,99
Полимед
Раздельная, ул.Привокзальная 2
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
BAYER CONSUMER CARE
от 185,39
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Еріус сироп 0,5 мг/мл фл. 60 мл
MSD
от 172,43
Еріус табл., в/о 5 мг, № 10
MSD
от 230,69
Аптека 911
Мерефа, ул.Днепровская 212
Эриус таб.п/о 5мг #10
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Эриус сироп (0.5мг/мл) 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Країна здоров'я
Киев, пр.Правды 64
Эриус сироп 60мл
Шеринг
от 195,69
Эриус табл 5мг №10
Шеринг
от 257,36
Аптека Подорожник
Сокаль, ул.Шептицкого 93
Еріус сироп фл. 60мл №1
Шерінг Німеччина
от 186,50
Еріус табл. 5мг №10
Шерінг Німеччина
от 294,99
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 27Г (пом.313)
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Эриус сироп 0,5мг 60мл
Шеринг АГ, Германия
от 176,74
Эриус тб 5мг №10
Шеринг АГ, Германия
от 235,80
СВ Аптека
Светловодск, ул.Павлова 16
Эриус® таблетки, п/плен. обол., по 5 мг №10 (10х1)
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 270,45
Аптека низкие цены №1
Сумы, ул.Петропавловская 72
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 160,59
Эриус таб.п/о 5мг #10
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека Подорожник
Трускавец, ул.Стебницкая 23
Еріус сироп фл. 60мл №1
Шерінг Німеччина
от 197,99
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 16
Эриус сироп 60мл.
Schering-Plough
от 182,57
Витамин
Святопетровское, бул.Леси Украинки 2Б
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Еріус сироп фл. 60мл
Bayer Consumer Care
есть
Еріус табл. 5мг №10
Bayer Consumer Care
есть
Аптека Подорожник
Каменка-Бугская, ул.Независимости 65
Еріус сироп фл. 60мл №1
Шерінг Німеччина
от 183,99
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Московский 214/2
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 160,59
Эриус таб.п/о 5мг #10
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека БАМ
Нововолынск, мкр.15-й 19
Еріус сироп фл. 60мл №1
Шерінг Німеччина
от 175,49
Еріус табл. 5мг №10
Шерінг Німеччина
от 224,98
D.S.
Черновцы, пр.Независимости 48
Еріус сироп 60 мл
Шерінг Плау
от 190,12
Еріус табл 5 мг н 10
Шерінг Плау
от 261,90
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 1
Эриус сироп 0,5мг/мл 60мл |
SCHERING-PLOUGH
есть
Эриус таб п/о 5мг №10 |
SCHERING-PLOUGH
есть
Аптека оптовых цен
Чернигов, ул.Рокоссовского 15
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 160,59
Эриус таб.п/о 5мг #10
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптека Ласкава
Киев, пр.Героев Сталинграда 12Г
Еріус сироп 0,5 мг/мл по 60 мл
Шеринг-Плау
от 209,66
Еріус таблетки вкриті оболонкою 5мг №10
Шеринг-Плау
от 264,88
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Шевченко 98
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.
от 160,59
Эриус таб.п/о 5мг #10
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
есть
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 52А
Эриус сироп 60мл.
Schering-Plough
от 171,91
Еріус табл. 5мг №10
Schering-Plough
от 225,90
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 117-Г
Эриус® сироп, 0,5 мг/мл по 60 мл во флак.
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
есть
Эриус® таблетки, п/плен. обол., по 5 мг №10 (10х1)
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
есть
Аптека Пассат
Харьков, пр.Героев Сталинграда 187
Ерiус сироп 0,5мг/мл по 60мл у фл.n1
Шер?нг-Плау Лабо Н.В
от 175,13
Эриус табл., п/о 5 мг №10
Шер?нг-Плау Лабо Н.В
от 228,99
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 67/30
Эриус сироп 0,5мг/мл 60мл |
SCHERING-PLOUGH
есть
Эриус таб п/о 5мг №10 |
SCHERING-PLOUGH
есть
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Эриус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл
BAYER CONSUMER CARE
от 185,39
Конекс
Тростянец, ул.Соборная 50А
Еріус сироп 0,5мг/мл 60мл
Schering-Plough
от 179,88
Еріус таб.п/о 5мг №10
Schering-Plough
от 241,51
Добрі ліки
Соледар, ул.Карпинского 4
Эриус сироп 0,5мг/мл 60мл |
SCHERING-PLOUGH
есть
Эриус таб п/о 5мг №10 |
SCHERING-PLOUGH
есть
Аптека Подорожник
Луцк, ул.Ковельская 4
Еріус сироп фл. 60мл №1
Шерінг Німеччина
от 209,99
 • Эриус таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №10
 • Эриус сироп 0.5 мг/мл по 60 мл во флак.
 • Эриус сироп 0.5 мг/мл по 120 мл во флак.
 • Эриус таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №7
 • Эриус таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №30 (15х2)

Рекомендуем посмотреть

Эдем сироп 0.5 мг/мл по 60 мл во флак.
Эдем таблетки, п/о по 5 мг №10
Эдем сироп 0.5 мг/мл по 100 мл во флак.
Эдем таблетки, п/о по 5 мг №30
Эдем
сироп, таблетки
Фармак
Цены в аптеках
Лордес таблетки, п/о по 5 мг №20 (10х2)
Лордес сироп 2.5 мг/5 мл по 150 мл во флак.
Лордес таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)
Лордес
сироп, таблетки
Нобел Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш., Турция
Цены в аптеках
Алердез сироп 0.5 мг/мл по 100 мл во флак.
Алердез таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №10 (10х1)
Алердез сироп 0.5 мг/мл по 50 мл во флак.
Алердез сироп 0.5 мг/мл по 100 мл в бан.
Алердез
сироп, таблетки
Борщаговский ХФЗ, НПЦ, ПАО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Эриус таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №10
Эриус сироп 0.5 мг/мл по 60 мл во флак.
Эриус таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №7
Эриус таблетки, п/плен. обол. по 5 мг №30 (15х2)
Эриус
таблетки, сироп
МСД Украина
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top