Пробуди свою красу зсередини
Колагенові пептиди відновлюють структуру шкіри
Кажуть, що справжня краса походить зсередини - ці слова сміливо можна сприймати буквально!

Щоб шкіра зберігала свою природну еластичність, їй регулярно потрібні поживні речовини та життєво важливі мікроелементи.

Колаген - важливий структурний компонент для свіжого кольору обличчя і гладенької шкіри: він зберігає багато вологи, що забезпечує стійкість і еластичність дерми. Кожна пляшечка Колаген Б'юті від Доппельгерц містить 2,5 грама колагенових пептидів. Вітаміни А, С, Е, біотин, мідь та цинк є приємним бонусом, за який ваше обличчя щиро вам подякує.
Колагенові пептиди для красивої шкіри
Торжествений, свіжий та осяйний - колір вашого обличчя розкаже про життєву силу та радість. Або ж навпаки - сірий колір обличчя, зморшки та темні кола під очима свідчать про брак вітамінів, відпочинку, пережиті стреси. Сьогодні жінки відчувають себе красивими та жаданими все довше. Вони хочуть, щоб їх бачили, щоб їми захоплювались незалежно від віку. Шкіра - це не лише дзеркало душі, але й дзеркало життя. Юна, пружна і гладенька шкіра змінюється з роками, поступово втрачаючи тонус і еластичність.

Природний процес старіння складно зупинити, але його можна затримати активними анти-ейдж процедурами. До таких процедур належить не лише зовнішній щоденний догляд, а і догляд зсередини.

Косметичні засоби - це лише одна сторона монети, їх вплив переважно обмежується верхнім шаром шкіри. Однак зморшки з'являються в нижньому та середньому шарах, коли колагенові волокна в сполучній тканині виснажуються. Разом із сприятливою для шкіри дієтою, колагенові пептиди підтримують еластичність і красу шкіри.

Пийте колаген Б'юті від Доппельгерц і підтягніть шкіру зсередини
Колаген Б'юті від Доппельгерц містить колагенові пептиди, що підтягують і зміцнюють структуру середнього шару шкіри. Сполучна тканина в цій зоні на 80% складається з колагену, що зберігає вологу. Після 20-ти років продукування колагену в організмі знижується. Крім того, розпад може бути прискорений зовнішніми чинниками, такими як сонячне проміння, вживання алкоголю, куріння та неповноцінне харчування. За таких умов може бути корисним регулярний прийом пептидів колагену. Його ефективність була науково підтверджена. Два плацебо-контрольовані дослідження показали, як колагенові пептиди покращують колір обличчя: шкіра стає міцнішою та еластичнішою, глибина зморшок зменшується.
Doppelherz System Kollagen Beauty містить 2,5 г пептидів колагену на питну пляшечку.
Вітаміни та мінерали для здорової шкіри
Здорова шкіра потребує достатнього запасу певних вітамінів і мінералів. Вітаміни А та біотин сприяють регенерації клітин, сприяють сповільненню процесів старіння та позитивно впливають на стан шкіри, вітамін С нормалізує природнє вироблення колагену для нормальної роботи шкіри. Вітамін Е сприяє захисту клітин від окислювання вільними радикалами. Колаген Б'юті від Доппельгерц Систем має приємний смак дині та лічі.

Колаген Б'юті від Доппельгерц Систем в одному ковтку містить чотири вітаміни та мікроелементи мідь та цинк.
Мідь сприяє нормальній пігментації шкіри і утворенню сполучної тканини, цинк підтримує здоровий стан шкіри.
Колаген Доппельгерц 11000 для жінок 40+
З віком кількість колагену в жіночому організмі зменшується, під час прийому колагенів, організм направляє їх туди, де їх найбільше бракує, а колаген потребують внутрішні органи, кістки, м'язи та шкіра всього тіла.
Якщо вам виповнилось сорок років, або ж якщо у вас є проблеми із суглобами, переломи, тощо, для досягнення кращих результатів від Колаген Б'юті, ми рекомендуємо наситити ваш організм більш потужним продуктом - пропити впродовж двох місяців Колаген 11000. Організм поповнить загальні запаси колагену, після чого колагенові пептиди Допельгерц Колаген Б'юті працюватимуть спрямовано на шкіру.
Плацебо-контрольовані дослідження підтверджують, що при пероральному прийомі біоактивних пептидів колагену щонайменше протягом 8ми тижнів зменшуються зморшки та посилюється синтез шкірного матриксу. При мінімальному споживанні колагену Доппельгерц Систем Б'юті протягом чотирьох тижнів пептиди сприятливо впливають на фізіологічний стан шкіри, її колір та пружність.
Виробництво всієї продукції Квайссер Фарм сертифіковано за найвищими стандартами GMP, і відповідає останнім науковим дослідженням. Продукція Квайссер Фарм - це німецька якість за помірні ціни.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Перед використанням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. № 0112U001133