Эффект флу сироп по 60 мл во флак.

Цены в аптеках

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

прозора рідина оранжевого кольору зі специфічним запахом;

Склад

5 мл сиропу містять парацетамолу 125 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, аспартам, натрію хлорид, кислота лимонна, сорбітол 70%, натрію гідроксид, ароматизатор (сода морозиво, ваніла №1, перцева м’ята), барвники (Понсо 4R супра (Е 124), жовтий «сонячний захід» (Е 110), вода очищена.

Форма випуску

Сироп.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Ефект Флу – комбінований препарат для симптоматичного лікування інфекційно-запальних захворювань, які супроводжуються відчуттям закладеності у носі, головним болем, пропасницею та алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів. Дія препарату обумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.

Парацетамол – має жарознижувальну та анальгетичну дію.

Фенілефрин – симпатоміметичний засіб, який застосовується для усунення застійних явищ у слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів. Завдяки судинозвужувальному ефекту зменшується гіперемія, набряк і покращується прохідність дихальних шляхів. Фенілефрин переважно діє на a-адренорецептори.

Хлорфенірамін – сильнодіючий блокатор Н1-рецепторів, інгібітор біологічних ефектів гістаміну: пригнічує симптоматику алергічного риніту, ринореї, неприємні відчуття в носоглотці та гортані.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань верхніх дихальних шляхів.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 5 - 10 мл 3 рази на добу. Дітям від 6 до 12 років – по 2,5 - 5 мл 3 рази на добу.

Курс лікування не повинен перебільшувати 1 тижня.

Відмірювання проводиться за допомогою мірного ковпачка, вкладеного в упаковку.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції (шкірні висипання, ангіоневротичний набряк кропив’янка), прискорене серцебиття, порушення сну, збудження, аритмія, біль у ділянці серця, артеріальна гіпертензія, тахікардія, нудота, блювання, біль у кишечнику, сухість у роті, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, ниркова кома, асептична піурія.

Протипоказання

Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату; тяжка форма артеріальної гіпертензії, серцева недостатність, виражена брадикардія, захворювання нирок, виразкова хвороба шлунка, гострий панкреатит, гіпертиреоїдизм, цукровий діабет, закритокутова глаукома; вагітність і лактація; дитячий вік до 6 років.

Передозування

Не перевищувати рекомендовані дози. У разі передозування промити шлунок і негайно звернутися до лікаря.

Особливості застосування

Якщо на фоні застосування препарату висока температура зберігається протягом 3 днів, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Слід утримуватись від керування автомобілем та праці з механічними засобами під час застосування цього препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Ефект дії парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном, пропіфеназоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидепресантів, а також алкоголю можливе збільшення періоду напіввиведення парацетамолу. Не рекомендується застосовувати препарат одночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, темному місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Після відкриття флакона сироп зберігати протягом 1 місяця.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 60 мл сиропу у флаконі, в картонній упаковці разом з мірним ковпачком.

Виробник

Русан Фарма Лтд.

Адреса

58-Д, Гавт. Інд. Істейт, Чаркоп, Кандівалі (Вест), Мумбай – 400067, Індія.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска сироп
Условия отпуска без рецепта
Категория Комплексные средства от простуды
Регистрация закончилась
АТХ-классификация N02BE51 - Парацетамол, комбинации без психолептиков
Действующие вещества хлорфенамин, фенилэфрин, парацетамол
Производитель Русан Фарма Лтд, Индия
Инструкция по применению Эффект флу, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эффект флу, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эффект флу с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Эффект флу капсулы №10
Эффект флу сироп по 60 мл во флак.
капсулы, сироп
Русан Фарма Лтд, Индия
Цены в аптеках

Новинки реклама

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top