Тектротид набор д/приг. радиофармацевт. препар. №2 во флак. стекл.

Цены в Украине
Нет в наличии в Украине
найдено в 0 аптеках других городов

Характеристики

Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
набор д/приг. радиофармацевт. препар.
Дозировка
технеций (99mTc) hynik-октреотид
Количество в упаковке
2 шт
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/18258/01/01 от 17.08.2020 приказ 1896 (1) от 17.08.2020
Производитель
Национальный центр ядерных исследований, Польша
Форма выпуска (детально)
набор д/приг. радиофармацевт. препар.
Страна производства
Польша
Показать все

Инструкция для Тектротид набор д/приг. радиофармацевт. препар. №2 во флак. стекл.

Склад

діюча речовина: HYNІС-(D-Phe1, Tyr3-октретидний) трифторацетат;

1 флакон містить HYNІС-(D-Phe1, Tyr3-октретидного) трифторацетату 20 мкг;

допоміжні речовини:

флакон I: N-[трис(гідроксиметил)метил]гліцин (трицин); олова хлорид, дигідрат; маніт (Е 421); натрію гідроксид (для регулювання рН); кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН); азот (захисний газ);

флакон II: етилендіамін-N-N’-діоксична кислота (EDDA); натрію фосфат двохосновний, додекагідрат; натрію гідроксид; натрію гідроксид (для регулювання рН); кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН); азот (захисний газ).

Радіонукліди не є частиною набору.

Лікарська форма. Набір для приготування радіофармацевтичного препарату.

Основні фізико-хімічні властивості: білий або майже білий порошок.

Фармакотерапевтична група.

Діагностичні радіофармацевтичні засоби. Засоби для виявлення новоутворень. Сполуки технецію (99mTc). Код АТХ V09I A07.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

При хімічних концентраціях, що використовуються для діагностичних досліджень, відсутня будь-яка фармакодинамічна активність 99mTc-Тектротиду.

Фармакокінетика.

Розподіл

Після внутрішньовенного введення 99mTc-Тектротид швидко всмоктується в кров. Вже через 10 хвилин накопичення 99mTc-Тектротиду спостерігається в основних органах, тобто печінці, селезінці та нирках, а також у пухлинах, що експресують рецептори соматостатину.

Поглинання

Максимальне значення співвідношення пухлина/фон спостерігається через 4 години після введення. Ракове ураження шкіри спостерігається навіть через 24 години. Низька екскреція з боку шлунково-кишкового тракту спостерігається на пізніх зображеннях.

Виведення

Активність виводиться в основному нирками, незначна частина – шляхом екскреції через печінку. 99mTc-Тектротид швидко виводиться з крові. Активність, накопичена в клітинах крові, нижче 5 % незалежно від часу після введення.

Період напіврозпаду

99mTc-Тектротид розпадається до технецію-99 з періодом напіврозпаду близько 6 годин.

Клінічні характеристики.
Показання.
Цей лікарський засіб призначений виключно для діагностики.
Після мічення розчином пертехнетату-99mTc натрію, отриманий розчин 99mTc-Тектротид призначається для застосування дорослим для діагностики нейроендокринних пухлин, що містять соматостатинові рецептори (NET), сприяючи їх виявленню.
Пухлини, які не містять соматостатинових рецепторів, не будуть візуалізовані.
 
Протипоказання.
Підвищена чутливість до активної речовини або будь-якої з допоміжних речовин. Вагітність.
 
