L-цет таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)

Цены в аптеках

L-цет таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)

Склад

діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид (levocetirizine dihydrochloride);

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, Opadry II 85G51300 зелений*;

*Opadry II 85G51300 зелений: спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, лецитин, індигокармін (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104), жовтий захід FCF (E 110).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою зеленого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину. Код АТХ R06A Е09.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Левоцетиризин – це активний стабільний R-енантіомер цетиризину, що належить до групи конкурентних антагоністів периферичних Н1-гістамінових рецепторів. Спорідненість до Н1-гістамінових рецепторів у левоцетиризину у 2 рази вища, ніж у цетиризину. Впливає на гістамінзалежну стадію розвитку алергічної реакції, зменшує міграцію еозинофілів, судинну проникність, обмежує вивільнення медіаторів запалення. Попереджає розвиток та полегшує перебіг алергічних реакцій, чинить антиексудативну, протисвербіжну, протизапальну дію, майже не чинить антихолінергічної та антисеротонінової дії.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні параметри левоцетиризину мають лінійну залежність, не залежать від дози та часу і мають низьку варіабельність у різних пацієнтів. Фармакокінетичний профіль при введенні єдиного енантіомера такий самий, як і при застосуванні цетиризину. У процесі абсорбції або виведення не спостерігається хіральна інверсія.

Абсорбція

Левоцетиризин після перорального застосування швидко та інтенсивно всмоктується. Ступінь всмоктування препарату не залежить від дози препарату та не змінюється з прийомом їжі, але максимальна концентрація (Сmах) препарату зменшується та досягає свого максимального значення пізніше. Біодоступність становить 100 %.

У 50 % хворих дія левоцетиризину розвивається через 12 хвилин після прийому одноразової дози, а у 95 % – через 0,5-1 годину. Максимальна концентрація (Сmах) у сироватці крові досягається через 50 хвилин після одноразового прийому внутрішньо терапевтичної дози. Рівноважна концентрація у крові досягається після двох днів прийому препарату. Сmах становить 270 нг/мл після одноразового застосування і 308 нг/мл – після повторного застосування у дозі 5 мг відповідно.

Розподіл.

Відсутня інформація щодо розподілу препарату у тканинах людини, а також щодо проникнення левоцетиризину крізь гематоенцефалічний бар’єр. У дослідженнях найбільша концентрація зафіксована у печінці та нирках, а найнижча – у тканинах центральної нервової системи. Розподіл левоцетиризину обмежений, тому що об’єм розподілу становить 0,4 л/кг. Зв’язування з білками плазми крові – 90 %.

Біотрансформація.

В організмі людини рівень метаболізму становить менш ніж 14 % від дози левоцетиризину, і тому відмінність у результаті генетичного поліморфізму або супутнього прийому ферментних інгібіторів, як очікується, буде незначною. Процес метаболізму включає ароматичну оксидацію, N- та О- деалкілування і сполучення з таурином. Деалкілування у першу чергу відбувається з участю цитохрому CYP ЗА4, тоді як у процесі ароматичної оксидації беруть участь чисельні та (або) невизначені ізоформи CYP. Левоцетиризин не впливав на активність цитохромних ізоферментів 1А2, 2С9, 2С19, 2D6, 2Е1, ЗА4 у концентраціях, що значно перевищували максимальні після прийому дози 5 мг перорально. Враховуючи низький ступінь метаболізму та відсутність здатності до пригнічення метаболізму, взаємодія левоцетиризину з іншими речовинами (і навпаки) малоймовірна.

Виведення.

Екскреція препарату відбувається в основному за рахунок клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції. Період напіввиведення левоцетиризину з плазми крові у дорослих (Т1/2) становить 7,9 ± 1,9 години. Період напіввиведення препарату коротший у маленьких дітей. Середній очевидний загальний кліренс у дорослих – 0,63 мл/хв/кг. В основному виведення левоцетиризину та його метаболітів з організму відбувається із сечею (виводиться у середньому 85,4 % застосованої дози препарату). З фекаліями виводиться лише 12,9 % застосованої дози левоцетиризину.

