Эрмиталь 36 000 инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Эрмиталь 36 000 капсулы гастрорезист. тв. по 36000 ЕД №20 в бутыл.

Склад

діюча речовина: pancreatin;

1 капсула 10000 ОД містить панкреатину з підшлункової залози свиней з ферментативною активністю ліпази 10000 ОД, амілази 9000 ОД, протеази 500 ОД;

1 капсула 25000 ОД містить панкреатину з підшлункової залози свиней з ферментативною активністю ліпази 25000 ОД, амілази 22500 ОД, протеази 1250 ОД;

1 капсула 36000 ОД містить панкреатину з підшлункової залози свиней з ферментативною активністю ліпази 36000 ОД, амілази 18000 ОД, протеази 1200 ОД;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, триетилцитрат, тальк, симетикон, монтан-гліколевий віск, желатин, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), титану діоксид (Е 171), натрію лаурилсульфат.

Лікарська форма

Капсули гастрорезистентні тверді.

Основні фізико-хімічні властивості:

ЕРМІТАЛЬ 10 000: довгаста тверда желатинова капсула розміру 2, кришка коричневого кольору, непрозора, корпус безбарвний, прозорий; вміст капсули: білувато-сірого кольору круглі двоопуклі мікротаблетки, вкриті плівковою оболонкою, з характерним запахом;

ЕРМІТАЛЬ 25 000: довгаста тверда желатинова капсула розміру 0, кришка коричневого кольору, непрозора, корпус безбарвний, прозорий; вміст капсули: білувато-сірого кольору круглі двоопуклі мікротаблетки, вкриті плівковою оболонкою, з характерним запахом;

ЕРМІТАЛЬ 36 000: довгаста тверда желатинова капсула розміру 00, кришка коричневого кольору, непрозора, корпус безбарвний, прозорий; вміст капсули: білувато-сірого кольору круглі двоопуклі мікротаблетки, вкриті плівковою оболонкою, з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група

Препарати, що поліпшують травлення, включаючи ферменти. Поліферментні препарати. Код АТХ А09А А02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат містить панкреатин з підшлункової залози свиней у формі вкритих кишковорозчинною оболонкою (стійкою до кислого середовища) мікротаблеток у желатинових капсулах. Капсули швидко розчиняються у шлунку, вивільняючи мікротаблетки за мультидозовим принципом, що забезпечує добре перемішування із вмістом шлунка, транспортування зі шлунка разом з його вмістом та після вивільнення достатній розподіл ферментів усередині вмісту кишечнику. Коли мікротаблетки потрапляють до тонкого кишечнику, оболонка швидко розчиняється (при pH > 5,5), вивільняючи ферменти з ліполітичною, амілолітичною та протеолітичною активністю, що забезпечує розщеплення жирів, вуглеводів та білків. Продукти панкреатичного травлення після цього всмоктуються або одразу, або після подальшого гідролізу кишечними ферментами.

Фармакокінетика.

Дослідження на тваринах не виявили ознак всмоктування ферментів у незміненому вигляді, і тому класичні фармакокінетичні дослідження не проводилися. Добавки ферментів підшлункової залози не потребують всмоктування для досягнення свого ефекту. Навпаки, їхня повна терапевтична дія проявляється у просвіті шлунково-кишкового тракту. Більше того, як білки вони піддаються протеолітичному травленню, проходячи через шлунково-кишковий тракт, перш ніж абсорбуватися у вигляді пептидів та амінокислот.

Дані доклінічних досліджень не вказують на відповідну гостру, субхронічну або хронічну токсичність. Досліджень генотоксичності, канцерогенності або токсичного впливу на репродуктивність не проводилося.

Показання

Лікування екзокринної недостатності підшлункової залози у дорослих і дітей, яка спричинена різними захворюваннями, в тому числі зазначеними нижче, але не обмеженими цим переліком:

  • хронічний панкреатит;
  • панкреатектомія;
  • гастректомія;
  • операції з накладенням шлунково-кишкового анастомозу (наприклад гастроентеростомія за Більротом II);
  • синдром Швахмана–Даймонда;
  • стан після атаки гострого панкреатиту та відновлення ентерального або перорального харчування.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини панкреатину, білків свині/свинини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Фолієва кислота. Абсорбція фолієвої кислоти може бути знижена у пацієнтів, що приймають панкреатичні ферментні препарати, тому при одночасному застосуванні рекомендується моніторинг рівнів фолієвої кислоти.

