Атонзил раствор оромукоз. 0.1 мг/мл по 100 мл во флак.

Цены в Украине
Нет в наличии в Украине
найдено в 0 аптеках других городов

Характеристики

Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
раствор оромукоз.
Дозировка
мирамистин: 0,1мг/мл
Объём
100 мл
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/18639/01/01 от 23.03.2021 приказ №1994 от 21.09.2021
Производитель
Славия 2000, ООО для "КНВМП "ИСНА"", Украина
Объём
100 мл
Показать все

Инструкция для Атонзил раствор оромукоз. 0.1 мг/мл по 100 мл во флак.

Склад

діюча речовина: бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид моногідрат;

1 мл розчину містить бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду моногідрату (у перерахунку на безводну речовину) 0,1 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин оромукозний.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора рідина.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТХ. D08A J10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

В основі дії бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду моногідрату лежить пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікроорганізмів, що приводить до їх фрагментації і руйнування. При цьому частина молекули, занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує надмембранний шар, розпушує мембрану, підвищує її проникність для високомолекулярних речовин, змінює ензиматичну активність мікробної клітки, інгібує ферментні системи, що приводить до пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів і їхнього цитолізу.

На відміну від інших антисептиків, бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид має високу вибірковість дії відносно мікроорганізмів, тому що практично не діє на мембрани клітин людини. Даний ефект пов’язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду з клітинами).

Бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид має виражену антимікробну дію відносно грампозитивних і грамнегативних, аеробних і анаеробних, спороутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків.

Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом, - гонококи, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини тощо. Проявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillum, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata і т.д.) і дріжджоподібні (Candida albicans, Candida krusei і т.д.) гриби, дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichopphyton verrucosum, T. schoenleini, T. violaceum, Epidermophyton Kaufman-Wolf, E. floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis і т.д.), а також на інші патогенні гриби (наприклад Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur)); у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлориду знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків. Бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид має протизапальну і імуноад’ювантну дію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізує механізми неспецифічного захисту внаслідок модуляції клітинної і місцевої гуморальної імунної відповіді. Фармакокінетика. Бензилдиметил[3-(мірістоіламіно)пропіл]амонію хлорид проявляє місцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату в системний кровотік відсутні.

Показання

Оториноларингологія: комплексне лікування гострих та хронічних тонзилітів.

Стоматологія: лікування пародонтитів, стоматитів; гігієнічна обробка знімних протезів; профілактика мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

При сумісному застосуванні лікарського засобу з антибіотиками місцевої дії спостерігається зниження резистентності мікроорганізмів до останніх

Особливості щодо застосування

Препарат не чинить місцевої подразнювальної дії і не має алергізуючих властивостей.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Може застосовуватись під час вагітності. Даних щодо негативного впливу препарату під час годування груддю немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

За необхідності використання розпилювача, після відкриття флакону замість кришки нагвинчують розпилювач.

Оториноларингологія. При лікуванні тонзилітів і ларингітів проводять багаторазові полоскання горла препаратом, або обприскують його за допомогою розпилювача (3-4 натиски) 4-6 разів на добу.

Курс лікування становить 3-5 днів.

При гнійних гайморитах під час пункції верхньощелепну пазуху промивають 10 мл препарату.

Стоматологія. Для лікування стоматитів та з метою профілактики мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота лікарський засіб розпилюють у ротовій порожнині або проводять полоскання препаратом 4-6 разів на добу. При лікуванні пародонтитів препарат вводять у пародонтальні кишені на турундах з наступними аплікаціями на ясна протягом 15 хв. При загостреннях проводять промивання Атонзилом® пародонтальних кишень за допомогою шприца і вводять у порожнину абсцесу турунди з препаратом. Після проведення оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота препарат застосовують у вигляді ванночок в амбулаторних умовах. З метою гігієнічної обробки знімних протезів, останні залишають на ніч у достатній кількості препарату, перед використанням протези ретельно промити проточною водою.

Діти

Лікарський засіб застосовують дітям віком від 3 років.

Передозування

Не спостерігалося.

Побічні ефекти

В деяких випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає саме по собі через 5-10 секунд і не потребує припинення лікування.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці. Не потребує особливих умов зберігання.

Упаковка

По 20 мл або 50 мл у флаконі полімерному з розпилювачем, по 100 мл у флаконі полімерному; по 1 флакону в картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «Славія 2000».

Адреса

Україна, 04114, м. Київ, вул. Дубровицька, 8, оф. 160.

Заявник

КНВМП «ІСНА».

Характеристики

Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
раствор оромукоз.
Дозировка
мирамистин: 0,1мг/мл
Объём
100 мл
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/18639/01/01 от 23.03.2021 приказ №1994 от 21.09.2021
Производитель
Славия 2000, ООО для "КНВМП "ИСНА"", Украина
Объём
100 мл