Особливі популяції

Порушення функцій нирок

Очевидний кліренс левоцетиризину для організму корелює з кліренсом креатиніну. Тому у пацієнтів із помірними та тяжкими порушеннями функції нирок рекомендується підбирати інтервали між прийомами левоцетиризину з урахуванням кліренсу креатиніну. При анурії при кінцевій термінальній стадії захворювання нирок загальний кліренс організму пацієнтів порівняно з загальним кліренсом організму в осіб без таких порушень зменшується приблизно на 80 %. Кількість левоцетиризину, що виводиться під час стандартної 4-годинної процедури гемодіалізу, становила < 10 %.

Показання

Симптоматичне лікування алергічного риніту (у тому числі цілорічного алергічного риніту) та кропив'янки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до левоцетиризину, цетиризину, гідроксизину, до будь-яких інших похідних піперазину або до будь-якої іншої допоміжної речовини препарату.

Тяжка форма хронічної ниркової недостатності (кліренс креатиніну < 10 мл/хв).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження з левоцетиризином щодо взаємодії (включаючи дослідження з індукторами CYP3A4) не проводилися. Дослідження з цетиризином (з’єднання рацемату) показали, що одночасне застосування з антипірином, азитроміцином, циметидином, діазепамом, еритроміцином, гліпізидом, кетоконазолом або псевдоефедрином не чинить клінічно значущих несприятливих взаємодій. При сумісному застосуванні з теофіліном (400 мг/добу) спостерігалося невелике зниження (на 16 %) загального кліренсу левоцетиризину (розподіл теофіліну не змінювався). При дослідженні багаторазового застосування ритонавіру (600 мг 2 рази на добу) та цетиризину (10 мг на добу) ступінь експозиції цетиризину збільшувався приблизно на 40 %, тоді як розподіл ритонавіру дещо змінювався (- 11 %) до паралельного застосування цетиризину.

Прийом їжі не впливає на ступінь всмоктування препарату, але знижує швидкість його абсорбції.

Одночасне застосування цетиризину або левоцетиризину та алкоголю чи інших депресантів центральної нервової системи у вразливих пацієнтів може спричинити додаткове зниження пильності та здатності до виконання роботи.

Особливості застосування

З обережністю застосовувати пацієнтам із хронічною нирковою недостатністю (необхідна корекція режиму дозування) та пацієнтам літнього віку (можливе зниження клубочкової фільтрації). Слід з обережністю застосовувати препарат при одночасному прийомі з алкоголем (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Призначаючи препарат у разі наявності у пацієнтів певних факторів, що провокують затримку сечі (наприклад, травми спинного мозку, гіперплазія передміхурової залози), необхідно брати до уваги, що левоцетиризин збільшує ризик затримки сечі.

Немає даних щодо посилення ефекту седативних засобів при застосуванні у терапевтичних дозах. Але слід уникати застосування седативних засобів під час прийому препарату.

Оскільки антигістамінні препарати можуть пригнічувати відповідь на шкірні алергічні проби, то перед їх проведенням необхідним є період вимивання (від 3 днів).

Можливим є виникнення свербежу при припиненні застосування левоцетиризину, навіть якщо ці симптоми не були присутні до початку лікування. Свербіж може зникнути самостійно. У деяких випадках свербіж може бути інтенсивним, що може стати причиною поновлення лікування. Після повторного застосування левоцетиризину свербіж, як правило, проходить.

Допоміжні речовини.

Препарат містить барвник жовтий захід FCF (Е 110), що може спричиняти алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Левоцетиризин протипоказаний для застосування у період вагітності.

Годування груддю

Цетиризин проникає у грудне молоко, тому при необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Фертильність

Немає клінічних даних (включаючи дослідження на тваринах) щодо впливу левоцетиризину на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими потенційно небезпечними механізмами під час лікування препаратом.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначати дорослим та дітям віком від 6 років внутрішньо у добовій дозі 5 мг 1 раз на добу, незалежно від прийому їжі. Таблетку необхідно ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю води.

