Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.

Цены в аптеках

Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: парацетамол;

1 мл розчину орального містить 30 мг парацетамолу;

допоміжні речовини: макрогол 6000, сахарози розчин, сахарин натрію, калію сорбат, кислота лимонна безводна, карамелево-ванільний ароматизатор, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин оральний.

Основні фізико-хімічні властивості: злегка в'язкий розчин коричневого кольору з карамельно-ванільним запахом.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол. Код ATХ N02B E01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Чинить аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію. Механізм дії зумовлений пригніченням синтезу простагландинів та переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Фармакокінетика.

Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і повністю всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу у плазмі крові досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно у печінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою та сульфатами.

Виводиться в основному з сечею. 90 % прийнятої дози парацетамолу виводиться нирками протягом 24 годин, в основному у формі глюкуронідних і сульфатних кон’югатів. Менше 5 % виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить приблизно 2 години.

Показання

Симптоматичне лікування захворювань, що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла.

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу або до інших компонентів препарату.

Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.

Особливі заходи безпеки

Не застосовувати препарат дітям разом з іншими засобами, що містять парацетамол.

При лікуванні парацетамолом у дозі 60 мг/кг/добу супутнє застосування іншого антипіретика виправдане лише у разі неефективності парацетамолу. Не слід перевищувати рекомендованих доз.

Препарат містить сахарозу, що слід враховувати пацієнтам із непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкозо-галактози та/або сахарози-ізомальтози. Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом 3 днів лікування препаратом або ж навпаки, стан здоров’я погіршився, необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При прийомі максимальних доз парацетамолу (4 г/добу) протягом як мінімум 4 днів існує ризик посилення ефекту перорального антикоагулянту і підвищений ризик кровотечі. Слід контролювати МНВ (Міжнародне нормалізоване відношення) через рівні проміжки часу. При необхідності дозу перорального антикоагулянту слід відкорегувати під час лікування парацетамолом.

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при взаємодії з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися з холестираміном. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується гепатотоксичний вплив препарату на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом, рифампіцином підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Високі концентрації парацетамолу можуть впливати на лабораторні результати визначення глюкози у крові оксидазо-пероксидазним методом, сечової кислоти при використанні методу з фосфорновольфрамовою кислотою.

Особливості застосування

У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу.

Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

З обережністю застосовувати при масі тіла до 50 кг, при хронічному недоїданні (низькі запаси глутатіону в печінці), дегідратації, легкої до помірної печінкової недостатності.

Лікування слід припинити, якщо виявлено гострий вірусний гепатит.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат призначений для застосування у педіатричній практиці.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат призначений для застосування у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози

Ефералган призначений для дітей з масою тіла від 4 до 32 кг (від 1 місяця до 12 років).

Разова доза парацетамолу становить 15 мг/кг маси тіла. Добова доза парацетамолу не має перевищувати 60 мг/кг маси тіла на добу. Інтервал між прийомами препарату має становити не менше 6 годин. При вираженій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) інтервал між прийомами має становити не менше 8 годин.

У таблиці 1 наведені дані щодо застосування препарату:

Таблиця 1

Вік дитини
Середня маса тіла дитини у відповідному віці приблизно становить*
Кількість на прийом
Добова доза при прийомі 4 рази на добу
1-2 місяці
4 кг
60 мг
240 мг
3-5 місяців
6 кг
90 мг
360 мг
6-10 місяців
8 кг
120 мг
480 мг
11-12 місяців
10 кг
150 мг
600 мг
2 роки
12 кг
180 мг
720 мг
3 роки
14 кг
210 мг
840 мг
4-5 років
16 кг
240 мг
960 мг
6-7 років
20-24 кг
300-360 мг
1200-1440 мг
8-9 років
26-30 кг
390-450 мг
1560-1800 мг
10-12 років
30-32 кг
450-480 мг
1800-1920 мг

* Перед застосуванням препарату дитину необхідно зважити для запобігання передозуванню і уникненню токсичної дії препарату.

На мірну ложку нанесені поділки, що відповідають масі у 4-6-8-10-12-14-16 кг.

Додаткові поділки відповідають проміжній масі тіла: 3-5-7-9-11-13-15 кг.

Препарат можна застосовувати у нерозведеному вигляді або розведеним у невеликій кількості рідини (наприклад у воді, молоці, фруктовому соці).

Мірну ложку наповнити відповідно до маси тіла дитини і коригувати рівень рідини залежно від поділок.

  • Від 4 до 16 кг: використовувати мірну ложку з поділками відповідно до маси тіла дитини або використовувати поділку, що відповідає найближчій до маси тіла дитини.

Наприклад від 4 кг до 5 кг: наповнити мірну ложку до поділки 4 кг. У разі необхідності прийом препарату можна повторити через 6 годин.

  • Від 16 до 32 кг: спочатку наповнити мірну ложку, а потім довести до необхідної кількості, наповнюючи мірну ложку вдруге, до отримання маси тіла дитини.