Акарбоза, міглітол. Не може виключатись, що панкреатичні ферментні препарати можуть знижувати ефект цих антидіабетичних агентів. Тому під час супутнього лікування з панкреатином рекомендується моніторинг впливу антидіабетичних агентів на рівень цукру крові пацієнта.

Особливості застосування

Препарати панкреатину містять активні білки, що можуть призводити до ураження слизової оболонки (наприклад, утворення виразок в роті) при вивільненні в ротовій порожнині (наприклад, при жуванні). Тому слід гарантувати, що препарати приймаються без жування.

ЕРМІТАЛЬ 36 000 не слід приймати при гострому панкреатиті та під час фази загострення хронічного панкреатиту.

Як і інші представлені сьогодні на ринку препарати панкреатину свинячого походження, ЕРМІТАЛЬ 10 000, ЕРМІТАЛЬ 25 000, ЕРМІТАЛЬ 36 000 виробляється з тканин підшлункової залози свиней, призначених для харчових цілей. Хоча ризик того, що з препаратом до організму людини потрапить збудник інфекції, знижено шляхом випробувань та деактивації певних вірусів під час процесу виробництва, існує теоретичний ризик передачі вірусних інфекцій, в тому числі тих, що викликаються новими або невизначеними вірусами. Наявність свинячих вірусів, що можуть уразити людину, повністю виключити не можна.

Однак досі не було зареєстровано жодного випадку передачі інфекційного захворювання внаслідок застосування препаратів свинячого панкреатину, хоча вони застосовуються вже протягом тривалого часу.

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з нирковою недостатністю, гіперурикемією, пацієнтам з алергією до білків свинячого походження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з тим, що відсутні дані клінічних досліджень впливу ферментів підшлункової залози на перебіг вагітності, препарат слід з обережністю призначати вагітним жінкам. Дослідження на тваринах показали відсутність ознак всмоктування ферментів підшлункової залози. Таким чином, токсичного впливу на репродукцію та розвиток плода не очікується.

Оскільки дослідження на тваринах свідчать про відсутність системної експозиції ферментів підшлункової залози у матері-годувальниці, будь-якого впливу на дитину, яка перебуває на грудному вигодовуванні, не передбачається. Тому ферменти підшлункової залози можна застосовувати жінкам, які годують груддю.

При необхідності вагітні або жінки, які годують груддю, можуть приймати препарат у дозах, достатніх для забезпечення адекватного статусу харчування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами відсутній або незначний.

Спосіб застосування та дози

Дозування препарату базується на індивідуальних потребах хворого і залежить від ступеня порушення травлення та складу їжі. Для підбору адекватної індивідуальної дози існують три дози препарату – ЕРМІТАЛЬ 10 000, ЕРМІТАЛЬ 25 000, ЕРМІТАЛЬ 36 000.

Препарат рекомендується приймати під час або одразу після вживання їжі.

Капсули і мікротаблетки слід ковтати цілими, не розламуючи та не розжовуючи, і запивати достатньою кількістю рідини або спожити з легкою закускою. Якщо капсулу не можна проковтнути цілою (діти та особи літнього віку), її можна розкрити і додати мікротаблетки до рідкої їжі, що не вимагає розжовування, наприклад до яблучного пюре, до рідини з нейтральним або слабкокислим середовищем (йогурт, терте яблуко). Таку суміш слід приймати негайно і не зберігати.

Під час лікування препаратами ЕРМІТАЛЬ 10 000, ЕРМІТАЛЬ 25 000, ЕРМІТАЛЬ 36 000 дуже важливим є вживання достатньої кількості рідини, особливо у період її підвищеної втрати. Дефіцит рідини може посилити запори.

Дозування при екзокринній недостатності підшлункової залози:

  • дозу слід підбирати індивідуально, залежно від ступеня порушення травлення і жирового складу їжі.

Звичайна початкова доза становить від 10000 до 25000 ОД ліпази під час кожного основного прийому їжі. Однак не виключено, що деяким хворим необхідні вищі дози для усунення стеатореї і підтримання належного нутритивного статусу. Відповідно до загальноприйнятої клінічної практики вважається, що з їжею слід вжити щонайменше від 20000 до 50000 одиниць ліпази. Доза для прийому під час основних прийомів їжі (сніданку, обіду чи вечері) може бути від 25000 до 80000 ОД ліпази, а при додатковому легкому харчуванні між основними прийомами їжі повинна становити половину індивідуальної дози.

