Эффералган таблетки шип. по 500 мг №16 (4х4)

Цены в аптеках

Эффералган таблетки шип. по 500 мг №16 (4х4)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: парацетамол;

1 таблетка шипуча містить парацетамолу 500 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат, сорбіт (Е 420), сахарин натрію, натрію докузат, повідон, натрію бензоат (Е 211).

Лікарська форма

Таблетки шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості: білі таблетки зі скошеними краями з насічкою для поділу, що розчиняються у воді з шипучою реакцією, допустима наявність сколів.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики і антипіретики. Код АТХ N02B E01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Парацетамол має знеболювальну, жарознижувальну та протизапальну дію.

Фармакокінетика.

Парацетамол швидко та майже повністю абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 30-60 хвилин. Період напіввиведення становить 1-4 години. Рівномірно розподіляється по всіх рідинах організму. Зв’язування з білками плазми крові варіабельне. Виводиться переважно нирками у формі кон’югованих метаболітів.

Показання

Симптоматичне лікування захворювань, що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла (інфекційно-запальні захворювання, головний біль, зубний біль, м’язовий біль, болісні менструації).

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу або до інших компонентів препарату.

Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія.

Непереносимість фруктози (оскільки препарат містить сорбіт).

Алкоголізм.

Особливі заходи безпеки

Перед прийомом необхідно повністю розчинити таблетку (разова доза може коливатися від ½ до 2 таблеток) Ефералгану у склянці води (150-200 мл).

При необхідності дотримання безсольової або низькосольової дієти слід мати на увазі, що кожна таблетка шипуча містить 412,4 мг натрію.

Особам, які зловживають алкоголем, перед прийомом препарату необхідно порадитися з лікарем, оскільки збільшується ризик виникнення гепатотоксичної дії парацетамолу. У хворих літнього віку можливе зниження виведення парацетамолу з організму.

Парацетамол може впливати на результати лабораторних досліджень: при проведенні аналізів на визначення сечової кислоти, при застосуванні методу з фосфорно-вольфрамовою кислотою та рівня глюкози у крові, при застосуванні глюкозо-оксидазо-пероксидазного методу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися через одночасне застосування з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися через застосування з холестираміном. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може посилитися при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не має значного ефекту.

Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з ізоніазидом підвищується ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Особливості застосування

При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату потрібно порадитися з лікарем. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект.

У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу.

Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

Не перевищувати зазначених доз. Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.

Не приймати препарат одночасно з іншими засобами, що містять парацетамол.

При застосуванні парацетамолу у дітей у дозі 60 мг/кг на добу поєднання з іншими жарознижуючими засобами виправдано тільки у випадку неефективності. З обережністю застосовувати при масі тіла до 50 кг, при хронічному недоїданні (низькі запаси глутатіону в печінці), дегідратації, легкої до помірної печінкової недостатності.

Лікування слід припинити, якщо виявлено гострий вірусний гепатит.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Призначення препарату у ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Період годування груддю. Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначущих кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначати дорослим і дітям з масою тіла більше 15 кг (віком від 3 років). Дітям з масою тіла менше 15 кг призначати інші лікарські форми парацетамолу. У дітей доза парацетамолу визначається масою тіла, якщо маса тіла невідома, то до початку лікування дитину необхідно зважити. Добова доза парацетамолу не повинна перевищувати 60 мг/кг/добу, яку необхідно порівну розділити на 4 або 6 прийомів (15 мг/кг через 4 години або 10 мг/кг через 6 годин).

Дітям з масою тіла від 15 до 21 кг (зазвичай від 3 до 6 років) ‒ по ½ таблетки, при необхідності прийоми повторювати з інтервалом у 6 годин, але не більше 2 таблеток за добу.

Дітям з масою тіла від 21 до 25 кг (зазвичай від 6 до 10 років) ‒ по ½ таблетки, при необхідності прийоми повторювати з інтервалом у 4 години, але не більше 3 таблеток за добу.

Дітям з масою тіла від 26 до 40 кг (зазвичай від 8 до 13 років) ‒ по 1 таблетці, при необхідності прийоми повторювати з інтервалом у 4 години, але не більше 4 таблеток за добу.

Дітям з масою тіла від 41 до 50 кг (зазвичай від 12 до 15 років) ‒ по 1 таблетці, при необхідності прийоми повторювати з інтервалом у 4 години, але не більше 6 таблеток за добу.

Дорослим і дітям з масою тіла більше 50 кг (після 15 років) ‒ по 1-2 таблетки на один прийом, при необхідності прийом можна повторити через 4 години, середня добова доза становить 3 г парацетамолу на добу (6 таблеток), однак при сильних болях можна приймати максимальну добову дозу – 4 г парацетамолу (8 таблеток) з інтервалом між прийомами не менше 4 годин.

Курс лікування ‒ не більше 3 днів.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 3 років.