Особливі заходи безпеки.
У разі виникнення підвищеної чутливості чи анафілактичних реакцій застосування лікарського засобу слід негайно припинити та у разі необхідності розпочати симптоматичне лікування. Для своєчасного надання допомоги у надзвичайних випадках слід заздалегідь підготувати необхідні лікарські засоби та обладнання, такі як інтубаційна трубка та апарат штучної вентиляції легень.
Обґрунтування індивідуальних користі/ризику
Для кожного пацієнта радіаційне опромінення повинно бути обґрунтовано очікуваною користю. Доза радіоактивності щоразу повинна бути якомога меншою для отримання необхідної діагностичної інформації.
Ниркова недостатність
Для таких хворих слід зважити співвідношення ризику/користі, оскільки можливе підвищення поглинутої дози опромінення.
Пацієнтам із тяжкою нирковою недостатністю застосування 99mTc-Tектротиду не рекомендується. Зниження функції нирок або тяжка ниркова недостатність призведе до підвищення поглинутої дози радіаційного опромінення.
Застосування можливе лише тоді, коли очікувані ризики від радіаційного опромінення не переважають користі від отримання необхідної діагностичної інформації. Сцинтиграфічне зображення може бути отримано після гемодіалізу, під час проведення якого можливе зменшення високої фонової активності. Після діалізу може спостерігатися більш високе, ніж звичайно, поглинання в печінці, селезінці, шлунково-кишковому тракті, а також більш висока, ніж звичайно, активність у кровообігу.
Печінкова недостатність
Зниження дозування при порушенні печінки не є необхідним.
Підготовка пацієнта
Пацієнт повинен випити багато рідини перед початком обстеження і якомога частіше опорожнювати сечовий міхур протягом перших годин після дослідження для зменшення отриманого опромінення.
Оптимальне зображення черевної порожнини одержують за умови дотримання рідкої дієти протягом двох днів до обстеження, а також введення проносних препаратів за день до обстеження. Метод підготовки пацієнта може залежати від протоколу обстеження та локалізації уражень.
Що стосується пацієнтів, яким застосовують октреотид, рекомендується тимчасово припинити цю терапію, щоб уникнути можливої блокади рецепторів соматостатину. Ця рекомендація дається на емпіричних підставах, абсолютна необхідність такого заходу не продемонстрована. У деяких пацієнтів припинення такої терапії може призвести до негативних наслідків. Особливо це стосується пацієнтів з інсуліномою, у яких слід враховувати небезпеку раптової гіпоглікемії, та у пацієнтів з карциноїдним синдромом.
Обережно застосовувати 99mTc-Тектротид пацієнтам з цукровим діабетом, після його введення слід ретельно спостерігати за рівнем глюкози з огляду на ймовірне гальмування гіпер-гіпоглікемічних гормонів аналогами соматостатину.
 
Інтерпретації зображення
Позитивні сцинтиграфії з 99mTc-Тектротидом відображають наявність підвищеної щільності рецепторів соматостатину тканини, а не злоякісних захворювань. Пухлини, які не несуть рецепторів, не будуть візуалізовані. У хворих із пухлинами шлунково-кишкового тракту, нейроендокринними або карциноїдними пухлинами, щільність рецепторів недостатня для отримання візуалізації 99mTc-Тектротидом. Зокрема, приблизно у 50 % пацієнтів з інсуліномами, пухлина не може бути візуалізована.
Крім того, позитивне поглинання не є специфічним для шлунково-кишкового тракту та карциноїдних пухлин. Позитивні сцинтиграфічні результати вимагають оцінки можливої наявності інших хвороб, що характеризуються високою концентрацією локальних рецепторів соматостатину. Збільшення щільності рецепторів соматостатину також можливе у разі таких патологічних станів: пухлини, що виникають у тканинах, ембріологічно отриманих з нервового гребеня (парагангіома, медулярні карциноми щитовидної залози, нейробластоми, феохромоцитоми), пухлини гіпофіза, ендокринні новоутворення легень (дрібноклітинна карцинома), менінгіоми, карциноми молочної залози, лімфопроліферативні захворювання (хвороба Ходжкіна, неходжкінські лімфоми), а також існує можливість візуалізації в місцях концентрації лімфоцитів (підгострих запалень).
Якщо пацієнт не підготовлений належним чином до обстеження шлунково-кишкового тракту, вміст кишечнику може вплинути на якість зображення. Значні неспецифічні накопичення в межах шлунково-кишкового тракту можуть бути неправильно трактовані та описані як патологія або неналежно відображені для оцінки.
Після процедури.
Протягом перших 24 годин після введення радіофармацевтичного препарату слід уникати тісного контакту із немовлятами та вагітними жінками.
Особливі застереження
Вміст набору флаконів призначений виключно для приготування радіофармацевтичного препарату 99mTc-Тектротид та може вводитись пацієнту тільки після завершення процедури підготовки та мічення.

