Эропол раствор д/наруж. прим. 0.1 мг/мл по 20 мл во флак. с уретр. насад.

Цены в Украине
Нет в наличии в Украине
найдено в 0 аптеках других городов

Характеристики

Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
раствор д/наруж. прим.
Дозировка
мирамистин: 0,1мг/мл
Объём
20 мл
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/18204/01/01 от 20.07.2020 приказ №1421 от 05.08.2022
Производитель
ТОВ «Славія 2000».
Все товары
Форма выпуска
раствор
Объём
20 мл
Показать все

Инструкция для Эропол раствор д/наруж. прим. 0.1 мг/мл по 20 мл во флак. с уретр. насад.

Склад

діюча речовина: бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид моногідрат;

1 мл розчину містить бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду моногідрату (у перерахунку на безводну речовину) 0,1 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТХ D08A J.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

В основі дії бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду лежить пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікроорганізмів, що приводить до їх фрагментації і руйнування. При цьому частина молекули, занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує надмембранний шар, розпушує мембрану, підвищує її проникність для високомолекулярних речовин, змінює ензиматичну активність мікробної клітки, інгібує ферментні системи, що спричиняє пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів і їхнього цитолізу.

На відміну від інших антисептиків, бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид має високу вибірковість дії відносно мікроорганізмів, тому що практично не діє на мембрани клітин людини. Цей ефект пов’язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду з клітинами).

Бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид має виражену антимікробну дію щодо грампозитивних і грамнегативних, аеробних і анаеробних, спороутворювальних і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків.

 
Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококи, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини тощо. Проявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillum, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata і т. д.) і дріжджоподібні (Candida albicans, Candida krusei і т. д.) гриби, дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichopphyton verrucosum, T. schoenleini, T. violaceum, Epidermophyton Kaufman-Wolf, E. floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis і т. д.), а також на інші патогенні гриби [наприклад Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur)] у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків. Бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид має протизапальну і імуноад’ювантну дію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізує механізми неспецифічного захисту, модулюючи клітинну і місцеву гуморальну імунну відповідь. Фармакокінетика.
Бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид проявляє місцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату в системний кровотік відсутні.
 

Клінічні характеристики

Показання

Акушерство та гінекологія: застосовувати для профілактики та лікування нагноєння післяпологових травм, ран промежини та піхви, післяпологових інфекцій; запальних захворювань зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт).
Урологія, венерологія: застосовувати у складі комплексного лікування гострих і хронічних уретритів і уретропростатитів специфічної (хламідіоз, трихоманоз, гонорея) і неспецифічної природи; для індивідуальної профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес).
 

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу.
 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

При сумісному застосуванні Еропол® підвищує ефективність антибіотиків місцевої дії
При одночасному застосуванні з аніоноактивними речовинами (мильними розчинами) може відбутися інактивація протимікробної дії бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду. Слід уникати одночасного застосування.
Препарат не можна застосовувати разом з іншими антисептиками, що інактивують антимікробну дію бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду.
 

Особливості щодо застосування

Венерологія. Урологія. Після обробки лікарським засобом сечовипускального каналу, піхви, лобка і зовнішніх статевих органів не рекомендується сечовипускання протягом 2 годин.
 
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Може застосовуватись під час вагітності. Даних щодо негативного впливу препарату під час годування груддю немає.
 
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Препарат не впливає на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.
 

Застосування у період вагітності або годування груддю

Може застосовуватись під час вагітності. Даних щодо негативного впливу препарату під час годування груддю немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Застосовують місцево дорослим.
Акушерство та гінекологія. З метою профілактики післяпологової інфекції застосовується у вигляді піхвових зрошень або тампонів до пологів (5–7 днів) та у вигляді внутрішньопіхвових тампонів після пологів, змочених достатньою кількістю лікарського засобу, з експозицією 2 години протягом 5 днів.
Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів проводиться шляхом внутрішньопіхвового введення тампонів з препаратом протягом 2 тижнів та обробки шкіри зовнішніх статевих органів.
Урологія, венерологія. У комплексному лікуванні уретритів і уретропростатитів носик насадки вводять у зовнішній отвір сечовипускального каналу та вводять 1,5–3 мл (чоловікам) або 1–1,5 мл (жінкам) препарату, у піхву – 5–10 мл. Не розтискаючи пальців, насадку витягають із отвору сечовипускального каналу, затримуючи розчин на 2–3 хв. Після процедури не рекомендується спорожнення сечового міхура протягом 2 годин.
Процедуру проводять через день. Курс лікування – 10 днів.
Для профілактики венеричних захворювань Еропол® ефективний, якщо він застосовується не пізніше ніж через 2 години після статевого акту. По можливості шкіру внутрішньої поверхні стегон, лобка, зовнішніх статевих органів миють теплою водою без мила. Вміст флакона за допомогою уретральної насадки вводять у сечовипускальний канал – 2–3 мл чоловікам, 1–2 мл жінкам, у піхву – 5–10 мл на 2–3 хв. Залишком обробляють шкіру внутрішньої поверхні стегон, лобка, зовнішніх статевих органів. Після процедури не можна користуватись милом протягом 2 годин.
 
Діти.
Препарат не застосовують дітям.
 

Передозування

Не спостерігалося.
 

Діти

Препарат не застосовують дітям.

Побічні ефекти

В окремих випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає саме по собі через 15–20 секунд і не потребує припинення лікування.
Реакції гіперчутливості, в тому числі явища місцевого подразнення шкіри: свербіж, гіперемія, відчуття печіння, сухість шкіри.
 

Термін придатності

3 роки.
 

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці. Не потребує особливих умов зберігання.
 

Упаковка

По 20 мл або 50 мл препарату у флаконі полімерному з уретральною насадкою; по 1 флакону в пачці.
 

Категорія відпуску

Без рецепта.
 

Виробник

ТОВ «Славія 2000».
 

Адреса

Україна, 04114, м. Київ, вул. Дубровицька, 8, оф. 160.
 
 

Заявник

КНВМП «ІСНА».
 

Характеристики

Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
раствор д/наруж. прим.
Дозировка
мирамистин: 0,1мг/мл
Объём
20 мл
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/18204/01/01 от 20.07.2020 приказ №1421 от 05.08.2022
Производитель
ТОВ «Славія 2000».
Все товары
Форма выпуска
раствор
Объём
20 мл

Частые вопросы

Эропол раствор д/наруж. прим. 0.1 мг/мл по 20 мл во флак. с уретр. насад. является безрецептурным препаратом и отпускается без рецепта.