Передозування

Існує ризик серйозного отруєння в осіб літнього віку, у дітей молодшого віку, у пацієнтів з ураженнями печінки, при хронічному алкоголізмі, у пацієнтів з хронічним недоїданням.

Для запобігання передозуванню не слід застосовувати разом з Ефералганом інші препарати, що містять парацетамол.

При одноразовому прийомі у дозі 10 г для дорослого та 150 мг/кг маси тіла дитини може спричинити гепатоцелюлярну недостатність, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз, крововиливи, гіпоглікемію, енцефалопатію, кому та летальний наслідок. При цьому зростає рівень печінкової трансамінази, лактатдегідрогенази та білірубіну, потягом 12-48 годин знижується рівень протромбіну.

Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем у ділянці попереку, гематурією, протеїнурією і розвинутись навіть у разі відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалася також серцева аритмія і панкреатит. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку системи травлення – гепатонекроз.

У пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбітону, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, що індукують печінкові ферменти; зловживання алкоголем; недостатність глутатіонової системи, наприклад, неправильне харчування, СНІД, голодування, муковісцидоз, кахексія) прийняття 5 г або більше парацетамолу може привести до ураження печінки. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування.

При передозуванні пацієнта слід негайно доставити в лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми передозування з’являються протягом перших 24 годин: нудота, блювання, зниження апетиту, блідість, біль у животі, або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження.

Невідкладні заходи: негайна госпіталізація, визначення рівня парацетамолу у плазмі крові, промивання шлунка, протягом перших 10 годин введення антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або метіоніну перорально, симптоматична терапія.

Побічні реакції

Дуже рідко:

 алергічні реакції: анафілаксія, шкірний свербіж, висип на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний висип, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);

з боку системи травлення: нудота, біль в епігастрії, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, порушення функції печінки;

з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;

з боку органів кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, нейтропенія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі;

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших НПЗЗ. Іноді можливе нездужання та зниження артеріального тиску, ниркова коліка.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 4 шипучих таблетки у стрипі, по 4 стрипи у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

УПСА САС, Франція/UPSA SAS, France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

979, авеню де Пірене, 47520 м. Ле Пасаж, Франція/979, avenue des Pyrenees, 47520 Le Passage, France.

304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція/304, avenue du Docteur Jean Bru, 47000 Agen, France.

Дата последнего обновления: 18.11.2016
Аннотация (инструкция по применению) продукта Эффералган, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эффералган, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эффералган с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Болеутоляющие
Регистрация UA/5237/01/01 от 03.11.2016 (приказ 1166(2))
АТХ-классификация N02BE01 - Парацетамол
Действующие вещества парацетамол
Производитель УПСА САС, Франция
Взрослые Разрешено
Дети с 3-х лет
Беременные с учетом соотношения польза / риск
Кормящие мамы Разрешено
Аллергики Разрешено
Диабетики с осторожностью
Водители Разрешено