99mTc-Тектротид поставляється як набір, що складається з двох флаконів, які не можуть бути використані окремо

Спеціальне застереження
Після радіоактивного мічення 99mTc-Тектротиду необхідно виконувати відповідні умови радіологічної безпеки.
Радіофармацевтичні препарати можуть бути отримані, застосовані і призначені лише уповноваженими на це особами, які мають дозвіл на роботу з радіофармацевтичними препаратами у відповідних клінічних умовах. Їх одержання, зберігання, застосування, передача та утилізація регулюються нормами та/або відповідними ліцензіями, виданими відповідними місцевими установами.
Радіоактивні препарати слід готувати у спосіб, що забезпечує відповідні умови радіологічної безпеки та фармацевтичної якості.
Необхідно вжити відповідних асептичних запобіжних заходів.
Якщо під час приготування препарату порушена щільність флакона, препарат не слід використовувати.
При контакті з іонізуючим випромінюванням необхідно вжити заходів обережності, щоб мінімізувати ризик зараження препарату та опромінення персоналу. Захист від опромінення є обов’язковим.
Вміст набору перед попередньою підготовкою не є радіоактивним. Проте після додавання натрію пертехнетату (99mTc) потрібно дотримуватися відповідного захисту від готового препарату.
Введення радіофармацевтичних препаратів створює по відношенню до інших осіб небезпеку іонізуючого випромінювання або забруднення внаслідок контакту з сечею, блювотними масами та іншими біологічними рідинами пацієнта. При контакті з іонізуючим випромінюванням необхідно вжити заходів обережності для радіаційного захисту відповідно до діючих норм.
Будь-який невикористаний лікарський засіб або відходи повинні бути утилізовані відповідно до нормативних вимог.
Дозиметрія
Технецій (99mTc) отримується за допомогою генератора радіонуклідів (99Мо/99mTc) і розпадається із гамма-випромінюванням з енергією 140 кеВ і періодом напіврозпаду 6,02 години до технецію (99Тс), що, з огляду на його тривалий період напіврозпаду 2,13 × 105 років, можна вважати квазіпостійним.
В опублікованих даних наведено дозиметрію 99mTc-Тектротидом для кожного пацієнта окремо, яка проводилась на програмному забезпеченні OLINDA/EXAM з інтегрованими за часом інтегральними коефіцієнтами активності, оціненими за гібридною планарною методикою ОФЕКТ.
Середні поглинені органом дози та ефективна доза 99mTc-Тектротиду наведені в таблиці 1.
Таблиця 1
Орган
Поглинена доза на одиницю введеної активності (мГр/МБк)
Дорослі
Надниркові залози
0,0060 ± 0,0015
Мозок
0,0022 ± 0,0005
Груди
0,0021 ± 0,0005
Стінки жовчного міхура
0,0062 ± 0,0017
Стінка висхідної кишки
0,0038 ± 0,0007
Тонка кишка
0,0041 ± 0,0008
Стінка шлунка
0,0049 ± 0,0012
Стінки низхідної кишки
0,0042 ± 0,0009
Серце
0,0050 ± 0,0009
Нирки
0,0208 ± 0,0068
Печінка
0,0118 ± 0,0046
Легені
0,0036 ± 0,0009
М’язи
0,0030 ± 0,0006
Яєчники
0,0042 ± 0,0007
Підшлункова залоза
0,0071 ± 0,0019
Червоний кістковий мозок
0,0030 ± 0,0006
Остеогенні клітини
0,0079 ± 0,0016
Шкіра
0,0019 ± 0,0004
Селезінка
0,0296 ± 0,0121
Яєчки
0,0024 ± 0,0004
Вилочкова залоза
0,0029 ± 0,0006
Щитовидна залоза
0,0040 ± 0,0006
Стінки сечового міхура
0,0142 ± 0,0039
Матка
0,0045 ± 0,0008
Все тіло
0,0035 ± 0,0007
Ефективна доза,
Зв/MБк
0,0051 ± 0,0010
Ефективна еквівалентна доза, отримана від введеної активності 740 MБк, для дорослих з масою тіла 70 кг становить 3,8 мЗв. Для активності в 740 МБк типова доза опромінення для нирок становить 15,4 мЗв.
 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Хворим, яким проводять діагностичні дослідження із застосуванням 99mTc-Тектротиду, необхідно тимчасово відмінити лікування аналогами соматостатину (як «холодними», так і міченими радіоактивними ізотопами):
  • аналоги короткочасної дії – принаймні за 2 дні до запланованого обстеження,
  • довготривалі аналоги:
  • ланреотид – не пізніше ніж за 3 тижні,
  • октреотид – принаймні за 5 тижнів до планового обстеження.
Припинення лікування аналогами соматостатину як підготовчий крок до сцинтиграфії може спровокувати серйозні побічні реакції та, як правило, повернення симптомів, що спостерігалися до початку такого лікування.
Дослідження взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилися.
 