Наприклад від 18 до 19 кг: спочатку наповнити мірну ложку до поділки 10 кг, а потім, вдруге, наповнити до поділки 8 кг. У разі необхідності прийом препарату можна повторити через 6 годин.

Якщо больовий синдром або підвищена температура зберігається або посилюється протягом 3 днів від початку лікування препаратом, слід переглянути доцільність подальшого застосування препарату.

Діти.

Препарат застосовувати дітям з масою тіла від 4 до 32 кг (від 1 місяця до 12 років).

Передозування

Щоб уникнути передозування, слід перевірити, щоб інші лікарські засоби не містили парацетамол.

Існує ризик серйозного отруєння в осіб літнього віку, у дітей молодшого віку, у пацієнтів з ураженнями печінки, при хронічному алкоголізмі, у пацієнтів з хронічним недоїданням. Це може призвести до летального наслідку.

У дітей з масою тіла менше 37 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 80 мг/кг/добу.

У дітей з масою тіла від 38 кг до 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 3 г/добу.

У дорослих та дітей з масою тіла більше 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 4 г/добу.

При одноразовому прийомі у дозі 10 г для дорослого та 150 мг/кг маси тіла дитини може спричинити гепатоцелюлярну недостатність, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз, крововиливи, гіпоглікемію, енцефалопатію, кому та летальний наслідок. При цьому зростає рівень печінкової трансамінази, лактатдегідрогенази та білірубіну, протягом 12-48 годин знижується рівень протромбіну. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем у ділянці попереку, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть у разі відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалась також серцева аритмія і панкреатит. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку системи травлення – гепатонекроз. У пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбітону, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, що індукують печінкові ферменти; зловживання алкоголем; недостатність глутатіонової системи, наприклад неправильне харчування, СНІД, голодування, муковісцидоз, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. При передозуванні пацієнта слід негайно доставити в лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми передозування з’являються протягом перших 24 годин: нудота, блювання, зниження апетиту, блідість, біль у животі, або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження. Невідкладні заходи:

  • негайна госпіталізація;
  • визначення рівня парацетамолу у плазмі крові;
  • промивання шлунка;
  • введення антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або метіоніну перорально протягом перших 10 годин;
  • симптоматична терапія.

Побічні реакції

Дуже рідко:

алергічні реакції: анафілаксія, анафілактичний шок, набряк Квінке, еритема, кропив’янка, шкірний свербіж, висип на шкірі та слизових оболонках, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз;

з боку органів кровотворення: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія і нейтропенія, синці чи кровотечі;

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ;

з боку системи травлення: нудота, біль в епігастрії, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);

з боку ендокринної системи:  гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

Іноді можливе нездужання та зниження артеріального тиску, ниркова коліка.

При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки. Термін придатності після першого відкриття флакона: 3 місяці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 90 мл розчину орального у флаконі. 1 флакон у комплекті з мірною ложкою у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

УПСА САС, Франція/UPSA SAS, France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція/304, avenue du Docteur Jean Bru, 47000 Agen, France.

Дата останнього перегляду.

У разі виникнення питань щодо безпеки лікарського засобу, просимо звертатися до представника заявника:

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ»

08132, Україна, Київська область,

Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43.

Тел.: 044 593 33 55,

факс: 044 593 33 54.

Дата последнего обновления: 10.03.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Эффералган, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Эффералган, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Эффералган с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска раствор
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/5237/02/01 от 28.04.2017 (приказ 478(2))
АТХ-классификация N02BE01 - Парацетамол
Действующие вещества парацетамол
Производитель УПСА САС, Франция
Взрослые применяется в другой дозировке
Дети с 1-го месяца до 12 лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители препарат предназначен для применения детям

