Т-холин раствор д/ин. 1000 мг/4 мл по 4 мл №10 (5х2) в амп.

Цены в Украине
Нет в наличии в Украине
найдено в 0 аптеках других городов
Количество в упаковке:

Характеристики

Категория
Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
раствор д/ин.
Дозировка
холина альфосцерат: 250мг/мл
Объём
4 мл
Условия продажи
по рецепту
Регистрация
UA/18163/01/01 от 26.06.2020 приказ 503 от 19.03.2022
Производитель
Спільне товариство з обмеженою відповідальністю "Лекфарм" (СТОВ "Лекфарм"), Республіка Білорусь.
Все товары
Объём
4 мл
Страна происхождения бренда
Украина
Показать все

Инструкция для Т-холин раствор д/ин. 1000 мг/4 мл по 4 мл №10 (5х2) в амп.

Склад

діюча речовина: холіну альфосцерат; 4 мл розчину містять холіну альфосцерату 1000 мг;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій

Основні фізико-хімічні властивості. Прозорий розчин, безбарвний або злегка жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група

Інші засоби, що застосовуються для лікування захворювань нервової системи. Парасімпатоміметики. Код АТХ N07A X02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Т-Холін® є засобом, який відноситься до групи центральних холіноміметиків з переважаючим впливом на центральну нервову систему. Холін альфосцерат як носій холіну і попередній агент фосфатидилхоліну має потенційну спроможність запобігати і коригувати біохімічні ушкодження, які мають особливе значення серед патогенних факторів психоорганічного інволюційного синдрому, тобто може впливати на знижений холінергічний тонус і змінений фосфоліпідний склад оболонок нервових клітин. До складу препарату входить 40,5 % метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Т-Холін® позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було спричинено розвитком інволюційної патології мозку.

Механізм дії заснований на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну – одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином, Т-Холін® покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Т-Холін® покращує церебральний кровотік, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.

Фармакокінетика.

В середньому абсорбується майже 88 % введеної дози Т-холіну. Препарат накопичується переважно в мозку (45 % від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15 % препарату виводиться з сечею та жовчю.

Показання

Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку). Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та сфері поведінки: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Протипоказання

Відома гіперчутливість до препарату або до його компонентів. Пацієнтам із психотичним синдромом, при тяжкому психомоторному збудженні. Період вагітності або годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Клінічно значуща взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Особливості щодо застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний для застосування у період вагітності або в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на керування автотранспортом та роботу з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

При гострих станах Т-Холін® вводити внутрішньом'язово або внутрішньовенно (повільно) по 1 г (1 ампула) на добу протягом від 15 до 20 днів. Потім, після стабілізації стану хворого, переходити на лікарську форму препарату у капсулах.

Діти.

Досвід застосування Т-Холіну® дітям відсутній.

Передозування

При передозуванні Т-Холіну®, яке може проявлятися нудотою, неспокоєм, збудженням, безсонням, слід зменшити дозу препарату. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти

Як правило, препарат добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. Можливі реакції у місці введення. Протягом перших днів або тижнів лікування можуть виникати такі прояви побічних реакцій: тривога, ажитація, безсоння. Ці симптоми тимчасові і не потребують припинення лікування, але можливо тимчасове зниження дози.

Можливе виникнення нудоти (яка головним чином є наслідком вторинної допамінергічної активації), зниження артеріального тиску, головний біль, дуже рідко можливі абдомінальний біль та короткотривала сплутаність свідомості. У такому випадку необхідно зменшити застосовану дозу препарату.

Можливі реакції гіперчутливості, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, почервоніння шкіри.

Термін придатності

4 рокі.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність

Не слід застосовувати в одній ємності з іншими лікарськими засобами.

Упаковка

По 4 мл розчину для ін'єкцій в ампулах з безбарвного скла з кільцем зламу. По 5 ампул в чарунковій упаковці. Одна або дві чарункові упаковки № 5 разом з інструкцією для застосування в картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Спільне товариство з обмеженою відповідальністю "Лекфарм" (СТОВ "Лекфарм"), Республіка Білорусь.

Адреса

Україна, 01042, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 9.

Заявник

ТОВ «Бутікова фармацевтична компанія «Салютаріс».

Характеристики

Категория
Торговое название
Действующие вещества
Форма выпуска
раствор д/ин.
Дозировка
холина альфосцерат: 250мг/мл
Объём
4 мл
Условия продажи
по рецепту
Регистрация
UA/18163/01/01 от 26.06.2020 приказ 503 от 19.03.2022
Производитель
Спільне товариство з обмеженою відповідальністю "Лекфарм" (СТОВ "Лекфарм"), Республіка Білорусь.
Все товары
Объём
4 мл
Страна происхождения бренда
Украина