Найдено 3225 аптек

Аптека Подорожник
Херсон, пр.Ушакова 30/1
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 80.50
D.S.
Бучач, ул.Галицкая 46/2
Ефералган 500 табл розчинні 500 мг н 16
УПСА
от 90.20
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Героев Сталинграда 171
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Аптека №8 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 103
Ефералган 500 мг №16 табл. шип.
Брістол-Майєрс Сквібб Про
есть
Аптека Подорожник
Херсон, ул.Олеся Гончара 19
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 79.99
Аптека Подорожник
Хорол, ул.Михаила Полонского 34А
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 84.50
Виталюкс
Киев, ш.Столичное 103 (ТЦ "Атмосфера")
Эффералган шип.таб.500мг №16
UPSA
от 89.75
Аптека Подорожник
Ровно, ул.Киевская 77А
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 79.99
D.S.
Черновцы, ул.Русская 252
Ефералган 500 табл розчинні 500 мг н 16
УПСА
от 88.66
Аптека Подорожник
Херсон, ул.Университетская 157
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 78.99
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
Ефералган табл. шип. 500 мг, № 16
BMS (США)
от 77.95
ДОМАШНЯЯ АПТЕЧКА
Софиевская Борщаговка, ул.Ивана Франко 6
Эффералган 500 мг №16 табл. шип.
BMS Products
от 77.90
Виталюкс
Белая Церковь, ул.Таращанская 155
Эффералган шип.таб.500мг №16
UPSA
от 80.00
Аптека 911
Карловка, ул.Полтавский шлях 48В
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Аптека Подорожник
Черновцы, ул.Главная 117
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 84.50
Аптека БАМ
Павлоград, ул.Горького 166/1
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 79.50
Аптека №98 КП Фармация
Киев, бул.Кольцова 13
Ефералган 500 мг №16 табл. шип.
Брістол-Майєрс Сквібб Про
есть
Аптека оптовых цен
Лисичанск, кв-л.Восточный 1А
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
D.S.
Киев, ул.Большая Васильковская 65
Ефералган 500 табл розчинні 500 мг н 16
УПСА
от 87.45
Народная аптека
Мелитополь, ул.Университетская 4
Эффералган таб. шипуч. 0,5 №16
УПСА ФРАНЦИЯ
от 79.16
Аптека Подорожник
Кривой Рог, ул.Свято-Николаевская 54
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 79.99
Аптека оптовых цен
Чернобай, ул.Центральная 222А
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Аптека
Мерефа, ул.Днепропетровская 222
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 146
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 86.50
Аптека №78 КП Фармация
Киев, пр.Победы 148/1
Ефералган 500 мг №16 табл. шип.
Брістол-Майєрс Сквібб Про
есть
ПАССАТ-ЛТД
Харьков, ул.Китаенко 8
Эффералган табл. шип. 500 мг №16
УПСА САС, Франц?я
от 75.06
ПАССАТ-ЛТД
Харьков, ул.Валентиновская 29Б
Эффералган табл. шип. 500 мг №16
УПСА САС, Франц?я
от 77.75
D.S.
Черновцы, пр.Независимости 127
Ефералган 500 табл розчинні 500 мг н 16
УПСА
от 91.60
Аптека оптовых цен
Нежин, пл.Заньковецкой 8
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
СВ Аптека
Кременчуг, ул.Европейская 41
Эффералган таблетки шип. по 500 мг №16 (4х4)
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
есть
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Ефералган 500 мг №16 табл. шип.
Брістол-Майєрс Сквібб Про
есть
Аптека 911
Драбов, ул.Центральная 32
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Медобори
Каменец-Подольский, пр.Грушевского 21/9
Ефералган 500 табл розчинні 500 мг н 16
УПСА
от 87.15
Аптека низкие цены №1
Полтава, ул.Европейская 42Н
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Москалевская 68/114
Эффералган тб шип. 500мг №16
УПСА САС
от 88.22
Народная аптека
Каменка-Днепровская, ул.Гоголя 5
Эффералган таб. шипуч. 0,5 №16
УПСА ФРАНЦИЯ
от 83.43
Аптека №126 КП Фармация
Киев, ул.Ивана Кудри 35А
Ефералган 500 мг №16 табл. шип.
Брістол-Майєрс Сквібб Про
есть
Алтея
Бровары, ул.Киевская 100А
Эффералган шип. табл. 500мг №16
БРИСТОЛ-МАЙЕРС СКВИББ
от 79.97
Реал фарм
Одесса, ул.Канатная 81
Эффералган табл.шип. 500мг n16* (4х4)
УПСА САС, Франція
от 83.52
Аптека низкие цены №1
Херсон, пр.Ушакова 46
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Аптека Здравица
Северодонецк, пр.Гвардейский 40ж
Эффералган таб шип 500мг №16 /n/ |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Аптека Подорожник
Карловка, ул.Полтавский шлях 46Г
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 80.99
Будем Здоровы Вместе
Белая Церковь, ул.Павличенко 45
Эффералган 500 мг №16 таблетки шипучие
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 76.70
СВ Аптека
Глобино, ул.Владимирская 222-Д
Эффералган таблетки шип. по 500 мг №16 (4х4)
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Соломенская 21
Эффералган табл раств 500мг №16*
Лаб. УПСА, Франция
от 90.28
Линда-Фарм
Днепр, ул.Космическая 13
Эффералган таблетки шипучие 500мг №16
BMS (Франция)
от 87.30
Аптека низкие цены №1
Антоновка, ш.Вячеслава Черновола 30
Эффералган табл. шип. 500мг №16
УПСА САС
от 70.56
Аптека №83 КП Фармация
Киев, ул.Теодора Драйзера 8
Ефералган 500 мг №16 табл. шип.
Брістол-Майєрс Сквібб Про
есть
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Эффералган таб шип 500мг №16 /n/ |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Вячеслава Черновола 49
Ефералган табл. шип. №16
БМС Франція
от 85.50

Рекомендуем посмотреть

Панадол солюбл таблетки шип. по 500 мг №12 (2х6)
Панадол солюбл
таблетки
ГлаксоСмитКляйн
Цены в аптеках
Парацетамол солюбл таблетки шип. по 500 мг №12 (2х6)
Парацетамол солюбл
таблетки
Здоровье, ФК, ООО, г.Харьков, Украина
Цены в аптеках
Парацетамол-Дарница таблетки по 200 мг №10
Парацетамол-Дарница таблетки по 500 мг №10
Парацетамол-Дарница таблетки по 200 мг №100 (10х10)
Парацетамол-Дарница таблетки по 325 мг №10
Парацетамол-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Эффералган суппозитории рект. по 80 мг №10 (5х2)
Эффералган таблетки шип. по 500 мг №16 (4х4)
Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.
+2
Эффералган
суппозитории, таблетки, раствор
Дельта Медикел
Цены в аптеках

Новинки

Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top