Діти.

Лікарський засіб можна застосовувати дітям.

Передозування

Повідомлялося про випадки гіперурикозурії та гіперурикемії, які були пов’язані з прийомом надзвичайно високих доз панкреатину.

Побічні реакції

Класифікація небажаних ефектів за частотою: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), не часто (≥ 1/1000 до < 1/100 ), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (частота не може бути оцінена за наявними даними).

При вивчені впливу препаратів, що містять панкреатин, на пацієнтів найчастіше повідомлялося про розлади шлунково-кишкового тракту, переважно від легкого до помірного ступеня тяжкості.

Побічні реакції, які спостерігалися у ході дослідження препарату, наведені далі.

Нечасто:

З боку метаболізму та харчування: анорексія.

З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі (розлади шлунково-кишкового тракту головним чином були пов’язані з існуючим захворюванням); нудота, блювання, запор, здуття живота, діарея, стоматит.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: висипання; свербіж, кропив’янка, еритема.

З боку імунної системи: гіперчутливість (анафілактичні реакції).

Більшість алергічних реакцій, що проявлялися з боку шкіри, але не тільки, були виявлені як побічні реакції протягом післяреєстраційного застосування.

Загальні розлади: нездужання.

Невідомо (частота не може бути оцінена за наявними даними):

З боку імунної системи: гіперчутливість негайного типу I (кропив’янка, чхання, сльозотеча, бронхоспазм), шлунково-кишкова гіперчутливість.

З боку шлунково-кишкового тракту: небажані події, які можуть бути симптомами тривалого порушення травлення і тому можуть потребувати корекції дозування лікарем: анорексія, діарея, біль в животі, нудота, блювання, диспепсія (пірозис, печія), нездужання.

Діти

Специфічних небажаних реакцій у дітей встановлено не було.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 20 або по 50, або по 100 капсул у пляшці з темного скла; по 1 пляшці у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Нордмарк Арцнайміттель ГмбХ та Ко. КГ/ Nordmark Arzneimittel GmbH & Co. KG

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Піннауаллее 4, Ютерсен, Шлезвіг-Гольштейн, 25436, Німеччина /Pinnauallee 4, Uetersen, Schleswig-Holstein, 25436, Germany.

Дата последнего обновления: 24.03.2019

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/7948/01/03 от 21.03.2019 (приказ 629 (2))
АТХ-классификация A09AA02 - Панкреатин
Действующие вещества протеаза, амилаза, липаза

