Эспераль таблетки по 500 мг №20 во флак.

Цены в аптеках

Эспераль таблетки по 500 мг №20 во флак.

Склад

діюча речовина: дисульфірам;

1 таблетка містить дисульфіраму 500 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, повідон КЗ0, натрію кармелоза, целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: кремово-білого кольору круглі таблетки з перехресною розподільчою лінією з одного боку та гравіюванням «ЕSРЕRАL» – з іншого.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності. Код АТХ N07B B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Дисульфірам інгібує дію багатьох ферментів. Інгібування ацетальдегід-дегідрогенази призводить до підвищення концентрації ацетальдегіду, метаболіту етилового спирту, який спричиняє виникнення неприємних симптомів: інтенсивне почервоніння обличчя, нудота, блювання, відчуття дискомфорту, тахікардія та артеріальна гіпотензія.

Фармакокінетика.

При пероральному застосуванні дисульфірам швидко, але не повністю абсорбується (від 70 % до 90 %). Він швидко метаболізується: перетворюється на діетилдитіокарбамат, який потім виводиться у формі глюкуроніду або трансформується у діетиламін та сірковуглець. Частина сірковуглецю виводиться легенями. Залишкова частина метаболізується та виводиться з сечею.

Показання

Ад’ювантна терапія для попередження рецидиву алкогольної залежності.

Протипоказання

Підвищена чутливість до дисульфіраму або до будь-якого компонента препарату та до тіурамових сполук. Печінкова недостатність. Епілепсія. Ниркова недостатність. Тяжка дихальна недостатність. Цукровий діабет. Психоневрологічні розлади. Серцево-судинні розлади. Вживання алкогольних напоїв або лікарських засобів, що містять спирт, протягом останніх 24 годин.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Комбінації, які не рекомендується застосовувати.

Алкоголь (у якості напою або допоміжної речовини) – розвиток антабусної реакції (відчуття жару, почервоніння, блювання, тахікардія). Необхідно уникати вживання алкогольних напоїв або лікарських засобів, що містять спирт, поки препарат не виводиться повністю з організму. З цією метою слід керуватися даними про період напіввиведення.

Ізоніазид – порушення поведінки та розлад координації рухів.

Метронідазол – ризик розвитку гострих психотичних епізодів або сплутаності свідомості, які є зворотними після відміни препарату.

Фенітоїн (і, шляхом екстраполяції, фосфенітоїн) – суттєве та швидке підвищення рівня фенітоїну у плазмі крові з ознаками токсичності (через пригнічення метаболізму). Якщо застосування комбінації не можна уникнути, показаний клінічний нагляд та контроль рівню фенітоїну у плазмі крові під час і після припинення лікування дисульфірамом.

Лікарські засоби групи 5-нітроімідазолу (метронідазол, орнідазол, секнідазол, тинідазол) – короткочасний психотичний розлад, сплутаність свідомості.

Гепатотоксичні препарати – необхідно уникати одночасного застосування з дисульфірамом у зв’язку з імовірністю ураження печінки.

Варфарин (та інші антикоагулянти на основі екстраполяції даних) – посилення антикоагулянтної дії при пероральному прийомі та підвищення ризику виникнення крововиливу (через зниження метаболізму у печінці).

Теофілін – дисульфірам пригнічує метаболізм теофіліну. Внаслідок цього необхідно відкоригувати дозування теофіліну (зменшити його дозу), орієнтуючись на клінічні ознаки та рівні препарату у плазмі крові.

Бензодіазепіни – дисульфірам може потенціювати седативні ефекти бензодіазепінів, інгібуючи їхній окисний метаболізм (особливо для хлордіазепоксиду та діазепаму). Дозу бензодіазепіну необхідно відкоригувати, орієнтуючись на клінічні ознаки.

Трициклічні антидепресанти – потенціювання антабусної реакції.

Комбінації, що потребують обережності при одночасному застосуванні.

Антагоністи вітаміну К – збільшення ефекту антагоніста вітаміну К і підвищення ризику кровотечі. Необхідно частіше контролювати міжнародне нормалізоване відношення (МНВ). Необхідно відкоригувати дозу антагоніста вітаміну К на час лікування дисульфірамом і протягом 8 днів після його відміни.

Особливості застосування

Застосування дисульфіраму в якості монотерапії.

Були зареєстровані випадки тяжкої гепатотоксичності, що призводили до трансплантації печінки або летального наслідку. Якщо з’являються попереджувальні ознаки (астенія, відсутність апетиту, нудота, блювання, біль у животі або жовтяниця), необхідно негайно провести загальне медичне обстеження та оцінити показники функції печінки (див. розділ «Побічні реакції»).

Застосування дисульфіраму з алкоголем.

Пацієнта необхідно повідомити про ризик розвитку антабусного ефекту (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій») у разі одночасного застосування препарату та алкогольних напоїв, навіть у незначній кількості. Пацієнти повинні бути уважними щодо вмісту спирту в деяких інших лікарських засобах (особливо у пероральних розчинах) або в харчових продуктах, а також при використанні парфюмерно-косметичних засобів, таких як лосьйони після гоління і парфуми.