Особливості щодо застосування

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг) натрію на дозу, тобто є практично вільним від натрію.
У зв’язку з наявністю у складі маніту лікарський засіб може чинити м’яку проносну дію.
 
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Жінки репродуктивного віку
При застосуванні радіофармпрепаратів жінкам репродуктивного віку важливо визначити, вагітна така жінка чи ні. Будь-яка жінка, що має затримку менструації, повинна вважатися вагітною, поки не доведено протилежне.Якщо є сумніви щодо можливої вагітності (коли в жінки затримка, але цикл в неї дуже нерегулярний тощо), пацієнтці слід запропонувати альтернативні методи дослідження (якщо такі є), без застосування іонізуючого випромінювання.
Вагітність
Застосування 99mTc-Тектротиду протипоказано вагітним жінкам.
Годування груддю
Перш ніж застосовувати радіофармацевтичний препарат жінкам, що годують груддю, слід розглянути можливість відкласти введення радіонуклідів до моменту завершення грудного вигодовування, а також ретельно підібрати радіофармацевтичні препарати, враховуючи виділення радіоактивності з грудним молоком.
Якщо застосування препарату необхідне, годування груддю потрібно перервати на 4 години, а зціджене молоко слід вилити.
Фертильність
Дослідження на фертильність не проводилися.
 
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
99mTc-Тектротид не впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.
 

Спосіб застосування та дози

Дози
Дорослі
Пропонований діапазон активності становить від 370 до 740 МБк за одну внутрішньовенну ін’єкцію. Активність, яку слід застосовувати, залежить від наявного обладнання. Для людей літнього віку (старше 65 років) не потрібне коректування дози.
Ниркова недостатність
Необхідно уважно врахувати активність, яку слід вводити, оскільки у пацієнтів з нирковою недостатністю можливе збільшення радіаційного опромінення.
 