Хворим літнього віку із нормальною функцією нирок: корекція дози препарату не потрібна.

Хворим із порушеною функцією нирок розрахунок дози необхідно проводити з урахуванням кліренсу креатиніну відповідно до таблиці.

Для застосування цієї таблиці дозування необхідно оцінити кліренс креатиніну (КЛкр) пацієнта у мл/хв. КЛкр (мл/хв) має бути оцінений за вмістом креатиніну у сироватці крові (мг/дл) за допомогою наступної формули:

КЛкр =
[140 – вік (роки)] x маса тіла (кг) (x 0,85 для жінок)
72 x креатинін сироватки крові (мг/дл)

Таблиця 1.

Корекція дози препарату хворим із порушеною функцією нирок:

Функція нирок
Кліренс креатиніну, мл/хв
Добова доза
Кількість прийомів
Нормальна функція нирок
≥ 80
5 мг (10 мл)
1 раз на добу
Порушення легкого ступеня
50-79
5 мг (10 мл)
1 раз на добу
Порушення помірного ступеня
30-49
5 мг (10 мл)
1 раз на 2 доби
Порушення тяжкого ступеня
< 30
5 мг (10 мл)
1 раз на 3 доби
Кінцева стадія захворювання нирок.
Пацієнти, які перебувають на діалізі
< 10
Протипоказано

Дітям із порушеннями функції нирок дозу препарату необхідно скоригувати індивідуально з урахуванням ниркового кліренсу пацієнта та його маси тіла.

Специфічних даних щодо застосування дітям з порушенням функцій нирок немає.

Пацієнти з порушенням функцій печінки

Хворим із винятково печінковою недостатністю корекція режиму дозування не потрібна. Хворим із печінковою та нирковою недостатністю необхідно коригувати режим дозування відповідно до наведеної вище таблиці.

Тривалість застосування

Пацієнтів із періодичним алергічним ринітом (тривалість прояву симптомів захворювання становить менш ніж 4 доби на тиждень або менш ніж 4 тижні на рік) слід лікувати відповідно до перебігу захворювання та анамнезу: лікування можна припинити, якщо симптоми зникнуть, та можна відновити знову при повторному виникненні симптомів. У разі стійкого алергічного риніту (тривалість прояву симптомів захворювання становить більш ніж 4 доби на тиждень або більш ніж 4 тижні на рік) у період контакту з алергенами пацієнту можна запропонувати постійну терапію. Існує клінічний досвід застосування левоцетиризину протягом щонайменше 6-місячного періоду лікування. При хронічних захворюваннях (хронічний алергічний риніт, хронічна кропив’янка) тривалість лікування становить до 1 року (дані доступні з клінічних досліджень при застосуванні рацемату).

Діти.

Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

Передозування

Симптоми: симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та початкове збудження і підвищену дратівливість з наступною сонливістю у дітей.

Лікування. Специфічного антидоту до левоцетиризину немає. У випадку появи симптомів передозування рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Слід розглянути необхідність промивання шлунка через короткий час після прийому препарату. Гемодіаліз для виведення левоцетиризину з організму не ефективний.

Побічні реакції

З боку нервової системи: сонливість, головний біль, підвищена втомлюваність, слабкість, астенія, судоми, парестезія, запаморочення, непритомність, тремор, дисгевзія.

З боку психіки: порушення сну, збудження, галюцинації, депресія, агресія, безсоння, суїцидальні думки.

З боку серця: посилене серцебиття, тахікардія.

З боку органів зору: порушення зору, нечіткість зору.

З боку органів слуху та рівноваги: вертиго.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатит.

З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія, затримка сечі.

З боку імунної системи: гіперчутливість, включаючи анафілаксію та ангіоневротичний набряк.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: задишка.

З боку травного тракту: діарея, блювання, запор, сухість у роті, нудота, біль у животі.