Найдено 4146 аптек

Аптека оптовых цен
Барышевка, ул.Центральная 15А
Эффералган р-р оральн. 3% фл. 90мл
УПСА САС
от 98.47
D.S.
Львов, ул.Ивана Франка 8
Ефералган флакон р-н оральный 3 % фл. 90 мл, з мірною ложкою 90 мл
УПСА
от 110.77
Аптека оптовых цен
Светловодск, ул.Героев Украины 10
Эффералган р-р оральн. 3% фл. 90мл
УПСА САС
от 98.47
Добрі ліки
Доброполье, ул.Гагарина 3 (ЦГБ)
Эффералган р-р орал 3% 90мл /n/ |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Академика Павлова 307
Эффералган р-р оральн. 3% фл. 90мл
УПСА САС
от 98.47
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Ефералган сироп д/перорал. застос. 3 % фл. 90 мл
BMS (США)
от 103.31
Аптека интернет цен
Мелитополь, пр.50-летия Победы 36/1
Эффералган р-р д/перор. прим. 90 мл
УПСА ФРАНЦИЯ
от 103.49
D.S.
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 128
Ефералган флакон р-н оральный 3 % фл. 90 мл, з мірною ложкою 90 мл
УПСА
от 115.43
Аптека Подорожник
Хуст, ул.Карпатской Сечи 43
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 104.99
Добрі ліки
Киев, ул.Российская 64
Эффералган р-р орал 3% 90мл /n/ |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Полимед
Одесса, ул.Старопортофранковская 24
Эффералган сироп 3% фл. 90мл
UPSA
от 101.95
ФАРМАСФЕРА
Киев, ул.Трускавецкая 2А (ЖК «River Stone»)
Ефералган р-н ор. 3% 90мл флак.
УПСА САС, Франція
от 113.37
D.S.
Рахов, ул.Привокзальная 6а
Ефералган флакон р-н оральный 3 % фл. 90 мл, з мірною ложкою 90 мл
УПСА
от 112.37
Аптека Подорожник
Мироновка, ул.Победы 10
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 106.50
D.S.
Сторожинец, ул.Видиневского 4а
Ефералган флакон р-н оральный 3 % фл. 90 мл, з мірною ложкою 90 мл
УПСА
от 114.56
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Дворянская 13
Эффералган 3% 90 мл сироп
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 102.40
Аптека Подорожник
Ахтырка, ул.Победы 10
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 100.50
Аптекарь
Украинка, ул.Юности 6В
Эффералган сироп дет. 3%фл.90мл
UPSA
от 116.15
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 2/2-А
Ефералган сироп 3% фл. 90мл*
Бристол-Майерс Сквибб
есть
Аптека Подорожник
Чугуев, ул.Харьковская 127
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 100.50
Аптека НЦ
Киев, пр.Свободы 17
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека Подорожник
Обухов, ул.Киевская 1
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 103.99
Аптека для економних
Киев, ул.Попудренка 26/9
Эффералган-upsa 90мл
УПСА
от 109.30
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
D.S.
Львов, ул.Шевченко 17
Ефералган флакон р-н оральный 3 % фл. 90 мл, з мірною ложкою 90 мл
УПСА
от 112.67
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека низкие цены №1
Сумы, ул.Петропавловская 72
Эффералган р-р оральн. 3% фл. 90мл
УПСА САС
от 98.47
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Эффералган раствор оральный 3 % фл. 90 мл с мерной ложкой №1
Бристол-майерс Сквибб
от 110.07
Аптека Подорожник
Львов, ул.Лычаковская 187
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 112.99
Витамин
Борисполь, ул.Героев Небесной Сотни 8А
Ефералган сироп 3% фл. 90мл*
Бристол-Майерс Сквибб
есть
Витамин
Черкассы, ул.Гагаріна 77/1
Ефералган сироп 3% фл. 90мл*
Бристол-Майерс Сквибб
есть
Аптека Подорожник
Херсон, ул.Гончара 8
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 100.50
Аптека Подорожник
Остер, ул.Хмельницкого 50Б
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 102.99
D.S.
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 221
Ефералган флакон р-н оральный 3 % фл. 90 мл, з мірною ложкою 90 мл
УПСА
от 114.36
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Академика Королева 49А
Эффералган 3% 90 мл сироп
Брістол-Майєрс Сквібб Компані, Франція
от 100.35
Полимед
Одесса, ул.Большая Арнаутская 1
Эффералган сироп 3% фл. 90мл
UPSA
от 111.54
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Эффералган р-р оральный 3 % фл. 90 мл
BMS (Франция)
от 119.50
Аптека Здравица
Северодонецк, пр.Космонавтов 28
Эффералган р-р орал 3% 90мл /n/ |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Аптека оптовых цен
Чернигов, ул.Рокоссовского 15
Эффералган р-р оральн. 3% фл. 90мл
УПСА САС
от 98.47
Аптека Подорожник
Яремче, ул.Свободы 307
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 111.50
Добрі ліки
Кременная, пр.Дружбы 8/2
Эффералган р-р орал 3% 90мл /n/ |
BRISTOL-MYERS SQUIBB
есть
Алтея
Бровары, ул.Симона Петлюры 21 (п.2)
Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.
БРИСТОЛ-МАЙЕРС СКВИББ
от 111.89
Viridis
Киев, ул.Братиславская 8
Эффералган сироп 3% 90мл
БРИСТОЛ-МАЙЕРС СКВИББ
от 98.35
Аптека Подорожник
Добротвор, ул.Ивана Франко 18Б
Ефералган сироп 150мг/5мл фл. 90мл №1
БМС Франція
от 119.99

Рекомендуем посмотреть

Парацетамол-Дарница таблетки по 200 мг №10
Парацетамол-Дарница таблетки по 500 мг №10
Парацетамол-Дарница таблетки по 200 мг №100 (10х10)
Парацетамол-Дарница таблетки по 325 мг №10
Парацетамол-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках
Панадол таблетки, п/о по 500 мг №12
Панадол таблетки, п/о по 500 мг №96 (8х12)
Панадол таблетки, п/о по 500 мг №64 (8х8)
Панадол
таблетки
ГлаксоСмитКляйн
Цены в аптеках
Панадол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Панадол беби
суспензия
ГлаксоСмитКляйн
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Эффералган суппозитории рект. по 80 мг №10 (5х2)
Эффералган таблетки шип. по 500 мг №16 (4х4)
Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.
+2
Эффералган
суппозитории, таблетки, раствор
Дельта Медикел
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top