Печінкова недостатність
Зниження дози при порушенні функції печінки не потрібне.
Спосіб введення
Препарат призначений для однократного внутрішньовенного введення.
Цей радіофармацевтичний препарат може застосовуватися тільки спеціалістом, що має дозвіл на роботу з радіофармацевтичними препаратами. Необхідно ретельно дотримуватись правил безпеки поводження з цим радіофармпрепаратом.
Радіоактивний 99mTc-Тектротид вводять внутрішньовенно після мічення розчином пертехнетату-99mTc натрію, отриманого з генератора радіонуклідів 99Мо/99mTc відповідно до інструкцій з приготування.
Для кожного пацієнта вплив іонізуючого випромінювання має бути виправданим перевагою очікуваної діагностичної користі над ризиком від радіаційного опромінення. Для більш зручного введення розчин 99mTc-Тектротид може бути розведений розчином натрію хлориду. Отримання зображень
Обстеження необхідно проводити через 1–2 та 4 години після внутрішньовенного введення. Зображення через 1–2 години після ін’єкції можуть бути корисними для порівняння та оцінки абдомінальної активності за 4 години.
Дослідження може бути доповнено, залежно від клінічної потреби, отриманням зображень через 15 хвилин та 24 години після введення розчину. Рекомендується проводити дослідження всього тіла або окремих частин тіла із використанням методу обстеження ОФЕКТ (однофотонна емісійна комп’ютерна томографія) або ОФЕКТ/CT. Інструкція для приготування радіофармацевтичного препарату
Відкривання флаконів слід проводити в асептичних умовах.
Необхідно суворо дотримуватися звичайних запобіжних заходів щодо поводження з радіоактивними матеріалами.
Флакони слід відкривати після знезараження пробки. Готовий розчин слід вилучити через пробку за допомогою одноразового шприца, обладнаного відповідною захисною та одноразовою стерильною голкою, або за допомогою авторизованої автоматизованої системи застосування.
Якщо цілісність флакона порушена, препарат не слід застосовувати.
Спосіб приготування
Набір складається з 2 флаконів:
  • флакон l з діючою речовиною HYNІС-(D-Phe1, Tyr3-октретидний) трифторацетат;
  • флакон II з етилендіамін-N-N’-діоксичною кислотою (EDDA) (допоміжна речовина).
Алюмінієва кришка для флакона I синього кольору, а алюмінієва кришка для флакона II – білого, щоб відрізнити флакон I від флакона II під час процесу відновлення/радіоактивного мічення.
Підготовка розчину технецію 99mTc-Тектротид з набору Тектротид здійснюється відповідно до такої асептичної процедури:
1. Продезінфікувати кришку обох флаконів спиртом та дати висохнути.
2. Додати 1 мл води для ін’єкцій у флакон II, використовуючи стерильний шприц. Обережно збовтати протягом 15 секунд для забезпечення повного розчинення (збовтувати рухами вгору та вниз).
3. Перемістити 0,5 мл буферного розчину з флакона II у флакон І, використовуючи стерильний шприц, і за допомогою того ж шприца зняти надмірний тиск у флаконі, витягнувши еквівалентний об’єм повітря. Збовтати протягом приблизно 30 секунд до повного розчинення порошку (збовтувати рухами зверху вниз). Флакон II необхідно прибрати після перенесення розчину з флакона II до флакону I, щоб уникнути плутанини між флаконом I та флаконом II.
4. Помістити флакон І у відповідний захисний свинцевий контейнер.
5. Додати 1 мл розчину натрію пертехнетату (99mТс) (до 1600 МБк) у флакон І, використовуючи захисний стерильний шприц, та зняти надмірний тиск.
Нагріти флакон у киплячій водяній бані або нагрівальному блоці при 100 °С протягом 10 хв.
6. Залишити флакон охолонути до кімнатної температури (30 хвилин). Не прискорювати охолодження, наприклад, прохолодною водою.
7. Якщо потрібно, розбавити радіофармацевтичний препарат 0,9 % розчином натрію хлориду для ін’єкцій до 5 мл.
8. Зберігати мічені флакони при температурі не вище 25 °С. Використати протягом 4 годин після приготування.
9. Радіохімічну чистоту слід перевіряти до введення пацієнту відповідно до методу, наведеного нижче.
Примітка. Не використовувати радіофармацевтичний препарат, якщо радіохімічна чистота становить менше 90 %.
10. Утилізувати будь-який невикористаний матеріал та його контейнер відповідно до вимог діючого законодавства.
Застереження
Мічення Тектротиду залежить від вмісту дигідрату хлориду олова. Вміст набору для приготування радіофармацевтичного препарату Тектротид є стерильним. Флакони не містять бактеріостатичних засобів.
Визначення радіохімічної чистоти методом тонкошарової хроматографії
Обладнання та реактиви:
1. Дві смужки ITLC SG (приблизно 1,5 см × 10–12 см): смужки із скловолокна, просочені силікагелем.
2. Дві робочі камери з кришками.
3. Розчинники:
  • метилетилкетон (МЕК) для домішки А, пертехнетат (99mТс);
  • суміш ацетонітрилу та води у співвідношенні 1 : 1 (ACNW) для домішки B, технецій (99mTc) в колоїдній формі: необхідно ретельно перемішати об’єми ацетонітрилу та води.
Суміш слід готувати безпосередньо перед використанням.
4. Шприц з голкою на 1 мл для підшкірних ін’єкцій.
5. Відповідне лічильне обладнання (наприклад лічильник сцинтиляцій, калібратор дози, гамма-камера).
Метод:
1. Заповнити робочу камеру підготовленими розчинниками MEK та ACNW у висоту не більше ніж на 0,5 см. Закрити камеру та дати можливість збалансувати пари розчинників.
2. Позначити дві смужки ITLC SG олівцем на відстані 1,5 см від їхнього нижнього краю (місце розміщення краплі аналізованого препарату) та на відстані 0,5 см від їхнього верхнього краю (місце, де рухається передня частина розроблювального розчину).
3. Помістити краплі (приблизно 5 мл) розчину для ін’єкцій 99mTc-Tектротиду, використовуючи голку для підшкірних ін’єкцій, посередині лінії, позначеної на 1,5 см від нижнього краю кожної смужки, не дозволяється сушити плями.
ОБЕРЕЖНО: Не торкатися поверхні смужки голкою.
4. Помістити хроматографічну камеру під свинцевий захисний екран.
5. Розташувати одну смужку ITLC SG в камері за допомогою МЕК та іншу смужку ITLC SG у розчиннику ACNW. Покласти смужки вертикально, щоб бути впевненим, що місце плями 99mTc-Tектротиду знаходиться над лінією розчину, а верхній кінець смужки притулений до бокової стінки камери.
6. ОБЕРЕЖНО: поверхня смужки не може контактувати зі стінками камери. Камери повинні бути закриті.
7. Дочекатись, доки передня частина розчину переміститься до лінії, що визначає відстань 0,5 см від верхнього краю смужки.
8. Витягнути смужки з камер та дати їм висохнути під захистом свинцю.
9. Розрізати смужки, як описано нижче:
  • ITLC SG MEK: посередині між передньою частиною розчину та лінією, яка визначає місце введення краплі препарату,
  • ITLC SG ACNW: на відстані 2 см від нижнього краю смужки.
10. Виміряти радіоактивність кожної частини смужки (А та В) та обчислити результати таким чином:
 