Найдено 1734 аптеки

Аптека Здравица
Покровск, ул.Центральная 148
Эрмиталь 36000 капс №20 /n/ |
NORDMARK ARZNEIMITTEL
есть
Аптека 911
Балаклея, ул.Октябрьская 41
Эрмиталь 36 000 ед капс. №20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ
от 234,77
Аптека №7 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Драгомирова 2А
Эрмиталь 36000 36000 ед №20 капс.
Nordmark Arzneimittel
от 271,56
Аптека низкие цены №1
Дергачи, ул.Сумской шлях 155
Эрмиталь 36 000 ед капс. №20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ
от 234,77
Аптека Леда
Харьков, ул.Валентиновская 18Д
Эрмиталь 36 000 ед капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 231,52
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 83/26
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека Доброго Дня
Киев, ш.Харьковское 172
Ерміталь 36000 од №20 капс.
Nordmark Arzneimittel (Германия) (м)
от 231,00
Аптека оптовых цен
Славянск, ул.Генерала Батюка 31А
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Алтея
Бровары, бул.Независимости 17
Эрмиталь 36 000 капс. тв. №20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
от 245,90
Аптека 911
Харьков, ул.Ощепкова 3
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Винница, ул.Пирогова 49
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Александровский 81
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека Дешево
Харьков, ул.Рождественская 29А
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Шевченково, ул.Парковая 17/9
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека
Кривой Рог, ш.Днепровское 41
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
1 Социальная аптека
Харьков, ул.Героев Труда 20/321А
Ерміталь 36000 од №20 капс.
Nordmark Arzneimittel (Германия) (м)
от 231,00
Аптека низкие цены №1
Миргород, ул.Гоголя 98/6
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Мед-Сервис
Первомайск, ул.Корабельная 17А
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 256,25
Аптека №2 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Феодосийская 1
Эрмиталь 36000 36000 ед №20 капс.
Nordmark Arzneimittel
от 265,52
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Гагарина 167
Эрмиталь 36 000 ед капс. №20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ
от 234,77
Мед-Сервис
Берегово, пл.Кошута 3
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 259,10
Аптека низкие цены №1
Лубны, пр.Владимирский 42/1
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Мед-Сервис
Черноморск, ул.Данченко 7/64н
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 260,99
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Полтавский Шлях 140А
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Мед-Сервис
Днепр, наб.Победы 102Д
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 252,35
Аптека КОСМО
Киев, бул.Дружбы Народов 30/1
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Людвига Свободы 41
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека КОСМО
Киев, ул.Николая Кибальчича 19В/1
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека КОСМО
Киев, пл.Печерская 1
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека КОСМО
Белая Церковь, бул.Александрийский 62
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека 911
Южноукраинск, пр.Независимости 33Е
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Купянск-Узловой, пл.Советская 5В
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека КОСМО
Киев, ул.Васильковская 34
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека КОСМО
Бровары, бул.Независимости 13
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Тулузы 3Б
Эрмиталь 36000 капс №20
Нордмарк Арцнаймиттель
от 269,33
Аптека КОСМО
Фастов, пл.Соборная 26
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека КОСМО
Вышгород, ул.Набережная 2
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека низкие цены №1
Глухов, ул.Терещенков 28
Эрмиталь 36 000 ед капс. №20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ
от 234,77
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Даниила Щербаковского 47А
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Мед-Сервис
Николаев, пр.Богоявленский 340
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 252,55
Аптека КОСМО
Киев, бул.Кольцова 9
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Мед-Сервис
Николаев, пр.Богоявленский 312
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 260,15
Аптека КОСМО
Ирпень, ул.Центральная 29
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека КОСМО
Софиевская Борщаговка, ул.Мира 36
Ерміталь 36000 капс. №20
Nordmark Arzneimittel (Германия)
от 257,86
Аптека 911
Лисичанск, кв-л.Восточный 4А
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Мед-Сервис
Киев, ш.Харьковское 158
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 254,55
Мед-Сервис
Полтава, ул.Великотырновская 35/2
Эрмиталь 36 000 капс.36000ед №20
Нордмарк
от 251,40
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Московский 252Б
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, пер.Спартаковский 3
Эрмиталь 36 000 ед капс. №20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ
от 234,77
Аптека 911
Покотиловка, ул.Интернациональная 58
Эрмиталь 36 000 капс.тв.#20
НОРДМАРК АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГЕРМАНИЯ
есть
Инструкция по применению Эрмиталь 36 000, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эрмиталь 36 000, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эрмиталь 36 000 с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Эрмиталь 10 000 капсулы гастрорезист. тв. по 10000 ЕД №20 в бутыл.
Эрмиталь 10 000 капсулы гастрорезист. тв. по 10000 ЕД №50 в бутыл.
Эрмиталь 10 000
капсулы
Нордмарк Арцнаймиттель ГмбХ & Ко. КГ, Германия
Цены в аптеках
Эрмиталь 25 000 капсулы гастрорезист. тв. по 25000 ЕД №20 в бутыл.
Эрмиталь 25 000 капсулы гастрорезист. тв. по 25000 ЕД №50 в бутыл.
Эрмиталь 25 000
капсулы
Нордмарк Арцнаймиттель ГмбХ & Ко. КГ, Германия
Цены в аптеках
Евробиол 25 000 капсулы гастрорезист. тв. №100 во флак.
Евробиол 25 000 капсулы гастрорезист. тв. №50 во флак.
Евробиол 25 000 капсулы гастрорезист. тв. №20 во флак.
Евробиол 25 000
капсулы
Лаб. Майоли Спиндлер, Франция
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Эрмиталь 36 000 капсулы гастрорезист. тв. по 36000 ЕД №20 в бутыл.
Эрмиталь 36 000
капсулы
Нордмарк Арцнаймиттель ГмбХ & Ко. КГ, Германия
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top