Подвійна допомога хворому горлу з ТМ ValeVita!
Відомо безліч різних причин, які здатні спровокувати біль, сухість, першіння в горлі. Його можна обпалити гарячими напоями або застудити на морозному повітрі, «зірвати» різким криком або старанним співом, отруїти тютюновим димом. Крім того, практично всі захворювання верхніх дихальних шляхів супроводжуються хворобливими відчуттями в горлі.
Впоратися з болем в горлі і захриплістю допоможе комплексний підхід та натуральні високоефективні продукти ValeVita Ларінго-Спрей та ValeVita Фарінго-Спрей.
ValeVita Ларінго-Спрей
натуральний оригінальний спрей на основі комбінації прополісу та настоянки квіток календули, покриваючи поверхню слизової оболонки, захищає її від потрапляння та розвитку хвороботворних організмів.
ValeVita Фарінго-Спрей
натуральний оригінальний спрей на основі комбінації трьох натуральних олій, що створюють захисний шар на слизовій оболонці горла і ротової порожнини та допомагають підтримувати її вологою.
Поєднання дезінфікувальних властивостей компонентів ValeVita Ларінго-Спрею та захисно-репаративних характеристик ValeVita Фарінго-Спрею сприяє максимально швидкому одужанню і запобігає розвитку рецидивів.
1
Натуральний склад
Олія обліпихова
зменшує негативну дію токсинів, захищає слизову, стимулює процеси загоєння, пригнічує ріст бактерій.
Олійний екстракт та настоянка квітів календули
має бактерицидні, антисептичні, заспокійливі,загальнозміцнюючі і ранозагоювальні властивості.
Олія бергамота
протиспазматичний, протизапальний, заспокійливий та антисептичний засіб при захворюваннях верхніх дихальних шляхів.
Прополіс
потужний природний антисептик, має ранозагоювальну, знеболювальну, а також протизапальну, противірусну та протимікробну дії.
Завдяки унікальному складу
Дезінфікує та усуває ознаки запалення (сухість, першіння) у горлі
Зволожує та запобігає пересиханню слизової горла та ротової порожнини
Знеболює, полегшує процес ковтання та прискорює одужання
Сприяє загоєнню мікротравм, відновлення цілісності і функцій слизової оболонки після стоматологічних та хірургічних втручань
Безпечно
100% сертифікований натуральний склад
Не містить штучних барвників та консервантів
Для дітей з 3-х років і дорослих
Підходить для тривалого використання
ValeVita Ларінго-Спрей та ValeVita Фарінго-Спрей - безпечні та ефективні натуральні препарати для всієї родини.
ДУМКА ЕКСПЕРТА
В ході клінічного застосування аерозольних форм препаратів рослинного походження ValeVita Ларінго-Спрей та ValeVita Фарінго-Спрей, відзначалися виражені протимікробні і протизапальні властивості цих засобів, що сприяли зникненню болю при ковтанні, гіперемії зіву, поліпшенню загального самопочуття та підвищенню резистентності до патогенних факторів, що також дозволяє рекомендувати їх для профілактики захворювань органів носоглотки в епідемічні періоди.
Людмила Квашніна, доктор медичних наук, професор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»
1. Квашніна Л.В., Родіонов В.П. Досвід клінічного застосування аерозольних форм препаратів рослинного походження у лікуванні гострого запалення ротоглотки в дитячому віці //Сімейна медицина №3(65) 2016.

Висновки Державної санітарно-епідемологічної експертизи від 27.05.2015 р. №05.03.02-03/22352.