ITLC з МЕК:
 
A=99mTc пертехнетат %
активність верхньої частини
× 100 %
активність обох частин
Rf = 0,8–1,0
ITLC з ACNW:
B= (99mTc) Тс в колоїдній формі
активність нижньої частини
× 100 %
активність обох частин
Rf = 0 до 0,1
11. Обчислити відсоток радіоактивності 99mTc-Тектротиду за формулою:
100 % – (A + B).
Діти.
Немає даних про безпеку та ефективність застосування 99mTc-Тектротиду дітям.Якщо відсутні альтернативні способи діагностики (без іонізуючого випромінювання), застосування дітям та підліткам необхідно ретельно оцінити, виходячи з клінічних потреб та оцінки співвідношення ризику/користі у цієї групи пацієнтів. Через потенційну небезпеку іонізуючого випромінювання 99mTc-Tектротид не слід застосовувати дітям (віком до 18 років), якщо вважається, що очікувана клінічна інформація не перевищує можливий ризик від радіації.

Передозування

Про випадки передозування інформація відсутня.
Неможливе передозування радіофармацевтичним препаратом при одноразовому введенні діагностичної дози.
У разі передозування 99mTc-Тектротидом поглинуту дозу необхідно зменшити шляхом виведення радіонукліду з організму за допомогою введення рідини та частого спорожнення сечового міхура.

Побічні ефекти

Під час оцінки побічних реакцій за основу беруться такі частотні дані: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 до < 1/10), не часто (≥1/1000 до < 1/100), рідко (≥1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000), не відомо (не може бути оцінене на основі наявних даних).
Побічні реакції, пов’язані із введенням 99mTc-Тектротиду, є дуже рідкісні (< 1/10000). Транзиторний головний біль або епігастральний біль може виникнути безпосередньо після введення.
Вплив іонізуючого випромінювання пов’язаний з індукцією раку та ймовірним розвитком генетичних дефектів. Оскільки ефективна доза становить близько 3,8 мЗв при введенні з максимальною рекомендованою активністю 740 МБк, такі побічні реакції, як очікується, будуть проявлятися з низькою ймовірністю.
 

Термін придатності

Набір – 1 рік.
Після радіоактивного мічення розчином натрію пертехнетату (99mTc) – 4 години. Зберігати при температурі не вище 25 °С у відповідному свинцевому контейнері.
 

Умови зберігання

Зберігати в холодильнику при температурі від 2 до 8 °C.
Під час транспортування (не більше 7 днів) при температурі не вище 35 °С.
 

Несумісність

99 mTс-Tектротид не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.
 

Упаковка

Флакон скляний об’ємом 10 мл, по 2 флакони (флакон І та флакон ІІ) в картонній упаковці.
 

Категорія відпуску

Тільки в умовах стаціонару.
Поставляється тільки в спеціалізовані медичні заклади, що мають дозвіл на роботу з радіофармацевтичними препаратами.
 

Виробник

Національний Центр Ядерних Досліджень/
National Centre for Nuclear Research.
 

Адреса

вул. Анджея Солтана 7, Отвоцк, 05-400, Польща/
ul. Andrzeja Sołtana 7, Otwock, 05-400, Poland.
 

Характеристики

Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
набор д/приг. радиофармацевт. препар.
Дозировка
технеций (99mTc) hynik-октреотид
Количество в упаковке
2 шт
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/18258/01/01 от 17.08.2020 приказ 1896 (1) от 17.08.2020
Производитель
Национальный центр ядерных исследований, Польша
Форма выпуска (детально)
набор д/приг. радиофармацевт. препар.
Страна производства
Польша

Частые вопросы

Тектротид набор д/приг. радиофармацевт. препар. №2 во флак. стекл. является безрецептурным препаратом и отпускается без рецепта.