НЕЗРУЧНА ХВОРОБА ПРОСТАТИТ
Простатит – це запальне захворювання передміхурової залози у чоловіків. Раніше простатит діагностували у чоловіків зрілого віку, а сьогодні захворювання вражає молодь від 20 до 35 років.
Виразність симптомів простатиту залежить від характеру захворювання, а саме гострий чи хронічний процес запалення. У більшості випадків простатит протікає у хронічній формі з мало вираженими симптомами або їх відсутністю.

Несприятливі умови життя, наприклад, стрес або переохолодження, робота в сидячому положенні, відсутність сексуального життя можуть викликати загострення хронічного процесу.
Головні ознаки гострого простатиту:
1
біль в паховій області, що віддає в ногу або низ живота
2
часті позиви до сечовипускання з різями
Лікування простатиту у чоловіків – вкрай важлива процедура, адже з часом можливий ризик розвитку ускладнень (імпотенція, безпліддя).

Виявлена на ранніх стадіях «незручна хвороба» – простатит, дуже добре піддається лікуванню, коли в комплексі з основною терапією використовують сучасні натуральні комплекси – дієтичні добавки.
Одним з таких є натуральний іспанських комплекс Адолікс, який містить карликову пальму, кропиву, лікопен та вітамін Е.
Кропива
усуває порушення сечовипускання, зменшує розростання тканин передміхурової залози
Пальма карликова
забезпечує протизапальну, протинабрякову дії, знижує частоту нічних позивів до сечовипускання, зменшує обсяг залишкової сечі
Лікопен
надає могутню антиоксидантну дію, сприяє захисту від пошкодження вільними радикалами, покращує якість сперми, шляхом збільшення кількості нормальних активних форм сперматозоїдів
Вітамін Е
забезпечує гормональний баланс, протидіє розвитку запальних і пухлинних процесів
Чому саме Адолікс?
Ефективність
Адолікс містить концентровані рідкі екстракти рослин, які швидко всмоктуються в кишечнику та сприяють полегшенню симптомів за короткий термін застосування.
Якість
Адолікс має сертифікати про стандартизацію діючих речовин, які виробляються згідно високих вимог GMP стандарту в Європі.
Безпечність
Адолікс, як натуральний комплекс переноситься набагато легше, ніж медикаментозні препарати, не викликає побічні реакції та дисбактеріоз, може застосовуватися тривалий час.
Зручність
Адолікс випускається в желатинових натуральних капсулах, які легко приймати 2 рази на день
Використовуючи Адолікс, можна бути впевненим у зменшенні вираженості симптомів простатиту і як результат поліпшення в сфері сексуального життя.

Адолікс – це вдала комбінація кропиви, пальми, лікопену та вітаміну Е у покращенні самопочуття чоловіка при такій незручній хворобі, як простатит.
Не є лікарським засобом. Реєстрація № 05.03.02-03/28872 від 02.07.2015. Наказ № 413 від 04.06.2015. Виробник: Лаб. Ліконса, С.А., Іспанія.