З боку шкіри та підшкірних тканин: стійкі медикаментозні висипання, свербіж, висипання, кропив’янка.

З боку кістково-м’язової системи: міалгія, артралгія.

Результати досліджень: збільшення маси тіла, відхилення функціональних печінкових проб від норми.

Порушення харчування та обміну речовин: підвищений апетит.

Загальні порушення та стан у місці введення: набряк.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 1 або, по 3, або по 10 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД/

KUSUM HEALTHCARE PVT LTD.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

СП-289 (А), РІІКО Індастріал ареа, Чопанкі, Бхіваді, Діст. Алвар (Раджастан), Індія/

SP-289 (A), RIICO Industrial area, Chopanki, Bhiwadi, Dist. Alwar (Rajasthan), India.

Дата последнего обновления: 24.06.2018

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/8612/01/01 от 16.05.2018 (приказ 942 (2))
АТХ-классификация R06AE09 - Левоцетиризин
Действующие вещества левоцетиризин
Взрослые Разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики Разрешено
Диабетики Разрешено
Водители Запрещено

Найдено 2239 аптек

Витамин
Тарасовка, ул.Шевченко 2/4
Л-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
есть
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
L-цет тбл. 5мг n30
KUSUM HEALTHCARE OTC
от 99,12
Аптека для економних
Киев, пр.Отрадный 14/45
L-цет таб. 5мг №30
Кусум Хелскеа
от 103,85
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Энтузиастов 37
L-цет таб. 5мг №30
Кусум Хелскеа
от 116,32
Аптекарь
Киев, ул.Лесковская 12/1
L-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
от 106,96
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Воздухофлотский 38
L-цет таб. 5мг №30
Кусум Хелскеа
от 95,95
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
L-цет табл. п/о 5 мг №30
Кусум Хелтхкер Индия
от 93,00
Нова Аптека мережа аптек
Вишневое, ул.Европейская 14
Л-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
L-цет табл. п/о 5 мг №30
Кусум Хелтхкер Индия
от 93,57
D.S.
Львов, ул.Шпитальная 30
Л- цет табл 5 мг н 30
Кусум Хелскеа
от 102,82
Фарм Склад
Одесса, пр.Академика Глушко 9
L-цет тбл. 5мг n30
KUSUM HEALTHCARE OTC
от 99,25
Будем Здоровы Вместе
Белая Церковь, ул.Леваневского 70
L-цет таблетки 5 мг №30
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Індія
от 104,10
Аптека Фалби-Харьков
Солоницевка, ул.Пушкина 14
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 102,14
Аптека Пульс-Актив
Харьков, ул.Дружбы Народов 238
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 92,58
Аптека Пульс-Актив
Двуречная, ул.35-й Гвардейской дивизии 4
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 93,10
Аптека Пульс-Актив
Дергачи, пл.Победы 5/5
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 91,87
Аптека Пассат
Харьков, ул.Полтавский Шлях 190
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 91,86
Аптека Пассат
Харьков, ул.Гарибальди 5А
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 91,86
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 112-A
L-цет® таблетки, п/о, по 5 мг №30 (10х3)
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Індія
есть
Аптека Пассат
Солоницевка, ул.Горького 24
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 91,81
Аптека Пассат
Харьков, пр.Тракторостроителей 71
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 91,46
Аптека Пассат
Харьков, ул.Китаенко 8
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 92,78
Фарм-союз
Киев, пр.Космонавта Комарова 3
Л-цет таб.5мг №30
Кусум Хелткер
от 115,50
Аптека Меди-Ф
Харьков, ул.Библика 4А
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 93,59
Аптека Меди-Ф
Харьков, ш.Салтовское 104А
L-цет таб.в/о по 5мг n30