Неприємні симптоми (припливи, еритема, нудота і блювання, відчуття загального нездужання, тахікардія та артеріальна гіпотензія) розвиваються через 10 хвилин після вживання алкоголю і тривають від 30 хвилин до декількох годин.

Реакції при застосуванні алкоголю можуть виникати протягом періоду до 2 тижнів після припинення лікування дисульфірамом. Були зареєстровані більш тяжкі реакції: серцеві аритмії, напади стенокардії, серцево-судинний колапс, інфаркт міокарда, раптовий летальний наслідок, пригнічення дихальної функції і неврологічні явища (сплутаність свідомості, енцефалопатія та судоми).

Не рекомендується застосування дисульфіраму з наступними речовинами:

 • спиртними напоями і лікарськими засобами, до складу яких входить спирт;
 • ізоніазидом;
 • метронідазолом;
 • фенітоїном, фосфенітоїном (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Запобіжні заходи при застосуванні.

Цей лікарський засіб слід застосовувати лише після поглибленого медичного обстеження (загального медичного огляду та лабораторних аналізів). Оцінку показників функції печінки, включаючи визначення рівнів трансаміназ, слід проводити до початку лікування дисульфірамом (див. розділ «Протипоказання»), а потім через регулярні проміжки часу, принаймні один раз на місяць, особливо протягом перших 3 місяців лікування. У разі, якщо підвищені рівні трансаміназ в три рази перевищують верхню межу норми, необхідно негайно та остаточно відмінити препарат. У пацієнтів необхідно проводити ретельний моніторинг, поки показники функції печінки не нормалізуються.

Дисульфірам слід застосовувати з обережністю пацієнтам з екземою, спричиненою нікелем, через підвищений ризик розвитку гепатиту (див. розділ «Побічні реакції»).

Дисульфірам ніколи не слід застосовувати пацієнтам без їхнього відома.

Застосування дисульфіраму не рекомендується у період вагітності, незалежно від стадії, та жінкам репродуктивного віку, які не користуються протизаплідними засобами (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Дослідження на тваринах не дали переконливих результатів, а даних клінічних досліджень недостатньо.

Тому дисульфірам не рекомендується застосовувати як у період вагітності, незалежно від її терміну, так і жінкам репродуктивного віку, які не застосовують протизаплідні засоби.

Розвиток антабусної реакції при одночасному застосуванні препарату з алкоголем може мати серйозні наслідки для плода. 

Годування груддю. Застосовувати препарат у період годування груддю не рекомендується.

Здатність впливати  на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Керування автомобілем або робота з механізмами можуть бути небезпечними у зв’язку з ризиком розвитку сонливості на початку лікування.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального прийому. Рекомендується приймати дорослим 1 таблетку на добу. Таблетку потрібно запити водою (половина склянки), приймати вранці під час сніданку, після утримання від вживання алкоголю принаймні протягом 24 годин. Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально.

Діти. Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

Передозування

Симптоми: передозування лише дисульфірамом може спричинити неврологічні розлади: екстрапірамідний синдром, розлади свідомості (кома, конвульсії, сплутаність свідомості та енцефалопатія). Лікування симптоматичне.

У результаті передозування дисульфідам у комбінації з алкоголем може спричинити кому або синдром сплутаності свідомості, серцево-судинну недостатність, інколи з неврологічними ускладненнями.

Лікування: лікування симптоматичне.

Побічні реакції.

Побічні ефекти, що можуть виникнути під дією дисульфіраму.

З боку шлунково-кишкового тракту:

 • нудота, блювання, біль у шлунку, діарея;
 • металевий присмак у роті після прийому препарату, неприємний запах із ротової порожнини (галітоз);
 • неприємний запах у пацієнтів із колостомою.

З боку печінки:

 • часто відзначаються підвищені рівні трансаміназ. Були зареєстровані випадки гепатиту (переважно цитолітичного): у деяких серйозних випадках гепатит супроводжується печінковою недостатністю або фульмінантним гепатитом, які можуть служити підставою для трансплантації печінки або мати летальний наслідок (див. розділ «Особливості застосування»).

З боку центральної нервової системи:

 • поліневрит нижніх кінцівок, неврит зорового нерва;
 • психоневрологічні розлади (втрата пам’яті, сплутаність свідомості), астенія;
 • сонливість та втомлюваність на початку лікування;
 • головний біль;
 • судоми, що, можливо, асоціюються з енцефалопатією, як правило, зворотні при припиненні лікування.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

 • алергічні висипи на шкірі, можливо, внаслідок перехресної чутливості до гуми.

З боку імунної системи:

 • реакції гіперчутливості.

Побічні ефекти, пов’язані з одночасним застосуванням дисульфіраму та алкоголю:

 • припливи, еритема, нудота та блювання, відчуття нездужання, тахікардія та артеріальна гіпотензія;
 • в окремих випадках спостерігалися більш тяжкі побічні реакції: порушення серцевого ритму, серцево-судинний колапс, напади стенокардії, серцево-судинна недостатність, інфаркт міокарда, раптовий летальний наслідок, пригнічення дихання та неврологічні симптоми (сплутаність свідомості, набряк головного мозку, крововиливи у мозкові оболонки, енцефалопатія та епілептичні напади чи судоми). 