Кусум Хелтхкер ПВТ.Л
от 91,95
Країна здоров'я
Киев, ул.Вышгородская 33
Л-цет табл 5мг №30
Кусум
от 98,70
Будем Здоровы Вместе
Переяслав-Хмельницкий, ул.Михаила Сикорского 14
L-цет таблетки 5 мг №30
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Індія
от 109,15
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Вячеслава Черновола 28/1
L-цет таб. 5мг №30
Кусум Хелскеа
от 127,30
Аптекарь
Немешаево, ул.Железнодорожная 11
L-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
от 99,47
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
L-цет табл. в/о 5мг №30
Kusum Healthcare (Индия)
от 105,60
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 2/2-А
Л-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
есть
Аптека Ласкава
Киев, ул.Ярославов Вал 37/1
L-цет таблетки вкриті оболонкою 5мг №30
Кусум Хелскер
от 110,05
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Ильинская 10А
L-цет таб. 5мг №30
Кусум Хелскеа
от 95,95
Ліки Полтавщини
Полтава, пер.Рыбальский 10В
L-цет таб.5мг №30
Kusum Healthcare
от 105,00
Аптека оптовых цен
Лисичанск, кв-л.Восточный 1А
Л-цет табл. п/о 5мг №30
КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД
от 88,47
Аптека Ласкава
Киев, пр.Героев Сталинграда 12Г
L-цет таблетки вкриті оболонкою 5мг №30
Кусум Хелскер
от 111,16
Добрі ліки
Славянск, ул.Вольная 2
L-цет таб п/о 5мг №30 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
D.S.
Ужгород, ул.Заньковецкой 77/1
Л- цет табл 5 мг н 30
Кусум Хелскеа
от 107,19
Витамин
Киев, пр.Правды 3А
Л-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
есть
D.S.
Ужгород, ул.Победы 15А
Л- цет табл 5 мг н 30
Кусум Хелскеа
от 106,94
Витамин
Вишневое, ул.Святоюрьевская 11
Л-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
есть
D.S.
Мукачево, ул.Космонавта Беляева 9/14
Л- цет табл 5 мг н 30
Кусум Хелскеа
от 102,82
Линда-Фарм
Каменское, пр.Юбилейный 25
L-цет табл. 5мг n30
Кусум
от 100,70
Аптека для економних
Киев, ул.Иорданская 7В
L-цет таб. 5мг №30
Кусум Хелскеа
от 113,36
Аптекарь
Житомир, ул.Киевская 77
L-цет табл. 5мг №30
Kusum Healthcare
от 106,96
D.S.
Мукачево, ул.Чайковского 2Г/1
Л- цет табл 5 мг н 30
Кусум Хелскеа
от 106,00
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
L-цет табл. в/о 5мг №30
Kusum Healthcare (Индия)
от 105,60
Полимед
Одесса, ул.Космонавтов 33
L-цет тбл. 5мг n30
KUSUM HEALTHCARE OTC
от 117,75
Будем Здоровы Вместе
Ирпень, ул.Шевченко 16
L-цет таблетки 5 мг №30
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Індія
от 95,30
Добрі ліки
Лубны, пр.Владимирский 1/5
L-цет таб п/о 5мг №30 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
Инструкция по применению L-цет, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения L-цет, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость L-цет с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Алерон таблетки, п/о по 5 мг №10
Алерон таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)
Алерон
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Гленцет таблетки, п/о по 5 мг №10
Гленцет таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)
Гленцет таблетки, п/о по 5 мг №100 (10х10)
Гленцет
таблетки
Гленмарк
Цены в аптеках
Алерголик таблетки, п/о по 5 мг №10
Алерголик капли ор., р-р 5 мг/мл по 10 мл во флак. с проб.-кап.
Алерголик таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)
Алерголик
капли, таблетки
Технолог ЧАО, г.Умань, Черкасская обл., Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

L-цет таблетки, п/о по 5 мг №30 (10х3)
L-цет сироп 2.5 мг/5 мл по 100 мл во флак.
L-цет таблетки, п/о по 5 мг №10
L-цет таблетки, п/о по 5 мг №100 (10х10)
L-цет
таблетки, сироп
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top