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Не потребує спеціальних умов зберігання.

Упаковка

№ 20: по 20 таблеток у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Софаримекс - Індустріа Кіміка е Фармасеутіка, С.А., Португалія.

 Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Авеню Дас Індастріас, Алто до Коларид, Какем, 2735-213, Португалія.

Заявник

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Україна.

Дата последнего обновления: 30.05.2016

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/5332/01/01 от 18.05.2016 (приказ 453(2))
АТХ-классификация N07BB01 - Дисульфирам
Действующие вещества дисульфирам
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители Запрещено

Найдено 3512 аптек

Домашняя аптека
Днепр, ул.Героев Сталинграда 119
Эспераль таб 500мг №20 |
SOFARIMEX
есть
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Эспераль таб 500мг №20 |
SOFARIMEX
есть
D.S.
Львов, пл.Соборная 1
Еспераль табл н 20
Санофі-Авентіс Груп
от 128,77
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Еспераль® таблетки по 500 мг №20 у флак.
Санофи
от 120,15
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Эспераль таб. 500мг n20
Санофи-Синтелабо
от 136,92
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Эспераль табл 500мг №20
Санофи-Авентис
от 122,78
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Эспераль табл. 500мг №20
Sanofi-synthelabo (Великобритания)
есть
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Еспераль табл. 500мг №20
Sanofi
есть
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Эспераль таб. 500мг n20
Санофи-Синтелабо
от 130,38
Укр Фарм
Киев, ул.Урловская 40 (Офис 187)
Эспераль таб.500мг #20
СОФАРИМЕКС-ИНД.КИМИКА Е ФАРМ.ПОРТУГАЛИЯ
от 144,21
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Эспераль тб 500мг №20
Софаримекс
от 111,47
Домашняя аптека
Кривой Рог, пр.Южный 30
Эспераль таб 500мг №20 |
SOFARIMEX
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Васильковская 4А
Эспераль табл 500мг №20
Санофи-Авентис
от 125,37
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Еспераль табл.500мг №20
Sanofi
от 118,41
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Эспераль таб. 500мг n20
Санофи-Синтелабо
от 125,83
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Еспераль 500 мг №20 табл.
Санофі-Авентіс
есть
Виталюкс
Киев, ул.Ярославская 56А
Еспераль табл.500мг №20
Sanofi
от 120,02
Ліки Полтавщини
Новые Санжары, ул.Шевченка 51/49
Эспераль табл. 500 мг№20 фл., в карт. коробке sofarimex `(португалия)
Sofarimex
от 128,25
Аптекарь
Киев, ул.Драгоманова 38а
Еспераль табл.500мг №20
Sanofi
от 132,34
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Героев-Чернобыльцев 1
Эспераль табл. 500 мг№20 фл., в карт. коробке sofarimex `(португалия)
Sofarimex
от 133,00
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Монастырская 7А
Эспераль табл. 500 мг№20 фл., в карт. коробке sofarimex `(португалия)
Sofarimex
от 128,25
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Эспераль тб 500мг №20
Софаримекс
от 116,26
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 117/1
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 117,00
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 116,63
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королева 65
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 119,32
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 46
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 117,65
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 115,05
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 125/3
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 117,61
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 117,43
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Греческая 45
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 118,28
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 117,43
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Эспераль тб 500мг №20
Софаримекс
от 115,49
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 116,95
Шератон-Трейд
Днепр, ул.Передовая 511
Еспераль таблетки по 500 мг № 20
Софарімекс для "Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ", Пор
от 130,10
Аптека Рецепты здоровья
Киев, пр.Маяковского 32А
Эспераль таб. 500мг n20
Санофи-Синтелабо
от 139,69
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 120,04
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 115,05
АКС
Одесса, ул.Давида Ойстраха 1
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 118,18
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 118,87
АКС
Одесса, ул.Марсельская 32/3
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 121,72
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 33
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 119,47
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 118,28
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 68
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 119,08
АКС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 1
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 118,50
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 117,61
АКС
Одесса, ул.Академика Корольова 33
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 115,08
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 126,49
АКС
Одесса, ул.Добровольского 159
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 119,64
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 115,08
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Одесса-Главная 35
Эспераль 500мг №20 таб
САНОФИ-АВЕНТИС
от 118,85
Инструкция по применению Эспераль, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эспераль, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эспераль с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Тетурам таблетки по 150 мг №10
Тетурам таблетки по 150 мг №50 (10х5)
Тетурам
таблетки
Борщаговский ХФЗ
Цены в аптеках
Дисульфирам таблетки д/имплан. по 100 мг №10
Дисульфирам
таблетки
Польфа АО, Варшавский ФЗ, Польша
Цены в аптеках
Тетлонг-250 раствор д/ин. 0.25 г/мл по 1 мл №10 в амп.
Тетлонг-250
раствор
Львовдиалек, ДП, ГАК "Укрмедпром" г.Львов, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Эспераль таблетки по 500 мг №20 во флак.
Эспераль
таблетки
Санофи
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top